mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1250 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 63  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 lip 2005, 11:43 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
dużo grinduje w ashara. potrafie zabic tam dzienni około 30 alliantów (po paczu bardzo polubiłem ich po śmierci zjadać). wogóle lubie zabić każdego alianta jakiego spotkam chociaż z raz

mam nadzieje że ciekawośc zajebista została zaspokojona



No powiedzmy ... ale dla samego grindu i dobijania aliesow miec arms/fury to troche chinczykowate :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lip 2005, 11:47 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
Deshroom napisał(a):
dużo grinduje w ashara. potrafie zabic tam dzienni około 30 alliantów (po paczu bardzo polubiłem ich po śmierci zjadać). wogóle lubie zabić każdego alianta jakiego spotkam chociaż z raz

mam nadzieje że ciekawośc zajebista została zaspokojona

No powiedzmy ... ale dla samego grindu i dobijania aliesow miec arms/fury to troche chinczykowate :wink:
powiedzmy ? pewnie alliant ? zjadłbyś sobie czasem allianta grindując coś to byś zobaczył jak zajebiscie. lejesz lejesz lejesz a tu 70% HP ... przychodzi alliant a ty mu ciach w łeb i se go zjadasz :D

do tego jeżdze sobie na epicu z przyspieszaczami w butach i rękawicach i pilnuje żeby mi allianci nie farmowali :D

ale musze jedno wyrażnie zaznaczyć !!!! wczoraj okazałem miłosierdzie. przejeżdzając obok huntera nie zabiłem go siódmy raz - zatańczyliśmy :wink:

90 % czasu w wow nie jestem tankiem. jak kogoś spotkam na ubitej ziemi ma zapamiętać ze warrior wymaga NERFA :D


_________________
psn

*

Posty: 161
Dołączył(a): 22.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 lip 2005, 11:51 
Cytuj  
wczoraj mielismy najbardziej odjechana walke z geddonem EVER. przy 60% gdzies annihilator w healerach sie spawnal a potem gdzies przy 40% 2gi annihilator :) akurat 2 lockow mielismy na szczescie i obylo sie bez wipe :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lip 2005, 11:55 
Cytuj  
kehu napisał(a):
wczoraj mielismy najbardziej odjechana walke z geddonem EVER. przy 60% gdzies annihilator w healerach sie spawnal a potem gdzies przy 40% 2gi annihilator :) akurat 2 lockow mielismy na szczescie i obylo sie bez wipe :D
kupcie sobie takie jajeczka do kuchni. i nastawiajcie sobie czas pozostały do respawnu :D


_________________
psn

*

Posty: 107
Dołączył(a): 4.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2005, 12:02 
Cytuj  
Deshroom -Ściągnąłeś mój pomyśl, łeee. I to się minutnik nazywa:P

by the way, ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie, zaginal mi mod z timerami respawnow , nazwet nazwy nie znam.
(minutniki odpadaja;p)

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 lip 2005, 12:11 
Cytuj  
@mark24 - u nas w gildii jest przekananie ze FR jest niezbedny aby pokonac ragnarosa

np Flarecore Mantle to juz kazdy cloth user ma - ile Fiery Core i Lava Core bylo oddanych do Lokhtos Darkbargainer aby dostac ten pattern to nawet nie wiem

po 4 spawnie Ragnarosa doszlismy do wniosku ze bez FR to nie ma co podchodzic - za 5 razem jak juz wszycy mieli duze FR i potionki to padl w miare szybko

PS dzisiaj nie zdazylem sie zalogowac - a juz na forum ludzie pisza ze zabili Lucifiona w 26 osob :)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2005, 12:15 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
z 9000HP po prostu magowi się skończy mana. Przy 6000HP mag jest styk praktycznie. Przy 9000HP może się wystrzelać i popełnić harakiri z rozpaczy.
To ile ten mag ma many 5000? :o

