mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 165 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 09:58 
Cytuj  
Fabianek, Ty nie jestes zbyt skomplikowanym typem :]

Idz odpal simsy, no ubawilem sie, a z tym serwerem pve to juz nikt nie mowi, bo to nie modne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 09:58 
Cytuj  
Flacha napisał(a):
Faktem jest ze wiecej osob wybiera ally. Pewnie dlatego ze horda dla noobkow dla ktorych WoW jest pierwszym mmorpg jest zla ,be i wogole. I taki czlowiek bierze ally bo chce byc dobry i walczyc ze zlem. A jak wezmie palladyna to juz wogole bedzie uber rycerzem światła (


to wszystko wina Wladcy Pierscieni :) Kazdy malolat chce byc Legolasem :>


_________________



*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 09:59 
Cytuj  
Cytuj:
I taki czlowiek bierze ally bo chce byc dobry i walczyc ze zlem. A jak wezmie palladyna to juz wogole bedzie uber rycerzem światła itp .


I marzy o wymiataniu swoim HoJem :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 10:00 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Na BUrning legion tez niby jest wiecej Ally niz Hordy, ale to tylko mnie cieszy. Nie ma horda "easy play" ale kto powiedzial ze zycie bedzie latwe i uslane rozami ? :) Co to za radocha zergowac innych iloscia ?
W ostatnim jednak miesiacu zauwazylem ze ALLIANCI ZNIKNELI Z SERVERA !! Gdzie nie pojde (ubrs, mc czy onyxia lair) to nie ma wogole alliancow, albo sa jakies ich szczatki. Mozna spokojnie wszedzie grindowac, wejscia do instancow sa obstawione przez Horde itd.... Hey Allies... gdzie wy sie podzialiscie na Burning Legion ??????



Dostali cynk ze idzie sierzant Huragan i uciekli

**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 10:02 
Cytuj  
Na was zawsze mozna liczyc, tak jak wczoraj na BL /polska - Huragan kontra thDust. I od razu jest co poczytac przy herbatce i krakersach :]


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 10:02 
Cytuj  
@Flacha no tobie sie chce wymiotawac ale jak widac na wiekszosci serwerow wiekszosc ludzi woli kolorowe krainy (pomijam krainy elfow bo od nich faktycznie mozna zwymiotowac sam stamtad ucieklem na lv8 bo mialem reakcje zwrotna)

Kazar napisał(a):
Idz odpal simsy, no ubawilem sie, a z tym serwerem pve to juz nikt nie mowi, bo to nie modne.


moze i nie jest modne to jest praktyczna rada :P a ja nie placze ze mnie bija mi wow odpowiada w takim stanie jakim jest. A swoja droga gratuluje odpowiedzi na mojego posta bo nie widze zwiazku :roll:


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 10:04 
Cytuj  
Na WoW sie nie znam, ale wiem jedno: przy dwoch stronach konfliktu jest mala szansa na balans, zawsze beda jedni ktorzy kopia tylki i drudzy ktorzy dostaja w dupe.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 10:06 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
@Flacha no tobie sie chce wymiotawac ale jak widac na wiekszosci serwerow wiekszosc ludzi woli kolorowe krainy


nad gustami sie nie dyskutuje :)
jedni wola britney spears a inni metallice :)

mrynar napisał(a):
Na WoW sie nie znam, ale wiem jedno: przy dwoch stronach konfliktu jest mala szansa na balans, zawsze beda jedni ktorzy kopia tylki i drudzy ktorzy dostaja w dupe.


pozornie tylko :) Horda jesli jest jej mniej powinna prowadzic walke partyzancka, bo zergowanie sie im nie uda.. wszystko kwestia wprawy :)


Ostatnio edytowano 8 lip 2005, 10:10 przez Huragan, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 19
Dołączył(a): 12.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 10:09 
Cytuj  
Gram na serverze Terenas gdzie populacja jest low i powiem wam że zawsze na xroads dostajemy w tyłek od hordy(nie wiem jak oni to robia ale chyba są lepiej zorganizowani), ich magowie nas rozwalają więc chyba kazdy po takim rajdzie chciałby być hordziakiem i wygrywać:P Mark przenieś się na Tereneas bedziesz gwiazdą:)

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 10:10 
Cytuj  
[quote="Fabianeklasy pelne zwierzat niz szarosc, lasy pelne ud/nawiedzonych zwierzat.
Zeby nie bylo ze nie wiem o czym pisze robie ud rogue na serverze pvp jak silvermoon lezy i juz mam caly lv8, ale wymiotowac m sie chce jak chodze po tych lasach.[/quote]
u elfow tez sa sjakies ud monstery na 10 lvl:)
mi zarabiscie podoba si eklimat noob zone taurenow:)

