mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 123 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 165
Dołączył(a): 20.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2005, 13:42 
Cytuj  
jaką grasz rasą. Nie każdemu pasuje być inżynierem hunterem, taki krasnal to fajny klimat, ale NE z giwerą plus inżynieria to trochę...
Nie oceniaj, fe !! Brzydki !!
:D

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2005, 13:43 
Cytuj  
Mam tu dla Ciebie fajny link z tabelą zwierzaków:
http://wow.tentonhammer.com/index.php?m ... 10&meid=51
także hunter guide i inne info


_________________
O.o

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2005, 14:14 
Cytuj  
MacTele napisał(a):
jaką grasz rasą. Nie każdemu pasuje być inżynierem hunterem, taki krasnal to fajny klimat

Wlasnie takim gram. A co to skinningu to wiesz w przypadku wowa nie jest on za bardzo klimatyczny - bo nie da sie oprawiac humanoidow.

*

Posty: 165
Dołączył(a): 20.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2005, 15:01 
Cytuj  
@Brodaty dziękie wielkie

@shahray szkoda ze nie mogą trolle mumifikować głów swoich wrogów i nosić przy pasku :D

*

Posty: 108
Dołączył(a): 7.09.2002
Offline
PostNapisane: 27 lip 2005, 17:48 
Cytuj  
co do pytan do mnie to ja nie specjalnie mialem wybor
wiesz postrac nazywa sie DRIZZD ( inaczej bylo zajete) jest elfem ma luk 2 x szabelka no i jakos tak wyslo ze kot to czarna pantera :P
ale jak bym mial wybierac peta nie pod postac to chyba jednak dalej bylby to kot no moze hiena o imieniu ex whife :P
co do craftingu to ja mam skining / mining i all na AH gonie na 60 lvl mam zamiar skasowac skining i zrobic inzynierie a potem nakopac metalu i albo tailoring albo enchanting ale najpierw kicia za 1k pod tylek :P wiec do tematu wracamy na zime

ale co do pytan jak rozwijac huntera to to troche zle pytanie najpierw powiedz jak chesz grac ? solowac ? nastawic sie na pvp ? biegac zawsze z kumplami ? mysle ze raczej postac nalezy robic pod styl gry i upodobania, niema uniwersalnego huntera

a co do kota najlepysz wg mnei do pvp , taki sobie do solowania ( tu chyba misiek wszystko je - wazne przy ustawicznym ozywianiu , przyzwoicie wali i nie umiera co 30 sec /
pozatym kot jest wyjatkowo mierny do party ( ani to tank ani to dmg :/ - mysle ze tu turtle jest najlepsze damg nie ma prawie to to ale stoji latami w srodku mlyna a zabijac to maja magowie :P)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 lip 2005, 19:07 
Cytuj  
MacTele napisał(a):
jęczę, bo o petach nic nie mówicie.
Wszyscy macie pewnie Kinga B i jestescie MM/S wiec moje pytania lecą w próżnie :D
Dzięki za odpowiedzi i udzielanie się :) !!
Nadal poprosiłbym o poświecenie dwóch linijek na info o swoim pecie.

Ja mam wilka z Mulgore, szybkość ataku 1.4, obecnie na 19lvlu. Sprawdza się świetnie, jest "do wszystkiego" jak w opisie :D
Ale podobno, mimo wszsytko koty lepsze.


Ja mam bialego kotka z winterspring bo ladnie wyglada:) Jego statystyki mam szczere mowiac w glebokim powazaniu


Posty: 35
Dołączył(a): 30.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 09:42 
Cytuj  
a mnie zastanawia czemu w temacie o hunterze nie ma nic o jego talentach tzn przepraszam Dwutlenek wstawil swoj rozklad jazdy ale zadnych innych proponowanych nie ma na pve, ma sie rozumiec ze nikt nie probuje mierzyc sie z niezniszczalnymi mobami i leje sie pvp? :F hehehe nie no przydaloby sie cos ladnisuenkiego na pve bo nudny sie robi temat o inzynerii

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 09:46 
Cytuj  
Poprostu buildy takie MM/S byly juz tak czesto wszedzie katowane (na tym forum rowniez), ze juz kazdy zna je na pamiec ;), heh no moze prawie kazdy. A co do inzynierii - to gdzie te posty ktore Cie tak wynudzily, bo ja tu nie widze wiele o inzynierii :roll:.


