mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 
Autor Wiadomość
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 13:37 
Cytuj  
Caly czas sie zastanawiam jak wyczaic kiedy maja respawn. Bo sprawa logistyczna jest banalna, Warlock lv20 z tona shardow + 2 x lv1 obok respawnu. Wiec moje pytanie brzmi "Jak wyczaic kiedy ma respawn oczywiscie bez uzywania jakis botow, 3rd party appz w sposob w ktory pozwala EULA" bede wdzieczny za odpowiedz osob ktore wlasnie farmuja te bossy.


PS to nie jest topic o EULA, CoC, ToU, fair play, prosze o nie whine'owanie, flame'owanie

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 13:51 
Cytuj  
jak ich wyczaic? - najlatwiej to zostawic tam alta i co raz sie logowac i sprawdzac

sa tez tacy rogue co potrafia dnia mi tam siedziec i campowac az sie resna :)

ale przewaznie - to jakos szybko wiadomosc sie zrochodzi ze sie respawely - i kto pierwszy zbierze ekipe - ten ich zabija...

juz pare razy tak mielismy ze rogue daje cynk ze jest kazzak - to jak konczymy MC to odrazu warlocki sciagaj wszystkich do blasted lands i go zabijamy


_________________
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 13:53 
Cytuj  
redlum napisał(a):
ale przewaznie - to jakos szybko wiadomosc sie zrochodzi ze sie respawely - i kto pierwszy zbierze ekipe - ten ich zabija...


w ktorym miejscu sie rozchodzi ta wiadomosc, irc czy gdzie? :)

zostawienie alta i logowanie sie raz na dzien obawiam sie ze nie wystarczy :/


kolejne pytanie co ile dni maja respawn tzn wiem ze respawn jest co n dni + random(time) chodzi mi o stala bazowa.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 14:18 
Cytuj  
U nas na serwie Azurgeos byl przedwczoraj i byl tez dzisiaj (przed godzina), wczesniej sie tym nie interesowalem wiec nie wiem co ile respawnowal.

Ale z tych dwudniowych obserwacji wynika ze moze co dwa dni ?


_________________
Obrazek

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 15:19 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
U nas na serwie Azurgeos byl przedwczoraj i byl tez dzisiaj (przed godzina), wczesniej sie tym nie interesowalem wiec nie wiem co ile respawnowal.

Ale z tych dwudniowych obserwacji wynika ze moze co dwa dni ?


nie, troche dluzej. Zwykle jest w srode po południu, i w niedziele, ale tu juz bardziej plynna pora. (zakładajac brak restartow). A przynajmniej na LB.

us byly restartowane w srode wieczorem.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 15:24 
Cytuj  
środa popoludnie, niedziela wieczorem to troche malo informacji bo te osly wiedza kiedy dokladnie jest resp ale thx sprawdze te info. Ma ktos jakis pomysl jak oni sie tego dowiaduja?

**

Posty: 365
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 16:17 
Cytuj  
poprostu maja tam alty i sie loguja co jakis czas kilka razy na dzien proste i skuteczne tylko co z tego ze nawet sie dowiesz jako pierwszy ze sie resneli jak zaraz sa tam pelne ekipy debili ktore nie pozwalaja zabic bosa nigdy nie zrozumiem ludzi jesli ktos zdazyl jako pierwszy ekipe zebrac to mozna mu pozwolic zabic bosa a nie debilny aliance ciagle wpada i przeszkadza nie mowie ze horda tego nie robi ale mozna to zalatwic w bardziej cywilizowany sposob tym bardziej ze to epic q priestow bylem na khazzku jako pierwszy okolo 10 razy i zawsze debil z przeciwnej frakcji wparuje i przeszkadza po to zeby jedo gildia zdazyla sie zebrac i dostac super hiper jeden drop wiecej na bb remortles czy jakos tak gildia jest w tym najlepsza jesli chodzi o przeszkadzanie bo zabicie khazzaka im zajmuje tyle ze ja bym go z 5 razy zbail ze swoimi zanim oni to zrobia

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 22:03 
Cytuj  
no raz mielismy akcje w Azuregosem - jak bylo pelno hordy - a chcelismy go zabic - zebralismy 2 raidy - jeden do obrony drugi do zabicia - no i wkoncu ubilismy bestie..:)


_________________
Obrazek

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 00:41 
Cytuj  
redlum pozdro od TEC dla TBB jeśli już mówimy o Kazzaku.

Dzisiaj była ciekawa akcja z Azuregosem bo podczas naszych zmagań oczywiście pojawiło się troche hordy, ale część tylko jako obserwatorzy i dwóch kolesi wyleciało z raidu za zabicie "neutral" horde. A z resztą sobie poradziliśmy bo też były 2 raidy - jeden na azu a drugi - prawie rogue only - do obrony przed hordą. Niestety smok nie padł ale już jest jakiś postęp.

