mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 128 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 12:52 
Cytuj  
Highlander
hehe na poziomie ZF ?? hehe a to dobre tym bardziej że Epiki z MC mamy nawet :P
Dokładnie przyjeliśmy ludzi z Anarchy po tym "incydencie" co z tego przyjelismy tych którzy udowodnili że sa tego warci i w tej chwili się z nimi siwetnie gra np Ironeagle :)
Nie wiem co złego słyszałeś ale osądzanie całej gildii na podstawie jednostek jest nie fair :D
A apropo itemków to codziennie farmujemy LBRS, UBRS ,Strat , Scholo i WG :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 12:54 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
A apropo itemków to codziennie farmujemy LBRS, UBRS ,Strat , Scholo i WG :D

I jeszcze nie rzygacie?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 12:56 
Cytuj  
Nie :)
A niby czemu ?? na tym między innymi ta gra polega :D
End Game Event :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 13:01 
Cytuj  
Chyba content, nvm
W scholo nie bylem chyba od miesiaca i jakos nie mam ochoty tam zagladac, zoladek podnosi mi sie do gardla jak mysle o baron runie, DM calego nie zwiedzilem i juz mi sie znudzil ^^


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 13:08 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
End Game Event :P


afaik to nie jest end content


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 14:41 
Cytuj  
no i wlasnie takie gildie jak opisuje Shadowclaw, zreszta nie tylko on, mnie przerazaja, ludzie czy Wy jeszcze gracie w ta gre czy juz tylko odwalacie jakas prace ? :lol: Zero zabawy same obowiazki, od 8-16 pracuje w banku, 17-18 czas wolny na posilek i kapiel 18-24 robie MC czy Scholo ..., chron mnie Panie Boze przed takim rozkladem dnia, to Wam naprawde sprawia przyjemnosc ? :-? :D Czy nie ma juz "normalnych" gildii w ktorych ludzie sa dla zabawy, dla wspolnego zwiedzania swiata, dla rozmow o duperelach w karczmach, takie ktore sie wyprawiaja na smoki, a nie odwalaja codziennie o 19 ta sama instance w slepiej pogoni za jakims itemkiem ? Takie w ktorych bycie razem cos oznacza, w ktorych zarywa sie dzień zeby pomoc/podszkolić słabszego rekruta, gdzie oddaje sie itemki potrzebujacym za free i takich gdzie mijajac na bezdrozach jednego z braci nie przebiega sie po nim w calkowitym milczeniu ? Czytam te Wasze posty, przygladam sie sytuacją w grze i cholera nic z tego o czym pisalem wyżej nie zauważam, jedyną jak narazie gildii która sprawia wrażenie hołdującej tym samym zasadą jest gildia theDust ale jak jest w praktyce ? Czy do tego potrzeba serwera rpg ? A moze sa takie gildie tylko ja ich jeszcze nie spotkalem ? Nie wiem jak Wy, ale dla mnie najlepszą gildia wcale nie jest ta ktora ma super itemki i wysokie rangi w pvp. A moze to ja jestem zgredem i takie gildie sa nikomu nie potrzebne ? :lol:


_________________
Maiori Cede

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 14:47 
Cytuj  
@Razel
Zapraszam na Rp serwer :D
A u mnie jest zgranie i rozmowy o duperelach i to często na rajdzie np w UBRS wczoraj robiliśmy o 1,5 h dłużej bo gadaliśmy o głupotach :)
A w gildii oddajemy sobie itmeki za free , bo niby czemu mam gildiesom nie pomagać ?? :)
Bardzo czesto jest dużo śmiechu i zabawy a ze w między czsie robimy instanca to co z tego ?? :)

*

Posty: 152
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 16:29 
Cytuj  
nawet w gildiachna serwerze rpg bywa roznie
ja walcze z roznymi takimi odruchami
"ZA ILE?"pyta moj kolega z ktorym gramy juz wspolnie dobry miesiac
"OBRAZIC mnie chciales?!!!? -i i klik wyzwanie na duela.
...
prawde powiedziawszy dlatego jestem bankrutem wiecznie oscyluje w granicach 6g ;-) ale co mi tam ...


_________________
dyzortografia
....................
profil

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 16:31 
Cytuj  
oczywiscie ze nic z tego, instance to przeciez bardzo fajny element tej gry, tylko widzisz jest roznica miedzy robienie tego aby dobrze sie bawic tak jak sie to zdaje wyglada u was, a robieniem tego na zasadzie juz niemalze codziennego obowiazku i slepej pogoni za itemkami, statami itp.


