mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 11:21 
Cytuj  
Zastanawia mnie jaki build dla warka teraz po zmianach preferujecie i dlaczego (ew. z jakim sprzetem). Bo mam teraz dylemat czy arms/fury jest ciagle taki dobry jak wczesniej i czy ew nie pojsc w fury bardziej, choc z bronia 2h sie raczej nie oplaca (dostalem ladna niebieska 2h mace z max dmg ~225)...

Generalnie chodzi mi o to czy ktos probowal walczyc w innym niz "prawidlowy" buildzie i jak sie on sprawdzal w pvp/pve (skille + bronie)


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 12:03 
Cytuj  
ja mam warka na 54 lvl nie znam sie za bardzo ale jednak od siebie cos napisze, nie mam jeszcze AR i mysle ze A/F to jest typowy build pod ten topor ;) warkowie z AR naprawde wymiataja ;) Chociaz shaman z AR tez jest ponoc dobry, ale w walce z warem raczej bez tarczy to bedzie kiepsko ;)

Tylko ze bez arms = bez mortal strike, a to troszke nieciekawie ;)

Zapewne twoja macka 2h to ta z maraudonu, ja pozostaje wierny toporom i uzywam tego http://www.thottbot.com/?i=20324 (tez maraudon), i mysle gdzie by tu jakas lepsza dostac ;)

PS. w zasadzie mam caly sprzet z tego instanca ;)


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 13:37 
Cytuj  
Eee nie. To raczej ta:
http://www.thottbot.com/?i=9923

Nie pamietam bo mialem troche przerwy. Generalnie to mam teraz:
http://www.thottbot.com/?i=15158

I sie zastanawiam jakiego uilda teraz rypnac. czy mi sie oplacaak juz to z jakim buildem przesiadac na ta mace, czy nie. A jak juz to z jakim buildem.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*

Posty: 82
Dołączył(a): 24.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 13:58 
Cytuj  
czy nie ma gdzieś tematu o warkach?

http://mmorpg.pl/viewtopic.php?t=11091


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 14:28 
Cytuj  
A czytales temat o warkach? Tam jest juz od jakiegos czasu dyskusja o wszystkim i niczym a tu jest na konkretny temat. Najlepiej zrobic po jednym topiku na dana klase i tam wszystko pisac... Nie?
Geez.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 14:32 
Cytuj  
fury napewno jest fajny do AV albo grindu ale do pvp typu wsg albo 1vs1 zdecydowanie 31/20/0

to co mam w profilu to jest praktycznie max crit bez obnizania staminy (29% w zergu - wciąż shouldersy i chest do wymiany). trzeba miec dwa zestawy
to sie absolutnie nie nadaje do tankowania !!!!! (tylko 1 czy 2 przedmioty z profilu uzywam przy tankowaniu - buty czekaja na zmiane na setowe i necka)


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 14:37 
Cytuj  
Ale fury z 2x1h czy z wolnym 2h? o jakos z wolna bronia to mi sie tak srednio widzi. Instance na 31 wali tylko za 30% atack powera czyli raczej nieduzo...

Heh no i ta macka co mam. Szkoda mi ja zakladac zeby sie przekonac ze sie nie sprawdza (mniej o ok ~6% ccrytyka za ~25 max dmg wiecej na ciosie) i lepiej walic tym moim toporkiem...


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 14:39 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Ale fury z 2x1h czy z wolnym 2h? o jakos z wolna bronia to mi sie tak srednio widzi. Instance na 31 wali tylko za 30% atack powera czyli raczej nieduzo...

Heh no i ta macka co mam. Szkoda mi ja zakladac zeby sie przekonac ze sie nie sprawdza (mniej o ok ~6% ccrytyka za ~25 max dmg wiecej na ciosie) i lepiej walic tym moim toporkiem...
nie rozumiem Cie. w instansie grasz z tarcza a w pvp z 2h. grindowac albo w alternacu mozesz biegac z 2x1h i 20/31/0

co do kritica wiecej niz 25% to moze byc przegiecie (pamietaj o armorze i staminie)


_________________
psn


Posty: 2
Dołączył(a): 25.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 12:19 
Cytuj  
Na 51 idz do AV , wez tego questa na korraka wczesniej. Blagaj na chat-cie zeby Cie ktos zaprosil do druzyny ktora zabija tego bossa , a dostaniesz Ice Barbed Spear, ta bron starczy Ci na dluuuuugo, wiec zrob sobie builda z polearm spec 31/20 oczywiscie. Taki zwykly tylko ze zamiast axe spec wez polearm spec , no i nie bierz imp. hamstring.

Nastepnym krokiem powinno byc The Unstoppable Force, na reputacji exalted w AV. Nie wiem ile Ci czasu to zajmie, ale warto sie pomeczyc ;). Wtedy resetujesz talenty i zamiast polearm spec bierzesz 2h spec, bo mace spec. nie ma zadnego sensu w broni o speedzie 3.80.

**

Posty: 280
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 15:08 
Cytuj  
do 60 levelu to spokojnie mozesz Arms / Fury jechac. A potem to juz zalezy :)

Ogolnie 1 vs 1 - krytyki (arms / fury)
Grindowanie - fury
Tankowanie - prot

no ale sa tez hmm hybrydy ;) W takim Alterac to ja np. wole Prot bo moze nie zabijam 3 ciosami, ale last stand nie raz uratowalo mi tylek, silence skutecznie ownuje maga, a concussion blow doprowadza agresywnego wroga do smierci (zwlaszcza jak gra sie ze znajomymi, ktorzy stoja kawalek z tylu :) ).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.