mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 14:52 
Cytuj  
To wszystko statystyka.
Chcesz zwiększyć chance for hit, używaj itemów które chance for hit zwiększają. Na 20 lvlu takich nie ma.

PS
przy dual wiledzie miss ratio wzrasta do 25%

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 14:57 
Cytuj  
uzywam "epickiego" oreza 2h axe ktory sam sobie wyqlem :]


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2005, 14:20 
Cytuj  
hmm... a co wy na to, w gildii mi radza takie talenty w fury (kolo ma range Generala):

Fury Talents (20 points)

# Cruelty - 5/5 points
Increases your chance to get a critical strike with melee weapons by 5%.

# Booming Voice - 5/5 points
Increases the area of effect and duration of your Battle Shout and Demoralizing Shout by 50%.

# Piercing Howl - 1/1 point
Causes all enemies near the warrior to be dazed for 6 seconds.

# Blood Craze - 3/3 points
Regenerates 3% of your total health over 6 seconds after being the victim of a critical strike.

# Improved Battle Shout - 1/5 point
Increases the Attack Power bonus of your Battle Shout by 5%.

# Enrage - 5/5 points
Gives you a 40% melee damage bonus for 12 seconds up to a maximum of 12 swings after being the victim of a critical strike.


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 lip 2005, 14:33 
Cytuj  
a po co to:
# Booming Voice - 5/5 points
Increases the area of effect and duration of your Battle Shout and Demoralizing Shout by 50%.

?

Może to i dobre do zergów. Ale jak nastawiasz się na 31/20 arms/fury to jest build typowo do 1vs1. W grupie znacznie lepiej wypada fury/arms i wtedy ewentualnie można to dać. Chociaż jak dla mnie to też wywalenie 5 talentów niepotrzebnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2005, 14:43 
Cytuj  
no wlasnie booming voice to tez mi sie syf wydaje ;) Ewentualnie booming zamienic demo shoutem ;) Ale booming daje ci to ze dzieki temu mozna wykryc skrytego rogue :)

mimo to pogram sobie jakis czas tak, najwyzej wroce do starego builda ;):

Arms Talents (31 points)

# Deflection - 5/5 points
Increases your Parry chance by 5%.

# Improved Rend - 3/3 points
Increases the bleed damage done by your Rend ability by 35%.

# Tactical Mastery - 5/5 points
You retain up to 25 of your rage points when you change stances.

# Improved Charge - 2/2 points
Increases the rage generated by your Charge ability by 6.

# Improved Overpower - 2/2 points
Increases the critical strike chance of your Overpower ability by 50%.

# Deep Wounds - 3/3 points
Your critical strikes cause the opponent to bleed, dealing 60% of your melee weapon's average damage over 12 seconds.

# Two-Handed Weapon Specialization - 2/5 points
Increases the damage you deal with two-handed weapons melee weapons by 2%.

# Impale - 2/2 points
Increases the critical strike damage bonus of your abilities in Battle, Defensive, and Berserker stance by 20%.

# Axe Specialization - 5/5 points
Increases your chance to get a critical strike with Axes by 5%.

# Sweeping Strikes - 1/1 point
You next 5 melee weapon swings strike an additional nearby opponent.

# Mortal Strike - 1/1 point
A vicious strike that deals weapon damage plus 85 and wounds the target, reducing the effectiveness of any healing by 50% for 10 seconds.

Level 48: Damage plus 110
Level 54: Damage plus 135
Level 60: Damage plus 160



Fury Talents (20 points)

# Booming Voice - 5/5 points
Increases the area of effect and duration of your Battle Shout and Demoralizing Shout by 50%.

# Cruelty - 5/5 points
Increases your chance to get a critical strike with melee weapons by 5%.

# Piercing Howl - 1/1 point
Causes all enemies near the warrior to be dazed for 6 seconds.

# Blood Craze - 3/3 points
Regenerates 3% of your total health over 6 seconds after being the victim of a critical strike.

# Improved Battle Shout - 1/5 point
Increases the Attack Power bonus of your Battle Shout by 5%.

# Enrage - 5/5 points
Gives you a 40% melee damage bonus for 12 seconds up to a maximum of 12 swings after being the victim of a critical strike.



Protection Talents (0 points)

# None


_________________
.

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2005, 19:31 
Cytuj  
http://www.warcraftmovies.com/movieview.php?id=2554
JEZD..
OMFG unbeliviable:) pewnie wszyscy juz dawno widzieli :)
imho kazdy war co zaczyna MUSI zobaczyc jak skonczy :)
kednego nie bardzo rozumiem jak ten kolo sie uwalnai z frost nowa... ale pewnie zanim dojde do 60 to zrozumiem :)
no chyba ze mi ktos to wytlumaczy :) bo gest wyglada jakby cleanse robil :lol:


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2005, 13:15 
Cytuj  
a tu jego profil http://www.wowrankings.com/viewb.htm?id=41320 , tyle ze u nosi mieczyk ;)


