mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lip 2005, 15:54 
Cytuj  
No to tez mi sie obilo o uszy, niby devsi swoimi ambicjami i kreatywnoscia wyprzedzaja na dzisiejsze czasy mozliwosci MMO i nie jest to mozliwe zeby wypuscic na rynek w calosci. Przypomina mi to Horizons, tam akurat nie wybiegali daleko za mozliwosci techniczne ale za to daleko od mozliwosci finansowych.

*

Posty: 180
Dołączył(a): 14.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 lip 2005, 14:46 
Cytuj  
Tak naprawde to nie do końca rozumie o co chodzi z tymi exploitami i innego tego tupu syfem. Wiem, że po przeczytaniu co tego rodzaju stuff robi bardzo sie zmartwiłem icholernie mi sie to nie podoba. Myślałem, że tego rodzaju sufu nie ma na legalnych serwach! Powiedzcie! Czy w waszej opini dużo ludzi korzysta z tych bugów i innego typu nieuczciwych praktyk? Ręce mi opadają jak myśle ze ja gram uczciwie i nie szukam chetów a inni tak!!! Czy ludzie dostają bany za takie coś? CZy ten kto wie jak to uruchomić to bezkarnie sobie chasa?????

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2005, 15:04 
Cytuj  
Teraz wiem dlaczego hunter ma w wow przejebane z deka. Wszyscy uzywacie radarów i nie mam przewagi wynikajacej z track :evil:. A tak wogole to wiekszosc z tych rzeczy to poprostu naciaganie frajerow na kaske (150g/h - :wink: - a do tego gratis erlarge your penis).

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2005, 15:22 
Cytuj  
@overkill ilu farmerow jest hmmm pewnie troche. Z tym ze oni nie graja w wow tylko zarabiaja na nim real kase. taka jest roznica, stare powiedzenie jeszcze z czasow starcrafta mowi "Blizz nie rychliwy, ale sprawiedliwy" i jak nie teraz to z amiesiac dostana bany. Problem w tym ze oni maja w d... to ze dostana bany bo w ciagu dnia wyciagaja na kilka pudelek wow'a, wiec kupia nowa kopie zleca wyleveleowanie postaci i znow beda farmowac teog nie wyplemisz ale mozna to zawsze olac


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lip 2005, 16:53 
Cytuj  
Jak na moje oko farmerzy pracują na PvP serwerach bo tam ciągła pogoń do ulepszania sprzętu to norma.
PvE serverki są już bezpieczniejsze a RP to już chyba wogóle sama radość.

*

Posty: 180
Dołączył(a): 14.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lip 2005, 14:36 
Cytuj  
Farmerów ma gdzieś. Bardziej chodzi mi o cos co naprawde daje pprzewage w grze. Dublowanie przedmiotów i jakies inne "opłacalne" śmieci , które wpływają bezpośrednio na łatwiejszą gre w porównaniu do ludzi nie stosujących "ulepszeń".
A jeszcze inne kwestio pokrewna temu tematowi.
Nie uważacie, że blizz przegiął w dążeniu do dowolnego przystosowania gry dla każdego i w ten sposób dał nieuczciwym graczom przewage? Mam na myśli to ,że jest mase furtek przez które można napisaćróżne mega opłacalne makre czy exploity. Tak naprawde to 90% graczy nie wie jak uzywać exploitów czy skomplikowanych makr. A Ci ludzie którzy mają dużo czasu mogą miećw ten sposób przewage nad innymi. Troche to zagmatwałem, ale w dużym skrócie wygląda na to że dowolność w konfigurowaniu interfejsu spowodowała naciąganie go w nieuczciwy sposób.

