mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1250 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 63  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 10:11 
Cytuj  
bo ta gildia jest popierdolona - chodzi o to, że mamy w gildii ze 4-5 rogue, na raid idzie 2 i nie chcą przyjąć więcej bo oficer to rogue i chyba trzęsie się o loot w MC :/
Juz mnie to zaczyna wkurzać.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 13:01 
Cytuj  
musicie miec co najmiej 5 rogue na ragu , rogue robi dobry staly dps w dlugim odcinku czasu , mag ma lepszy dps od rogue i szybszy ale na krotkim odcinku czasu . Hunterow z 5 tez dobrze , robia dobry bezpieczny dps , i zawsze to mail user wiecej wytrzyma niz szmaciarz czy lachmaniarz (leather)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 13:17 
Cytuj  
Cytuj:
lachmaniarz (leather)


Nie lachmaniarz tylko skorkowaniec :D

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 14:40 
Cytuj  
Shadhun pozdrów Liam'a aka Lobdrak plz ^^


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 16:14 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
liczy się skutek a nie to, żeby ładnie wyglądało, za każdym razem praktycznie dochodziliśmy do 3 fali sonsów.
Ragnaros moim zdaniem nie polega na tym, żeby mieć jakiś potężny healing power i wytrwać jak najdłużej. Jego trzeba po prostu jak najszybciej zabić.

Generalnie ja potrzebuję healingu tylko:
1. jak dostanę knockback-a (na 4 próby bodajże latałem 3 razy łącznie)
2. przy sonsach


Hehe, widzisz Mark, akurat tu z sosnami jest tak, ze jak ladnie wyglada i sa w kupie to jest jednoczesnie skutecznie :) Wiadomo tez, ze trzeba miec zrownowazony healing z dmg - to oczywiste. To, ze ty potrzebujesz healingu raz czy dwa, nie znaczy, ze tak to wyglada z kazda postacia. Osoby odp. za ranged dmg (magowie, hunterzy, locks) tez potrzebuja healingu i to dosyc czesto, szczegolnie, ze mamy spread jaki mamy i ginie zbyt duzo osob dosc szybko po rozpoczeciu walki albo robi sie burdel, bo za duzo osob lata. Zobaczymy jak to bedzie wygladac w tym tygodniu.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 17:37 
Cytuj  
moim zdaniem lepiej się skupić na dps-ie i zabić Ragnarosa mając jedną falę sonsów niż obstawiać healing i męczyc się z kilkoma falami.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 19:31 
Cytuj  
No z tego co czytam w tym watku to gildie sobie radzily z podobnym skladem jak my, cos wiec jest z nami nie tak ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 08:41 
Cytuj  
Mamy pecha do serwera :cry: w poniedziałek mieliśmy do zabicia tylko domo i mieliśmy ćwiczyć ragna, ale serwer się wywalił zaraz po loocie i zrespawnowało się. dzisiaj idziemy zabic go znowu (loota nie bedzie) i naprawde poćwiczymy.

już drugi warrior dostał sprzęt z fire ressitem (można zobaczyc w moim profilu) bedzie i trzeci.
juz taki sprzęt ma 100% resista na lave w onyxia lair. normalnie moge sobie chodzic do woli albo w fearze i kompletne ZERO dmg. paczki w MC róznież nie stanowia żadnego kłopotu (około 50% dmg jest ressistowane).

moje 184 FR powieksze o:
+40 ( 2 x http://www.thottbot.com/?i=4934)
+18 http://www.thottbot.com/?i=37473
+7 http://www.thottbot.com/?i=10828

czyli 249 FR + 60 totem = 309

nie moge się doczekać :wink: strasznie jestem ciekawy jak sobie bedziemy radzili z synalkami ragna :-?


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 09:08 
Cytuj  
kurcze skąd wasza gildia tak szybko zebrała materiały na FR?

Wszyscy już mają taki zestaw?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 09:14 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
kurcze skąd wasza gildia tak szybko zebrała materiały na FR?

Wszyscy już mają taki zestaw?
wspólna praca nad reputacją dla weaponsmitha.
generalnie to zaerząd jest bogaty. niby składamy się raz w tygodniu po 5 golda wewnątrz MC ale chłopaki dostają poty na FR i inne.
wiem że dużo handlujemy ziołem. zawsze jak coś potrzeba to gildia prosi żeby wysyłac na COD i płaci około 50% ceny. ore np farmowali za free lub za 5g za 10

nie wszyscy mają taki sprzęt - wybaczcie że podam nicki:
Zarek - ma to co ja ale z libaramami
ja - nie moge dostac libramów (cloaka zrobili nam wczoraj)
Athan - bedzie trzeci

więcej nie przewidujemy, bo poprostu nie ma wiecej wojów na których można polegać na 100% (pewnei Gloria / Kane bedzie niedługo czwarty)


_________________
psn

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 09:19 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):

czyli 249 FR

czy pozwolio to po wypiciu flaszki ice protection zjesc maga:)? bezproble,owo..?


