mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 178 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 12:20 
Cytuj  
No tak po prawdzie oprocz tesktow typu "ale pedalska nazwa", "spadaj do rumunskiej gildi zebraku" nie klnie raczej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 12:23 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
No tak po prawdzie oprocz tesktow typu "ale pedalska nazwa", "spadaj do rumunskiej gildi zebraku" nie klnie raczej.


jesli juz to gejowa a nie pedalska....po drugie nie moja wina ze macie u siebie zebrakow typu Folko, ktory nic innego caly dzien nie robi tylko zebra o kase na gildiowym czacie :>

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 12:26 
Cytuj  
roball napisał(a):
Typowe dla polaczkow :> wybielic sie przed innymi a innych oczernic, gg hujagan :)
Chyba lepiej nie mógłbym typka podsumować.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 12:26 
Cytuj  
shahray napisał(a):
A to teraz zapytam - po ile u was chodzi stack Thorium?


teraz stack po 6g, a pojedyncze bary teraz po 30s-35s (jak bary chodzily po 50s to stacki chodzily po 8g) wiec jak mam latac za arcane crystalami tylko po to aby wykopac raz na jakis czas krysztal (ktory chodzi ostatnio po 16g) i sprzedawac thorium po 30s za sztuke to mi szkoda czasu.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 12:28 
Cytuj  
Nie widzialem zeby zebral o kase ale faktycznie caly dzien marudzi:D
Ale jaki to ma zwiazek ja mowie o twoich tekstach nie do kogos od nas z gildi tylko w orgrimarze na general


Posty: 1
Dołączył(a): 6.07.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 12:30 
Cytuj  
Cytuj:
Ja np grałem swojego czsu z Polakami z <Polish legion of Chaos>
i przez wszystki instance cały czas leciało:
"co za szczęśliwy Kut..s"
"ty głupi hu..u!!"
"co za skur...le"
tid , itp...


Tak się akurat złożyło, że miałem ta „nieprzyjemność” spotkać twoich kolegów z „Polish Legion of Chaos” w instace i mogę potwierdzić twoje opinie o nich, dorzucił bym tylko problemy ze zrozumieniem prostego systemu greed/need ;] (co tylko potwierdziło przypuszczenia)...
Ale proszę cię nie uogólniaj . Sam wpakowałeś się na własne życzenie do gildi ~13 latków
Ja jakoś prawie od samego początku byłem w gildi z 4 Polakami (gildia międzynarodowa). Dodam tylko ze gmem tej gildi był właśnie Polak zapewne nie znasz bo nie krzyczał pod AH czy WG po polsku
Wystarczy tylko wyjść ze swojego małego getta a na pewno znajdziesz wartościowych ludzi ;]
p.s. Polacy jak i obcokrajowcy mający około 13 lat dużo się nie różnią w stylu rozgrywki

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 12:33 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Nie widzialem zeby zebral o kase ale faktycznie caly dzien marudzi:D
Ale jaki to ma zwiazek ja mowie o twoich tekstach nie do kogos od nas z gildi tylko w orgrimarze na general


general to ja mam od 2 dnia grania w WoW wylaczony :)
jesli juz to kanal smieciowy #polska na ktorym raz na tydzien ktos sie odezwie :) Przejmujesz sie tym ? Bo ja nie..... mam gleboko w dupie cale polskie community... zrazily mnie do niego wlasnie polskie gildie, takie np. jak TheDust w ktorej ludzi na poziomie jest moze z 5 osob, a reszta to same battlenet kids. Teraz jak widze polaka w grze to omijam z daleka.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 12:38 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
...mam gleboko w dupie cale polskie community...


To co ty tu robisz?


_________________
Sathorn#2230

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 12:38 
Cytuj  
Sathorn napisał(a):
Huragan napisał(a):
...mam gleboko w dupie cale polskie community...


To co ty tu robisz?


nasmiewam sie z was :)

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 12:40 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Vercin napisał(a):
Nie widzialem zeby zebral o kase ale faktycznie caly dzien marudzi:D
Ale jaki to ma zwiazek ja mowie o twoich tekstach nie do kogos od nas z gildi tylko w orgrimarze na general


general to ja mam od 2 dnia grania w WoW wylaczony :)
jesli juz to kanal smieciowy #polska na ktorym raz na tydzien ktos sie odezwie :) Przejmujesz sie tym ? Bo ja nie..... mam gleboko w dupie cale polskie community... zrazily mnie do niego wlasnie polskie gildie, takie np. jak TheDust w ktorej ludzi na poziomie jest moze z 5 osob, a reszta to same battlenet kids. Teraz jak widze polaka w grze to omijam z daleka.
Wiesz szkoda że ty do tych kidsów się zaliczasz, smutne że ziomków nie akceptujesz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 12:43 
Cytuj  
DirectC napisał(a):
smutne że ziomków nie akceptujesz.


no wlasnie... pokolenie "ziomków" , hiphopu i innego bydla......


