mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1250 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 63  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 09:51 
Cytuj  
cypis napisał(a):
To fantastycznie Fabianek :<.

btw, co do szybkosci robienia calego MC:


Imponujący czas.

Ale to są nieźli hardkorowcy. Żeby robić MC częściej niż raz na tydzień, exploitowali (choc zdaniem niektorych zapewne, to wcale nie jest explioit) za co część gildii dostali tempbana ;)

emesio


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 10:35 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
dzisiaj bedziemy lać Majordomo - wreszcie (dziś Golemagg, Sulfuron i Majordomo)


nam na dzis zostal tylko majordomo no i jak sie uda go ubic w miare szybko to podejscie do ragnarosa, oj to zaboli...


....moja sakiewke

desh oblukaj http://www.fileplanet.com/152405/150000 ... utus-Fight ... wyglada na piece of cake ;-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 10:44 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
desh oblukaj http://www.fileplanet.com/152405/150000 ... utus-Fight ... wyglada na piece of cake ;-)
widziałem :D
jak znam życie dostaniemy ze pięć razy na majordomo zanim ekipa sie zgra wiec - jak to mówią - jeszcze się zejdzie do ragnarosa :lol:


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 10:46 
Cytuj  
my tez pewnie dostaniemy becki...bleh musze sie zmusic do strat w 5ppl bo mi sie fundusze koncza :/ bo nie ma czasu nawet ah pokampowac, a nawet nie tyle czasu co mi sie znudzilo


Ostatnio edytowano 4 lip 2005, 10:46 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 10:46 
Cytuj  
Wyglada, wyglada - najpierw z nim powalcz i wtedy sie wypowiadaj; przeciez niedawno sie chwaliles, ze teoretykiem to Ty nie jestes.
Co do walki, to wymaga praktyki. Wczoraj mielismy pierwsze podejscie i w najlepszej probie padlo chyba 6 addow.
Jedyne co mnie denerwuje, to to, ze wszystko zalezy od szczescia - kilka razy z rzedu mielismy pecha: addom wlaczal sie magic reflection w momencie, kiedy healerzy wychodzili z sheepa.
Kolejnym problemem jest domo, ktory traci aggro (w momencie teleportowania kogos na srodek areny) i zwykle leci do randomowego priesta - zabija go w kilka sekund.
Jeszcze 1-2 pelne runy i powinno nam sie udac :<.


_________________
cypis#2942
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 10:49 
Cytuj  
cypis ja napisalem ze "wyglada" a nie ze tak jest wiec daj spokoj. Oblukaj film na nim naprawde majordomo wyglada jak Sulfiron tyle ze z wieksza iloscia straznikow, a do teog ze ci straznicy sa podatni na sheep/stun. No nic dzis oblukam jak to wyglada z praktycznej strony

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 10:50 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Jeszcze 1-2 pelne runy i powinno nam sie udac :<.
ja lubie runy bo dzięki temu do wydropowania zostały mi tylko shouldersy. więcej nie potrzebuje (z Mighta)
http://wow.allakhazam.com/db/item.html?witem=16868

naprawde jak sobie przypomne pierwsze podejscia do MAgmadara, ehh. doświadczenie to wszystko co w tej grze się liczy.
teraz to podczas zabijania magmadara wszyscy gaworzą i opowiadaja dowcipy. totalny relax.
na każdym bosie można się denerwować ale tylko pierwsze kilka razy :wink:


_________________
psn

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 11:53 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Jedyne co mnie denerwuje, to to, ze wszystko zalezy od szczescia - kilka razy z rzedu mielismy pecha: addom wlaczal sie magic reflection w momencie, kiedy healerzy wychodzili z sheepa.


Zasadniczo, Domo rzuca AOE magic (któryś z dwóch) regularnie. Więc jest gdzieś addon, umożliwiający wykrycie, kiedy będzie następny magic. I można sheepnać np. 5 sek przed pojawieniem się AOE magic - co zasadniczo zmniejsza szansę wyrwania się z sheepa, gdy tym AOE magic będzie deflection. Poza tym, nawet jak coś się wyrwie z owcy mając deflection i mag sam się sheepnie (50%), to ma jeszcze jedną szansę - grunt trinket przerywający poly, i ponowne resheepnięcie (i znów 50%) ;)

Cytuj:
Kolejnym problemem jest domo, ktory traci aggro (w momencie teleportowania kogos na srodek areny) i zwykle leci do randomowego priesta - zabija go w kilka sekund.


