mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 10:25 
Cytuj  
no, wychodze na ulice i kazdy smiga w innych gaciach
99% ma inna koszulke
i 99% ma inne buty ;P

co do test realmu, nie ma po co tam wlazic, bo BWL nie jest udostepniony w testach

co do ograniczenia w grze:
nie chodzi mi generalnie o to zebym wogole nie byl ograniczony, ale bardziej o to, zeby miec jakis wybor, bo w tej chwili nie mam go wogole

powinno byc kilka setow, porownywalnych ze soba, ale faworyzujacych rozne skile/spele/szkoly magii, wtedy by sie klony w sumie skoncyzly :)

zreszta, moze blizz ma jakies wieksze problemy z devsami i ich brakiem pomyslow z powodu odejscia wiekszosci z nich do NCsoft ? ;P


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

**

Posty: 221
Dołączył(a): 15.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 10:58 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
faktycznie walnięcie ma niesamowite...

Nie zdazylem sie przekonac - po raidzie zarzucilem Crusadera, zabilem swiniaka przed orgri i poszedlem spac :)
Dzis zobacze jak sie sprawdza w Warsong... Stunowanie moze byc pomocne.


_________________
YARWP - Yet Another Retired Wow Player
YAREP - Yet Another Retired EvE Player

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 11:04 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Bez sensu ten test server. Nie rozumiem co tam ludzie testuja...


free respec ftw ;-)

(jedyna okazja, zeby bez konsekwencji przetestowac sobie rózne buildy)

(to chyba troche potrwa, bo warlock przynajmniej jest mocno zbugowany)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 11:07 
Cytuj  
BaltazaR napisał(a):
Stunowanie moze byc pomocne.
pomocne ? chłopie to masakra.

z tego co pamietam cały czas stunuje wszystko dookoła na 3 sekundy. masakra :wink:


_________________
psn

*

Posty: 171
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 11:22 
Cytuj  
Największą wadą tego co się widzi poza sprzętem który każdy może mieć, powinni dodać z 5 milionów itemow i będzie problem z głowy jest na pewno tworzenie postaci. Mam nadzieje ze jakiś patch który wyjdzie dołoży modyfikacji istniejących, i da nowym możliwość większej kreacji. Wystarczyło by dać możliwość tworzeni oczu, uszu, nosów, włosów itd. I to w różnicy ilości od 1 do 100 min i już mamy setki innych postaci. Do tego dodać takie możliwości jak np. jakie kolczyki nosisz takie twoja postac ma na uszach, pirescienie to samo i medaliony.... itd. i itd.


_________________
Nomi - Jedi Shadow - Circle of Nine

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 11:55 
Cytuj  
Alekde napisał(a):
Największą wadą tego co się widzi poza sprzętem który każdy może mieć, powinni dodać z 5 milionów itemow i będzie problem z głowy jest na pewno tworzenie postaci. Mam nadzieje ze jakiś patch który wyjdzie dołoży modyfikacji istniejących, i da nowym możliwość większej kreacji. Wystarczyło by dać możliwość tworzeni oczu, uszu, nosów, włosów itd. I to w różnicy ilości od 1 do 100 min i już mamy setki innych postaci. Do tego dodać takie możliwości jak np. jakie kolczyki nosisz takie twoja postac ma na uszach, pirescienie to samo i medaliony.... itd. i itd.



I mamy ograniczenie liczby grajacych, a to z powodu dogrywania "zcustomizowanych" graczy. Teraz jest juz niezle przy chodzeniu w IF czy Orgi, pomysl, jakby gra musiala 2x wiecej roznych detali dogrywac. Mysle, ze i tak postacie od siebie wystarczajaco sie roznia, na detale jak wyglad uszu i tak by nikt nie zwrocil uwagi, bo kazdy gra z maxymalnym oddaleniem


_________________
Nie mam pomyslu na signature

*

Posty: 171
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 12:02 
Cytuj  
Nie wiem ja nie widzialem nigdy dogrywania ale może. Co do hordy to nie jest tak zle za to elfy wyglądają jak klony. Może elfy mają coś wspólnego z chinczykami :) Ja w każdym bądz razie ich nie rozróżniam wszysyc tacy sami -> Spalić ich wszystkich :) / oczywiscie elfy /


_________________
Nomi - Jedi Shadow - Circle of Nine

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 12:08 
Cytuj  
Alekde napisał(a):
Nie wiem ja nie widzialem nigdy dogrywania ale może.
musi dogrywać. swoje przedmioty masz w cache, ale skąd client ma wziąsć obrazek itemu który niesie obok ciebie gracz a ty nigdy go nie widziałeś ? wysyła jakiś numer do serwa i pobiera wygląd.
skasuj sobie WTF folder to dogra i ciebie


_________________
psn

*

Posty: 171
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 12:19 
Cytuj  
desh to ze informacja idzie ciagle to ja wiem widząc ruch in/out na łaczu ale w sumie wow bierze informacje w sladowych zasobach lacza (3-4KB/s). Chodziło mi o to że nie spotkałem się z tym, że "dogrywanie" zrobiło mi stop klatkę, spowolnienie gry itd.

