mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 64
Dołączył(a): 12.03.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2005, 10:39 
 
witam
czytam to forum juz od jakiegos czasu...i zauwazylem cos co mnie strasznie zastanawia...
Kto tu pilnuje porzadku..i dlaczego sie z tego nie wywiazuje??

Praktycznie kazdy temat po kilku postach zmienia sie w wojne horda - alliance, klasa-klasa, user-user.

Udzielam sie na wielu forach...ale nigdzie nie widzialem takiej beztroski ze strony moderatorow co tutaj. Totalne przyzwolenie ze robienie bajzlu w kazdym temacie :har:

Czy ktos moze mi powiedziec co jest powodem takiej sytuacji?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 lip 2005, 10:43 
 
bo to nie jest forum odgórnie moderowane z najmądrzejszym masterem moderatorem który zjadł wszystkie rozumy na świecie ?

*

Posty: 64
Dołączył(a): 12.03.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2005, 10:47 
 
Tu nie trzeba byc specjalnie inteligentnym zeby utrzymac pozadek...

Nie trzeba tez specjalnych umiejetnosci manualnych zeby skasowac posty, ktore zaczynaja wojne.

IMO wystarczy chciec.

Ale ok. Dzieki za odpowiedz...

*

Posty: 179
Dołączył(a): 23.07.2002
Offline
PostNapisane: 30 lip 2005, 10:49 
 
wrzuc se ludzi do ignora

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 lip 2005, 10:52 
 
w jakim celu wystarczy chcieć? Jest milion innych forum gdzie są "twardzi" moderatorzy i każdy post godzący w ich idylliczną wizję świata kończy się banem.
Polecam gry-online tam forum jest moderowane, posty kasowane, bany na IP rozdawane, wątek o WoWie ma jakieś ~90 odcinków i cały czas ludzie tam piszący są na poziomie problemów "co jest lepsze dla huntera dzik czy pajonk?"

*

Posty: 64
Dołączył(a): 12.03.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2005, 10:53 
 
nie chodzi mi o to ze kogos nie lubie. Love u all :D
Tak jak napisalem....poprostu zastanawia mnie to przyzwolenie na bajzel.

Bo chcac sie czegos dowiedziec trzeba sie przebic przez kilkanascie postow gadki wogole nie zwiazanej z tematem...

Mark...nie uciekajmy do skrajnosci. Ja nie mowie o Nazi forum...
Nie mowie o sypaniu banami na lewo i prawo...
Mowie poprostu po podstawowym utrzymaniu pozadku.


Ostatnio edytowano 30 lip 2005, 10:58 przez opor, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 30 lip 2005, 10:55 
 
wystarczy chciec... oczywiscie, ale ja ( i tak samo reszta moderatorow z Beastem wlaczeni) nie maja czasu siedziec caly czas, czytac kazdy post na forum. Staram sie dbac o porzadek jak tylko moge, jezeli uwazasz, ze mozesz wniesc troche swiezego powiewu przejrzystosci na forum - zglos sie, byc moze Ciebie tez bedzie mogl osadzac.

Poza tym ostatnio i tak jest spokoj, jakos najwieksi pieniacze spuscili z tonu ( moze im sie znudzilo.... oby :P ) nie bede kazdego topika nawracal na temat - bo wiadomo , ze tematy sie ze soba lacza ewouluja. Poza tym spojrz na ilosc postow dziennie na tym forum!!! I pokaz mi 2 takie o tej grze, gdzie tyle sie dzieje.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 lip 2005, 11:17 
 
W częsci forum związanej z WoW pojawia się bardzo duzo tematów i bardzo szybko się rozwijają. Nie widze szansy kontrolowania tego.

Najważniejsze dla mnie jest to, że na każde pytanie jakie mi przyjdzie do głowy znajdę tutaj odpowiedź. To że tematy rozwijają się w dziwnych kierunkach zupełnie mi nie przeszkadza.

Wolę luźnego moderatora niż gestapo. Moja rada jest taka. Jeżeli znajdziesz temat, w którym rozmowa potoczy się w stronę zupełnie nie związaną z tematem, możesz to zupełnie spokojnie zgłosić to do moderatora.

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 lip 2005, 11:35 
 
lutus napisał(a):
wystarczy chciec... oczywiscie, ale ja ( i tak samo reszta moderatorow z Beastem wlaczeni) nie maja czasu siedziec caly czas, czytac kazdy post na forum. Staram sie dbac o porzadek jak tylko moge, jezeli uwazasz, ze mozesz wniesc troche swiezego powiewu przejrzystosci na forum - zglos sie, byc moze Ciebie tez bedzie mogl osadzac.

Poza tym ostatnio i tak jest spokoj, jakos najwieksi pieniacze spuscili z tonu ( moze im sie znudzilo.... oby :P ) nie bede kazdego topika nawracal na temat - bo wiadomo , ze tematy sie ze soba lacza ewouluja. Poza tym spojrz na ilosc postow dziennie na tym forum!!! I pokaz mi 2 takie o tej grze, gdzie tyle sie dzieje.


