mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Jaka klasa jest najlepsza w PVP?
Druid 6%  6%  [ 8 ]
Kapłan 5%  5%  [ 7 ]
Łotrzyk 15%  15%  [ 19 ]
Łowca 5%  5%  [ 6 ]
Mag 19%  19%  [ 24 ]
Paladyn 10%  10%  [ 13 ]
Szaman 23%  23%  [ 30 ]
Warlock 7%  7%  [ 9 ]
Wojownik 10%  10%  [ 13 ]
Liczba głosów : 129
Autor Wiadomość
***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 14:07 
Cytuj  
@Shadhun_
:har: - specjalnie dla Ciebie. Napisales ze wszystkie klasy rzadza w pewnych plaszczyznach pvp i dales przyklad, ze Shaman rzadzi w 1vs1, Mag/Rogue w grindowaniu honoru (co to jest za slowo grindowanie :o - nie znalazlem w slowniku). Wiec poprosilem Cie o wypisanie w czym sa najlepsze pozostale klasy. A dalem jeszcze taka uwage (zeby Ci pomoc), zebys nie pisal ze priest jest dobry na plaszczyznie leczenia. Bo to jego cecha wynikajaca z klasy (Szaman nie ma cechy "solowanie", a mag "grindownie" albo czegos takiego). Nie przejmuj sie jak ponownie nie zrozumieles to poprostu odpuscmy.

A i jeszcze cos takiego napisales:
Shadhun_ napisał(a):
Imo najlepszy do pvp jest rogue


ps.
Moze tamten post brzmial ze sie dopierdalam, ale tylko chcialem zebys opisal mi dlaczego topic jest beznadziejny.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 14:22 
Cytuj  
korbicz napisał(a):
kehu napisał(a):
ephermal power. aha najgorsza klasa to warlock bez demona, shardow i healthstona :)

Przepraszam za upierdliwość ale dalej nie wiem o jakim trinkecie mówisz. Żadna znana mi strona (Allakhazam, Thottbot) nie wykazuje czegoś takiego w swojej bazie. Nie ma nic nawet o podobnej nazwie.
Grasz na prywatnym serwerze? Jeśli nie to sprawdź proszę dokładną nazwę - zaintrygowałeś mnie.


o to chodziło zapewne:
http://www.thottbot.com/?i=39255

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 14:32 
Cytuj  
shahray napisał(a):
(co to jest za slowo grindowanie :o - nie znalazlem w slowniku)


Nie przejmuj sie jeszcze wielu słów które uzywamy na tym forum nie znajdziesz w słowniku. Najprosciej : grindowanie = nabijanie .

Cytuj:
Wiec poprosilem Cie o wypisanie w czym sa najlepsze pozostale klasy. A dalem jeszcze taka uwage (zeby Ci pomoc), zebys nie pisal ze priest jest dobry na plaszczyznie leczenia. Bo to jego cecha wynikajaca z klasy (Szaman nie ma cechy "solowanie", a mag "grindownie" albo czegos takiego).


Alez wlasnie pozostale klasy sa najlepsze w tym co napisales : priest w leczeniu, druid w zatrzymywaniu uciekajacego przeciwnika co czyni kazda z tych klas przydatna w group pvp. Akurat odpowiednie umiejetnosci Shamana daja IMO mu przewage w walkach 1/1, magowi i rogue w szybkim eliminowaniu przeciwnika. Zreszta nawet z powyższym wiele osob by sie pewnie nie zgodziło.


Cytuj:
Moze tamten post brzmial ze sie dopierdalam, ale tylko chcialem zebys opisal mi dlaczego topic jest beznadziejny.



Dlatego ze nie ma jednej ideealnej klasy. Gdyby topic brzmial : "jaka jest najlepsza postac do duelow/ nabijania honoru/group pvp " juz mialo by to wiekszy sens (chociaz i tak zdania bylyby mocno podzielone).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 14:58 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Zreszta nawet z powyższym wiele osob by sie pewnie nie zgodziło.


I tu docieramy do senda tego topiku (jak i calego forum). Pozwala sobie podyskutować o najlepszej klasie w pvp.

Grindowanie to nie jest bezpośrednio nabijanie. Mozna to tlumaczyć jako harówa, cieżka praca (taka żmudna) - np ciągle zabijanie mobków dla expa - jej efektem może byc nabicie sakwy, albo levelu. Ale co to za różnica ;).

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 15:15 
Cytuj  
Ale to przypomina dyskusje typu jaki jest najlepszy piłkarz na świecie. Niektórzy powiedzą że Ronaldinho, niektórzy że Buffon. Prawda taka że Ronaldinho by raczej na bramce sie spisywał nędznie :)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 15:18 
Cytuj  
shahray napisał(a):
Grindowanie to nie jest bezpośrednio nabijanie. Mozna to tlumaczyć jako harówa, cieżka praca (taka żmudna) - np ciągle zabijanie mobków dla expa - jej efektem może byc nabicie sakwy, albo levelu. Ale co to za różnica ;).


o nie.... nabijanie sakwy nazywa sie farmowanie :) w farmowaniu wazne jest co moby dropuja.. a w grindowaniu nie.. grind jest by nabijac sobie glownie level.

