mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 549 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 28  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 19:44 
Cytuj  
tak priest na mid levelu ma male szanse z rogue to prawda , zabawa sie zaczyna na 60 , opracowalem ciekawy sposob biegania podczas walki tak ze rogue prawie mnie nie trafia i zdycha od dotow , ale to ruletka i raz wyjdzie raz nie , rogue tez moze nie przyfarcic i zbierze stuna z blackouta
. Znajomy priest z gildi bawi sie jeszcze ciekawiej , po fear od razu puszcza mind control i zrzuca rogue ze skarpy albo do lawy (blackrock mt) albo odsuwa go na bezpieczna odleglosc i konczy mind flayem, generalnie sila rogue wychodzi z zaskoczenia , kiedy nie wyjdzie mu stun/sap , glupieje i wtedy gouge , run , stealth i obserwuje : ale wtedy traci element zaskoczenia ( humana wogole wtedy nie podejdzie z uwagi na jego raciala) . Mag wg mnie jest jeszcze bardziej morderczy niz rogue
wiekrzy dmg i do tego ranged , ponadto wyrywa sie blinkiem ze wszystkiego (charge , stun , root ) , jak jest fire to szybko konczy zabawe
pyro , fire blast , do widzenia :]

rogue ma moze mocny cios ale jest delikatny jak szklaneczka :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 09:05 
Cytuj  
Wczoraj na wg wzialem "rzadze krwi" z domku i poszedlem po flage ktorej pilnowal priest i ... ambush za 2003 i backstab za ~1450 8) chlopakowi akurat zeszla tarcza w momecie gdy stanalem za nim :> Gutgore Ripper FTW !!!


PS. Istant kill. 8)

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 09:12 
Cytuj  
tia
tez zauwazylem ze priesci sa jakos tak "uwrazliwieni" na ambushe i backstaby, strasznie mocne w nich wchodza te specjale
no, jak wziales berserka to "delikatusnie" mocniej mu dowaliles :>


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 09:18 
Cytuj  
Cytuj:
Zatakowanie znienacka 2 gosci ktorych lvle to czaszki sciagniecie jednemu xx % hp i ucieczka - przygladanie sie sie jak przeszukuja uparcie teren na swoich mountach zeby mnie odnalezc - potem wracaja na spot, a ja oczywiscie juz szykuje jakas nowa podla sztuczke zeby im poprzeszkadzac - jest dla mnie rownie funny jak pokonanie i zabicie przeciwnika tym bardziej ze czasem potrafie takich gosci "zmusic" do opuszczenia spotu


chyba grasz na servie dla niepełnosprawnych, rozbawił mnie ten tekst :D

**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 09:22 
Cytuj  
:lol:

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 09:33 
Cytuj  
Bullet napisał(a):
chyba grasz na servie dla niepełnosprawnych, rozbawił mnie ten tekst :D


Kazar napisał(a):
:lol:



To wy rozbawiliscie mnie, ja nie widze w tym nic dziwnego i niezwyklego, przy wykorzystaniu sprinta i oczywiscie CS/KS oraz evasion nawet z 60 lvl moglby sobie pogrywac, a wy jak widze progamerzy nie graliscie rogue, wiec nic nie wiecie o tej klasie :| przykro mi z tego powodu ze goisc z nocy sie tu obnaza z glupoty, naprawde jest tam pare normalnych osob, A Kazar :lol: jak Kazar - szkoda slow :lol:

**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 09:34 
Cytuj  
I ja Ciebie tez :]

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 09:39 
Cytuj  
Nie no człowieku o czym ty mi tu rozprawiasz rogal 10 lvl niżej nie ma szans mi uciec, jego stealth działa śmiesznie wtedy kiedy jest mam 10 lvl wiecej. Poza tym taki rogal ma na sobie od razu hunters marka i chować sie więcej nie da.. dla mnie to jest śmieszne (pominę fakt że on pisze o 2 przeciwnikach). Co do głupoty to przeczytaj to

Cytuj:
To wy rozbawiliscie mnie, ja nie widze w tym nic dziwnego i niezwyklego, przy wykorzystaniu sprinta i oczywiscie CS/KS oraz evasion nawet z 60 lvl moglby sobie pogrywac


i możesz od razu przypisać sobie to co mi przypisałes wczesniej.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 09:57 
Cytuj  
Misiaczku a on napisal tam ze walczyl z hunterem? A moze on jakiegos smoka zaatakowal :o , kozak z tego triga, wez sobie alta rogue bullet zrob naucz sie grac i wal do mnie z tymi smiesznymi tekstami. EOT

