mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2005, 22:14 
 
Ja gram wojem a mialem grac magiem ;)
Raczej jakoś lubie trzymać żelastwo w rękach niż czarowanie...chociaz zrobilem sobie alta Maga i mi sie od razu spodobalo, wydawalo mi sie latwiej po prostu ;) Walka warriora z magiem irytuje, ale pozniej sie rola sie zmieniaja ;)

heh...od razu wiedzialem, ze bede grac Horda, ale jak myslalem grac alliance to myslalem by grac paladynem...teraz juz mi zbrzydlo, bo paladyn zabija moba o wiele dluzej niz ja ;) oraz, ze wszyscy go nie lubia ;)

Shadow priest i rogue to tez ciekawe postacie ;) Zawsze pociagali mnie skrytobojcy ;)

Zgadzam sie z spelcastem. Nie polecam brania paladyna. Shamana takze nie bo sie robi Mass Shaman ;)


_________________
.


Posty: 11
Dołączył(a): 29.07.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2005, 19:15 
 
wieże wam na słowo że paladynem sie gra .... kijowo.... :)
jeżeli możecie podajcie mi jakąś strone na ktorej mozna obejrzec wszyskie skille... słyszalem o stronie zwanej to...(cos tam) nie wiem jak sie nazywa...
podobno sa w niej opisy questow itd. jak wiecie o jaka strone chodzi to napiszcie...

Bede wdzieczny



narazie zadecydowalem ze bede grac horda.... :D
a co do klasy jeszcze sie zastanawiam...


I nie mowcie ze jestem głupi po prostu to jest moje pierwsze forum na ktorym pisze wiec nie wiem jak pisac zeby kazdemu sie podobalo..... :oops:

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 sie 2005, 20:36 
 
Skoro to twoje pierwsze forum to ważne żebyś odwiedził FAQ Znajdziesz tam też linki do stron, które odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2005, 20:50 
 
O2 Gz the second gold star 1!!!!!!!111~~@@

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2005, 22:46 
 
Huntera latwo opanowac. PvE. Do PvP trzeba byc po prostu stworzonym dla huntera :] (nie mowcie ze hunt suxi ;d jak koles umie grac to moze zjechac rogue o 5lvl wyzszego na perfekcie ;] na dowod obejrzyjcie se film Wr0nka z warcraftmovies.com)

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 1 sie 2005, 23:57 
 
Nie ma jednej najsilniejsze postaci. Kazda klasa ma swoje wady i zalety, a wszystko zalezy od umiejetnosci grania ;) Wiec radze grac tym czym Ci sie podoba. Wiecej info w naszym faq.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.