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 lip 2005, 12:21 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
dla emesia i innych do skopiowania. Mage w ragnaros secie:
http://www.eden.rutgers.edu/~aptech/ragstats3.JPG


Ciekawe, czy z lbrs mob buffem, czy bez. Widze co najmniej dwa flarecore - mantle i gloves. selfbuffed, tylko z motw, mam 266 teraz. :/ ale bez flarecore gloves (+18) i bez libramow (+40) - zrobione, ale nie za bardzo mam na co założyc ;-)

Mark24 napisał(a):
Btw. jak na waszych serwerach nie ma jeszcze mody na Fire resist to skupujcie green ringi +fire resist (u nas są po 50+g a to worlddrop), blazing emblem (lvl38 blue BOE trinket - nawet 300g) i co tam jeszcze znajdziecie z FR. Nie mówiąc o dark iron ore - 2g za sztuke nawet... :/


jaki ja byłem głupi, ze hurtem libram of resilience po 5g/sztuka nie kupowalem... ;P teraz za mniej niz 50-80 to cud. Ore tez, 1.5g obecnie, była po 40-60s.

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 lip 2005, 12:38 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
dla emesia i innych do skopiowania. Mage w ragnaros secie: http://www.eden.rutgers.edu/~aptech/ragstats3.JPG


Łobosz... 298 FR i 8518 many. Respekt.

Przy czym co ja tam widzę. Arcanist crown z enchem (+30 FR), neck (+15), flarecore mantle z enchem (+29, Marek kup mi regantsy....), chromatic cloak z ench (+16), magisters robe (lol!), Arcanist bindings (+7), flarecore rekawice (+25), staff of dominance (0) albo ten staff co mam z 10 fr (+10), crimson shocker (+10), belt of archmage (0), flarecore leggins z enchem (+36), arcanist boots (0), dragonslayers sygnet (10), trinket klasowy (10), blazing emblem (+15, z buffem dodatkowe +50).

No cóż, też mogę tak skompletować, szkoda że nikt mi nie zrobi flarecore itemów...

A że pierwszy dps z takimi statami, to się nie dziwie. Ice mag i hunter tam powinni rządzić.

emesio


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 lip 2005, 12:40 
Cytuj  
taaa.

ja rozpaczam, jedna rzecz z Thorium Brotherhood kilkaset g - helmik mnie wyjdzie jakieś 400g a jest w miarę łatwy :/ Znowu farmowanie azshara tygodniami, kuźwa mać.
Do tego nie wiem, czy gildia mi zasponsoruje fiery core/lava core i inny szajs. Jak nie to sztuka 60g na AH :/

resilence schodzi na pniu. Już constitution leży na AH a tego nie ma. Kupiłem jednego za 55g :/

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 lip 2005, 12:45 
Cytuj  
Emesio:
trzeba naciskać reba by codziennie robić trash mob run po MC inaczej zabijemy ragnarosa za 2 miechy.. Drop rate tych lava core/fiery core to 10%+. Więc nie jest tragicznie.

Edit:
Btw. drugi boss w BWL też ma fire aoe, do tego wali nim na cały pokój i nie da się go uniknąć (coś jak baron geddeon chyba z opisu bo wali co jakiś czas kilka razy pod rząd z tym, ze nie arcane a fire). Więc ludzie zakładają tam sprzęt z ragnarosa.

*

Posty: 161
Dołączył(a): 22.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 lip 2005, 13:03 
Cytuj  
Desh ofc tak robimy i wiedzielismy o respie ale nie chcialo nam sie czekac :D

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 lip 2005, 13:08 
Cytuj  
emesio napisał(a):
No cóż, też mogę tak skompletować, szkoda że nikt mi nie zrobi flarecore itemów...


u nas co drugi tailor sie zrobił honored z TB ... ale ceny kingsblood sa zbójeckie :(

fiery/lava core mozemy kupic od gildii za dkp.

I fajnie macie, u nas na AH core mats jest 0. Moze, jak zaczna jakies pickupy chodzic...