_________________
.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2005, 14:01 
Cytuj  
Swietnie. Filmiku nie widzialem jeszcze, bo mam tu za slabe lacze, ale obejrzalem profil. Srednio prawie 7 godzin dziennie ingame zakladajac, ze wow ma pol roku. GL, get a life.
edyta:
Chociaz, w zasadzie to nie wiem czy to EU czy US, nie potrafie do tego dojsc.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 lip 2005, 14:03 
Cytuj  
HighlanderPL... zerknąłem z czystej ciekawości na Twój profil i tak się zastanawiam. Czemu dzwigasz ze sobą ammo pouch? Nie szkoda Ci miejsca? Tak czesto strzelasz tym warriorem czy jak?
400 pocisków możesz trzymać spokojnie w plecaku nie tracąc bez sensu 16 slotów (max) w których możesz nosić drop.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2005, 15:05 
Cytuj  
o rany... ale n00b ze mnie, dzieki! :lol:

A Jezd na filmie uzywa AR a na profilu ma miecz, profil byl updatowany chyba 27 dni temu ;) Wole Topór anie jakis tam Miecz ;)

PS. Updatowalem swoj profil, bo zdobylem pierwszego epica :P


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 sie 2005, 08:32 
Cytuj  
uzywa insygni na frostnova.
Filmik za długi i nie chce mi się ściągać, ale ten wowranking na pewno źle pokazuje critica rate.
Ten miecz jest dużo lepszy niż AR, szczególnie jak się ma hand of justice a ten gość ma.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2005, 09:11 
Cytuj  
wowrankings pokazuje roznie crita chyba zalezy czy bylo ubdatowane w berserku czy w innym stance ;)

Wiem, ze ten miecz jest lepszy tylko wmawiam sobie, ze nie jest bo prawdopodobienstwo, ze go zdobede jest male ;)

PS. Valor Set sie dropuje w URBS czy w LBRS czy moze w obu? ;)


_________________
.

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2005, 18:08 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
uzywa insygni na frostnova.
Filmik za długi i nie chce mi się ściągać, ale ten wowranking na pewno źle pokazuje critica rate.
Ten miecz jest dużo lepszy niż AR, szczególnie jak się ma hand of justice a ten gość ma.

no to ladnie :) pewnie skil miecze 6% + hoj 2% razem daje mu 8% szansy na dodatkowy swing :) tym mieczem to moze teraz jeszcze wiecej kuku zrobic...

PS decyzje o roll na warka potwierdzil pewien war hordy wlasie z tym mieczem... pojedynek trwal jakies... 12 sekund babel + 10 sekund 2 babel ... + 5-6 sekund zgon...

PS2
w zwiazku z questowaniem w SV.. zaczyna sie gank fest :)
co powiecie na takei rozwiazanie.. atak 2x 1h... dual do .. pierwszego dodge:) przy dualu to szybko sie robi... po dodge whirwild axe w lape i zaczynamy od overpoved:)... na razie zauwazylem ze jak tak sie bije z mobkami to +5 lvl nie stanowi problemu zbytniego... warek/rouge +5lvl tez nei stanowi problemu, jesli pojdeynczo :):)
za to chyba jednak w tactical mastery zaiwestuje bo z priestem zmiana stanca to masakra:)
ogolnie raczej przyszlosc rysuje sie w rozowych barwach.. jutro SM i tam 1h swordzik z questa in the name of the light:)
http://www.thottbot.com/?i=3934


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2005, 18:46 
Cytuj  
mam tylko takie pytanie cienki czy te twoje profile sa zupdatowane czy nie? Bo cos tak malo honor killow tam masz, a dla mnie bedac na BL wydaje sie to dziwne ;)


_________________
.

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2005, 21:07 
Cytuj  
:) zupdatowane :)
na BG ani razu jeszcze nie bylem :) wszystkie walki to raczej self defence :) przynajmniej palem :)

warkiem to juz inaczej jak czerwone to szarza ... :) jak hidden lvl tym bardziej :) kamikadze :) warra staram sie jak najszybciej wylevelowac w mozliwie krotkim czasie .. wiec questy same czerwone praktycznie... pomoc znajomkow i delikatny grind jak niewiele brakuej do lvl:)

z DK smieszna sprawa.. palem poszedlem do barrens i dalej... patrze wstretny troll trazyma uwiezionych elfow w kaltkach no to chialem ich uwolnic ... DK :) WTF.. :) ???

a warrem to zrobilismy tramwaj z barrens do gadzetan .. no war 41 sie nie skumal ze npc to cywil... zszedl w 3 ciosach my na follo jak zobaczylem ze go bije to leave party... ale nie zdazylem :)