Biorąc pod uwagę ping 85-120 + 3-4KB + chodzi to płynnie jak burza myślę że tych informacji mogło by być i z 2-3 x więcej jeśli poprawiło by to różnorodność postaci. Nie mówie ze WoW jest brzydki jest to genialnie piękna gra która wymusiła na mnie zmiane panelu aby cieszyc się większą rozdzielczącią (1600*1200). Mówie o tym, że mam nadzieje, że za 1/2 roku nie będzie samych klonów z setami z MC :) Ja już teraz wybralem rekawiczki z DM TR zamiast RC z LBRS z overlorda mimo tego ,że RC są trochę lepsze. Jednak wygląd też gra rolę, a raczej różnorodność. Innych zarzutów nie mam grafika, muzyka, grywalność jak dla mnie 10/10. I pierwszy raz w życiu na nic nie czekam, ani na Stalkera ani na Prey ani....

Pozdrawiam


_________________
Nomi - Jedi Shadow - Circle of Nine

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 12:45 
Cytuj  
Alekde napisał(a):
Nie mówie ze WoW jest brzydki jest to genialnie piękna gra która wymusiła na mnie zmiane panelu aby cieszyc się większą rozdzielczącią (1600*1200).


Kaaaaazdy maaaa jakiegoooos bziiiiiiika, kaaaazdy jakies hobbbyyyy maaaaa. Zmieniac pece dla wow, geeeeeek. Niedobra ta gra, tak wymusza.

:wink:

*

Posty: 171
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 12:48 
Cytuj  
:) Może nie tylko wow ale chcialem już miec LCD z większym navite niz 1280*1024 :) Więcej widać lepiej sie gra :D A bzik jest gigantyczny ale pani moja powli ale skutecznie stara się mnie leczyć :P


_________________
Nomi - Jedi Shadow - Circle of Nine

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 12:53 
Cytuj  
Alekde napisał(a):
:) Może nie tylko wow ale chcialem już miec LCD z większym navite niz 1280*1024 :) Więcej widać lepiej sie gra :D
przysuń sobie monitor bliżej to zaoszczedzisz troche kasy :lol:


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 13:05 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
przysuń sobie monitor bliżej to zaoszczedzisz troche kasy :lol:


rotfl

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 13:14 
Cytuj  
Robus - 99% mężczyzn w wieku ~20 lat biega po ulicy w dzinsach. Nawet z odległości 3 kroków te dżinsy wyglądają identycznie....

Alekde - ja i tak gram w "największym oddaleniu kamery" więc nie widzę takich szczegółów. Musiałbyś grać w trybie FPP by zauważyć te szczegóły, goodluck :P

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 13:49 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Alekde napisał(a):
Nie wiem ja nie widzialem nigdy dogrywania ale może.
musi dogrywać. swoje przedmioty masz w cache, ale skąd client ma wziąsć obrazek itemu który niesie obok ciebie gracz a ty nigdy go nie widziałeś ? wysyła jakiś numer do serwa i pobiera wygląd.
skasuj sobie WTF folder to dogra i ciebie


mysle ze wszystkie itemy sa juz u ciebie na HDD w katalogu Data - a co jest w cachu - prawde mowiac nie wiem


_________________
Obrazek

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 14:15 
Cytuj  
redlum napisał(a):
mysle ze wszystkie itemy sa juz u ciebie na HDD w katalogu Data - a co jest w cachu - prawde mowiac nie wiem


Slusznie myslisz, lecz gdy dostajesz informacje ze je widzisz, musza zostac dograne do RAMu, i to tu powstaje wiekszosc problemow.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 16:33 
Cytuj  
- There is now a progress bar on the Honor tab of your character window that displays how close you are to your next rank.

Mi tego najbardziej brakowalo :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 17:10 
Cytuj  
a co ci ten bar da? Zobaczysz że w poprzednim tygodniu brakowało ci mało? To nie znaczy, ze w aktualnym tygodniu też będzie brakowało mało.

Przykład:
1 tydzien - 107 miejsce - 65k CP
2 tydzien - 107 miejsce - 17k CP
3 tydzień - 246 miejsce - 17k CP

Widzisz jakąś zależność bo ja żadnej.

*

Posty: 52
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 19:50 
Cytuj  
Będzie przecież rubryka 'This week' ;) Chyba jakoś to wymyślą żeby to sprawnie obliczło ile ci brakuje ;)


_________________
Paranormalix - 60 lvl NE Druid - Soldiers of Light

Serwer: Thunderhorn EU

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 21:14 
Cytuj  
Jak na test serverze działa wand? Nadal nie można castować jak się 'strzela' ?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.