Posty: 35
Dołączył(a): 30.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 10:06 
Cytuj  
shahray napisał(a):
Poprostu buildy takie MM/S byly juz tak czesto wszedzie katowane (na tym forum rowniez), ze juz kazdy zna je na pamiec ;), heh no moze prawie kazdy. A co do inzynierii - to gdzie te posty ktore Cie tak wynudzily, bo ja tu nie widze wiele o inzynierii :roll:.

nie kombinuj nie kombinuj :P Ty Ty Ty za madry to Ty nie badz, tu jest Polska, niewiedza jest lekarswtem na cale postkomunistyczne zlo...

a swoja droga to sadze ze nalezalo by zrobic tak jak postapil Bigi, w tym topicu wszystkie buildy zamiescic bo tu sie zaczyna robic bagno ^^ czytam i czytam coraz nowsze topici i tak jakby maslo maslane czasem z tego wychodzi totez moze by ktos sie zreflektowal ( trudne slowo ) i napisal piekny poemat o hunterze :D

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 13:19 
Cytuj  
Hunterowych watkow jest duzo i o tych starych juz nikt nie pamieta (niedawno o broniach sobie rozmawialismy). Jak ktos ma pytanie to od razu nowy watek (zeby nie bylo maslo maslane). A zobacz watek o warriorach - na ta chwile 55 stron. A co do kompilacji to wez no przejrzyj topiki i zrob z tego cos milego :lol:. Chetnie poczytam :]

*

Posty: 165
Dołączył(a): 20.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 14:30 
Cytuj  
Co do buildów to ja nie ide w MM/S. Jestem "ten drugi".
Ja będę miał minimum 31 na BM plus 20 na MM ale bardzo możliwe że na PvE RP bede miał przesunięcie bardziej dużo w stronę BM opierając damage huntera na AP i na pecie.

Czyli koty aż takie super mówicie nie są ?? Ginom jak muchym ??
Mój wilk na razie mnie nie zawodzi (a dupa zacząłem od MM do AimShota) swoje zadaje i nie ginie (leczę drania). Cały czas mam go na passive i wysyłam do zadań :)

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 15:13 
Cytuj  
Mówimy? Chyba raczej ktos powiedzial, bo akurat ma takie doswiadczenia. Ja mowie ze jest dobry i do tankowania i niezly dmg ma (skoro napisalem ze mam kota to chyba nie dlatego ze uwazam ze jest najbardziej do dupy i mam go bo go lubie benzyna polewac i podpalac ;)). Moze zolw jest wytrzymala bestia, ale czy on ma warka w party zastapic? W party to bym chcial jakiegos peta co by dmg zadawal maksymalnie duzy (a ta chwilke jak warek juz nie zyje - czyli do wipe - to i kotek przetrzyma).
Kot jest bardzo uniwersalny i w tym przypadku nie oznacza to ze jest beznadziejny (to tak troche jak wilk).
Jeszcze mozna by zastanowic nad tym jaki klimatyczny jest zolw albo taki krab. Jest moze ekstrawagancki, ale na pewno nie klimatyczny (imo). Krabow to nie cierpie.

MacTele napisał(a):
opierając damage huntera na AP i na pecie.

:har:

Pewnie chcialbys w koncu jakis post w ktorym ktos jasno i wyraznie napisze: wez wilka idz w full beastmastery, a zobaczysz jak szamani zaczna mowic ze hunter jest przegiety ;).

