mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 14:48 
Cytuj  
nom i sprawa jasna pomylily mi sie historie :]


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 14:50 
Cytuj  
Cytuj:
a na powaznie to aj tez sobie nic nie dam za to uciac ale caly czas jakos kojarze (btw trole maja kilka ceh elfow - posture i uszy)


Coś w tym jest, Troll są tak wysokie jak NE, chociaż pokrzywione na maxa ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 226
Dołączył(a): 27.03.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 14:53 
Cytuj  
Mi sie wydaje ze trolle to nie sa elfy. Trolle byly niegdys rozwinieta i potezna rasa, swoje imperium mialy glownie na terenach dzisiejszego Stranglethorn Vale. Niestety z czasem ich cywilicazja upadala, przeksztalacala sie w prymitywne plemiona. Jakby jeszcze tego bylo malo, pojawili sie ludzie, jak zwykle zakladajacy osady i probojacy zgniesc tubylcow na ich ziemiach;)

tak wiec w koncu jedyne w miare sensowne plemie trolli ostalo sie na Echo Islands w Khalimdorze. to wlasnie plemie zawarlo uklad z rasa orkow, i trollami z tego plemienia mozna grac w WoWie:)

PS.Moje zrodlo to wciaz instrukcja do WoWa;) Polecam przeczytac bo mozna sie na prawde wiele ciekawego dowiedziec.
Wynika z tego ze grywalne trolle z WoWa nie sa trollami ktorych opis przytoczyl Xanth.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 14:55 
Cytuj  
ghul napisał(a):
Wynika z tego ze grywalne trolle z WoWa nie sa trollami ktorych opis przytoczyl Xanth.

Nie ma innych trolli w swiecie Warcrafta. Grywalne to sa wlasnie leśne. Chyba, ze pomiedzy W3 a WoW pojawila sie cudem nowa rasa ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net


Ostatnio edytowano 28 lip 2005, 14:56 przez Xanth, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 14:56 
Cytuj  
jasne ze nie bo ani nie grasz forest trolem ani ice trollem chodz one sa jak najbardziej jako moby te pierwsze w SV a te drugie w lokacji gdzie jest if (do dzis nei moge nazwy zapamietac)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Posty: 19
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 15:00 
Cytuj  
Nagi to rasa ktora wyksztalcila sie od elfow :wink: czyli elfie wyrzutki.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 15:01 
Cytuj  
Dixi napisał(a):
Nagi to rasa ktora wyksztalcila sie od elfow :wink: czyli elfie wyrzutki.


o_O no co ty :] jaja sobie robisz? :)

oni przygarneli illidiana po tym jak zostal elfim wyrzutkiem :]


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 165
Dołączył(a): 20.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 15:01 
Cytuj  
@Fabianek, Fabianek
Grasz oczywiście Forest Trollem, przedstawicielem konkretnego, jednego klanu: Dark Spear, który został uratowany przez Thralla i jego Hordę w czasie podróży Thralla, przed Murlocami, które już dobijały ów klan. Trolle z wdzięczności przysięgły wierność Thrallowi i Hordzie i razem powędrowały do Kalimdoru.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 15:03 
Cytuj  
spx ja to tylko sobie studiowalem historie alliance :] wiec tylko gdzies jakies strzepy hordziej historii znam btw thrall zostal wyszkolony przez ludzi :]


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**
Avatar użytkownika

Posty: 226
Dołączył(a): 27.03.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 15:22 
Cytuj  
Faktycznie, lesne trolle to te grywalne, a to co napisalem wczesniej zgadza sie z tym co zamiescil Xanth, moj blad:)
Reszte o trollach dopisal MacTele.


Btw ostatnio bedac z randomami w Dire Maul, gdy tank byl afk, priest powiedzial mi ze slyszal ze rasami ktore maja dojsc w dodatku beda Blood Elfy oraz Death/Doom Knights (nie byl pewien). Zapytalem go skad takie ploty wzial;) Stwierdzil ze on "just heared rumors".
WTf? co za doom knights?

*

Posty: 165
Dołączył(a): 20.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 15:25 
Cytuj  
Blood Elf Mage: welcome to masakra :D
A ciekawe czy dojdą nowe klasy ??

Co do Doom knightów: demonbreed jakiś ??

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 17:25 
Cytuj  
Doom knight to taki hordowski (albo raczej undeadowski) odpowiednik paladyna...
W W3 był doomknight zdaje się... jak mu tam było Arathas?
On się chyba teraz w lich kinga bawi, tak?

