mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 09:32 
Cytuj  
Mark
Ja zDKPowałem to bo Ar i tak nie miałem ;) tanio mnie kosztowało :D a teraz warkowie z AR którzy ze mna byli i nie bidowali żałują :D
A to było nasze pierwsze podejście do Sulfurka więc narazie na nic lepszego nie mam co liczyć :)
Chciałbym BLACKFURY ale jest dla mnie tak samo osiągalna jak HIGH WARLORD POLEARM :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 09:35 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
u nas robi się D/E tego ;)

Deshroom - ja przegrałem z jednym warriorem walkę o spota 4 razy. 4 zasrane razy pod rząd! :/
Wiesz co zrobiłem potem?
Felwood i farmowanie dragon breathów, tubberów itd. AH - zakup potionków - koniec łażenie z gołą dupą bo wstyd. Teraz to będzie standard - Felwood/Ungoro/potionki - bez tego nie wychodzę z domu.
jeszcze troszke potrzebuje staminy na woja i paladyna.
problem polega na tym że w EP jak zabijesz alianta to cię opluje i bedzie kampił a jak ty go zabijesz to zawoła kolegów.
w 90% przypadków jakikolwiek wynik potyczki doprowadza do niemożności dalszego farmowania :-?

ta chyba skocze po te rzodkiewki - kojarze spoty bo to do librama voracity :wink:

Shadowclaw napisał(a):
A mi ostatnio wyskoczyło to :)
http://www.thottbot.com/?i=28108
:)
Zrobiłem sobie builda na Polearms +5% do crita i jest bardzo dobrze nawet świetnie :) no i nie jestem kolejnym klonem z AR :)

nie chce być niegrzeczny ale u nas poszedł do zmielenia przez enchantera 8)
fakt ze swienie wyglada - pierwszy znalazł amatora to widziałem ten widelec :lol:


_________________
psn


Ostatnio edytowano 3 sie 2005, 09:37 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 09:37 
Cytuj  
ja się czaję na spinal reapera z ragna albo ten mieczyk 2h z razorgore. Mam najwięcej dkp z warriorów i chcę ten stan do tego momentu utrzymać ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 09:42 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
ja się czaję na spinal reapera z ragna albo ten mieczyk 2h z razorgore. Mam najwięcej dkp z warriorów i chcę ten stan do tego momentu utrzymać ;)
ja już się nauczyłem że pierwszy zawsze 200-300% droższy. pierwszy brutal poszedł za 80 trzeci za 30

też go chce. zdecydowanie tylko na to zamienie AR
do jednej łapy chyba bede craftował http://www.thottbot.com/?i=40781

nie zbieram jeszcze punktów na niego ale zostały mi tylko 3 itemy zanim tez pozbieram: klatka buty i naramienniki mighta


_________________
psn

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 09:46 
Cytuj  
No tak... jeszcze 3 miechy i kazdy warrior w 80% epic items (juz jest DUZO takich) bedzie mnie bral na strzal.... juz mam straszne problemy z takimi jak maja FA potiony.... :evil:

**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 09:49 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
No tak... jeszcze 3 miechy i kazdy warrior w 80% epic items (juz jest DUZO takich) bedzie mnie bral na strzal.... juz mam straszne problemy z takimi jak maja FA potiony.... :evil:


Ha i bedzie tak jak w innej znanej produkcji Blizza (nie bede pisal jakiej bo reklame zrobie ;) ). Oby do tego nie doszlo.


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 09:52 
Cytuj  
no cóz ja mam 200% epics i dalej jestem dupa w pvp :wink:

chyba najważniejsze to pracować na własne zestawy
btw u nas druidzi to jedni z najlepiej zaopatrzonych - epici biorą za minimum :wink:


_________________
psn

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 10:00 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
ja się czaję na spinal reapera z ragna albo ten mieczyk 2h z razorgore. Mam najwięcej dkp z warriorów i chcę ten stan do tego momentu utrzymać ;)

Pewnie że też chcę Spinala :) ale narazie to tylko do Sulfurona doszliśmy :)
A2h mieczyki są fajne ale...tracisz+5% do crita....
Desh
Nie ma sprawy nie ma o co sie obrażać :) ja poprostu nie chcę być klonem :)
A przy okazji to ten toporek jest też niezly
http://www.thottbot.com/?i=36492
Całkiem smakowity :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 10:07 
Cytuj  
Z tego co slyszalem to chyba Dzisiaj 2 ostatni bossowie w MC, co? ;)

Deshroom mam małe pytanko czy do rozmieszczenia barów używasz DiscordActionBars2_11 czy to cos innego ;)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 10:08 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
Mark24 napisał(a):
ja się czaję na spinal reapera z ragna albo ten mieczyk 2h z razorgore. Mam najwięcej dkp z warriorów i chcę ten stan do tego momentu utrzymać ;)

