mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1250 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 63  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 lip 2005, 10:01 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
A majora ubiliscie ostatnio czy nie ??
nie, do tej pory mieliśmy jedną próbe na majordomo po której okazało się ze 5ty woj musi iść spać :-? (majordomo jest tylko w poniedziałki - drugi dzien rajdu)
w tym tygodniu mieliśmy go już rozwalic bo przechodzimy przez Sulfurona na luzaku ale nie bedzie nam dane. lagi są takie ż enie ma sensu.

w tym tygodniu tylko onyxia - przynajmniej jak instance padnie to stracimy tylko lanie 4 guardów


_________________
psn


Ostatnio edytowano 12 lip 2005, 10:03 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 lip 2005, 10:02 
Cytuj  
ciach


_________________
psn

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2005, 16:34 
Cytuj  
My wczoraj mielismy wipe na Magmadarze na 4% (kilka razy w czasie walki był lag ok 15s)... To dopiero jest bolesne...


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 lip 2005, 09:18 
Cytuj  
Rayla napisał(a):
My wczoraj mielismy wipe na Magmadarze na 4% (kilka razy w czasie walki był lag ok 15s)... To dopiero jest bolesne...
e no to jesteście zajebiści. my byśmy padli na pierwszym 15 sekundowym lagu :-?


_________________
psn

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2005, 09:34 
Cytuj  
Lucyfron ludzie rozstawieni czekają na sygnał warrior- lucek dwa addy czekają na strzał z distracta od hunterów czyli mnie i kumpla. Warrior zshieldowany przez priesta idzie po lucka... dup pad serwera... 2h logowania ca 2 minuty... w końcu sukces i w 34 osoby zabijamy Lucka na Magmadara nie poszliśmy z jednym tranq shotem nie było sensu (nota bene ja go dostałem :P )


_________________
Obrazek

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 lip 2005, 10:06 
Cytuj  
Wczoraj byly jaja z MC... czesc mogla wejsc, czesc utknela w srodku i musiala ticketowac admina. W rezultacie przed wejsciem do MC stalo ok 2x 40 z 2 glidii aliance... po chwili wpadla jakas glidia hordy, i 80 vs 40... chwała za probe zdobycia wejscia szturmem. pozniej biedaki musieli corpse runy robic, nie zazdroscilem - wiem jak jest bo pare razy wylapalem kilka zgonow zanim dostalem sie do wejscia .... :x strach sie bac co to bedzie po paczu z jeszcze jednym instance w tej lokacji... Tarren mill z przed BG ;p

**

Posty: 365
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2005, 11:22 
Cytuj  
jesli chodzi o fajne wipy shazzra 1% dziekuje ;)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2005, 11:25 
Cytuj  
to ten boss z AE i klatwa? :)

jelsi tak to jak jemu zostaje <5% to u nas wszyscy wala juz dps i nikt nie leczy;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 lip 2005, 11:46 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
jelsi tak to jak jemu zostaje <5% to u nas wszyscy wala juz dps i nikt nie leczy;-)

Kamikaze execute 4tw :]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2005, 11:48 
Cytuj  
dokladnie :)


no prawie jakby rzucil curse to duidzi/magowie decursive uzywaja


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2005, 00:37 
Cytuj  
Dzisiaj kolejne wipy na baronie....nie wiem juz co qrwa zle robimy.....macie mozna jakies video jak horda rozwala barona?

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2005, 00:54 
Cytuj  
Domin napisał(a):
Dzisiaj kolejne wipy na baronie....nie wiem juz co qrwa zle robimy.....macie mozna jakies video jak horda rozwala barona?
http://files.filefront.com/Baron_Geddon_Kill/;3909486;;/fileinfo.html

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 lip 2005, 08:04 
Cytuj  
tank tankuje,
mag/priest (nawet nie wiem) dispelluje mana userów
masz bombę to uciekasz do ściany

Aha wszyscy ustawiają się w kółeczku w Garr roomie do którego pulluje się Barona. Jeden z najnudniejszych bossów. Ja tylko stoję i strzelam i jak mam bombę to w tył zwrot do ściany by nie zabić delikatnych cloth userów.