Dwóch tanków. Nawet w bear form ;) Byleby oderwać go od cloth userów.

emesio


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 12:10 
Cytuj  
Tego moda mamy, z trinketem faktycznie dobry pomysl, nie pomyslelismy o tym. Co do tych magic/melee deflection shieldow, to sa one rzucane co np. 30 sekund czy randomowo?

Z tankiem asekuracyjnym probwalismy, ale i tak minelo troche czasu zanim odzyskal aggro, ale to juz jest do dopracowania :}.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 12:43 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Tego moda mamy, z trinketem faktycznie dobry pomysl, nie pomyslelismy o tym. Co do tych magic/melee deflection shieldow, to sa one rzucane co np. 30 sekund czy randomowo?


Przyznam się, iż nie pamiętam. W każdym razie regularnie - więc mozna wyliczyć. A kwestia które magic - (to albo to) - jest chyba random.

Cytuj:
Z tankiem asekuracyjnym probwalismy, ale i tak minelo troche czasu zanim odzyskal aggro, ale to juz jest do dopracowania :}.


Dokładnie.

emesio


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 00:39 
Cytuj  
Dzis padl Majordomo (oczywiscie nie dropnal mojej macki) i trzeba przyznac, że w porównaniu do pozostalych 8 bossów jest bardzo wymagający. Ile się wymęczyliśmy i wydaliśmy kasy na naprawy to nasze :D ale w końcu opracowaliśmy metode i już wiadomo co i jak.

Postanowiliśmy też powiedzieć hello Ragnarosowi - oczywiście był wipe bo zupełnie nieprzygotowani tam poszliśmy, chyba nawet 40 osob nie było, 0 potionow etc - z zasadzie tylko po to żeby porobić troche screenshotow. Ale co już wiemy: Wbrew pozorom szybko mu spada hp. Jak już mówiłem był totalny chaos i rozluznienie a i tak hp mu spadlo do 80% w kilka minut - a ma ponad 1mil hp. Druga sprawa : "Ragnaros's Fire Burst (czy jakoś tak) hits you for 6000. You Die.". Wszyscy w raidzie musza miec naprawde wypasiony sprzęt + dużo potionow żeby w ogóle coś z tego wyszło. Ktoś coś mówił o 280 fire resist dla MT... Ale i tak warto bo niesamowite przeżycie
:D .


_________________
Altaya | BF4

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 01:52 
Cytuj  
Vorten, gratz ze skasowaliscie majordomo :) Ogolnie TEC jest lepsza gildia od TBB , przynajmniej tak po stronie Hordy uwaza wiekszosc ludzi, dziisaj bylem swidkiem jak reszta ludzi z temau jak pan Asesino w 10 sec ze srodka mapy dostal sie do flagi Hordy i bez buffow na speeda szybciej od rouge na sprincie gnal do swojej bazy....wszyscy jak lecialo uzywali buga z wejsciem przez graveyard z TBB, ogolnie nie ma co z nimi grac, czituja strasznie niestety :/

Wgl mnie najlatwiejszym bossem jak narazie byl Gharr, zabilismy go za 2 razem, pierwszy raz byl wipe bo bylo zamieszanie z addami i ogolnie ludzie pierwszy raz widzieli Ghaara :) Next time wszystko spokojnie elegancko i padl, nawet w sprzecie +int/spirit i po evo pocie many i gemie bylem oom jak mial 20%.....glownie przez to ze kasuje wszystkei buffy w tym Mage Armor;/

Na majordomo tylko frost magowie, dlaczego? Ice Block x2 czyli 2 poly mozna uniknac +trinket to juz jest 3 :)

Btw nie wiem czy kojarzysz ale mialem pare meczy w WSG przeciwko teamowi w ktorym byles :) Wszystkie wygrane dla Hordy :) Next time jak mnie w sg zobaczysz zrob /wave i /hi to sobie zrobimy 1 na 1 :)

