mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 178 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 11:27 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Kazar napisał(a):
Kurwa, szkopki. Glupie gadanie, .


Kazar napisał(a):
Jestesmy zjebani, idziesz na miasto polacy, idziesz do knajpy polacy, idziesz pograc w pilke, z polakami, aaaaaaaaaaaaaaaaaa umrzyj, kretyni.


ooo widzisz.. idealny przyklad dlaczego nie wybierac servera z Polakami.. wiekszosc z nich reperzentuje wlasnie taki slumsowy poziom jak Kazar :)


ty jestes w zagranicznej gildi i prezentujesz chwilami tak zalosnie niski poziom ze glowa mala. Twoje teksty na general o tym ze wszyscy rumuni toi zebracy...
Albo wczoraj na czacie #polska reakcja Huragana na nazwe gildi Mroczny Legion : "ale pedalska nazwa"
Jego gildia nazywa sie bardzo podobnie bo shadow legion :D no ale jak sie smialismy to powiedzial "ale jest po ANGIELSKU.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 11:29 
Cytuj  
jasne ze nie bez powodu, wynika to z tego ze zdecydowana wiekszosc hunterow (pomijam wyjatki) to ludzie nie majacy mozgu (nie obrazajac skilled hunterow) i uwazaja ze moga jednoczesnie robic za:
- pullera (pomijam peta huntera w mc)
- tanka radosnie pokrzykujac "i have mail armor just heal me"
- Damage dealera nie uzywajac many

a do tego ich pet doprowadzal mnie do szalu pullujac pol instancji.
Jeden przeszedl samego siebie zaczol sie na mnie drzec ze mu peta nie healnolem (a nawewt nie mial moda) LOL


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 6 lip 2005, 11:36 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 11:31 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Albo wczoraj na czacie #polska reakcja Huragana na nazwe gildi Mroczny Legion : "ale pedalska nazwa"


hmmm do najfajnieszych nie nalezy ale i tak lepsza niz Polish Elite LOL

Vercin napisał(a):
Jego gildia nazywa sie bardzo podobnie bo shadow legion :D no ale jak sie smialismy to powiedzial "ale jest po ANGIELSKU.


rotfl no coz jakby to powiedziec jednak po angielsku brzmi troche ladniej, no i zrozumialem dla obcokrajowców

a co do nazw gildii to byc moze zaloze gildie dla low levelowcow Różowe Króliczki albo zielona trawka znaczy pink rabbits lub green grass ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 11:37 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
a co do nazw gildii to byc moze zaloze gildie dla low levelowcow Różowe Króliczki


ale to tylko gildia dla gnomek z rozowymi wlosami ? :)

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 11:37 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
jasne ze nie bez powodu, wynika to z tego ze zdecydowana wiekszosc hunterow (pomijam wyjatki) to ludzie nie majacy mozgu (nie obrazajac skilled hunterow) i uwazaja ze moga jednoczesnie robic za:
- pullera (pomijam peta huntera w mc)
- tanka radosnie pokrzykujac "i have mail armor just heal me"
- Damage dealera nie uzywajac many

a do tego ich pet doprowadzal mnie do szalu pullujac pol instancji


No cóż Hunter do najprostszych klas nie należy i chyba niektórzy sobie nie radzą z taką postacią.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 11:39 
Cytuj  
Bullet napisał(a):
No cóż Hunter do najprostszych klas nie należy i chyba niektórzy sobie nie radzą z taką postacią.


powiedzialbym ze raczej malo kto sobie radzi LOL :)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 11:40 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
a co do zanizania cen to ja rozumiem konkurencje obnizac o 50c no o 1s nawet ale nie o 30s (np. na 1xthorium bar)

Chciales dac przyklad ale chyba troszke przekoloryzowales. Jak mozna dac 30s (a nawet 15) mniej na 1xThorium - to po ile u was chodzi ten towar (obnizka 6g na stack 20 Thorium)?