Ostatnio edytowano 6 lip 2005, 12:45 przez Huragan, łącznie edytowano 2 razy
**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 12:45 
Cytuj  
Huragan przykro mi jak czytam co piszesz...to chyba wszyscy tutaj z ciebie sie wysmiewaja a nie ty z nas . Wydaje mi sie ze ty masochista jestes i sprawia ci przyjemnosc byc czarna owca wszedzie. Gdzie sie nie pojawisz to od razu zrarzasz ludzi do siebie i wszczynasz awantury.
Pozdrawiam


Ostatnio edytowano 6 lip 2005, 12:45 przez Flacha, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 12:45 
Cytuj  
@Ratisz
Tak się składa że Blooda znam :)
Ciebie też zresztą bo mi mówił że ty i Krajan to spoko ludzie :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 12:46 
Cytuj  
Flacha napisał(a):
Huragan przykro mi jak czytam co piszesz...to chyba wszyscy tutaj z ciebie sie wysmiewaja a nie ty z nas . Wydaje mi sie ze ty masochista jestes i sprawia ci przyjemnosc byc czarna owca wszedzie. Gdzie sie nie pojawisz to od razu zrarzasz ludzi do siebie i wszczynasz awantury.
Pozdrawiam


wiem, masz racje, ale taki juz jestem ze mowie "ziomkom" prosto w twarz co o nich mysle :)

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 12:46 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
DirectC napisał(a):
smutne że ziomków nie akceptujesz.


no wlasnie... pokolenie "ziomków" , hiphopa i innego bydla... to jest to co mnie odrzuca od was :)


Ty Huragan jakiś agresywny jesteś :D a tak poważnie to nie rozumiem takiego zachowania, po co mieszać z błotem ludzi z którymi wcześniej grałeś?

**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 12:51 
Cytuj  
Widocznie Huragan nie szanuje nikogo i niczego..mysli tylko o sobie i lubi mieszac z blotem ludzi ktorzy nic mu nigdy nie zrobili.

Swoja droga Huragan slyszalem ze masz juz swoje lata...jesli tak to tym bardziej dziwi mnie twoje zachowanie. :roll:

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 12:55 
Cytuj  
Panowie przypominam o zasadach postowania i ostrzegam ze osoby niepotrafiace sie dostosowac wysle na dluzsze wakacje od forum.

Zasada jest prosta: Nie masz nic konstruktywnego do dodania czy podzielenia sie z reszta uzytkownikow forum, to radze skorzystac z programow typu GG i nie zasmiecac topikow.

Pozdrawiam.


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 13:02 
Cytuj  
Dobra teraz ja dodam trzy grosze.

Grałem w jedynej polskiej gildi po stronie hordy na "Zenku" i muszę powiedzieć że wszysko było fajnie, ludzie mili, kultura, wspólne gank party na alliancach. No ale gildia się rozpadła (niewiem nawet z jakiego powodu, chyba chodziło o zmiane nazwy :) ) i powstała druga, reszta z tej pierwszej dołączyła do drugiej, i wszystko było fajnie i kul. No ale pewnego dnia jakiś kolo namówił wszystkich na zmiane realmu i strony. No i oczywiście wszyscy przeszli na frostwhisper (w tym ja). Ale po dniu grania znudziłem się aliantami i wróciłem. A potem (prawie) cała reszta :)
No to się wkurzyłem i poszedłem do gildii miedzynarodowej, i cała reszta też się rozeszła, i niema już polskiej gildii :D (Prawie jak brazylijska telenowela :D ) Wniosek - niesłuchajcie pierdół o polskich graczach, pograjcie z nimi, zawsze można iść w pizdu...

Tak samo ludzie pieprzą o szwedach, moja gildia składa się w 1/4 z ludzi z krajów skandynawskich i wszystki jest fajnie. Z tym że średnia wieku przekracza 18lat, ale mamy i 15-16 latków którzy zachowują się jak najbardziej wporządku.

Podsumowanie, niesłuchajcie pierdół o graczach innych narodowości (nawet o chińskich farmerach czy koreańskich power grinderach), grajcie z nimi :]

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 13:10 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Tak samo ludzie pieprzą o szwedach,

Nie pieprza tylko dziela sie swoimi spostrzezeniami.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 13:22 
Cytuj  
Szwedzi to prawdziwa plaga na serverach EU :) czasami mysle, ze w Szwecji WoWa rozdaja za darmo :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 178 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.