mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1250 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 63  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 11:26 
Cytuj  
Horde daje sobie radę bez paladynów i bez salvation - widać ta klasa wcale taka niezbędna nie jest.

alliance daje sobie rade bez shamanow


_________________
gole babki i czekoladki


Ostatnio edytowano 6 lip 2005, 11:27 przez naro, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 11:27 
Cytuj  
naro napisał(a):
alliance daje sobie rade bez shamanow


hahaha dobre naro tylko szkoda ze musimy wziasc warlocka zeby miec samopodnoszace sie party/raid


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 11:29 
Cytuj  
Chcesz się przepychać ? A my musimy mieć więcej priestów bo tylko ta klasa dispelluje.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 11:33 
Cytuj  
no locki potrzebne w przypadku alliance i tez bardzo pomocne chlopaki bo banish to milutki skill
pozatym nawet taki hunter z TS jest przydatny w akcji na magdamara, pulowanie tez mu wychodzi,
pozatym dmg ma niekiepski nawet bez many :)
w przypadku mojeje guild stosujemy zasade ze kazda klasa ma swoje stale spoty w raidzie i jakos nam to wychodzi


_________________
gole babki i czekoladki

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 11:34 
Cytuj  
ta u nas tez tka jest btw z update'uj sobie profil bo chcialem obejrzec co tam juz nosisz maniaku a tam "Last updated 63.0 days ago"

naro napisał(a):
pozatym dmg ma niekiepski nawet bez many :)


eeeeeeeeeee.....a jak sie ma ten "niekiepski" dmg do dmg zadawanego przez rogue/maga bo chyba juz nie jest tkai niekiepski ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 11:38 
Cytuj  
naro napisał(a):
Horde daje sobie radę bez paladynów i bez salvation - widać ta klasa wcale taka niezbędna nie jest.

alliance daje sobie rade bez shamanow


naro ja pisałem o klasach NIEZBĘDNYCH i klasach niekoniecznych. Nigdzie nie napisałem, że uważam shamana za klasę niezbędną, to też support. Battlenetowcy..

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 12:42 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
No i jeszcze zapomnieliście o sytuacji wipe z ludzmi, którzy mogą się resnąć w zasięgu wzroku majora i addów, ostatnio właśnie takie coś się nam zdarzyło ;)

uff a myslalem ze to ja najwieksza wtope odwalilem ...
nazawali mnie adaaaaasssdd jeeeenkins.. :)
polowa rajdu wstal an a gehennasie.. no i niestety mnie ozywili ... a ja glupia pala .. pobieglem ozywiac reszte... tak rozkosznie mi to szlo ze zaagrowalem gehennasa... w sumi enie wiem czemu mnie jeszcze nie wykopali z gildii za rozne takie :lol:


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 13:02 
Cytuj  
cienki napisał(a):
SwenG napisał(a):
No i jeszcze zapomnieliście o sytuacji wipe z ludzmi, którzy mogą się resnąć w zasięgu wzroku majora i addów, ostatnio właśnie takie coś się nam zdarzyło ;)

uff a myslalem ze to ja najwieksza wtope odwalilem ...
nazawali mnie adaaaaasssdd jeeeenkins.. :)
polowa rajdu wstal an a gehennasie.. no i niestety mnie ozywili ... a ja glupia pala .. pobieglem ozywiac reszte... tak rozkosznie mi to szlo ze zaagrowalem gehennasa... w sumi enie wiem czemu mnie jeszcze nie wykopali z gildii za rozne takie :lol:
Phi ja ostatnio zapulowałem dwa giganty na starcie bo mi się nudziło, naszczęście warriorzy ruszyli dupy i kipneło z 5 osób, mnie ice block uratował, taki odważny tank jestem :lol:

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 13:06 
Cytuj  
DirectC napisał(a):
mnie ice block uratował, taki odważny tank jestem :lol:


LOL


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 14:27 
Cytuj  
Ja z kolei robie Geronimo! na umierajacym golemaggu... W koncu kiedys trafie tak, ze ostatni hit bedzie moj.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 07:33 
Cytuj  
Mark owszem napisales o support class posta nizej
jak juz wyszydziles pale :)

kazda klasa ma zastoswanie w raidzie MC/onyxia jedynie promocje ( sloty dla poszczegolnych class ) sa rozne w zaleznosci od moba/bossa
taki gracz ja ty tymbardziej powinene to wiedziec, a zamiast tego teoretyzujesz
chalbym zobaczyc jak robicie MC bez shamme :)

battlenetowcy to ludzie, ktorzy grali w D2/sc/w3 ??? czy user forum battlenet.pl ??

