mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 12:45 
Cytuj  
czepiasz sie szczegolow Wiaterku :P z rozmowy wnosze ze to BoK i Pani przy telefonie... mialem tak juz i to wlasnie w "blekitnej ostrydze" Neostrady :P
Pani zaczela mi wciskac podbne teksciory ale w koncu nie wytrzymalem i puscilem groźbę że ja zakapuje za głupote - to mnie polaczyli z jakims "piszacym" ktory wyslal mi ekipe na drugi dzien...

p.s Oni tam maja karteczki ze standardowymi odpowiedziami wlasnie na takie rozmowy.


_________________
Sathorn#2230

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 12:47 
Cytuj  
hehe
Wiem rozmawiałem z technikami :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 12:48 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
w sprawach Neostrady nie dzwoni sie do BOKu tylko do dzialu technicznego Neostrady i rozmawiasz wlasnie z technikami :)


Ktorzy akurat w tej chwili pija piwo/graja w karty/nie chce im sie, i tez powiedza ze to wina systemu....
W tym kraju nic nie zalatwisz. Pozostaje sie powiesic. :D


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 12:50 
Cytuj  
Sathorn napisał(a):
czepiasz sie szczegolow Wiaterku :P z rozmowy wnosze ze to BoK i Pani przy telefonie... .


BoK nie zajmuja sie Neostrada :) A to ze rozmawiales z Pania a nie Panem nie ma znaczenia, gdyz wlasnie sa przy telefonach kobiety technicy :) Bardzo dobrze znajace sie na Sieci.....:>

A dlaczego ci tak powiedzieli, ano pewnie dlatego ze skoro 99% ludzi z Neostrada nie ma w danej chwili problemow, tylko ty masz, to jest to ewidentna wina twojego systemu :>


Ostatnio edytowano 8 lip 2005, 12:51 przez Huragan, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 12:51 
Cytuj  
nie rozbrajaj mnie


_________________
Sathorn#2230

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 12:55 
Cytuj  
Sathorn napisał(a):
nie rozbrajaj mnie


czym ? nie znasz kobiet, ktore znaja sie na Sieci ? :) no to malo widziales, hehe.. wiele z nich jest duzo lepszymi adminami niz faceci.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 12:57 
Cytuj  
hmm...obecnie nie mam mozliwosci zmiany netu...ale moze za 2 miesiace moze bede mogl ;) Widze, ze Chello odradzacie chyba ;) Ale moze mi ktos powiedziec jaka Neo ewentualnie Chello jesy wystarczajace by nie miec lagow? :]

Z gory dzieki za odpowiedz!

PS. dlatego faceci sa lepszymi kucharzami lol :lol:


_________________
.

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 12:59 
Cytuj  
Ja akurat z Panem "TECHNIKIEM" rozmawiałem......
Reklamacja ok nie pa problemu zanim TPSA rozpatrzy miną miesiące czekana na szansę wejscia do MC........

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 13:11 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
czym ? nie znasz kobiet, ktore znaja sie na Sieci ? :) no to malo widziales, hehe.. wiele z nich jest duzo lepszymi adminami niz faceci.


faktycznie moja wina powinienem napisac wszystko od razu niz trzy razy tlumaczyc. Tak sie sklada ze bardzo dobrze wiem KTO, GDZIE oraz w JAKI SPOSOB pracuje w telenoweli zwana Blekitna Linia TP. I dla twojej wiadomosci nie siedza tam żadni "technicy" przynajmniej w znaczeniu tego slowa o ktorym wszyscy myslimy. Tam siedza głąby z gotową lista odpowiedzi i maja PRZYKAZANE przekazywać rozmowy do Technika w przypadku niestandardowych zgłoszeń. Koniec kropka.
A co do kobiet Informatyków ani mnie ziebi ani grzeje czy sie znaja na sieci rownie dobrze jak mezczyzni. Ale ze jest wiecej nieznajacych sie kobiet na rzeczy niz mezczyzn to fakt i na tym opieram moj wniosek ze to "pani".


_________________
Sathorn#2230

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 13:13 
Cytuj  
Sathorn napisał(a):
faktycznie moja wina powinienem napisac wszystko od razu niz trzy razy tlumaczyc. Tak sie sklada ze bardzo dobrze wiem KTO, GDZIE oraz w JAKI SPOSOB pracuje w telenoweli zwana Blekitna Linia TP.


To ja ci tlumacze ponownie: W SPRAWACH NEOSTRADY NIE DZWONI SIE NA BLEKITNA LINIE !!!!!!!!!!!!!!!
Kilka razy dzwonilem na hotline neostrady i zawsze dostawalem konkretne i bardzo solidne porady jak rozwiazac problem.. dziewczyna ze mna raz rozmawiala pol godziny i naprawiala problem :) i naprawila.