Shazzrah jest już bardziej przejebany. Raz miałem okazję go tankować. Trzeba się nalatać do tego mimo 10+ killi gościa ludzie odruchowo po złapaniu agro uciekają w różne strony zamiast do tanka.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 lip 2005, 08:21 
Cytuj  
Parę podpowiedzi: w grupie jeden od dispella i każda grupka stoi w kupie, po stronie hordy to priest musi zająć się dispellowaniem a szamani leczeniem, przerwa w zadawaniu dmg jak jest aoe bo nie bedzie trzymać się tanka i pójdzie w ludzi, jak bomba to biegusiem na ściane (priest jak ma czas może rzucić bombelek na tego z bombą), przydaje się też z jeden ooc reaser.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2005, 09:43 
Cytuj  
podchodzil ktos wczoraj do ragnarka?

bo albo go upneli albo jest jakis bug....


....sons of flame spawnuja sie po pierwszym hit'cie w ragnara....


...bylismy tak zdziwieni ze wipe bylo na 100%hp ragnara poczym poszlismy do BWL ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2005, 09:45 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Parę podpowiedzi: w grupie jeden od dispella i każda grupka stoi w kupie, po stronie hordy to priest musi zająć się dispellowaniem a szamani leczeniem, przerwa w zadawaniu dmg jak jest aoe bo nie bedzie trzymać się tanka i pójdzie w ludzi, jak bomba to biegusiem na ściane (priest jak ma czas może rzucić bombelek na tego z bombą), przydaje się też z jeden ooc reaser.


babelek pomoze tylko przy upadku....


...dodatkowe tipsy:
- ice magowie jak maja bombe to uzywaja ice block lub ice barrier (ten skill co zmienia maga w krysztalek lodu
- paladyni uzywaja babelka
- druidzi jak maja bombe to bear form (wiecej sta) a po wybuchu transformacja (w powietrzu) w cat form (slow fall)

nie dispelniete mana ingite = wipe


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 lip 2005, 09:47 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
podchodzil ktos wczoraj do ragnarka?
bo albo go upneli albo jest jakis bug....
....sons of flame spawnuja sie po pierwszym hit'cie w ragnara....
...bylismy tak zdziwieni ze wipe bylo na 100%hp ragnara poczym poszlismy do BWL ;-)


W 1.6 był bug - spawn Sons of flame co 30 sekund.

Na US już był na to hotfix (tj. w jakieś 6h po paczu go zaaplikowali).

Na EU nie wiem.

emesio


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2005, 09:50 
Cytuj  
a mozliwe ze to bylo po 30sekundach ;-) jakos nie wlaczalem zegarka ;-) no nic glupi bug popsul nam pierwsze podejscie do ragnara :/


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2005, 15:42 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
tank tankuje,
mag/priest (nawet nie wiem) dispelluje mana userów
masz bombę to uciekasz do ściany

Aha wszyscy ustawiają się w kółeczku w Garr roomie do którego pulluje się Barona. Jeden z najnudniejszych bossów. Ja tylko stoję i strzelam i jak mam bombę to w tył zwrot do ściany by nie zabić delikatnych cloth userów.


Tak tez robilismy...tylko MT padal jak scierwo szybko :| , kolesie niektorzy to chyba spali bo wysadzali swoje grupy bombka.....warlock odemnie z grupy se boltowal jak baron aoe robil, koniec aoe, warlock trup .....chyba zaloze temat na forum gildyjnym aby -dkp dawac jak sie wysadzi kogos bomba i jak sie stealnie aggro bo ludzie widac olewaja :|

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 lip 2005, 15:59 
Cytuj  
Domin napisał(a):
warlock odemnie z grupy se boltowal jak baron aoe robil, koniec aoe, warlock trup


ja tam wciskam ten guzik od shadowbolta cały czas, i jeszcze problemow nie miałem. geddon to cały fire attack, niech MT troche FR pozbiera, jak ma takie problemy. albo healerow wymiencie. :P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1250 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 63  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.