a teraz konkrety chcialby msie dowiedzec czy na majordomo stosujecie technike 2e-4h-2e czy moze jakies inne ?
ja zastanawiale sie nad 1e-4h-3e ale nei zawsze jest czas poexperymentowac:)[/quote]


_________________
gole babki i czekoladki

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 08:34 
Cytuj  
2-2-2-2 jest the best :P

**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 08:39 
Cytuj  
A co to za ustawienia? nie znam :cry:

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 09:09 
Cytuj  
moze glupie pytanie ale...
po jaka cholere lazimy do MC:) ??
Ja poki co z ciekawosci bo całego nie widziałem:)
Ale byłem dopiero kilka razy i nic ciekawego jeszcze nie wypadlo dla palki :) wogole jakies smieci wypadaja.. a jak juz cos wypadnie to nie ma szansy zeby to dla mnie bylo...:)
Ogolnie to taki zamysl mam zeby farmowac DKP- od czego to skrót?? u nas mowia na to RP (raidpoint) i jak wypadnie oko z ragnarosa to co drop3% to wygrac licytacje nazbierac potem kasy/materialow na ta macke ktora jest craftem polaczyc z okiem i .. pojedynkowac sie na kase z warriorami :lol: :)
Ogolnie to 40 0sobowy raid to taki troche za duzo .. 15 osob jeszcze spoko da sie ogarnac:)


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 09:11 
Cytuj  
Wy to nie wiem po co łazicie. My chodzimy po super sprzęt :wink:

BTW nie pytajcie mnie jutro o Majora - chłopaki tak się wczoraj podjaraliśmy Onyxią że idziemy jeszcze dzisiaj (nax zjechaliśmy ją do 29%)


_________________
psn


Ostatnio edytowano 7 lip 2005, 09:13 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 09:12 
Cytuj  
cienki napisał(a):
moze glupie pytanie ale...
po jaka cholere lazimy do MC:) ??


z nudów :)

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 09:14 
Cytuj  
Wszystko zależy od tego jaki macie team na Majordomo, nie ma jednej uniwersalnej taktyki. My próbowaliśmy przez dłuższy czas 2-4-2, później 1-4-3 -> i na tym drugim ustawieniu padl, ale tak naprawde to kwestia wprawy. Ludzie na początku nie wiedzieli jak sie zachowac i myśle, że gdybyśmy na początku mieli doświadczenie i wiedze jaką uzyskaliśmy po x próbach to padłby też przy 2-4-2.


_________________
Altaya | BF4

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 09:32 
Cytuj  
U mnie DKP = Dragon Kill Points :D

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 09:39 
Cytuj  
naro napisał(a):
a teraz konkrety chcialby msie dowiedzec czy na majordomo stosujecie technike 2e-4h-2e czy moze jakies inne ?
ja zastanawiale sie nad 1e-4h-3e ale nei zawsze jest czas poexperymentowac:)


my go ubilismy 2e-4h-2e
filmik do sciagniecia: http://s36.yousendit.com/d.aspx?id=25ME ... 6K85C1RG1B

cienki napisał(a):
moze glupie pytanie ale...
po jaka cholere lazimy do MC:) ??


hmmm ja chodze z nudow bo reszta to jakis easy mode no i oczywiscie po DKP/itemki.

wczoraj onyxia za pierwszym podejsciem tylko 3memberow zdedzilo. Standardowo odprawa + rozdzielanie łupu (swoja droga rzucila jakies smieci dla maga i priesta no i qr... tylko 2 łuski) zajelo nam dluzej niz bicie smoka. oficerowie na TS powiedzieli ze musimy bardziej popracowac nad organizacja po za walka bo walka nam jakos idzie ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Posty: 22
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 13:18 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
naro napisał(a):
pozatym dmg ma niekiepski nawet bez many :)

eeeeeeeeeee.....a jak sie ma ten "niekiepski" dmg do dmg zadawanego przez rogue/maga bo chyba juz nie jest tkai niekiepski ;-)


Nadal jest niekiepski, w ostatnim MC (8 bossow) bylem 3 w dmg, wyprzedzilo mnie tylko 2 magow. Trace troche na rzecz magow i rogusow przy szybkich akcjach (elelmentale, pieski) za to na bossach przewaznie 1 lub drugi w dmg. Tyle, ze na bosa zuzywam 1-2 major mana zeby utrzymac wysoki dmg. Na golemgga, ktory stoi i stoi musze uzyc 3 major mana.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1250 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 63  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.