Fabianek napisał(a):
no wlasnie nie maja bo jesli by wystawili po tej samej cenie by zarobili 2x tyle a i by sobie nie przysporzyli wrogo


Nie widze logiki w Twoim tlumaczeniu. 5 gornikow stabilizuje rynek - a jak przychodzi czlowiek i wystawia 4 stacki ponizej obowiazujacych cen to oni maja 4 expired. Gdyby ten koles wystawil po ich normalnych cenach to by wszystko zeszlo - on by sprzedal i oni by nie mieli expired.
Klientow jest okreslona liczba i nie wiem czemu po wyzszych cenach wszystko by zeszlo, a jak ktos zanizy to cos zepsuje. Ja nie kupuje nigdy Thorium po standardowej cenie - bo jak napisalem biore to na naboje (jest to o tyle nieoplacale dla mnie ze jak nie znajde to zrobie z mithrilu). Wg mnie jak ktos wystawi za chora cene (czytaj: niska) to moze znalezc sie dodatkowy klient na ten towar (moze ale nie musi - moze sie zdazyc ze ten kto kupilby drozej - kupi taniej). Zreszta to chyba ekonomia jest. A to ze jakas gildia banuje za zanizanie cen - na szczescie jestem na innym serwerze.
ps.
Niedlugo ma sie zawiazac korporacja piekarni regulujaca rynek pieczywa. I ten sam shit dopadl nawet wow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 11:45 
Cytuj  
Za to ja tak normalnie w zyciu to Polacy roxuja ;)
jak pojade za granice to czasami szalu dostaje bo nie rozumiem mentalnosci ludzi w niektorych krajach ;)

W WoWie jestem w miedzynarodowej gildii, lepiej sie gre bo nie ma ciagle na guild chacie klniecia, no i obcokrajowcy wydaja sie uprzejmiejsi, ale tu jest bariera jezykowa troche ;) Ale jak mi na serwie "wspaniali szwedzi" zaczeli wyjezdzac z textem "F... Poland" itp. to troszke musialem pobluzgac... a obcokrajowcy nie sa az tak lepsi nie raz sie wkurzalem jak ktos zwinal dropa typowo dla mnie, raczej sie staram grac z grupka Polakow co znam...


_________________
.

**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 11:47 
Cytuj  
Fabianek jakiego moda? Teraz widac zycie petow.

Taki z Ciebie hiler, jak z niektorych hunter hehe.

Ps. A juz, ze komus przeszkadza, ze ktos przeklina to nie rozumiem, ktos chce to niech przeklina, jakbysmy nie znali tych wyrazow i ich nie uzywali.
Jak sie wkruze to lubie sobie rzucic miesem i co z tego?


Ostatnio edytowano 6 lip 2005, 11:49 przez Kazar, łącznie edytowano 2 razy
***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 11:48 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Damage dealera nie uzywajac many

Rowozwin prosze temat, bo nie bardzo rozumiem. Gralem z roznymi hunterami (w wiekszych grupach) i nie slyszlaem o czyms takim.

Fabianek napisał(a):
tanka radosnie pokrzykujac "i have mail armor just heal me"

Nie czaje to co warka nie bierzecie? Jak to krzyczy? Ja to mam szczescie - jeszcze sie nie spotkalem z taka sytuacja.

Fabianek napisał(a):
- pullera (pomijam peta huntera w mc)

Czasami ludzie mowia zebym cos tam spulowal to puluje, ale sie nie wychylam, zreszta inni znajomi hunterzy tez raczej nie.

Fabianek napisał(a):
a do tego ich pet doprowadzal mnie do szalu pullujac pol instancji

Koloryzujesz na maksa poprostu. Jeszcze mi sie nie zdazylo - najczesciej robi to aoe maga, ktory chce byc pierwszy na liscie DD.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 11:50 
Cytuj  
shahray napisał(a):
Fabianek napisał(a):
a co do zanizania cen to ja rozumiem konkurencje obnizac o 50c no o 1s nawet ale nie o 30s (np. na 1xthorium bar)

Chciales dac przyklad ale chyba troszke przekoloryzowales. Jak mozna dac 30s (a nawet 15) mniej na 1xThorium - to po ile u was chodzi ten towar (obnizka 6g na stack 20 Thorium)?