A wlasciwie ile to jest duzo bo nie wiem :)
PS
pal mail jakies 3000 CP czy jakos tak rank 4 od dolu standing okolo 700 ale to wszystko zanim BG weszly :) .. ale nie wiem czemu zresetowalo sie kiedys, nie przywiazuje uwagi teraz :) do pala:)

za jakis miesiac jak war bedzie na 60 to moze sie wybiore na BG, pewnie wtedy sjakies nowe juz beda:)
PS PS
jak bije kogos na moim poziomie.. to mi troche glupio.. bo jak to jego 1 postac to nie ma szans... :) ostatnio z warkiem 32 lvl biealem chwilke .. i patrze on ma 1100 HP.. :(... ja z dopalaczami z alchemii i axe mam 1850... w kazdym razie jak bije sie z kims o 5 lvl wyzej to nie mam wyzutow sumienia dopiero... :) ostatnio war 42 z takim samym axe jak ja mam biegal :(... no kurde na 39 to juz nightblade na mnie czeka :)
no i jeszcz enie wiem czy warto na kang decapitator czy jakos tak wywalic 300g :) ale chyba nie :).. przemecze sie do tej dzidy z PVP chyba

@goral:)
a czemu ty maz takie kiepskie torby :) ???
ja na 30 lvl juz mialem wszystkie 14 slotowe :) nie wspominajac potem o travelers backpack :)

moze jak wyciagne z MC jakis mieczyk albo macke fajna to zaczne troche za HK sie uganiac, ale racze szkoda czasu palem, lepiej warka lvlvlvlvlvlvlvlvlvv upupupupupupu


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 09:58 
Cytuj  
Mam takie torby, bo nigdy nie lupowalem zadnej torby na AH, a tobie alt przeslal 14 slot a to moj first char ;)


_________________
.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 10:41 
Cytuj  
Słuchajcie co za jaja z tym tier 7 skillem u Warriora w drzewku Fury?
Obrazek
Wygląda badziewnie... sprawdzał ktoś to może w akcji?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 10:49 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Słuchajcie co za jaja z tym tier 7 skillem u Warriora w drzewku Fury?
Obrazek
Wygląda badziewnie... sprawdzał ktoś to może w akcji?

Hmmm... bylem przekonany, ze zmodyfikowali go dodajac jakies bonusy do ataku po killing blow jeszcze. Generalnie slyszalem, ze w Mass PvP sprawdzaja sie warki fury/arms.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 17:31 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Mam takie torby, bo nigdy nie lupowalem zadnej torby na AH, a tobie alt przeslal 14 slot a to moj first char ;)

no ja mowie o tym jak gralem palka jeszcze .. pierwsza kase jaka mialem poszla na torby i nie pamietam, ale chyba nawet wczeniej niz na 30 lvl:) teraz siezastanawiam gdzie kase na moonclotha zebrac bo ktos chyba sie chwalil ze bottom less bag w gildii moze robic:)...

teraz palkiem juz malo gram .. wiec chyba przerzuce travelers backpacki na alta:).. jak obstawiacie ile czasu w grze zanim do 60 dobije:)>? mam obecnie 35 praktycznie :)

Q1 szukam jakiegos dodatkowego mieczyka 1h chyba szybkiego jakiegos ... offhanda:) 1.5 35-40 lvl:)
co powiecie na takie prowadzenie walki .. dual dodge 2h ciach z overpoved znow dual dodge.. 2h ciach overpowed.. execute :) juz wtedy przewaznie :) zaznaczam ze dodge znacznie czesciej mi sie zdarza jak gram dual :)
ogolnie sklaniam sie do grindowania mobkow dual, a pvp 2h :) z tarcza jeszcze nei biegalem wogole... ciekawe kiedy sie rzemiosla tankowania naucze :lol:

dzisiejszy dzien super sie udal skonczone in the name of light tarcza z SM i gatki wypadly.. mam nadzieje ze bedzie widac w profilu, acha no i teraz jestem w kropce .. shield z SM 39lvl req.... mam green tower od 36.. ale sie zastanawiam czy warto ja zakladac na 3 lvl:).. zwlaszcza ze pewnie normalnei instancje bede robil gdzies tak od... BRD:) bo wczesniejsze zawsze jakis wujek ( 60lvl) sie znajdzie ja pomoge swoim palem i potem mi pomoga:)


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 19:25 
Cytuj  
Tez trenuje warriora, lv 26 narazie. Rowniez zaczalem ostatnio uzywac dual wield, ale mysle ze na levelu 40 kiedy dorwe Mortal Strike, 2 bronie pojda znowu w odstawke na rzecz duzej siekierki. W dual strasznie szybko rosnie rage, czasem nie ma z nim co robic :P , ale Execute rozwiazuje na koniec sprawe.

Cienki ja bym w instance nie korzystal z pomocy dobrych wujkow, tylko zbieral ekipe o odpowiednim levelu i uczyl sie tego tankowania, co w moim przypadku niezmiernie mnie satysfakcjonuje. W koncu moge zrobic to czego gimp paladin nie mogl zrobic :)

Co do 1h miecza to moze wycieczka do Razorfen Downs:
Vanquisher's Sword

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.