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 15:26 
Cytuj  
@Shadhun_
Piłka nożna to jak robienie instancji - nie ma dyskusji ze priest lepiej leczy niż warek (nawet z wielkim zapasem bandaży ;)). W pvp to juz o taki podział ról gorzej (w bg można się tak zorganizować ale role i tak nie są takie wyraźne)

Heh - Huragan - ok racja całkowita, trzeba wiedzieć jaki gatunek farmować, szkoda że dopłat blizzard nie robi to mniej dochodowych mobów.
Chodź nie przepraszam wg naszego systemu to chyba doplate powinien zgrniać każdy farmer bez względu na to co tlucze ;).

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 16:30 
Cytuj  
Cytuj:
(w bg można się tak zorganizować ale role i tak nie są takie wyraźne)


Właśnie o to chodzi że są ,w 10 osobowej grupie na WSG każda klasa jest mile widziana, kazda ma ma swoją role i każda jest w tej roli najlepsza. Zresztą olać. Jeśli byś zapytał jaka klasa jest najprzyjemniejsza/najłatwiejsza do grania, to było podstawą do jakiejś konstruktywnej dyskusji.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2005, 21:40 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Cytuj:
(w bg można się tak zorganizować ale role i tak nie są takie wyraźne)


Właśnie o to chodzi że są ,w 10 osobowej grupie na WSG każda klasa jest mile widziana, kazda ma ma swoją role i każda jest w tej roli najlepsza. Zresztą olać. Jeśli byś zapytał jaka klasa jest najprzyjemniejsza/najłatwiejsza do grania, to było podstawą do jakiejś konstruktywnej dyskusji.


Najlatwiejsza to wszyscy by sie darli,ze palek, a o najprzyjemniejszej wiekszosc,ze shaman jak znam zycie ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2005, 22:43 
Cytuj  
Imo najprzyjemniejszy do grania jest rogue/mag. Naprawde cieszy jak mozesz zabic kogos w pare sekund :).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 226
Dołączył(a): 27.03.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 00:10 
Cytuj  
Niestety w przypadku maga bywa tez odwrotnie:) Cloth rules, zwlaszcza jak mnie dorwie warrior z dobra pvp bronia gdy skonczy mi sie mana;)

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 00:57 
Cytuj  
ghul napisał(a):
Niestety w przypadku maga bywa tez odwrotnie:) Cloth rules, zwlaszcza jak mnie dorwie warrior z dobra pvp bronia gdy skonczy mi sie mana;)


No jak Ci się skończy mana to Cię warrior moze obić kijem od szczotki ;)

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 05:25 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
ghul napisał(a):
Niestety w przypadku maga bywa tez odwrotnie:) Cloth rules, zwlaszcza jak mnie dorwie warrior z dobra pvp bronia gdy skonczy mi sie mana;)


No jak Ci się skończy mana to Cię warrior moze obić kijem od szczotki ;)

ba nawet wedka, albo i golymi piachami :)
nei wiem czy wszyscy widzieli jezd'a w akcji :) warcraftmowies warior 158 mega.. imho kolo to po prostu robocop... a moze tak wyszlo :) ale na filmie widac ze chyba samych noobkow nie tlucze wrecz przeciwnie:)


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

**
Avatar użytkownika

Posty: 226
Dołączył(a): 27.03.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 15:53 
Cytuj  
No wiem, wlasnie dlatego pisze cloth rules;)
Tyle ze kijem od sczotki to troche potrwa (ze 5 sekund moze:D) a arc reaperem to padam niz zdaze mrugnac;)

Ja za bardzo za filmami pvp nie przepadam, bo chyba wszystkie to urywki najbanalniejszego nabijania fragow, co to za przyjemnosc ogladac jak mag wykancza woja ktory najwyrazniej na lagu lata na okolo, czy na odwrot - warriora ktory klepie maga stojacego w miejscu.

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 18:13 
Cytuj  
To chyba niewiele widziales.

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 19:01 
Cytuj  
Imo ta sonda jest calkowicie bez sensu. Liczy sie umiejetnosc grania oraz poznanie zalet i wad swojej klasy.

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 10:09 
Cytuj  
ta sonda jest bez sensu ale dlatego ze najpewniej kazdy walnal w ankiecie swoja klase:P

**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 10:12 
Cytuj  
Zemus napisał(a):
ta sonda jest bez sensu ale dlatego ze najpewniej kazdy walnal w ankiecie swoja klase:P


No, ale przynajmniej wiesz jaka klase najczesciej wybieraja gracze :wink:


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 10:26 
Cytuj  
Kazda klasa da sie pograc dobrze PvP ale nie kazda klasa da sie zabic inna ;p

Zakrecilem troche ale juz mowie o co mi chodzi ;) Szaman jest dobry na wszystkich... nie ma jakis uber newrazliwych pktow. Nawet jak ma silenca to z tarcza, bufami na broni nie jest do znukowania na 1-2.... Natomiast walki:
Warrior <-> Mage
Druid <-> Warlock
Rogue <-> Warrior
Druid <-> Mage
Mage <-> Priest
Hunter <-> Mage
Warrior <-> Pala

(i jeszcze pewnie zapomnialem o kilku kombinacjach) to czasem BIG JOKE
mowie oczywiscie o 1v1.... Z tego rozrachunku wychodzi ze Szaman jest da best :P Czy imba to juz inna sprawa.

*

Posty: 99
Dołączył(a): 2.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 11:14 
Cytuj  
Zgadzam się z przedmówcą, zresztą może dlatego, że też gram Druidem i widzę tę sprawę identycznie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.