mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 180
Dołączył(a): 14.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 16:10 
Cytuj  
Daemo napisał(a):
Moglby ktos przyblizyc znaczenie Distracting Shot w pvp? Chodzi mi o to jak ów Distracting Shot odczuwa przeciwnik. Na moby działa to jako tako tzn. o ile pamiętam "tauntuje" moba, ale ludziów przecież nie trzeba tauntować? ;)

Chyba że chodzi wam o jakieś inne Distraction np. z inzynierii? (nie znam sie na tym za bardzo)

pozdr.

Tez chętnie bym sie dowiedzial jak to działa w pvp.

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 16:34 
Cytuj  
Podejrzewam ze nastapila pomylka - to tak samo dziala jak skile innych klas generujace Threat, czyli ma 0 wplywu na pvp.

*

Posty: 80
Dołączył(a): 19.09.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 16:35 
Cytuj  
>shahray

srki pisze z pracy, sprostuje 2 rzeczy:
-chdzilo mi o Freezing Trap
-Freezing Trap/Aimed Shot/Scatter Shot/Feign Death/Freezing Trap/Aimed Shot (trzeba w odpowiednim momencie uzyc Aimed Shot zeby po Feign Death moc uzyc Freezing Trap)

masz racjie jak wpadnie krytyk z aimed shot to jest przyjemnie w tym wypadku sznase sie nam zwiekszaja 2-krotnie ;)

*

Posty: 180
Dołączył(a): 14.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 16:46 
Cytuj  
Hayt napisał(a):
-Freezing Trap/Aimed Shot/Scatter Shot/Feign Death/Freezing Trap/Aimed Shot (trzeba w odpowiednim momencie uzyc Aimed Shot zeby po Feign Death moc uzyc Freezing Trap)


A jak chcesz po FD założyć trapa? Dalej jesteśw combat mode. Czekasz ażkoleśoddali sie na tyle aby założyćtrapa? To jest juz na tyle daleko po założeniu trapa, że nie ma sensu go ścigać.

*

Posty: 80
Dołączył(a): 19.09.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 17:02 
Cytuj  
>overkilll

proponuje Tobie wyprobowac to na jakims znajomym, po Feign Death wychodzisz z combat mode a wiec nie rozumiem po co mam gdzies biegac.

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 17:15 
Cytuj  
Wychodzisz ale pod warunkiem ze twoj pet nie atakuje. Jezeli pet walczy nie wyjdziesz z combat mode. Miej to na uwadze podczas testowania :). Wyjsc z Feign Death mozna chyba nawet przyciskiem stawiajacym trap.

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 17:41 
Cytuj  
Okiem maga:
Z hunterem zawsze poly na peta, i nie zblizam sie do niego, a jak juz, to nigdy po prostej... Jak zwierz pojdzie w owce, to potem z gorki, co tu duzo pisac... standartowe combo ktore kazdy zna...

Jedynie mam problem z hunterem, jesli dojdzie mnei pet... Ale zdarzylo sie to moze ze 3 razy...

w pulapke wpadlem raz, jak huntera gonilem - zamienilem sie w bryle lodu a On spokojnie sie oddalil... Od tej pory staram sie nie wlazic mu pod nogi, a raczej pykac z daleka...


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 18:03 
Cytuj  
Przedwczoraj zmienilem skila na inzynierie (mam juz 216) i jest tam taki trinket http://thottbot.com/?i=5224, mam nadzieje ze to bedzie dzialac na peta (kupie w wetlands schemat i wyprubuje to moze dzisiaj).

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 18:20 
Cytuj  
Z pozycji Frost Maga:

Jedyny raz kiedpy przegralem z hunterem to bylo tak:

Siedze i pije po Aoe pullu w WP (kolo drogi tam gdzie sa pieski do questa)
75% hp i 30% mana, przebeiga hunter, zszedl z mounta i zaczyna aimed shota, odpalil ja ice blok, zero dmg.... ide do niego, peta w owieczke mam z 20% mana, dostalem Viper Sting, poty i gem byl na coolodwnie z Aoe Pulla i po prostu koniec walki trup :)

Normale walki:

Ice Barrier + Mana shield, blink w dead zone, frost nova, poly na peta, frostbolt + CoC jak stoi w novie, prawie zawsze wchodza crity z shattera czyli frostbolt ~1200 CoC ~1100, kolo jest poniezej 50%, ma CoC na sobie i spokojnie dokanczamy czym tam nam sie podoba. jezeli jakims cudem wejdziemy w frost trapa dajemy ice blok i po trapie :)

Szanse w walce frost mag vs hunter kiedy obie strony maja full hp/mana i nawet hunter otwiera walke to 99% wygrana maga.

Jak mialem build arcane/fire to walka trwala zazwyczaj 10-15s, AP+PoM Pyro +Fire Blast +IAE.

Hmm z druidami problem? Od kiedy jestem Frost to nie ma problemu....Ice barierka+ mana shield, jak myslacy druid to walnie raz moonfire i idzie w miska, jak bezmuzgi druid spamuje moonfire dostaje cs jak uzyje nature swiftnes i jest trup. Z miskiem troche gorzej, najlepiej kitowac i czekaz az wejdzie w castera na heala, wtedy odrazu CS forst nova +CoC, cold snap i znowu frost nova+CoC, druid trup

Frost mag z high end sprzetem na +dmg wyciska taki dmg ze glowa boli + ma bardzo dobre mechanizmy obronne.

*

Posty: 116
Dołączył(a): 21.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 19:24 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
kazda klasa ma problem z jakas inna przyklad:
rogue ma problem z warkiem (dobrze ubranym), warek ma problem z magiem, mag ma problem z druidem, druid ma problem z warlockiem, warlock ma problem z hunterem, hunter ma problem ..... (o tego wlansie nie wiem od kogo hunter dostaje baty regularne) no ale w kazdym razie dojdziesz na koniec ze priest ma problem z rogue i kuleczko ci sie zamknie tak to jest zoorgnaizowane nie ma uber invincible klasy (po za shamanem ;-)


w pelni sie z tym zgadzam, tak wlasnie jest skonstruowana ta gra,
nalezy jeszcze dodac, wszystko zalezy rowniez od sprzetu i skilla :) ale generalnie jest tak jak napisal Fabianek


_________________
Smoke a lot of grass, you will be a pretty ass
WoW gildia theDust Undead Rogue BL

*

Posty: 180
Dołączył(a): 14.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 19:36 
Cytuj  
Domin napisał(a):
Z pozycji Frost Maga:

Jedyny raz kiedpy przegralem z hunterem to bylo tak:

.


NO i właśnie tak dla mnie wygląda walka z magiem jak opisał Domin!! Krótko i zwięźle zero szans!
DOMIN napisz z czym masz problem? tzn z jaką klasą.

**

Posty: 221
Dołączył(a): 30.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 20:06 
Cytuj  
masz szanse jak zaskoczysz maga na rez sickness :P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.