**

Posty: 365
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 02:02 
Cytuj  
ja dzisiaj mc bez majordomo zrobilem w 7h kazdy boss padl za 1 razem
lava pack nas wipnol tylko wrr jak one wkurzaja... majordomo padnie jutro bo juz sie dzisiaj nie chcialo nikomu i nie bylo wystarczajaco warkow

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 07:34 
Cytuj  
Dzięki.
Cytuj:
Na majordomo tylko frost magowie, dlaczego? Ice Block x2 czyli 2 poly mozna uniknac +trinket to juz jest 3

Tutaj widać jak dobrze jest mieć w teamie kogoś kto potrafi dispelować magic. Nawet specjalnie nie zwracam uwagi na magów - po prostu jak widzę, że moby mają tarcze to spamuje /decursive ewentualnie słysze jak ktoś sie drze na Ts-ie to już wiadomo o co chodzi.

Ciekawe jest to, że było tylko 3 palków i po kilkugodzinnym buffowaniu 40 osobowego raidu lepiej było do mnie nie podchodzić. 5min buffy 4tw - dla 40 osób zabierają mi dokładnie całą mane a jak skończe regen to moge sobie poczekać z 1min i zaczynać od nowa praktycznie ( no może przesadzam ale niewiele).

Off: W pvp pally z healing gear raczej ssie ale spox, chętnie się podueluje z kimś z hordy. Do wsg raczej nie chodze - teraz chciałem skupić sie bardziej na farmowaniu rep w AV ale z braku laku poszedłem. Przez pierwsze 5 meczy zwykle było tak, że nawet nie dało się złożyć jednego raidu tylko były 3 i każdy robił co chciał...


_________________
Altaya | BF4

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 08:59 
Cytuj  
kurde. mieliśmy zostawić 4 elita żywego żeby healerzy nie dostali immuna na poly, ale niestety nie wszyscy zrozumieli (40 osób z całęgo świata nie każdy rozumie co się mówi, ale to kwestia wprawy i doświadczenia)
zabili mi tego elicika :( wszystkie elity padły i healerzy nas pojechali zanim żeśmy sie pozbierali :(
następna próba w czwartek - jutro znowu podejscie do onyxi


_________________
psn


Ostatnio edytowano 5 lip 2005, 09:11 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 09:07 
Cytuj  
Domin napisał(a):
Na majordomo tylko frost magowie, dlaczego? Ice Block x2 czyli 2 poly mozna uniknac +trinket to juz jest 3 :)


Ja jestem fire magiem i na kilkanascie podejsc do domo (w tym 10+ padl), tylko raz nie utrzymalem swojego healera. Calkowitym zbiegiem okolicznosci. Stamina gear i ok. 5000 hp wystarcza. Oczywiscie, pure frost maja latwiej. Ale "tylko" to zdecydowanie za mocno powiedziane. 5 inteligentnych magow (4+1 backup) bez wzgledu na obrane drzewo talentow bezproblemowo utrzyma healerow. Nawet pure arcane (btw pom poly sie przydaje do pulla).

emesio


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 09:20 
Cytuj  
- pierwsze podejscie do major domo, 2 addy down
- drugie podejscie - 5 addow down
- trzecie podejscie zostaly 2 addy.....


....i kretyni priesci zuzyli SS nie krzyczac o tym glosno i wyraznie, przez co trzeba bylo leciec od cmentarza. Po dobiegnieciu do mc odpuscilismy bo bez sensu znow sie przebijac.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 12:36 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
....i kretyni priesci zuzyli SS nie krzyczac o tym glosno i wyraznie, przez co trzeba bylo leciec od cmentarza. Po dobiegnieciu do mc odpuscilismy bo bez sensu znow sie przebijac.


wasi druidzi nie maja stealtha? (i prosze nie mowic, ze sie nie da :P bo sie da)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 13:02 
Cytuj  
stealth in combat mode? LOL

a jelsi ci chodzi o ominiecie mobow po wipe to nie samymi druidami i rogue'ami raid zyje.

a jelsi ci chodiz oto aby druid sie przesliznol i resnol priesta/paladyna to jakby ci ot powiedziec ciekawa koncepcja tyle ze aby sie tam dostac to potrzeba 20+min w stealthu isc?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 13:10 
Cytuj  
Lepsze 20 min niz od nowa bić wszystkie moby IMHO.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1250 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 63  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.