mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 19:57 
Cytuj  
dobra bede tankiem dual wield i deshroom mnie zje :) na forum :)

nawpierdzielam sie eliksirow bede mial wiecej hp agi str sta :) def.. na bossow i w kryrtycznych sytuacjach (zly pull na przyklad) bede zakaldal tarcze...

o dualu to ja mowie na przemian... z 2h... bo z duala czesto dosyc wypada dodge :) wtedy zmiana na 2h overpoved.. i w zaleznosci od ilosci hp pozostalej jak malo konczymy 2h jak duzo znowu dual - potestuje takie rozwiazanie kilka dni i zdam raport jak sie ma ..

Na razie dual to w miare staly sredni DPS zadnych nadzwyczajnych krytykow, ale hp moba zjezdza rownomiernie i nie tak wcale wolno...

2h.. to zalezy od farta raz 3 crity i koniec walki zanim sie zacznie...
raz 3 missy jak mobkowi zostaje 5% hp .. co bardzo wnerwia jak sie ma wolny axe:)

musze pierwszy raz talenty juz pozamienaic.. arms poki co wszystko w arms.. bo strata rage po zmianei stance.. BOLI :)

poki co w miare dobrze sie czuje w battle stance ... z berserkera jeszcze malo korzystam...

w defence to tylko disarm :) i cos tam z tarczami ale jak pisalem rzadko "tankuje"
spoko spoko jeszcze sie naucze :)
teraz po prostu mam gonitwe za lvl zeby dobic do 60 i jak najszybciej biegac z gildia do MC/Ony.. nie mialbym cisnienia jakby pozwolili raid punkty z palki na warka przepisac, ale sie uparli ze nie .. to nie :)
laza codziennie do tego mc :)
PS
a propos ekipy to ja bardzo chetnie jak bede mial czas na zbieranie :)
poki co mam na granie malo czasu, obowiazki gonia ... od piatku pogram dluzej bo free jak dzika swinia na zakrecie bede :) wiec moze sie pobawie :)
tylko gdzie ja co ja jak ja:) gdzie mam do inst isc.. jak mi w sumie wiekszosc zbrzydla ;)
najchetniej bym do inst hordy polazil:) ale
1. nie ma questow i wolniej sie robi lvl :)
2 ciezej pewnie ekipe tam bedzie zebrac :)

jakie enchanty proponujecie tak okolo 40 lvl na te bronie dual :) ??? life stealing? frost? accha ciekawe czy trafi mi sie kedys proc z trasha i proc z talentu jednoczesnie :) (next swing 3hity - 3 mozliwe krytyki )
W BRD kiedys tanka widzialem z trashem .. mowi ze dps nie robi tylko tankuje i taki mu wystarcza:)


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^


Ostatnio edytowano 2 sie 2005, 20:03 przez cienki, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 20:03 
Cytuj  
chcesz tankowac z Dualem? GL HF :lol:

Charge harmstring --->pozniej berserk stance, jak atakuje pierwszy ;)


_________________
.

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 20:11 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
chcesz tankowac z Dualem? GL HF :lol:

Charge harmstring --->pozniej berserk stance, jak atakuje pierwszy ;)

no wiadomo ze nie ragnarosa :) ani bossow w instancjach :) ale tak droge do bossa :) ....:)

PVE
charge, a potem rend sunder armor 2-3 razy w miedzyczasie dodge jakis 2h overpoved dual sunder... jak mobki sa z tych co uciekaja to od 40% hp hamstring

PVP
charge, jak fear klasa berserker, jak mele battle.. ale rzeczywiscie ham string wtedy na poczatek.. :) potem rend heroic przy dodge 2h i do konca juz 2h :)

wiem ze powinienem wywalic 5 talent na tactical mastery zamiast na glupie generowanie rage :) wiec jutro z rana respec :)

po hamstring odbiegac i intercept czy to tylko na szmaciarzy..?

ogolnie na rogala retaliation przewaznie trzymam w zanadrzu bo jeszcze zaden na moim lvl mnie rogal nie atakuje ;) raczej zawsze wyzszi ..
( CIEKAWE DLACZEGO) :)


