mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 10:53 
Cytuj  
A coż ja mam powiedziec jako Hunter? Juz teraz mam mizerne szanse z każdą klasą w Duelach, o pure PvP w terenie nawet nie wspominam bo nie ma sensu. Gram Hunterem tylko i wylacznie z zamilowania do tej postaci a jak wskakuje mi Rogal na plecy gdzies w Winterspring to po prostu czekam az skonczy - nie denerwuje sie po prostu...

p.s przepraszam mam szanse z Hunterem ktory ma slabszy gear ode mnie :P ale w zyciu mnie zaden Hunter nie zaatakował, no chyba ze w Zergu :)


_________________
Sathorn#2230

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 10:58 
Cytuj  
no hunter ma przechlapane, jeszcze jak alliance to już w ogóle (bez overpowered skilli rasowych hordy). Fakt, że w duelach hunter jest nawet OK, w contested zonach, gdzie musi odbiegać zawsze kogoś zagruje..

Odwrotnie niż z warrkiem. W duelach nie jest wcale za mocny. W contested zonach + potionki (niedozwolone w duelach) robią z niego potwora w contested zonach.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 11:08 
Cytuj  
jedna jedyna zmiana w grze i Hunter w PvP wrócilby do łask

Możliwosc stawiania pułapek w czasie walki :D


_________________
Sathorn#2230

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 11:55 
Cytuj  
spoko, ale jako diminishing returns, i duzo skrocone czasy dzialania np lodu :P

odpowiadajac tej osobie co pisala o broniach:
uzywam barman shankera, jak dobrze wejdzie to wciskam ambushe za mniej wiecej 1300-1500 dmg, backstab za 1100 (oczywiscie krytyczne i w clothy)

glacial blade z AV jest minimalnie slabszy od shankera (liczylem ;P)
lobotomizer za to jest troszeczke mocniejszy
za to grand marshal dirk bije na glowe wszystko i ma mniej wiecej o 50% mocniejszy dmg niz shanker (co daje ambushe za ponad 2k dmg, i backstaby za okolo 1700 = prawie 4k dmg w 2 strzalach, na co komu cb wtedy?? ;P)

ps. z racji ze bronie te nie maja magicznego dopisku UNIQUE, mozna lazic z dwoma takimi, osobiscie jednak (jak juz dojde kiedys ;P) planuje lazic i switchowac na mieczorek z pvp :P (teraz z 5 punktowego evi z krol blade w barona stratholme wywalilem ponad 1800 dmg wczoraj, tamten miecz z pvp jest 2 razy mocniejszy od krola)

reasumujac: jesli ktos dojdzie do broni grand marshalli, omijajcie go z daleka, albo zergujcie, tylko tak bedzie mozna wygrac

a wszelkie clothy to w sumie beda mogly sie polozyc ;P

//edit
literowki


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 12:41 
Cytuj  
Robus napisał(a):
za to grand marshal dirk bije na glowe wszystko i ma mniej wiecej o 50% mocniejszy dmg niz shanker (co daje ambushe za ponad 2k dmg, i backstaby za okolo 1700 = prawie 4k dmg w 2 strzalach, na co komu cb wtedy?? ;P)


Teraz czekam az blizz wprowadzi dla casterowj broni +50% spells dmg ^^


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 12:44 
Cytuj  
na LB hunter z mojej gildii ma range 13, field marshall sie to chyba nazywa.

takze nie wierze, ze hunter jest taki gimped.


Ostatnio edytowano 11 lip 2005, 12:47 przez psk, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 12:45 
Cytuj  
....a dla Hunterow epic skill dla peta. "Zebrac siarke spod ogona martwej Onyxii, zmieszac z lawą zmieszaną z krwią ragnarosa, dać petowi do zjedzenia. Wynik: nowy skill peta - pierdzenie chmurą siarki. Kto sie dostanie w jej zasieg umiera ze śmiechu"


_________________
Sathorn#2230

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 12:54 
Cytuj  
a tak btw apropo pvp, widzial kto ten temat na oficjalu ??

http://forums.worldofwarcraft.com/threa ... 835632&P=1

ps. odpowiedz niebieskich jest na 47 stronie ;P (po tygodniu czasu, zenada :( )


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 12:59 
Cytuj  
Robus napisał(a):
planuje lazic i switchowac na mieczorek z pvp (teraz z 5 punktowego evi z krol blade w barona stratholme wywalilem ponad 1800 dmg wczoraj, tamten miecz z pvp jest 2 razy mocniejszy od krola)


Gratulacje bo nie wiem po co robisz switch na miecz w czasie evisa ? Co ci to daje, bo zajebiscie ciekaw jestem, gdyz z tego co wiem evi ma swoj dmg nie upowany przez zaden dps czy tam up dmg, wiec please wytlumacz o co chodzi ?