A gdzie ja napisalem stack???? NAUCZ SIE CZYTAC ZE ZROZUMIENIEM

1xThorium Bar schodzi(l) po 50s a koles wystawil za 20s :P

shahray napisał(a):
Fabianek napisał(a):
no wlasnie nie maja bo jesli by wystawili po tej samej cenie by zarobili 2x tyle a i by sobie nie przysporzyli wrogo


Nie widze logiki w Twoim tlumaczeniu. 5 gornikow stabilizuje rynek - a jak przychodzi czlowiek i wystawia 4 stacki ponizej obowiazujacych cen to oni maja 4 expired. Gdyby ten koles wystawil po ich normalnych cenach to by wszystko zeszlo - on by sprzedal i oni by nie mieli expired.
Klientow jest okreslona liczba i nie wiem czemu po wyzszych cenach wszystko by zeszlo, a jak ktos zanizy to cos zepsuje. Ja nie kupuje nigdy Thorium po standardowej cenie - bo jak napisalem biore to na naboje (jest to o tyle nieoplacale dla mnie ze jak nie znajde to zrobie z mithrilu). Wg mnie jak ktos wystawi za chora cene (czytaj: niska) to moze znalezc sie dodatkowy klient na ten towar (moze ale nie musi - moze sie zdazyc ze ten kto kupilby drozej - kupi taniej). Zreszta to chyba ekonomia jest.


logika jest banalna trzymasz cene to czy sie ludziom ktorzy potrzebuja to podoba czy nie kupuja po okreslonej cenie a jak widza ze jakis baran sprzedaje taniej to czekaja az wykopia wlasnie korzystajac z mithrilu czy innych zastepstw

shahray napisał(a):
A to ze jakas gildia banuje za zanizanie cen - na szczescie jestem na innym serwerze.

nie to nie jest ban za zanizanie cen tylko za cos innego jak bylo w przypadku tego goscia co chcial do mojej gildii przystapic koles miner (moj znajomek) uszyl mu buty ze jest ninjalooterem no i ze zrozumialych przyczyn nie dostal sie do gildii.

Poprostu idea jest prosta ty zarobisz 10g a nawet 100g (co to jest jak sie ma lv60? 2godziny farmowania mobow, czy polgodziny na ah) ale przysporzysz sobie wrogow, a jak napisalem wczesniej przyjaciele > tona epickow + tona golda

shahray napisał(a):
Fabianek napisał(a):
Damage dealera nie uzywajac many

Rowozwin prosze temat, bo nie bardzo rozumiem. Gralem z roznymi hunterami (w wiekszych grupach) i nie slyszlaem o czyms takim.


w skorcie chodzi oto ze wali nie uzywajac many (ma caly czas pelny bar many)

shahray napisał(a):
Fabianek napisał(a):
tanka radosnie pokrzykujac "i have mail armor just heal me"

Nie czaje to co warka nie bierzecie? Jak to krzyczy? Ja to mam szczescie - jeszcze sie nie spotkalem z taka sytuacja.


bierzemy, a to jest przenosnia

shahray napisał(a):
Fabianek napisał(a):
- pullera (pomijam peta huntera w mc)

Czasami ludzie mowia zebym cos tam spulowal to puluje, ale sie nie wychylam, zreszta inni znajomi hunterzy tez raczej nie.


no ale sa tacy co sie wychylaja trust me a najbardziej uwielbiam pull petem (pomijam MC)

shahray napisał(a):
Fabianek napisał(a):
a do tego ich pet doprowadzal mnie do szalu pullujac pol instancji

Koloryzujesz na maksa poprostu. Jeszcze mi sie nie zdazylo - najczesciej robi to aoe maga, ktory chce byc pierwszy na liscie DD.


to ze tobie sie nie zdarzylo to nie znaczy ze tak nie jest :P mi sie zdarzylo 3 razy i to jest o 3 razy za duzo


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 6 lip 2005, 11:54 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 11:50 
Cytuj  
Kazar napisał(a):
Jak sie wkruze to lubie sobie rzucic miesem i co z tego?


i co ? pomaga ?