*

Posty: 165
Dołączył(a): 20.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 15:21 
Cytuj  
@shahray
Nie, już sie wyleczyłem. Po prostu podoba mi się idea beastmastera, raczej dobieram teraz szczegóły i peta do tego pomysłu. Jak nie wypali bede się zastanawiał. Na eng. jezycznych forach z resztą ludzie opisują ten build jako alternatywny dla tradycyjnego, w nastepnym patchu mają zmienic drzewko S całe wiec zobaczymy wtedy :D
Biorąć pod uwagę ulepszanie warlocka, wszyscy sie przestawicie na BM :D:D:D

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 15:27 
Cytuj  
Ja calkiem serio mysle zeby zrezygnowac z S jako dodatku i zrobic sobie BM, bo jako glowny zostawie MM. Ale poczekam moze na ten patch, jeszcze mam malego priesta na wychowaniu do tego czasu poswiece mu wiecej czasu ;).

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 17:16 
Cytuj  
Ja lubie 31BM/20MM (mój aktualny)bo się dobrze sprawdza w BG i w 1v1.
Jednak najlepiej w BG sprawdza się 31BG/20S przy czym survival z talentem który daje pułapce 25% szansy na snare.
Przy AOE Ice efekt jest niesamowity. I można tym wygrać BG.

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 09:20 
Cytuj  
Dalem na to w talentach, ale nie pamietam kiedy uzylem - a powod jest prosty ja zupelnie nie chodze do BG. W instancjach to raczej daje zwykla pulapke zamrazajaca - zwiekszylem jej czas dzialania o 4s talentem bo na wiecej punktow braklo.

[edit] - literowki

*

Posty: 165
Dołączył(a): 20.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 09:24 
Cytuj  
Powiedzcie !!
Czy gracze włażą w te pułapki ?? Mam dopiero zamrażającą i stosowałem ją na mobach, działa krótko i jakoś niewyobrażam sobie, żeby gracz tak łatwo w nią wpadł, oni ich nie widzą ??
Jestem na 20lvl wiec troche nie wiem co mówie.

Gracie na pvp czy pve ??

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 09:31 
Cytuj  
większość gra na PvP. Gracze z przeciwnej frakcji ich nie widzą. Rogue ma zdolność wykrywania pułapek.

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 09:43 
Cytuj  
Oczywiscie ze wlaza - w zasadzie ich nie widza, ale rogue moze wykryc i rozbroic. To podstawowa bron huntera. Niby pulapke stawiasz przed walka, ale z combat mozesz wyjsc przez feign death (ale dostaniesz to dopiero na 30lvl). Czas dzialania pulapki z czasem sie zwieksza i mozna to wydluzyc tez talentem (tej zamrazajacej). W porownaniu z owieczkami, sapem i innymi wynalazkami czas ten jest krotszy, ale wez pod uwage ze dziala w zasadzie na dowolna klase postaci/mobow.
Ale mysle ze powinienes przejrzec topiki o hunterach na tym forum. Przy omawianiu walki z magami bylo o pulapkach - ciagle ktos cos pisze o pulapkach.

ps. Gram troszke priestem (teraz 25lvl), slodziutko sie gra, a poniewaz jest nas 3 na instancje (Stockade i Deadmines) dobieramy sobie dwoch DD. A ja wielka sympatia darze hunterow i glosuje za nimi. I musze powidziec ze z perspektywy priesta (troszke wypaczonej), hunter to bardzo dobra klasa. Nawet mu peta czasami podlecze bo agro ze mnie zdejmuje :). Heh jak mnie hunter pyta czy bysmy go nie wzieli to az mi sie lza w oku kreci - nie dra sie INVITE ME - tylko grzecznie czy huntera nie potrzebujemy.

*

Posty: 165
Dołączył(a): 20.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 10:00 
Cytuj  
Dzieki za wyjaśnienia, poszukan sobie też o pułapkach :)
Gracie na PvP to powiedzcie, jak się hunter sprawdza w 1v1 pvp - przy czym nie chodzi mi o duele.
A jak to faktycznie jest z tym pullowaniem w instancjach ? Faktycznie tacy jestesmy masta ??

I na koniec, wiecie coś więcej na temat nadchodzących zmian w 1.7 dla huntera ?? (oprócz za ma być przerobione drzewko syrvival) :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 123 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.