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 13:07 
Cytuj  
nie wiem, niby ma wlasne dmg, ale evi z krola bije deczko mocniej niz z shankera (np maks jaki mi wszedl z shankera to jakies 1300 dmg, za to z krola bardzo czesto mialem dmg po 1500)

wiec: moze i ma swoje wlasne dmg, a moze ma cos tam pomieszane znowu ;P

zreszta: zanim dojde do rank 14, to pewnie znerfuja bronie ;P, wiec poki co jestem spokojny
a krola uzywam do dobijania jak ktos przezyje ambush,backstab evi ;P (pozostalosc po buildzie z ar :) )


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 13:43 
Cytuj  
Sathorn napisał(a):
A coż ja mam powiedziec jako Hunter? Juz teraz mam mizerne szanse z każdą klasą w Duelach, o pure PvP w terenie nawet nie wspominam bo nie ma sensu. Gram Hunterem tylko i wylacznie z zamilowania do tej postaci a jak wskakuje mi Rogal na plecy gdzies w Winterspring to po prostu czekam az skonczy - nie denerwuje sie po prostu...

p.s przepraszam mam szanse z Hunterem ktory ma slabszy gear ode mnie :P ale w zyciu mnie zaden Hunter nie zaatakował, no chyba ze w Zergu :)


Jakim cudem hunter może przegrać z rogue to ja nie wiem...
Może zamiast stać i patrzeć jak Cię dyma to go zabij?

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 14:17 
Cytuj  
popieram :D

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 15:02 
Cytuj  
Zgadza sie - rogue atakuje - ty go bach scatterem, mark, pulapka stajesz za nia i go okladasz. Biedni rogue.
Atakuje warek ty bach pulapka - aimed shot, pet - jak przezyje to windclip i dobijamy.
Atakuje mag - bach viper, pulapka, aimed shot to ze dwa razy nawet.
...
i tak dalej i tak dalej

Nie ma jak grac sobie na serwerze rpg i opowiadac ciekawe historie przy ognisku.

**

Posty: 236
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 15:40 
Cytuj  
To nie takie proste :)

Z twoich przykładów wynika ze atakująca postać nic nie robi :P
Zazwyczaj na dziendobry jestes stunniety, rootniety albo zowczony, a nieraz "stamowany" (te fajne serduszka :) )

I spróbuj ot tak: *pac* ;) postawić pułapkę w combat mode...
Zabawa z FD+trap owszem, jest mozliwa ale po pewnej chwili od FD, do tego czasu przeciwnik zwykle znajdzie sposob zebys znow byl w combat.

Do tego ten wkurwiający daze gdy próbujesz odbiec na AoC

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 15:58 
Cytuj  
Ja tak sobie lekko zadrwilem z graczy na serwerach rpg - bez urazy.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 16:04 
Cytuj  
Z magiem jest niewesoło...
Jak ktoś stosuje viper stinga na maga, który z reguły ma 3 razy więcej many niż HP to faktycznie chyba swoją więdzę o PvP bierze z opowieści przy ognisku :P

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 16:11 
Cytuj  
Przejrzyj sobie forum - ostanio ktos pytal o taktyki walki z magiem i tam bylo radosne pokrzykiwanie o witaniu maga viperem. Ja sie zasadniczo z magami nie witam tylko od razu zegnam.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 16:12 
Cytuj  
Dwutlenek moze po stronie Hordy jest inaczej, moze ja jestem dupa wołowa ale fakt jest faktem ze zabicie rogala jak na mnie wskoczy z zaskoczenia jest praktycznie niemozliwe. MOze z raz go uderze jak mnie wypusci ze stuna? CHyba raz mi sie zdarzylo ze wiecej niz dwa.
Owszem wygrywałem, ale nawet wtedy czułem że po drugiej stronie siedzi kompletny dupa - jeszcze wieksza niz ja.

Powtarzam, nie ma szans na przezycie dla Huntera spotkania z rogalem bardziej rozgarnietym niz pralka automatyczna


_________________
Sathorn#2230

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 16:31 
Cytuj  
Moje wiedza o PvP to głównie BG a tam człowiek ma oczy do okoła głowy i jest gotowy na wszystko, nawet na nóż w plecach i ma właściwe reakcje.

Z mojego doświadczenia to można zrobić dwie rzeczy.
FD, wysłać peta i spowalniacz, wtedy pet się zaznaczy dla rogue jako target i czasami trochę mu zejdzie zanim połapie się w pomyłce.
Druga rzecz to scatter shot, aspect of cheetah i wysyłamy peta niech zje bandytę. W podskokach wysyłamy arcane shots i spowalniacze cały czas uciekając.
Oczywiście trzeba używac PvP trinketa jeśli taka potrzeba zajdzie.

Każdy z tych sposobów mozna skontrować dosyć łatwo, ale z doświadczenia wiem, że przeciwnik z reguły w sytuacjach nerwowych, korzysta ze swoich podstawowych skili i trzyma się założonego planu.

P.S.
Nie ma co rozkładać rąk i jęczeć, że hunter to dupa. Do instance mnie nie chcą ale w BG warto mieć huntera przy boku. Hunter jako jedyna klasa ma instant snare, który może wykonać w biegu i ze sporego dystansu.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 16:37 
Cytuj  
NIe zrozumielismy sie, w BG to ja jestem bogiem, a to że jakis rogla mnei zajdzie czasem to jestem na tyle przygotowany ze gorzej lub nie dams obie rade.
Ja mowie o atakach z zaskoczenia gdy np. zbieram szyszki, ptaszki swiergola , pet sie tarza w trawie a mnie rogal w plecy Cheap Shotem czy jak to tam sie nazywa JEB!


_________________
Sathorn#2230

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.