@mark chcesz pograc na BL palkiem 60 lvl:) ??
nick troche zje(*)ny w gildii nazywaja mnie adassss jenkins:)
jeden pull bossa w MC i nie chca zapomniec:)
ja bym chetnei zoabczyl swiat z prespektywy worka 60 z takim wypasionym mieczem :)
- qrde jakos nei bawi mnie pokonanie kogos w nieuczciwej walce.. wole przegrac w ucziwej :)
wyjatek ladnie sie bijemy z warkiem 1/1.. a tu w polowie jakis przydupas na 52 sie przyczepil... we 2 ubili.. w koncu wstalem pierwsze co zrobilem to walnalem tego 52, zeby si enie platal.. a w tym czasie hunter 47 pomogl mi z 60..:) potem nie chcieli wstac... a nam si enie chcialo czekac..
thorium point to chyba bedzie ulubione miejsce do duelikow h/a bo cmentarz zarabiscie blisko jest :)


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 10:10 
Cytuj  
Fabianek Ci pasuje, bo wiesz hmm grasz w aliantach? I pewnie Was jest wiecej. Mi tez pasuje, ze gram horda, bo sam chcialem, ale jak napisalem czasem liczebna przewaga wroga troche irytuje.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 10:14 
Cytuj  
Kazar napisał(a):
Fabianek Ci pasuje, bo wiesz hmm grasz w aliantach? I pewnie Was jest wiecej. Mi tez pasuje, ze gram horda, bo sam chcialem, ale jak napisalem czasem liczebna przewaga wroga troche irytuje.


hmm a czy tobie ktos narzucil gre horda??? z teog co wiem to nie wiec mozesz miec pretensje do siebie


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 10:15 
Cytuj  
Fabianek@ nie mam nic do ciebie oczywiscie. Po prostu pisze jak jest. Jeden lubi piwo inny pije tylko wódke a jeszcze inny tanie wino :D. Tak samo jest w WoW. Zawsze i wszedzie bylo tak ze wiekszosc woli byc dobra strona i zwalczac zlo. Ja tez zawsze raczej wybieralem tych lepszych :) .Ale w WoWie stwierdzilem ze zaryzykuje i zagram horda. I jest swietnie nie zaluje swojego wyboru. A tauren druid to to co mi odpowiada bo troche mi przypominaja ze swoja kraina indian (ktorych podziwiam..chodzi mi o indian Ameryki Polnocnej.

**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 10:17 
Cytuj  
ja nie wiem jak można płakać bedąc w horde. przeciez bedac horde:

- będziesz roxować,
- będziesz zabijać,
- będziesz skillzorem,
- bedziesz miał 25-30 lat
- nie bedziesz no-life
- mimo że spędzisz życie whine'ując na forum :wink:

Mark wyślij swój portret cech do Blizza niech umieszczą w newsach i zaraz bedziesz miał przewage hordy na serverach

pozdro :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 10:18 
Cytuj  
SharG napisał(a):
ja nie wiem jak można płakać bedąc w horde. przeciez bedac horde:

- będziesz roxować,
- będziesz zabijać,
- będziesz skillzorem,
- bedziesz miał 25-30 lat
- nie bedziesz no-life
- mimo że spędzisz życie whine'ując na forum :wink:

Mark wyślij swój portret cech do Blizza niech umieszczą w newsach i zaraz bedziesz miał przewage hordy na serverach

pozdro :wink:


dobre :)


_________________



******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 10:19 
Cytuj  
@SharG hahahahaha dobre :D


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 10:21 
Cytuj  
@SharG Gustownie - pozytywne :]


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 10:22 
Cytuj  
Naprawde niezle.
Juz niedlugo bede sie odmladzal grajac horda :P.

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 10:23 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Kazar napisał(a):
Fabianek Ci pasuje, bo wiesz hmm grasz w aliantach? I pewnie Was jest wiecej. Mi tez pasuje, ze gram horda, bo sam chcialem, ale jak napisalem czasem liczebna przewaga wroga troche irytuje.


hmm a czy tobie ktos narzucil gre horda??? z teog co wiem to nie wiec mozesz miec pretensje do siebie

Ja zaczalem ally bo qmpel byl w ally po HP qmple poszli w ... na pve.. a ja zostalem z 40 lvl .. teraz chetnie bym pogral H na BL... moze ktos sie chce zamienic:) :lol:


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 10:24 
Cytuj  
zamien sie z Markiem, przywrocisz mu sens zycia :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 165 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.