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 20:13 
Cytuj  
hehe...ja walczac 2h Axe uzywam mortal strike ;) Ja zwykle przelaczam sie zawsze na berserka, przelaczam sie jak dodge ;)

Wystarczy ze sprobujesz tankowac Eranikusa w ST, walnie Cie raz bez tarczy i dead ;)

Mnie atakuja wszyscy rogale tam sie nie boja a ja sie z tego ciesze :D Jak mialem 66 lvl zalatwilem rogala na 60 lvl walczac z mobem ;)

Film: High Warlord Axe in action

Aha Blood Crazy jest extra ;)

PS. cienki--> moze zamiescisz build? ;)


_________________
.

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 20:35 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
hehe...ja walczac 2h Axe uzywam mortal strike ;) Ja zwykle przelaczam sie zawsze na berserka, przelaczam sie jak dodge ;)

Wystarczy ze sprobujesz tankowac Eranikusa w ST, walnie Cie raz bez tarczy i dead ;)

Mnie atakuja wszyscy rogale tam sie nie boja a ja sie z tego ciesze :D Jak mialem 66 lvl zalatwilem rogala na 60 lvl walczac z mobem ;)

Film: High Warlord Axe in action

Aha Blood Crazy jest extra ;)



PS. cienki--> moze zamiescisz build? ;)


ile walka z takim irenicusem moze trwac << 2 minuty ?? walne potionka +2k armor .. jak juz bede mogl:) a na powaznei to mam juz green tower epicka tarcze , dzisiaj tez aegis of SM commander wypadl.. :) wiec sprzetowo jestem przygotowany na tankowanie, gorzej emocjonalnie :)

PS build masz w sygnaturce .. milej zabawy :)

Bonus chodzenia z "wujkami" nikt ci nie zninjuje nic z instancji :):) i lazisz raz/dwa bez zadnego farmowania bo hunter/pala rogal/shaman rolneli twoj sprzet:)

Jakbym mial stun resist 25 % tez bym si enie bal :)
imho powinni dac krasnoludom tak samo przeciez krasnale maja twarde lby :) a nei jakies stone form blabla.. bo chyab zeby ta forma dawala ress na stun to jeszcze ok by byla:)


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 20:42 
Cytuj  
masz build w sygnaturce ale cholera wie jak to rozwiniesz...

Eranikusa zabijalem dzisiaj dosc dlugo...on usypia itp. i walii po 1000 dmg...Tankowanie = shield, bez tarczy to glupota


_________________
.

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 20:53 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
masz build w sygnaturce ale cholera wie jak to rozwiniesz...

Eranikusa zabijalem dzisiaj dosc dlugo...on usypia itp. i walii po 1000 dmg...Tankowanie = shield, bez tarczy to glupota

1.. sam nei wiem :)
na pewno sword spec bedzie.. dual spec na pewno wyprobuje ale nie zostawie na dlugo...:)
na pewno protection z fury sprobuje pomieszac :) no sam kurde nie wiem :) poki co powoli lvl ida i jest czas na przemyslenia :)

to bedzie moja tarcza :) http://www.thottbot.com/?i=23418
a na powaznei to wszystko zalezec bedzie od skladu party .. jak beda DD.. to ja moge i dwoma tarczami tankowac zadajac 0 dmg byle bym aggro trzymal:)
wyprubuje wszystkie nietypowe buildy zeby stwierdic ze rzeczywiscie sa do dupy i zostane 31/20 :)
tak samo jak dobilem pala do 60 .. stwierdilem .. co stwierdzilem (haha) i gram wojem .. 30 dni online pala psu na bude:(


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 07:48 
Cytuj  
Cienki bez Shielda to mozesz potankowac w Deadmines albo BFD :)
A tak na poważnie tankowania trzeba sie uczyc od "małego" tym bardziej ze to MT bardzo często prowadzi druzynę , ustawia co kto ma robic i gdzie przebywac w danym momencie :) a tego sie nie nauczysz w 5 dni.......
Poitionek uzyjesz podczas walki i tym samym zablokujesz sobie mozliwosc uzycia Life Poiton.....no ale to juz twoja sprawa :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 08:27 
Cytuj  
ten potion 2k armor to chyba buff trwający 60min, czyli najlepiej użyć na 2min przed walką. Zostanie 58min i czysty cooldown ;)