**
Avatar użytkownika

Posty: 226
Dołączył(a): 27.03.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 17:45 
Cytuj  
racja, tyle ze to ponoc rasa, a nie klasa ma byc. Zreszta na dzien dzisiejszy to gadanie o niczym, nie wiem skad ten priest wzial takie informacje, bardzo mozliwe ze uslyszal od kogos kto zwyczajnie sobie to wymyslil;) Z tego co wiem zaden blue o czyms takim nie pisal na oficjalnym forum


Posty: 19
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 20:27 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Dixi napisał(a):
Nagi to rasa ktora wyksztalcila sie od elfow :wink: czyli elfie wyrzutki.


o_O no co ty :] jaja sobie robisz? :)

oni przygarneli illidiana po tym jak zostal elfim wyrzutkiem :]



Grales kiedys w kampanie Frozen Throna?

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 07:35 
Cytuj  
A ja tam chcę gnoma Priesta albo Undeada huntera :)

*

Posty: 52
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 20:49 
Cytuj  
High Elfy (teraz juz Blood Elfy) i Nagi pochodzą od nocnych elfów. Byli oni Highbourne. Ich "szefowa" byla Azshara :) Nie pamietam dokladnie kiedy, bo czytalem kawalek historii juz jakis czas temu, podczas rytuału, gdy Malfurion i nocne elfy szturmowały jakąś (chyba) świątynie Azshary, coś poszło nie tak i *Kaboom* ;) Magia ta spowodowała trzesienia ziemi i podział Kalimdoru na 2 kontynenty. Po środku morza znajduje sie Mealstorm - wir magii chaosu. Część z Highbourn'ow przemieniła się w Nagi, a inni zostali wygnani na inny kontynent, bo byli uzależnieni od magii. I tak powstał(y) (Chocapic :) ) Nagi i High Elfy. Nagi mieszkają w swojej stolicy Nazjatar lub Nazjacan lub cos w tym stylu :) Btw. Czytałem jakiś czas temu, że devsi potwierdzili kiedyś, że pracuja nad contentem Mealstormu ;)

Wszyscy mowia ze NE to geje ;) Gdyby nie było nocnych elfow i druidow to ten swiat zostałby juz zniszczony 10 000 lat temu :) Nocne Elfy odegrały bardzo ważną rolę w historii. Powinniście to uszanować :) A Malfurion to też jedna z najpotężniejszych osób w Azeroth. A co zrobili Orkowie, Trolle, Taureni, Undeadzi? Tylko niszczyć potrafia. Chociaż oczywiscie raz Horda pomogla ;) Krasnoludzi tylko napic sie potrafia i lezec :) Aczkolwiek razem z gnomami i goblinami wniesli troche technologii. NE od 10 000 lat byli obroncami świata, podczas gdy inni by sie tylko naparzali miedzy sobą :)

Jeśli addon do WoW'a bedzie sie nazywał Burning Crusade to bedzie sie mozna spodziewac powrotu BL. Może znowu bedzie sojusz pomiędzy horda a przymierzem? Mogli by tak zrobic, ale z wyjatkiem BGow :)

Czy w Twisting (albo Twisted) Nether jest jakiś materialny świat po którym możnaby podróżować?


_________________
Paranormalix - 60 lvl NE Druid - Soldiers of Light

Serwer: Thunderhorn EU

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 23:06 
Cytuj  
LikeAFox napisał(a):
Wszyscy mowia ze NE to geje ;)


tylko w grze, zobacz jak tancza gejowo :) YMCA :)

Cytuj:
Gdyby nie było nocnych elfow i druidow to ten swiat zostałby juz zniszczony 10 000 lat temu :)


to wy niszczycie nasz swiat.

Cytuj:
Nocne Elfy odegrały bardzo ważną rolę w historii. Powinniście to uszanować :)


mamy to gleboko w dupie...... /fart

Cytuj:
A co zrobili Orkowie, Trolle, Taureni, Undeadzi? Tylko niszczyć potrafia.


zeby cos budowac potrzeba dobrych fundamentow, a wasze sa zgnile :>

Cytuj:
NE od 10 000 lat byli obroncami świata,


jacy tam obroncy, raczej agresorzy.. nalezy was zniszczyc.


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 23:23 
Cytuj  
roball widze ze jestes moim fanem.. chcesz autograf ? LOL :) jak zbierasz moje "zlote mysli" to moze chcesz tez zbierac moje stare smierdzace skarpetki ? :) mam pare na zbyciu, dam ci za darmoche :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 23:27 
Cytuj  
nie zmieniaj tematu robaczku.. podaj adres to ci wysle te skarpetki bo mi sie walaja po pokoju :)

*

Posty: 52
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 23:36 
Cytuj  
A poza tym elfy nasladuja Michael'a Jacksona, a nie Village People :) Tylko nie wyjeżdżaj teraz, że sa pedofilami :P


_________________
Paranormalix - 60 lvl NE Druid - Soldiers of Light

Serwer: Thunderhorn EU

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.