mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2005, 21:51 
Cytuj  
Mi ta wersja nie zadziałała :-/

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2005, 23:59 
Cytuj  
mi dziala pięknie, wymaga addona bufffstatus (dodatkowo)


_________________
psn

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 00:37 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
szukalem sunder this ale mi nie dzialalo moze ta wersja bedzie dzialac...

tankowanie bez tarczy mija sie z celem :lol:
Też mnie to rozbawiło, w brd gildia robiła quest do MC w raidzie, krzyczą żebym przyszedł wyczyścic pokój przed imperatorem bo nie było nikogo z aoe, tam dowiaduje sie że alekde nie ma nawet tarczy, przynamniej przez jakiś czas mieliśmy z kogo się nabijać na ventrilo :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 00:49 
Cytuj  
DirectC napisał(a):
Highlander napisał(a):
szukalem sunder this ale mi nie dzialalo moze ta wersja bedzie dzialac...

tankowanie bez tarczy mija sie z celem :lol:
Też mnie to rozbawiło, w brd gildia robiła quest do MC w raidzie, krzyczą żebym przyszedł wyczyścic pokój przed imperatorem bo nie było nikogo z aoe, tam dowiaduje sie że alekde nie ma nawet tarczy, przynamniej przez jakiś czas mieliśmy z kogo się nabijać na ventrilo :lol:
ale to jest prawda czy żart że dla +2% critika nosi Mail chesta 300 AC z BRD ?


_________________
psn

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 07:59 
Cytuj  
a jak sobie radzicie w pvp:)
glownie chodzi mi o klikanie na zdolnosci i nadazanie za skaczacym rogusem :) chyba czas jakies bindy porobic :) z tym "ding" przy overpowed to wcale nie takie glupie... moze ktos linka rzucic?
na razie mam execute i overpowed w myszce, ale chyba dorzuce kilka bindow do mojego mx500 :)
w porownaniu z palkiem to rzeczywiscie trzeba sie nameczyc przycisnac kilka przyciskow i nabiegac sie:)
PS
czego uzywacie przeciewko innym mele :) poki co mialem okazje spotkac huntera na moim poziomie :) 25 ... i niczego nei zdazylem uzyc poza retaliation tak szybko sie skonczylo:) DUAL WAR + RETALIATION ROCKS


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

*

Posty: 187
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 08:19 
Cytuj  
no tak odezwało sie dwóch debeściaków i pro graczy, a co panowie jak od was odszedł to widze boli, co?

idźcie do piaskownicy pobawić się swoim pro zabawkami.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 08:19 
Cytuj  
skillzor ;)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 08:21 
Cytuj  
ja tam nie mam nawet najprostszych makr dla warriora. Nie mam pobindowanych klawiszy, bo mi się nie chce.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 08:22 
Cytuj  
skillzor ;)

Cytuj:
DUAL WAR + RETALIATION ROCKS
nie rocks tylko sux!

Przy broni 2h zadajesz tyle samo ciosów co przy 2x1h ale każdy cios zadaje 2 razy więcej obrażeń.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 08:25 
Cytuj  
przy retaliaton faktycznie tylko 2h, czym wolniejsze tym lepsze - no najfajniej jak to przeciwnik walczy dual wieldem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 08:46 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
ja tam nie mam nawet najprostszych makr dla warriora. Nie mam pobindowanych klawiszy, bo mi się nie chce.
to czytaj topic o MC, weż sobie jakieś bindy porób bo jak nagrasz film z MC i nie bedziesz miał bindów to cie wyśmieją że ragnarosa próbujesz a bindów nie masz :D

@cienki
do tankowania mam tyklo zbindowany taunt
do pvp: charge, mortal, execute, overpower mam na takim większym przycisku

z melee to tak - z wojem to stoimy i tłuczemy się a z łotrem to on mnie tłucze sprytnie do 10% HP a potem juz chce mnie zabić i podchodzi - wtedy go zabijam.

ogólnie musze przyznać ze mam dość duże kłopoty z innymi warriorami. nie mam pojęcia co robie źle - stoimy obydwaj ja mam lepszy sprzęt a on mnie zabija - może ten polearm z av jest jakis przegięty ?