Ale watpie, bo na razie jest taki Mix raid, z trzema grupami raidowymi, z ilustamdziesieciu gildii, i oni zbieraja te core wszystkie ;/ takze pickupow nie ma własciwie, bo kazdy sie boi pojsc na jakis inny raid, zeby miec szanse w tym Mix.

Nie lubie goscii, bo zmonopolizowali outdoor bossy :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lip 2005, 13:12 
Cytuj  
nam wypadło take :D http://www.thottbot.com/?i=27820

EDIT: chodziło o tabele dropów. to nie wypadało chyba wcześniej w MC


_________________
psn


Ostatnio edytowano 18 lip 2005, 13:14 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 lip 2005, 13:13 
Cytuj  
nvm.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 lip 2005, 13:14 
Cytuj  
u nas fiery core, lava core można (podobno) kupić w AH alliance side. I podobna cena to 60g/item.

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 lip 2005, 13:17 
Cytuj  
psk napisał(a):
emesio napisał(a):
No cóż, też mogę tak skompletować, szkoda że nikt mi nie zrobi flarecore itemów...


u nas co drugi tailor sie zrobił honored z TB ... ale ceny kingsblood sa zbójeckie :(

fiery/lava core mozemy kupic od gildii za dkp.

I fajnie macie, u nas na AH core mats jest 0. Moze, jak zaczna jakies pickupy chodzic...

Ale watpie, bo na razie jest taki Mix raid, z trzema grupami raidowymi, z ilustamdziesieciu gildii, i oni zbieraja te core wszystkie ;/ takze pickupow nie ma własciwie, bo kazdy sie boi pojsc na jakis inny raid, zeby miec szanse w tym Mix.

Nie lubie goscii, bo zmonopolizowali outdoor bossy :P


a co do reputacji przy TB ma kingsblood?
czy przypadkiem reputacji nie dostaje sie za Lava Core, Dark Iron Ore, Blood of the Mountain, Fiery Core, Core Leather?


_________________
Obrazek

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 lip 2005, 13:28 
Cytuj  
redlum napisał(a):

a co do reputacji przy TB ma kingsblood?
czy przypadkiem reputacji nie dostaje sie za Lava Core, Dark Iron Ore, Blood of the Mountain, Fiery Core, Core Leather?


od patcha 1.5 w thorium point mozesz zrobic quest ,,Where's flux'' czy jakos podobnie

I potem mozesz robic powtarzalny quest na reputacje, gdzie musisz oddac kingsblood, incindosaur scale i coal (czy jakos tak). W sumie, potrzebujesz jakieś 24 stacki kingsblood, bo reszta to łatwa. To cie przepcha do friendly w TB, gdzie mozesz zaczac nowy quest, gdzie musisz oddac 960 dark iron residue, zeby byc honored.

A.. no pożniej, to juz tylko fiery/lava core, DI ore, blood itd. zeby dojsc do revered i wyzej.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 lip 2005, 13:33 
Cytuj  
psk napisał(a):
od patcha 1.5 w thorium point mozesz zrobic quest ,,Where's flux'' czy jakos podobnie


http://wow.allakhazam.com/db/quest.html?wquest=7736

psk napisał(a):
W sumie, potrzebujesz jakieś 24 stacki kingsblood, bo reszta to łatwa.


Czyli w sumie 96 x Kingsblood (24 x 4) i będziesz friendly u "braciszków" z TB ?
Da się zrobić ;)


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lip 2005, 13:38 
Cytuj  
zderzaq napisał(a):
psk napisał(a):
W sumie, potrzebujesz jakieś 24 stacki kingsblood, bo reszta to łatwa.


Czyli w sumie 96 x Kingsblood (24 x 4) i będziesz friendly u "braciszków" z TB ?
Da się zrobić ;)

hmm, coś ci się chyba pomyliło w obliczeniach :D
24x20 to 480 kingsbloodow - w stacku jest 20 sztuk, nie 4 ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1250 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 63  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.