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 09:21 
Cytuj  
to musze od naszej gildii wyłudzić rękawiczki i bracery bo odpuściłem. Teraz mam ~220FR unbuffed (ale już 2x libram).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 09:28 
Cytuj  
u nas nie ma wcale libramów na FR - wywiało kompletnie. był jeden wczoraj przez chwile za 70g :(

co do magów to juz sobie wyobrażałem jak się musi czuć fire mag jak walczy z tak ubranym wojem :wink:

@Mark
jak tank jest bezpieczny to wszyscy są bezpiecznie. u nas bardziej się casterzy ciesza z naszych nowych płyt niez my sami :wink:
takie wyposażenie jest w interesie gildi.
na to poszło 350 ore na osobe, sam se chyba nie wyfarmujesz
gadaj z nimi niech wam robią. wyslac łotrów do brd i bedzie :wink:


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 09:34 
Cytuj  
tzn. wiesz, ja nie jestem MT ani Second tankiem. Oni obaj mają ponad 300 (315 zapewne). Ja jestem damage dealer na ragnarosie. Każdy itemek z FR to niestety spadek dps...

Generalnie była nawet propozycja by MT/ST byli tylko w FR, reszta w critic sprzęcie i naparzała. Podobno da się w tej sposób zjechać ragnarosa do ~10% w 3minuty. Sonsów się w ten sposób nie pokona więc robi się crowd control/kiting przez 1.30min i potem dobija ragnarosa, sonsy się despawnują...

tylko, że nasz dps suck co byśmy nie założyli ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 09:50 
Cytuj  
rozumiem, predzej czy póżniej i tak bedziesz miał :wink:
mam w tym sprzecie okolo 1000HP mniej - musze porównać power attack.

nie pogadam z tobą o ragnarosie bo gówno się znam. wiem że a onyxi jak bardzo by nie było łatwa 3 wojów powinno mieć taki sprzęt (tank i 2 od whelpsów). odbywa się to wtedy bez stresowo.

taki sprzęt jest potrzebny tylko do tankowania takze jak nie tankujesz to nie masz czego żałować.
przy tankowaniu jest większy luz np na lava packach. często bywało tak że chcąc ratować pulujących hunterów lub baninsujących warlocków przed fireguardem wychodziłem z range healerów i dupa. totalna masakra z ziejącym draniem.

wszyscy lubią jak tank ma FR, oczywiscie w MC co chwile trzeba się przebierać


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 09:57 
Cytuj  
ta ja już mam 20 slotów zajętych sprzętem na przebieranki :/

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 09:58 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
wiem że a onyxi jak bardzo by nie było łatwa 3 wojów powinno mieć taki sprzęt (tank i 2 od whelpsów). odbywa się to wtedy bez stresowo.


Na Onyxie jest potrzebny 1 warrior. Bicie whelpow warriorem to tylko niepotrzebne zagęszczanie graczy w tym miejscu (bo sam sobie nie poradzi). 1 mag + jakiś heal na każdej stronie i po kilku sekundach whelpów nie ma - a mag spokojnie wraca do nukowania Onyxii.


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 10:14 
Cytuj  
@Mark
ja 23 :D musze sobie torby 18 pocraftowac - wciąz sie jakoś mieszcze

@emesio
pewnie masz racje natomiast zalety sa dwie.
1. woj sie drze ze leca i trzeba je zabic
2. jest jedyna osoba ktora otrzymuje zero dmg.
jeszcze bez cloaka deep breath dziabnął mnie za 600 :D
wojów zapisuje sie 7 wiec nie moze isc 1 :wink:

generalnie onyxie najlepiej sie zabija w niepelnym rajdzie. 35 osób to akurat


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 09:06 
Cytuj  
wiec dorobiłem sie do 259 FR - w profilu

dzisiaj trzeci tydzień próbujemy dojsc do ragnarosa ze sprzetem na FR.
dwa tygodnie temu wogóle nie działał serwer, tydzień temu wywalił się po domo, wczoraj wywalił się podczas bicia magmadara i robiliśmy jeszcze raz - wylogowaliśmy sie w tunelu po shazzrah (żeby dzisiaj kontynuować) i wywalił się 10 min po zakończeniu rajdu.

nie nastawiam się ż esię uda dojść bo serwer jest w stanie opłakanym

BTW czy widział ktoś żeby czest mighta wypadł z magmadara albo naramienniki mighta z lucka ?


_________________
psn

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 09:26 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
BTW czy widział ktoś żeby czest mighta wypadł z magmadara albo naramienniki mighta z lucka ?


a) nie (powinien spodnie dropowac)
b) chyba (ale bardzo dawno temu, przed x patchami)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1250 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 63  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.