Pewnie że też chcę Spinala :) ale narazie to tylko do Sulfurona doszliśmy :)
A2h mieczyki są fajne ale...tracisz+5% do crita....
Desh
Nie ma sprawy nie ma o co sie obrażać :) ja poprostu nie chcę być klonem :)
A przy okazji to ten toporek jest też niezly
http://www.thottbot.com/?i=36492
Całkiem smakowity :)
niestety spinal wyglada jak ar tyle że złoty :wink: klonem pozostane.
ten toporek z dm jest za szybki :-?


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 10:10 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Deshroom mam małe pytanko czy do rozmieszczenia barów używasz DiscordActionBars2_11 czy to cos innego ;)
tak to discord. strasznie mi się podoba robota tego faceta :wink:


_________________
psn

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 10:20 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Z tego co slyszalem to chyba Dzisiaj 2 ostatni bossowie w MC, co? ;)

Deshroom mam małe pytanko czy do rozmieszczenia barów używasz DiscordActionBars2_11 czy to cos innego ;)


Dokładnie dzis podchodzimy do nastepnych :) i zobaczymy jak to wyjdzie :)
Może znów sie na kawałek Epica załapie :)

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 10:30 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
chyba najważniejsze to pracować na własne zestawy
btw u nas druidzi to jedni z najlepiej zaopatrzonych - epici biorą za minimum :wink:


No u nas w glidii jest 8x 60 druids, wiec jest problem zeby do MC sie zalapac a pozniej jeszcze trzeba miec odpowiednia ilosc DKP ;) No i o niektore itemki trzeba sie bidowac z magami i priestami wiec nie ma tak lekko :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 10:33 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
Deshroom napisał(a):
chyba najważniejsze to pracować na własne zestawy
btw u nas druidzi to jedni z najlepiej zaopatrzonych - epici biorą za minimum :wink:


No u nas w glidii jest 8x 60 druids, wiec jest problem zeby do MC sie zalapac a pozniej jeszcze trzeba miec odpowiednia ilosc DKP ;) No i o niektore itemki trzeba sie bidowac z magami i priestami wiec nie ma tak lekko :)
hmm, jak item ma napisane Class: Druid to mag ci nie biduje.
u nas wypadają conajmniej dwa itemy dla druida per run.

komentarz zwykle jest:
FUCKING SHIT, DRUIDS AGAIN

i idzie z minimum czyli 10 pkt lub do zmielenia (ostatno częsciej do zmielenia.
druidów mamy conajmniej pięciu i każdy coraz bardzije wygląda jak zielony krzak :D


_________________
psn

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 10:39 
Cytuj  
Hehe - u nas tez ppl reaguja agresorem na cenariony (zawsze ludzie ktorzy nie byli w mc pytaja sie how many cenarions ;p) :D 1 druid (Dalluwen) juz ma wszystko oprocz paska + uber epic ring... ja mam tylko naramienniki - lacking of time...

iszac o bidowaniu sie z magami priestami myslalem o ringach, neckach staffach, trinketach itp... bo prawie w kazdym przypadku to jedna polka dla tych klas.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 10:42 
Cytuj  
generalnie druid może miec wszystko dla siebie za minimalna ilość punktów wiec nie rozumiem ską przekonanie że ma pod jakimkolwiek względem trudniej wybidować sobie ringa :wink:


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 10:45 
Cytuj  
i tak nic nie przebije Felheartów dla warlock-a. U nas już na AH poszły ze 3 BOE..., wczoraj Onyxia - 2 czapka dla warlocka ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 11:22 
Cytuj  
Ok Desh ten mod jest rewelacyjny! dzieki! Ale powiedz mi jak mam zapisac to wszystko, zeby mi znikly te rzeczy od ustawienia :lol: Nie moge znalezc :lol:


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 11:24 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Ok Desh ten mod jest rewelacyjny! dzieki! Ale powiedz mi jak mam zapisac to wszystko, zeby mi znikly te rzeczy od ustawienia :lol: Nie moge znalezc :lol:
/dab
drugim od dołu po lewej stronie jest magiczny przycisk save :D
możesz sobie zbackupowac te ustawienia sa w pliku coś dab.lua

btw zwróć uwage że on ma wbudowany cooldown count :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 11:34 
Cytuj  
mam inny problem ;) Nie moge schowac labeli ciahle mi pokazuje CBox Bar od 1 -10 po lewej stronie :har: :lol:

/ciach

udalo mi sie :D

PS. Dzieki za pomoc!


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.