Kazar, co innego od czasu do czasu rzucac meisem a co innego caly czas rzucac miesem z kazdego powodu.
W TheSmiec mnie to najbardziej denerowowalo.... co chwila na gildiowym czacie: KURWAAAAAAA!!!!!!!!! .............. potem cisza 2 minuty.... i w koncu: CO ZA JEBANY ROGUE< JUZ MNIE 5 RAZ ZABIL !!!!!!........... i tak co chwila.

....... po prostu rece opadaja :/


Ostatnio edytowano 6 lip 2005, 11:56 przez Huragan, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 12:02 
Cytuj  
Cytuj:
W TheSmiec
:wtf:

**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 12:09 
Cytuj  
Huragan nie obrazaj ludzi z theDust . Znow uogolnienie...zdarza sie to co mowisz ale powiedz mi ze w twoim legioniku tego nie ma moze?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 12:12 
Cytuj  
Taaa bo pisane przeklenstwa jakos gorzej brzmia, a mowione puszcza sie mimo uszu. Ja tez nie raz rzuce miesem na TS, a jak ktos mnie po chamsku gankuje po raz n-ty to czasem puszcze taka wiache ze mi samemu uszy wiedna.
I tak pomaga. Pokrzyczysz, pokrzyczysz. Para zejdzie i juz dalej jest spokoj.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 12:14 
Cytuj  
Dalem kilka postow wyzej przyklad tego jak sie zachowuje huragan :)
Obraza wszystkie polskie gildie ktore mu sie nawina pewnie dlatego ze z prawie kazdej pokolei zostal mniej lub bardziej delikatnie wyproszony:)

Postow Fabianka to wogole nie komentuje bo tak na oko ma z 13 latek wiec moze jeszcze zmadrzeje kiedys.


Ostatnio edytowano 6 lip 2005, 12:16 przez Vercin, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 12:14 
Cytuj  
Ale Huragan jest przeciez chodzacym idealem i on nie klni i nie bluzga..pomaga staruszkom przechodzic przez ulice itp :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 12:17 
Cytuj  
nie ma ludzi idealnych :) tez mi sie zdarza, ale na pewno nie co chwila jak wam Vercinku :)
Pozatym, ja pisalem o gildi TheSmiec a nie TheDust (wszelkie podobienstwa sa przypadkowe i nie zamierzone) wiec nie bierz tego do siebie :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 12:18 
Cytuj  
Huragan, ten ktory nie przeklinal lol ( wez sie nie osmieszaj takimi txtami )

A to ze Zefirek jest idiota pokazal juz za czasow SC, zreszta kazdy moze sie o tym przekonac na ogolnym kanale #polska (zdaje sie)...


Ostatnio edytowano 6 lip 2005, 12:19 przez Morgul, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 12:19 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
A gdzie ja napisalem stack???? NAUCZ SIE CZYTAC ZE ZROZUMIENIEM

A gdzie ja napialem ze ty napisales - to bylo pytanie - bo '?' to jest znak zapytania - staram sie pamietac zeby go stawiac na koncu pytania. To co bylo w nawiasie to bylo takie wtracenie, ze gdyby policzyc znizki na calym stacku to by nawet 6g wyjsc moglo - ale by nie musialo. Wiec prosze jak mi odpowiadasz to sie nie unos. A 50s za 1 Thorium to cena jest niezla. A to teraz zapytam - po ile u was chodzi stack Thorium? Chyba trzeba to do odrebnego watku wyniesc, bo tu jeszcze mozna o handelku pogadac.


Ostatnio edytowano 6 lip 2005, 12:20 przez shahray, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 178 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.