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2005, 14:48 
Cytuj  
jak juz na makra zeszlismy: ma ktos makro do podnoszenia flagi ?/
bo to zaczyna byc powoli meczece jak kutasy podnosza flage w ulamku sek po rzuceniu jej przez ich kolege :(, zczegolnie w czasie walki, gdzie odbicie flagi to priorytet


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 lip 2005, 14:50 
Cytuj  
interfejs nie ma tu absolutnie nic do rzeczy.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2005, 14:52 
Cytuj  
overkilll napisał(a):
Farmerów ma gdzieś. Bardziej chodzi mi o cos co naprawde daje pprzewage w grze. Dublowanie przedmiotów i jakies inne "opłacalne" śmieci , które wpływają bezpośrednio na łatwiejszą gre w porównaniu do ludzi nie stosujących "ulepszeń".


farmerzy to nie tylko ludzie ktorzy zapuszczaja boty na azshara ale takze tzw. duperzy (od duplikowania) wiec ci rowniez nie graja

overkilll napisał(a):
A jeszcze inne kwestio pokrewna temu tematowi.
Nie uważacie, że blizz przegiął w dążeniu do dowolnego przystosowania gry dla każdego i w ten sposób dał nieuczciwym graczom przewage? Mam na myśli to ,że jest mase furtek przez które można napisaćróżne mega opłacalne makre czy exploity. Tak naprawde to 90% graczy nie wie jak uzywać exploitów czy skomplikowanych makr. A Ci ludzie którzy mają dużo czasu mogą miećw ten sposób przewage nad innymi. Troche to zagmatwałem, ale w dużym skrócie wygląda na to że dowolność w konfigurowaniu interfejsu spowodowała naciąganie go w nieuczciwy sposób.


oczywiscie ze nie poniewaz API WOW do modow/makr nie daje ci takich mozliwosci poprostu dupowanie (kopiowanie itemow/kasy) na postaciach online narodzilo sie chyba w diablo2 (ach te czasy dupowania soj'ow) i bezwzgledu na to czy bylo by to api czy nie to 3rd party do dupowania nie ma z nimi nic wspolnego.

A jesli ci chodzi o ulepszenia w stylu "Auto potion" tosry blizzard dal interface jesli nie umiesz / jestes zbyt leniwy zeby dostosowac sobie UI to nie badz "psem ogrodnika" i nie bron innym.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2005, 14:53 
Cytuj  
troche ma
bo do UI dali kupke funkcji
farmerzy wykorzystuja te funkcje w pisaniu swoich botkow, ktore wszystko robia same :P, zawodnik tam siedzi tylko po to zeby to sprzedac w sklepie lub odpowiedziec adminowi :P


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lip 2005, 14:54 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Poszlo.
Poprostu masz na jedno konto 3 flagi odzyskiwania przedmiotow, wiec bierzesz sobie taki Staff of Jordan czy inny epic i sprzedajesz go do vendorka zakrywajac innym itemkiem. Tichet do GMa i masz spowrotem, niezbindowane.


Mozesz przyblizyc troche temat? Bo akurat kiedys prawie sprzedalem swoj toporek jak zaczolem syf sprzedawac z plecakow (na szczescie moglem go cofnac)... O co chodzi z tymi flagami? To z automatu czy GM musi oddac? Czy jak?


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 lip 2005, 14:56 
Cytuj  
dupowanie przedmiotów było długo przed diablo. Narodziło się z pierwszą grą online z przedmiotami. Może dla niektórych to było diablo.

lol, do pisania botów jest odddzielny *.dll napisany specjalnie pod WoW-a jeszcze za czasów bety w C++, ładnie skompilowany do działającej wersji i płatny (logujesz się do niego). To co możesz zrobić przy pomocy UI to jest nic.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2005, 14:58 
Cytuj  
Robus napisał(a):
troche ma
bo do UI dali kupke funkcji
farmerzy wykorzystuja te funkcje w pisaniu swoich botkow, ktore wszystko robia same :P, zawodnik tam siedzi tylko po to zeby to sprzedac w sklepie lub odpowiedziec adminowi :P