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 09:58 
Cytuj  
Bullet napisał(a):
Poza tym taki rogal ma na sobie od razu hunters marka


zacytuj prosze kawalek jego posta bo on nie napisal ze atakuje hunterow, a jesli chodzi o server dla niepelnosprawnych to zostawie to bez komentarza, co by nie wrzucac wszystkich do jednego worka (jak ktos mi to zarzucil na forum). A co do wypowiedzi wqr.... 2x60 na lv50 rogue spokojnie sie da to zrobic i sobie moga szukac :P zasada jest prosta:
- sap jednego
- cs drugiego/stun lock

pierwszy miss/dodge -> vanish + sprint i nawet hunter sobie moze naskoczyc gorzej jak jego pet zawroci ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 10:02 
Cytuj  
Tylko, ze on ma 35 misiek.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 10:04 
Cytuj  
Wiec pewnie nie ma sapa, evasion, CS i KS ? I nie moze atakowac gosci na 45 ? LOL

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 10:04 
Cytuj  
Nawet jeżeli nie atakuje hunta to sorry ale jezeli 2 gości majacych conajmniej 10 lvl wyżej da się rogalowi okładać i pozwala mu uciec to chyba coś z nimi jest nie tak.

Co do okreslenia serva to nie chciałem nikogo obrazić.... po prostu rozbawiło mnie to co Trigger napisał. Jeżeli ktoś czuje się urażony to przepraszam.

Ale nadal będę obstawał przy swoim że taka różnica lvl dyskfalifikuje przeciwnika o ile się go nie zlekceważy właśnie z uwagi na lvl.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 10:05 
Cytuj  
hmm z teog co wiem to ma skille wymienione przez roozter i jesli buduje drzewo od preparation (a nie CB) to juz ma improved sap wiec w czym problem :roll:

@bullet jasne zawsze mozesz obstawac przy swoim tymbardziej to rozumiem patrzac na twoja klase


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 10:08 
Cytuj  
Cytuj:
@bullet jasne zawsze mozesz obstawac przy swoim tymbardziej patrzac na twoja klase


Fabianek znowu cierpisz coś do hunterów ?? :D

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 10:11 
Cytuj  
Osiris Guide


No w koncu to znalazlem, polecam wszystkim ktorzy graja rogue :).


Bullet mi sie wydaje ze to hunterzy maja problem, zawsze rolluja lub w mc biduja itemy rogue, ostatnio widzialem nawet huntera w 3 partach z SC - lol.

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 10:15 
Cytuj  
jakoś nie znam przypadku z mojego najbliższego otoczenia żeby hunter powyżej 40 lvl latał w leather. I o jakich itemach mówisz o cześciach setowych rogali czy o ringach dających bonusa do crita. U nas problemu z lootem nie ma, więc możesz opierać się jedynia na doświadczeniach z serva na którym Ty grasz.

No wiesz Fabianek jeżeli oceniasz ludzi po tym jaka klasa grają to ja tego komentował nie bede bo i po co ... masz nieciekawe doświadczenia z huntami ok twoja sprawa. Ale po co wszem i wobec starasz się każdemu udowodnić że każdy hunt to noskill??

Wiem co to SC ale to był tylko przykład ....

Poza tym jak bidują itemy rogala, a co nie używacie w MC Master loota???


Ostatnio edytowano 7 lip 2005, 10:24 przez Bullet, łącznie edytowano 5 razy
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 10:15 
Cytuj  
Bullet napisał(a):
Fabianek znowu cierpisz coś do hunterów ?? :D

hmm znowu??
a kto powiedzial ze zaczolem ich lubic? :lol:

hmm SC = shadowcraft wiec zapewne mowi o itemach z seta rogue i fakt hunterzy czesto rolluja na itemy rogue szczegolnie w....

.....random party.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 10:31 
Cytuj  
Fabianek idz sie przewietrz troche , ta gra zaczyna odciskac trwale pietno na twojej psychice , to bardzo niedobrze :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 10:34 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Fabianek idz sie przewietrz troche , ta gra zaczyna odciskac trwale pietno na twojej psychice , to bardzo niedobrze :]


wlasnie wrocilem z fajki ;-) a na podstawie czego tak stwierdzasz?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 549 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 28  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.