Ale jak ty dzwonisz na blekitna linie to sie nie dziwie ze cie zbyli :)

a dla tych, ktorzy nie wiedza gdzie sie dzwoni w sprawach neostrady :

Obrazek


Ostatnio edytowano 8 lip 2005, 13:17 przez Huragan, łącznie edytowano 3 razy
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 13:14 
Cytuj  
No co ty przeciez "Pani Krysia" zna sie na sieciach bardzo dobrze....
Raz nawet widziala jedna jak sprzatala biuro. :D

Cytuj:
błękitna linia tp 9393

błękitna linia tp 9393 to telefoniczne centrum obsługi Klientów indywidualnych.
9393 - co załatwisz
zakupisz i aktywujesz wybrane usługi TP
uzyskasz informacje o ofercie TP
zgłosisz awarię i uzyskasz pomoc techniczną
załatwisz sprawy związane z rachunkiem
zgłosisz reklamację
uzyskasz dostęp do Twojego osobistego konta w TP


http://www.tp.pl/dom/kontakt/obsluga_kl ... tna_linia/

Na Błekitna Linie mozna dzwonic z kazda sprawa dotyczaca TP i jej uslug/produktow. To ze nie otrzymasz tam pomocy to juz inna sprawa.... :-(

@Huragan - Te numery to dalszy ciag dezinformacji klientow. Na stronie Blekintnej Linii pisze ze "uzyskasz pomoc TECHNICZNA", a ten numer co podales (0801...) pisze ze jest to "INFOLINIA" co raczej sie kojarzy np. z pytaniem o wysokosc oplat dla zainteresowanych kupnem.
A jest dokladnie na odwrot. :D


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 8 lip 2005, 13:21 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 13:20 
Cytuj  
w sprawach neostrady nie dzwoni sie na blekitna linie, głąby jestescie :P

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 13:23 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
w sprawach neostrady nie dzwoni sie na blekitna linie, glaby jestescie :P


Mozna dzwonic gdzie sie chce, bo linia dotyczy CALEJ TP i WSZYSTKICH JEJ USLUG. To ze ta akurat usluga (Linia) stoi na zalosnie niskim poziomie to inna sprawa.

W sprawie godzin odlotu samolotow dzwonisz na lotniski a nie na komorke do pilota ?? no nie ?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 13:27 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Huragan napisał(a):
w sprawach neostrady nie dzwoni sie na blekitna linie, glaby jestescie :P


Mozna dzwonic gdzie sie chce, bo linia dotyczy CALEJ TP i WSZYSTKICH JEJ USLUG.


Neostrada nie jest powiazana z telefonem abonenta :) Nie jest to usluga telefoniczna tylko zupelnie oddzielna usluga, z oddzielna umowa i innymi nawet prawami cesji :)Np. telefon mozesz przepisac na kogos, a neostrady nie :>
Blekitna linia dotyczy tylko i wylacznie spraw zwiazanych z telefonem, natomiast usluga neostrady jest obslugiwana przez zupelnie inny dzial. Masz to tez napisane w umowie o Neostrade.. szkoda ze 99% ludzi nie czyta nawet umow jakie podpisuja, a potem taki głąb dzwoni na BL i chce technika od neostrady :>

EDIT: Numer bezpłatnej pomocy technicznej Neostrady to 0 800 102 102

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 13:39 
Cytuj  
Cytuj:
Za późno. Właśnie dziś odinstalowałem... pewnie nie da sie już nic zrobić...


zainstaluje jeszcze raz i zrob tak jak napisalem pare postow wyzej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 13:45 
Cytuj  
nie uzywaj programu instalacyjnego neostrady :) sami technicy neostrady to odradzaja :) skonfiguruj sobie w windowsie normalne polaczenie modemowe i bedzie wszystko chulac jak burza :)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 13:50 
Cytuj  
i znow sie z ta krowa ;-) musze zgodzic. ten instalator to smiec, ktory nie dosc ze strasznie syfi w systemie to jeszcze nie dziala jak nalezy.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 179
Dołączył(a): 23.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 14:05 
Cytuj  
Ja tam dzwonie na 102 102 potem tak wyolbrzymiam problem ze, koles nie wie o co chodzi i umawiaja mi montera do chaty wtedy wsadzasz takiego do pokoju zamykasz go i mowisz, ze jak nie zrobi to go nie wypuscisz :)

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 14:14 
Cytuj  
@Huragan
Nie , powtarzam NIE dzwoniłem na Błękitną Linie :P
I nie używam isntalatora Neostrady!! :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 14:18 
Cytuj  
ok, to odpowiedz najpierw na te pytania :)

1. jaki masz system zainstalowany
2. czy masz wlaczony firewall
3. czy dzielisz lacze z kims lub drugim kompem w domu

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.