mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
*

Posty: 58
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2005, 19:22 
Cytuj  
omg czy kazdy topic sie musi przmienic w n00b vs. 1337 agrument?;) wiecej o MC plz ^^

**

Posty: 356
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2005, 19:57 
Cytuj  
Mark, mozesz mi wyjasnic czym cie tak priest krzywdzil w duelu?
priest z PW: Shield ma okolo 4kHP w sumie, beznadziejny armor a ty Arcanite Reapera, Berserker Rage (jakby ktos nie wiedzial immune na fear przez 10sek, deathwish z talentu ktory mozna uzyc podczas trwania feara, pummel, intercept...
jak mozna przegrac do zera w glowie mi sie nie miesci

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 15 lip 2005, 19:58 
Cytuj  
Fabianek , widze ze dalej nie rozumiesz ..ok nie bedziemy dalej dyskutowac . Jesli chcesz zobaczyc gre z prawdziwym pvp (nie papier , nozyce , kamien jak w WoW) to polecam UO ...sprzed pieciu laty , teamwork , balans , loot system ...wszystko to jest dla mnie niedoscigniony wyznacznik . WoW jest pelen takich tanich sztuczek jak MC w pvp redukujac gre do noskill button bash , owszem zdarzaja sie momenty gdzie trzeba sie popisac skillem , ale to dotyczy ludzi z podobna klasa i podobnym gear . Z przykroscia stwierdzam iz coraz wiecej wychodzacych gier upraszcza i ogranicza pvp jak tylko moze ...imo sad :(

na tym koncze i dziekuje za uwage


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2005, 20:49 
Cytuj  
kahR napisał(a):
Mark, mozesz mi wyjasnic czym cie tak priest krzywdzil w duelu?

jest taki fimik ZAZ w akcji czy jakos tak .. shadow priest co kopie wszystkich podczas duella:) wogole nie uzywa mana burn ani leczenia;)
wysysa HP z ofiary i dodaje sobie...


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

**

Posty: 356
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2005, 21:01 
Cytuj  
Vampyr jakis :o

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2005, 23:25 
Cytuj  
@pieszczoch hmmm ja dzis znowu gankowalem horde w sv i jakos znow nie mam warninga wszyscy na okolo dostaja warningi/bany a mnie to omija ot ciekawostka


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2005, 23:53 
Cytuj  
Pewne osoby zawsze maja szczescie :/ .

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lip 2005, 07:23 
Cytuj  
Wczoraj w DM dopadł nas nowy bug związany z MC, nie wiem jak to wygląda w pvp, trzeba sprawdzić. Otóż jeden mobek skontrolował mnie i podczas rzucania casta priest dispelnął MC. Po odzyskaniu kontroli nie mogłem NIC castować (another in progress) - po prostu wskaźnik czasu rzucania czaru zostaje w połowie. Rozwiązanie - wyjście z instance lub logout.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 lip 2005, 08:23 
Cytuj  
Albo nacisniecie escape - u mnie podzialalo ;)


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 lip 2005, 13:11 
Cytuj  
U mnie po zdispelowanym MC postac skrecala czaly cas w lewo. Tylko relog pomaga.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2005, 17:43 
Cytuj  
Mam pytanie, związane z mind control. Czy jest jakiś item, który nie wymaga engina, a jest w stanie "mind controlowac"?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 lip 2005, 17:48 
Cytuj  
kahhr bardzo prosto.
Charge mi 3 razy pod rząd nie wyszedł, bo ja mam 300ms, a gość z którym się pojedynkuje ma 30ms. Więc mimo to, ze podczas odliczania jedyne co robię to stukam w klawisz charge to natychmiast z pojawieniem się 3! jestem infight.

Przełączam na berserk (1s), dopóki nazbieram rage na intercept (cooldown 30s) to mam ~70%HP, robię intercept i natychmiast odpaliłem blood fury (czy jak to się tam nazywa, immune na fear i szybsze generowanie rage), po intercepcie nie przybywa rage tak jak po charge więc byłem goły - bez rage, a priest z sieldem. W czasie 10s zadałem 3-4 ciosy i owszem zbiłem mu shielda i ugryzłem ze 20-30%HP po czym pofrunołem na fearze bo mi się immune na fear skonczylo. Po zakończeniu fear-a miałem 30-40%HP, priest w tym czasie miał znowu 100% (bo zapuścił sobie hot-a) i miał oczywiście shielda. 10s biegania za nim (bo intercept cały czas na cooldownie) i byłem dead.

Bardzo proste, to mi się właśnie w Warriorze nie podoba, ze większość klas mimo wszystko używa w PvP 2-3 skilli, a jebany warrior musi uzyć 10+ by wygrać a i tak może przegrać.

Wiesz takie bajdużenie że shadow priesta w shadow form każdy warrior hituje za 1000+ a najczęsciej za 2000HP to bajki. W praktyce wygląda to całkiem inaczej. Owszem takie hity są mozliwe, ale musisz mieć na sobie:
1. battle shout (rage!!!!!!)
2. Enrage (good luck by cię priest scritikował).
3. zrobić crita a nawet najlepsi warriorzy mają 30% crit chance a to oznacza, że mają około ~10% na miss, i 60% na normalnego hita za 300-400 cloth usera.

Generalnie w duelu z priestem mam za mało rage. Nie mam enrage, nie mam na sobie shoutów z powodu rage.
Pummelowanie dobrego priesta to teoria - bo pummel nie przechodzi przez shield-a, a priest ma sobie shielda non-stop praktycznie. Do tego do pummelka potrzebny jest rage. Wiec pummel na shielda to strata rage. A dosyć cięzko jest wymierzyć pummel:
1. w czasie castowanie bo inaczej strata pummela i cooldown 12s
2. w czasie gdy priest akurat nie ma sobie shielda (a shield priesta jest instant)

Inna sprawa, ze akurat mi się intercept zaświecił, no i priest miał 0-5% many. Więc potionek z mojej strony (a nie omieszkałbym użyć w normalnej walce) i priest by nie żył. Generalnie warrior jest mocno poszkodowany w deulach, właśnie ze względu na niemożność użycia potionka. HP warriora jest ~10x więcej warte niż HP priesta. Więc gdyby była mozliwość picia potionków po obu stronach warrior miałby znacznie większe szanse.

Do death wish trzeba być protection. Generalnie arms/fury wcale nie ejst 100% najlepszym rozwiązaniem do PvP. Z niektórymi klasami inny rozkład talentów lepiej by się sprawdził. Przykład:
paladyn ze skyfang mnie rozłożył
Golz rozłożył paladyna ze skyfang
ja rozłożyłem golz-a

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.