do czasu jesli poruszasz sie wewnatrz API wszystko jest legal nawet jesli to umozliwia napisanie bota (afair gdzies widzialem mod do ustawiqania trasy przejazdu i mozne isc sobie na kawe w tym czasie). Jesli natomiast bot/duper sa programami 3rd party to juz bezwzgledu na API i tak beda dzialaly.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 lip 2005, 14:59 
Cytuj  
Kromer niechcący sprzedałeś przedmiot, piszesz ticketa do GM-a i masz przedmiot z powrotem bo GM jest miły i oddaje. nikt nie wie dokładnie czy masz 3 szanse na to, ze GM będzie miły czy mniej czy może więcej. Ale raczej trzeba liczyć że szybko straci cierpliwość.

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2005, 15:00 
Cytuj  
sure ze to jest dll, czy tam exe, zdaje sobie z tego sprawe
ale to .dll czy exe pewno wywoluje niektore funkcje wowa
dll sluzy glownie do dodania innych rzeczy, ktorych nie da sie normalnie zrobic


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2005, 15:12 
Cytuj  
Robus napisał(a):
dll sluzy glownie do dodania innych rzeczy, ktorych nie da sie normalnie zrobic


no i to jest 3rd party bezwzgledu na to jakie jest api po za tym afaik w kazdym mmorpg sa boty w GW juz nawet polecialy tony banow za botowanie ;-)

wiec najlepiej to olac, bo tego sie nie da pozbyc gdyz za to jest real kasa a jak jest kasa to zawsze znajda sie chetni zeby ja podniesc.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 180
Dołączył(a): 14.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lip 2005, 23:23 
Cytuj  
Skąd mam wiedzieć co można stosować a co nie? Bo ta granica juz mi zginęła! Tego jest tyle i wiele stuffu jest do siebie podobnego, ale z pewnościąjeden powiedzmy jest legalny a drugi tylko odrobine inny juz nie!!

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lip 2005, 23:29 
Cytuj  
mozesz kozystac z kazdego addonu ktory nie jest odpalany z poza wowa

czyli mozna uzywac innych progranikow ingerujacych w zachowanie wow-a


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2005, 00:45 
Cytuj  
Mozesz przyblizyc troche temat? Bo akurat kiedys prawie sprzedalem swoj toporek jak zaczolem syf sprzedawac z plecakow (na szczescie moglem go cofnac)... O co chodzi z tymi flagami? To z automatu czy GM musi oddac? Czy jak?


Te flagi to sa ustawione niby 3 na konto lub postac - nie jestem pewien.
Dla odzyskiwania utraconego przedmiotu, ograniczone jest to poniewaz po 3 razach chyba sie juz nauczysz nie sprzedawac :P

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2005, 08:09 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Kromer niechcący sprzedałeś przedmiot, piszesz ticketa do GM-a i masz przedmiot z powrotem bo GM jest miły i oddaje. nikt nie wie dokładnie czy masz 3 szanse na to, ze GM będzie miły czy mniej czy może więcej. Ale raczej trzeba liczyć że szybko straci cierpliwość.


Mi przy probie odzyskania przedmiotu (gdzies mi zniknal Belt of Archmage :-) najpierw skasowali ticket bez reakcji, na nastepny ticket o takiej samej tresci GM odezwal sie po 3 min - i pisal ze jest ilosc możliwych odzyskań przedmiotu jest "limited" (nie podając konkretnej ilości). Potem wyslal sprawę gdzieś dalej - i po kilku dniach mailem CODem przysłali mi item.

IMO to "limited" to blef. Na bank nie mają technicznie takich ograniczeń. Chcą jednak uniknąć zalewu ticketów (i roboty) przy odzyskiwaniu rzeczy - gdyby ktoś miał ochotę nadużywać takiej możliwości. To takie "wychowywanie" sobie graczy, oraz nie nadkładania pracy.

emesio


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.