_________________
Maiori Cede

*

Posty: 152
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 17:00 
Cytuj  
tego nie unikniesz...
chce posiadania
albo bycia potezniejszym
zdobycia prestizu
rywalizacja jest wnas zbyt mocno osadzona
ale na serwach RP czesto sa tez inne sposoby na uzyskanie np uznania.
"o to XXX ktory robi zajebisty klimat"
...
szkoda ze moj angielski jest taki kulawy dal bym czadu


_________________
dyzortografia
....................
profil

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 17:19 
Cytuj  
moje zrodlo jest nieoficjalne od pewnego czlonka mojej gildii i nie powiem jego nicka ;)

Moim zdaniem najwazniejszy w gildii sa sami ludzie ;) Chociaz rzeczywiscie mam takie cos, ze wlasciwie musze po kilka razy Maraudon zrobic zeby zdobyc pare itemow ;) Jak dobije do 60 lvl to chyab bym chcial sprobowac gry na RP na Argent Downie mam tam nawet postac, Shadowclaw gracie ally czy horda? ;)


_________________
.


Ostatnio edytowano 11 lip 2005, 21:04 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 18:43 
Cytuj  
Różne gildie - różni ludzie... Proste.
Każdy mówi, że jego jest najlepsza, bo w niej odnajduje to, co go pociąga w tej grze...
W mojej lubie to, że nie przyjmuje się ludzi jak jabłek na skup - każdy musi mieć wprowadzającego i ogólnie koleś jest maglowany, ale dzięki temu w gildii masz samych "pewnych" ludzi. Pomoc. ogólny luz, zero nacisku na lvle, itemy, wyniki... 60 lvl potrafi pójść z 20 lvl zrobić jakiś low instance, no bo czemu ma nie iść? W czasie instancu bywa, że prowadzimy półgodzinna dywagację na temat "czy lepsze jędrne czy duże" :P Nikt nie ma za złe, że ktoś odpadnie w połowie instanca i trzeba sie zwijać, no bo pójdzie się znowu... Sami Polacy.
I ogólnie spotkałem wielu Polaków na swojej drodze i żaden nie "odwalił maniany", po której mogę stwierdzić, że "Ci Polacy..." Inni też są spoczko - jak się walnę po angielsku, to szydzą, żebym sie zaczął Szwedzkiego uczyć, bo to łatwiejszy język - wszystko przyjaźnie i spokojnie... Czy ten serwer jest po prostu inny?


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lip 2005, 08:28 
Cytuj  
Cóż, jednych bawi jak to Mark napisał 'kolorowy chat z postaciami' a inni z kolei mają radość z tego, że 40 osób współgra jak w dobrym mechaniźmie i potrafią zrobić rzeczy, które na pierwszy rzut oka były niemożliwe :D A do tego niestety potrzebny jest trening, bez sporej ilości godzin rozegranych razem nie będzie zgrania i nie będzie zwycięstw.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2005, 09:37 
Cytuj  
@Highlander
Wiem o kogo chodzi ;)
A gram ally na AD ;) trzeba wszystkiego spróbować :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2005, 11:52 
Cytuj  
ja mam tam na AD allienca tez, maga ;) chyba z 6lvl juz ;) A zwie sie Raest :]


_________________
.


Ostatnio edytowano 12 lip 2005, 12:14 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2005, 12:12 
Cytuj  
No ja też :)
Mag na 6 i Priest na 6 :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 lip 2005, 13:31 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Chyba content, nvm
W scholo nie bylem chyba od miesiaca i jakos nie mam ochoty tam zagladac, zoladek podnosi mi sie do gardla jak mysle o baron runie, DM calego nie zwiedzilem i juz mi sie znudzil ^^


to jest syndrom prawie wszystkich priestow na Burning Blade . jest nas malo , i nikomu sie nie chce lazic po raz ktorys do scholo po to zeby po paru godzinach zobaczyc jak znow nie wypada devout crown z gandlinga.


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2005, 08:31 
Cytuj  
ech...zapomnialem tak wyglada ta moja gildia ---> http://www.wowrankings.com/guild_profil ... e&s_id=210 :wink:


_________________
.

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2005, 08:40 
Cytuj  
A co tam Highlander tez sie pochwale ;) szkoda tylko ze dane sa nieaktualne :P

http://www.wowrankings.com/guild_profil ... n&s_id=210

BTW widziałeś ilu czlonkow ma The Fellowship ?? :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2005, 08:50 
Cytuj  
No fajnie ta gildia jest w ogolnym rankingu na 10 miejscu w ilosci ;) Tyle ze jakby nas wszystkich zaatakowali np. DUSK to nawet by nas nie polaskotali ;) Najwyzszy lvl tam to 58 ;) Ale mysle, ze moze Concrete Cows ich dogoni maja juz 250 ;)

Pomylke zrobilem bo to bylo aktualizowane 16 dni temu...


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 128 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.