Warto takze dodac ze moderacja odbywa sie glownie poprzez inne kanaly (PM, e-mail) zeby nie zaklucac toku prowadzonej dyskusji na forum. Poza tym jak wiadomo kazdy temat kiedys sie konczy i pojawiaja sie watki poboczne, sztywna moderacja tylko ujmie wymianie informacji.

Anyway, zawsze jestem otwarty na komenatrze, propozycje oraz nominacje nowych moderatorow.

Pozdrawiam.


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2005, 12:33 
 
to jest chyba najbardziej luzacko prowadzone forum i dlatego ma taka popularnosc :) Gdyby banowali ludzi co chwila to by stracili userow szybko...
Ja tam dostalem raz bana.. potem mi Beast zdjal..... i jest spoko. Pewnie kiedys tam znowu dostane bana itd..... mi to rybka :>

Wojny na forum pomiedzy frakcja alliantow i hordy to normalka.. gdyz na tym polega Warcraft :)
Horda wysmiewa sie z alliantow i odwrotnie...JUST FOR FUN !

Nikt nie lubi jak moderator uwaza sie za tego , ktory zjadl wszystkie rozumy.. mod tez czlowiek, i tez bardzo czesto modami sa idioci.. na tym forum rowniez.. ale co za roznica.. who cares :) Ludzie to tylko ludzie :)

tzw. "bajzel" to caly smaczek..... ja bym sie chyba zanudzil na smierc gdyby wszyscy byli tacy sztywni i powazni.... a tak to przynajmniej sie cos dzieje ...

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 lip 2005, 12:42 
 
Huragan napisał(a):
to jest chyba najbardziej luzacko prowadzone forum i dlatego ma taka popularnosc :) Gdyby banowali ludzi co chwila to by stracili userow szybko...
Ja tam dostalem raz bana.. potem mi Beast zdjal..... i jest spoko. Pewnie kiedys tam znowu dostane bana itd..... mi to rybka :>
...


Tu Cie niestety zmartwie Huragan, kolejne zlamanie zasad postowania w Twoim przypadku skonczy sie usunieciem z listy uzytkownikow i zalozeniem bana na cala klase IP. Prosze nie mylic swobody wypowiedzi ze spamowaniem, atakami personalnymi i flamowaniem, ktore nie beda tolerowane.

Pozdrawiam.

Ps. Komentarze dotyczace tej wiadomosci prosze slac na priv'a.


_________________
... Create your own World, before it creates You ...


Ostatnio edytowano 30 lip 2005, 13:14 przez Beast, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 30 lip 2005, 12:54 
 
Od dzis, Dwutlenek dolacza do grona moderatorow, prosze przestrzegac jego prosb dotyczacych zachoowania na forum, tak jakby byl glosem Beasta :P


_________________
Nie mam pomyslu na signature

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2005, 13:49 
 
lutus napisał(a):
Od dzis, Dwutlenek dolacza do grona moderatorow, prosze przestrzegac jego prosb dotyczacych zachoowania na forum, tak jakby byl glosem Beasta :P


Ja sie ciesze :) bardzo trafny wybor wg mnie :) GZ o2 :wink:

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 lip 2005, 13:56 
 
thank you, thank you... będę się napinał, żeby wszystko było dobrze :)

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2005, 14:52 
 
Gratz o2

zobaczymy jak awans zmienia ludzi :wink:


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2005, 15:21 
 
Oj ja sie ciesze, ze niektorzy z battlenet nie wiedza o tym forum, bo by tutaj zrobili bardzo duzy syf ;)

PS. Pozytywnie oceniam tutejszych uzytkownikow :) Wiekszosc posiada "musk" :wink:


_________________
.

*

Posty: 127
Dołączył(a): 6.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2005, 15:33 
 
Chyba muzg :P A i tak Guild Wars jest lepszy od World of Warcrafta :D

A tutaj ci którzy Założyli to forum oraz są moderatorami wiedzą co robić. Jak chcą mieć takie forum :) Ich sprawa. Mi się to podoba !
Guild Wars ROX !


_________________
Zycho mnie napastuje xD.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2005, 15:47 
 
valed napisał(a):
Chyba muzg :P A i tak Guild Wars jest lepszy od World of Warcrafta :D

A tutaj ci którzy Założyli to forum oraz są moderatorami wiedzą co robić. Jak chcą mieć takie forum :) Ich sprawa. Mi się to podoba !
Guild Wars ROX !


Klamiesz i siejesz zamet :lol:

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2005, 15:47 
 
valed napisał(a):
Chyba muzg

Jestes o tym przekonany?


_________________
Obrazek

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2005, 15:50 
 
valed napisał(a):
Chyba muzg :P A i tak Guild Wars jest lepszy od World of Warcrafta :D


takie herezje to na innym forum, gralem w GW teraz gram w WoW'a wiec moge jasno powiedziec ze WoW jest lepszy

a co do forum to moze jest tu lekki balagan, ale dlatego tez jest tutaj taki niepowtarzalny klimat :D


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.