Ja do 57lvl biegałem bez tarczy. Dopiero jak ostro dałem d... w BRD to się przestawiłem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 08:31 
Cytuj  
Mark24--> a do 57 lvl nie wyzywali Cie, ze nie masz tarczy? ;)

Ja znalem woja, ktory dopiero na 52 lvl zyskal defensive stance ;)


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 08:35 
Cytuj  
to było w grudniu/styczniu, wtedy się scholomance/stratholme raidowało w 20 osób i były wipy. Nikt nie umiał grać. O baronie się mówiło, że jest nie do zabicia w 10 osób, a co mówić w 5. (mnie tam nie brali jeszcze bo bez 60 nikt tam nie wchodził). Potem było 100 000 nerfów tych instanców ;)

Kurcze mam nadzieję, że BWL znowu nerfną soon... 8)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 08:45 
Cytuj  
też walnąłem gafe - dopiero z tydzień temu zrozumiałem że jako instant Wirlwind jest super w pvp :oops:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 08:53 
Cytuj  
Whirlwind jak pokazuje to "Jezd" na filmie jest calkiem calkiem ;)
Podalem linka do filmu z High Warlordem, i tak mi sie zdaje, ze to jest server PvE ;)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 08:56 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Whirlwind jak pokazuje to "Jezd" na filmie jest calkiem calkiem ;)
nie całkiem całkiem tylko jest konieczne. praktycznie używam go na przemian z mortalem :wink:


_________________
psn

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 08:56 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
ten potion 2k armor to chyba buff trwający 60min, czyli najlepiej użyć na 2min przed walką. Zostanie 58min i czysty cooldown ;)

Ja do 57lvl biegałem bez tarczy. Dopiero jak ostro dałem d... w BRD to się przestawiłem.


Mark ten poitionek ma 2min czas buffa więc jak go użyjesz 2 min przed walką to.....:)
A ja bez tarczy biegałem do 25 levelu a potem to juz musialem :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 08:59 
Cytuj  
tak używam go czasem jak robimy scarlet w cztery osoby (2min 2000AR)

http://wow.allakhazam.com/db/item.html?witem=13455

inny dobry to raczej na rajdy (1200 HP na godzine czy dwie)


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 09:04 
Cytuj  
a możliwe, ja nie używam AC potionków w ogóle. Czekam aż flaski będą normalnie działać i będzie sens ich używać - to trochę urozmaici i ułatwi rozgrywkę.

Polecam kombo:
recklessness + whirlwind + whirlwind - robi rzeź w grupie wroga.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 09:23 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Polecam kombo:
recklessness + whirlwind + whirlwind - robi rzeź w grupie wroga.
wczoraj przegrałem z wojem w EP walka trwała krócej niż recklessnes :D
jak widziałem lionhearta na jego portrecie to wiedziałem że nie ma żartów ale zabierał mi essence of water (potencjalnie)

chyba obydwaj jechaliśmy na racklessnes. walka max 10 sek :D

@Mark
miałes racje z tym HP, generalnie wywaliłem niebieski pasek i branzolety z kritikiem i zastąpiłem je mightem.

z libramami mam ok 4700 HP w zestawie pvp i 27% critica. mam zamiar zastąpić te buciki jeszcze setowymi ale musze je wydropowac (wypadnie dodatkowy punkt kita ale powinno być 5000 HP zamiast 4200 :wink:


_________________
psn

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 09:26 
Cytuj  
A mi ostatnio wyskoczyło to :)
http://www.thottbot.com/?i=28108
:)
Zrobiłem sobie builda na Polearms +5% do crita i jest bardzo dobrze nawet świetnie :) no i nie jestem kolejnym klonem z AR :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 09:29 
Cytuj  
u nas robi się D/E tego ;)

Deshroom - ja przegrałem z jednym warriorem walkę o spota 4 razy. 4 zasrane razy pod rząd! :/
Wiesz co zrobiłem potem?
Felwood i farmowanie dragon breathów, tubberów itd. AH - zakup potionków - koniec łażenie z gołą dupą bo wstyd. Teraz to będzie standard - Felwood/Ungoro/potionki - bez tego nie wychodzę z domu.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.