Jak wyczaic kiedy sie pojawiają? trzeba po prostu znać mniej więcej dzień/godzine i kampic - nie ma innego wyjścia.


_________________
Altaya | BF4

**

Posty: 365
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 13:09 
Cytuj  
btw ostatnio mielismy fajnego buga z azu chyba to bug bilismy go w 40 osob wipe potem przylazlo aliance go zabic dogadalismy sie z nimi na ircu ze raz oni raz my byli grzeczni bo wiedzili ze go moga zabic ale co tam ;) pozwolilismy im go bic troche to trwalo na 24% wyskoczyl komunikat server restart in 15 min myslelismy ze zdaza go ubic ale cos im nie szlo no to mowimy pomozemy im max dps azu no i smok padl na 6 min przed restartem serva wszystko by bylo spoko tylko ze loot dostalismy my zamiast aliance lol

ktos mowil ze to bug a ktos twierdzil ze jak sie odbierze agro to ten team dostaje loot tylko ze agro trzymal caly czas ich MT wiec nie wiem o co chodzilo ale przynajmniej nikt na nikogo nie wrzeczszal ;) rozstalismy sie z aliance w pokojowych nastrojach nie bijemy sie jak spotkamy z ich gildia moze bedziemy sobie pomagac bic azu ;) na zmiane :) raz oni raz my

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 12:20 
Cytuj  
Nikon napisał(a):
poprostu maja tam alty i sie loguja co jakis czas kilka razy na dzien proste i skuteczne tylko co z tego ze nawet sie dowiesz jako pierwszy ze sie resneli jak zaraz sa tam pelne ekipy debili ktore nie pozwalaja zabic bosa nigdy nie zrozumiem ludzi jesli ktos zdazyl jako pierwszy ekipe zebrac to mozna mu pozwolic zabic bosa a nie debilny aliance ciagle wpada i przeszkadza nie mowie ze horda tego nie robi ale mozna to zalatwic w bardziej cywilizowany sposob tym bardziej ze to epic q priestow bylem na khazzku jako pierwszy okolo 10 razy i zawsze debil z przeciwnej frakcji wparuje i przeszkadza po to zeby jedo gildia zdazyla sie zebrac i dostac super hiper jeden drop wiecej na bb remortles czy jakos tak gildia jest w tym najlepsza jesli chodzi o przeszkadzanie bo zabicie khazzaka im zajmuje tyle ze ja bym go z 5 razy zbail ze swoimi zanim oni to zrobia


Nikon -> interpunkcja !!!
Obydwa posty.

Przydaje się w życiu, naprawdę :]


EDIT:
ortografię na razie odpuszczamy, żeby za dużo materiału na raz nie było do przyswojenia.


_________________
Obrazek

**

Posty: 365
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 16:32 
Cytuj  
nie chce mi sie jej uzywac w necie bo to nie ma sensu ;)

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 16:39 
Cytuj  
To moze lepiej wcale nie pisz.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 17:00 
Cytuj  
Nikon napisał(a):
nie chce mi sie jej uzywac w necie bo to nie ma sensu ;)

Rowniedobrzemoznazrezygnowaczuzywaniaspacjibotoniemasensu.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 17:10 
Cytuj  
Nikon napisał(a):
nie chce mi sie jej uzywac w necie bo to nie ma sensu ;)

Oj, będziesz tu miał ciężkie życie :]

**

Posty: 365
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 19:06 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Nikon napisał(a):
nie chce mi sie jej uzywac w necie bo to nie ma sensu ;)

Rowniedobrzemoznazrezygnowaczuzywaniaspacjibotoniemasensu.


mitonierobiproblemu

ale niech wam bedzie postaram sie ;P

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 08:32 
Cytuj  
HeheBoToNawetSaSpecjalnePluginyDoTakiegoPisaniaToSieWzieloOdWejscia
SMSowGdzieTrzebaOszczedzacNaIlosciZnakowWiecZamiastSpacjiWpisujeSie
KazdyWyrazZDuzejLiteryAleTuMamyForumINieTrzebaOszczedzac :D

[edit] przycięte bo rozwalało geometrię forum ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod


Ostatnio edytowano 5 lip 2005, 12:23 przez SwenG, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 221
Dołączył(a): 15.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 11:39 
Cytuj  
No i rozwaliles watek... :/


_________________
YARWP - Yet Another Retired Wow Player
YAREP - Yet Another Retired EvE Player

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 11:44 
Cytuj  
Dziekuje: SwenG, Nikon, Dwutlenek, tomugeen, Asmax A szczegolnie dziekuje ZDERZAQ za to ze zaczol za nie przeczytanie topica i zofftopicowanie tematu.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.