BTW mam juz wszystko do Lionhearta - czekam tylko azAthan przestanie randkować :wink:


_________________
psn


Ostatnio edytowano 22 lip 2005, 09:00 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 08:57 
Cytuj  
Dlaczego żaden Warrior w pojedynkach z drugim nie uzywa Intercept?? :P
Ja zawsze albo Harmstring albo Piercing Howl ucieczka i Intercept :) Najlepiej bylo jak ostatnio miałm Build Fury i Woja z lepszym sprzetem niż mój +AR zabiłem w pare sec a on nawet mnie do 1/4 hp nie zjechał i było "WTF!!!" :) nawet nie wiem jak to zrobiłem :)

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 09:35 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
Dlaczego żaden Warrior w pojedynkach z drugim nie uzywa Intercept?? :P
Ja zawsze albo Harmstring albo Piercing Howl ucieczka i Intercept :) Najlepiej bylo jak ostatnio miałm Build Fury i Woja z lepszym sprzetem niż mój +AR zabiłem w pare sec a on nawet mnie do 1/4 hp nie zjechał i było "WTF!!!" :) nawet nie wiem jak to zrobiłem :)


Jakby wszyscy byli takimi geniuszami to byłoby nudno.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 09:43 
Cytuj  
uzywanie intercepta jest nudne.

WOja z lepszym sprzętem zabiłeś w duelu czy w walce normalnej?

Generalnie woj vs woj to luck vs luck. Jak mi wejdzie critical na początku to wygrywam (crit daje dużo rage), jak wejdzie normalny cios to mam 50% szans (średnio rage), jak wejdzie miss to przegrałem (zero rage lub prawie zero po którymś tam patchu). Wiadomo rage to dodatkowy dps u woja.

Do tego różnica w lagu. Ja gram z UE i mam 200-300ms na US servery. Us gracze mają 20-30ms, z niektórymi nie mam szans zrobić charge... Na szczęście zdarzają się gracze bardziej zlagowani niż ja (spotkałem jednego) - bardzo fajnie warrkiem nawala się w plery. Generalnie nie ma jakiegoś makra/cheata/bota który stara się trzymać za plecami przeciwnika?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 09:48 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Generalnie nie ma jakiegoś makra/cheata/bota który stara się trzymać za plecami przeciwnika?
on ma skróty własnie. biega tylko myszką a wali tylko klawiaturą. pewnei tez obserwuje walke z widoku jakby znad waszych głów. ja tak nie umem ale ucze sie :wink:

chodzi o to że odwracac sie musisz myszka ( z wcisnetym prawym bo klawiatura jest za wolno) a jak wcisniesz prawy to nie ma kursora i nie mozesz wciskac skili


_________________
psn

**

Posty: 405
Dołączył(a): 9.07.2003
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 09:57 
Cytuj  
Jak rozumiem do obracania sie uzywa prawego klawisza myszy zas do uzywanie skilli z paska uzywa klawiatury...
to mozna jakos grac inaczej ??! :P
przecież to podstawa efektywnej kontroli postaci...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 09:58 
Cytuj  
Nuzgul napisał(a):
Jak rozumiem do obracania sie uzywa prawego klawisza myszy zas do uzywanie skilli z paska uzywa klawiatury...
to mozna jakos grac inaczej ??! :P
przecież to podstawa efektywnej kontroli postaci...
hmmm, mozna. ja mam tylko najtrudniejsze do spuszczenia skile na skrótach.


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 10:01 
Cytuj  
można ja clickam na swoje na swoje skille z paska lewym jednoclikiem myszki. działa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 10:04 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
można ja clickam na swoje na swoje skille z paska lewym jednoclikiem myszki. działa.
widzisz problem w tym że taką taktą naprawde jest ciężko trafić łotra który bedzie ci wchodził w plecy i się chwał. widziałem też łotra który lał sie ze mną bedąc w sprincie - sam napisałes że grało ci sie jak z botem wiec moze czas na zmiany :wink:


_________________
psn

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 10:11 
Cytuj  
25 lvl war = noob :) al esie ucze spoko :)
czyli z retaliation to zaden meele nie ma szans jak to dokladnie dziala?
kazdy atak = strike back + normalne ataki ? to przeciez co pol godziny darmowy HK :)
najsmieszniej z paladynem WTF WTF :) zostalo mi 5% hp jemu ze 30% .. i zszedl :) haha ogolnie podoba mi si ebardzo ze warkien mie mozna sie poddawac :) nawet jak zostanie 5% i nas nowy mob klepie to tez mozna wygrac super sprawa:)


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.