mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5893 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 295  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lip 2005, 23:51 
Cytuj  
ct raid ma taka opcje


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2005, 00:07 
Cytuj  
Czy jest modzik, ktory pokaze mi ilosc combo pointow przy pasku z zyciem, ktory postaje przy wcisnieciu "V"?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2005, 03:59 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Czy jest modzik, ktory pokaze mi ilosc combo pointow przy pasku z zyciem, ktory postaje przy wcisnieciu "V"?

Nie spotkalem sie, ale uzywam podobnego, pokazujacego ilosc CP na ekranie , na srodku a wlasciwie na postaci; takze z zyciem moba [czyli funkcjonalnosc chyba ta sama]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 187
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2005, 07:35 
Cytuj  
Miałem wcześniej taką fajną rzecz, jak wchodziłem w combat wyświetlał mi się na środku ekranu napis +COMBAT a jak wychodziłem -COMBAT. Nie pamiętam czy to był oddzielny mod, czy w którymś jest to tylko opcja. Jakoś nie mogłem znaleźć, może ktoś widział i wie?

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2005, 07:49 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Nie spotkalem sie, ale uzywam podobnego, pokazujacego ilosc CP na ekranie , na srodku a wlasciwie na postaci; takze z zyciem moba [czyli funkcjonalnosc chyba ta sama]

A czy w jakis sposob oznacza Ci moba ktory wlasnie masz na celowniku? Mi glownie chodzi o to. Mi sporo pomaga ten pasek w lokalizacji celu gdy jest kilka takich samych mobow, a czesto przemieszczaja sie i nie lubie szukac, ktory jest wlasciwy.


_________________
Obrazek

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2005, 09:54 
Cytuj  
Chodzi mi o dodatki ułatwiające życie magowi:
1. Coś, co pokazuje, ile jeszcze czasu mój cel zostanie w owcy (oczywiście "regulaminowy czas")
2. Czy jest taki mod, który pokazuje, która owca jest moja - jak jest kilku magów i biegają np 4 owce, to ponowne poly na "cudzym podopiecznym" może doprowadzić do arcyciekawych sytuacji :P zazwyczaj staram się mieć swoją pod nogami, ale różnie bywa.
3. Wiem, że jest to w tym temacie, ale nie chce mi sie kopać, a wielu z Was pewnie tego używa - mod pokazujący, co castuje przeciwnik.

Z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby...


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2005, 10:50 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
A czy w jakis sposob oznacza Ci moba ktory wlasnie masz na celowniku? Mi glownie chodzi o to. Mi sporo pomaga ten pasek w lokalizacji celu gdy jest kilka takich samych mobow, a czesto przemieszczaja sie i nie lubie szukac, ktory jest wlasciwy.

Aha, no tak myslalem ze bedzie ci zalezalo na pokazywaniu tego w tlumie. No ale chyba wystarczy uzyc TargetLastTarget czy TargetLastEnemy, bo jak zmienisz cel w miedzyczasie, to CP przepadna.
Wiec wystarczy IMHO zbindowac sobie makro do target last enemy i spamowac jak stracisz cel.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2005, 11:03 
Cytuj  
Hmm. Troche sie nie zrozumielismy. Nie mowie o sytuacji kiedy trace cel i zabieram sie za nowy, a o sytuacji, w ktorej moj cel oddala sie kawalek i albo mam go za plecami, albo poza zasiegiem. Healthbary nad glowami mobow pomagaja, bo ztaretowany jest bardziej czerwony, natomiast do pelni szczescia brakuje mi wlasnie CP przy tym barze, bo w ogole nie musialbym zerkac na jego obrazek na gorze ekranu tylko caly czas bym sledzil jego poczynania (mniejsza szansa, ze wyjdzie poza zasieg).


_________________
Obrazek

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 21 lip 2005, 11:39 
Cytuj  
mader napisał(a):
Miałem wcześniej taką fajną rzecz, jak wchodziłem w combat wyświetlał mi się na środku ekranu napis +COMBAT a jak wychodziłem -COMBAT. Nie pamiętam czy to był oddzielny mod, czy w którymś jest to tylko opcja. Jakoś nie mogłem znaleźć, może ktoś widział i wie?

SCT (od wersji 2.8 o ile dobrze pamiętam).


Posty: 38
Dołączył(a): 6.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2005, 13:40 
Cytuj  
jest mozliwosc zeby CT mod pokazywal koordy? jesli tak to jak to zrobic?

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lip 2005, 13:53 
Cytuj  
Sathorn podał swoje mody w tym temacie, jest tam między innymi mod do pokazywania coords na mapie.
Zresztą jest klika takich modów.
CT nie ma tej opcji wbudowanej, znajdziesz taką opcje w modzie Titan Panel i w Map Coords.

P.S.
Powinnienem napisć było już i sobie poszukaj, ale mam dobry dzień :P


Ostatnio edytowano 21 lip 2005, 13:56 przez Dwutlenek, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2005, 13:55 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
P.S.
Powinnienem napisć było już i sobie poszukaj, ale mam dobry dzień :P


Dobry pan, ludzki pan :wink:


_________________
Obrazek

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2005, 14:04 
Cytuj  
MuadDib napisał(a):
jest mozliwosc zeby CT mod pokazywal koordy? jesli tak to jak to zrobic?


nie wiem jakich ct modow wy uzywacie, bo ja mam jakiegos przedpotopowego ;P (jedna z pierwszych wersji) i pokazuje mi koordynatgy bez najmniejszych problemow (wciskam M jak Map ;P i w lewym gornym rogu mam ladne cyferki wskazujace lokalizacje)


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lip 2005, 14:25 
Cytuj  
to żadnego moda nie trzeba, od 1.5 to jest w kliencie ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lip 2005, 14:52 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
to żadnego moda nie trzeba, od 1.5 to jest w kliencie ;)


Ej, nie w moim ;)
gdzie?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2005, 17:35 
Cytuj  
S4ndM4n napisał(a):
ct raid ma taka opcje


zle mnie zrozumiales :P mam ct raida ale chodzi o to ze mam 2 party screnny i chce sie tego tradycyjnego pozbyc ;/

ktos?

**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2005, 17:57 
Cytuj  
oj postal moj drogi lamku :) masz taka opcje wlasnie w ctraidzie :)) mozesz wylaczyc te tradycyjne iconki ludzi i party i wtedy widziesz tylko z nurfed :)


_________________
gole babki i czekoladki

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2005, 17:57 
Cytuj  
MacDwain napisał(a):
Chodzi mi o dodatki ułatwiające życie magowi:
1. Coś, co pokazuje, ile jeszcze czasu mój cel zostanie w owcy (oczywiście "regulaminowy czas")
2. Czy jest taki mod, który pokazuje, która owca jest moja - jak jest kilku magów i biegają np 4 owce, to ponowne poly na "cudzym podopiecznym" może doprowadzić do arcyciekawych sytuacji :P zazwyczaj staram się mieć swoją pod nogami, ale różnie bywa.
3. Wiem, że jest to w tym temacie, ale nie chce mi sie kopać, a wielu z Was pewnie tego używa - mod pokazujący, co castuje przeciwnik.

Z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby...


1. http://ui.worldofwar.net/ui.php?id=1067

2. Nieznam

3. http://ui.worldofwar.net/ui.php?id=457

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 00:44 
Cytuj  
thx gosu naro :P wszystko jest ok ;) teraz wystarczy czekac jedynie na rp-pvp serwer

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 19:44 
Cytuj  
pewnei bylo :oops: ale czy ktoras czesc z CT_Moda byla odpowiedzialna za pokazywnie cooldowna na ikonkach? Jak tak to która bo zainstalowalem tylko to ktore jest mi potrzebne a nie wszystko :lol:

Z gory dzieki!


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5893 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 295  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.