mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 123 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 26
Dołączył(a): 22.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2005, 10:44 
Cytuj  
a kiedy te nowe drzewka beda wprowadone do gry?


_________________
I am who i am and do what i can

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 lip 2005, 11:54 
Cytuj  
Wreszcie jest nad czym myslec i pojaiwa sie ciekawe buildy

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2005, 14:23 
Cytuj  
Zaczyna mi sie coraz bardziej podobac moj hunter alt :)

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 lip 2005, 14:43 
Cytuj  
Lobo Kid napisał(a):
a kiedy te nowe drzewka beda wprowadone do gry?


Patch 1.7. Kiedy to będzie trudno powiedzieć.

Cytuj:
Wreszcie jest nad czym myslec i pojaiwa sie ciekawe buildy


Więcej beastmasterów się pewnie pojawi, co mnie smuci bo byłem unikalny ;)


Posty: 26
Dołączył(a): 22.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2005, 17:08 
Cytuj  
hmmm problem w tym ze w takim mc beastmaster jest niepotrzebny lepiej isc w survival i marksa co tez ja zrobie a szkoda bo te nowe zdolnosci sa naprawde super


_________________
I am who i am and do what i can

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 lip 2005, 19:59 
Cytuj  
Lobo Kid napisał(a):
hmmm problem w tym ze w takim mc beastmaster jest niepotrzebny lepiej isc w survival i marksa co tez ja zrobie a szkoda bo te nowe zdolnosci sa naprawde super


Marksman jest do niczego w MC. Chyba że lubisz ściagać aggro i twój MT też to lubi :)

*

Posty: 165
Dołączył(a): 20.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2005, 14:54 
Cytuj  
Dodam tylko ze własnie obejrzałem. Jestem pod wrażeniem. Beastmastery wymiata, co poza nim jeszcze nie wiem. Teraz beastmaster to niezła jazda :D

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 sie 2005, 15:03 
Cytuj  
MacTele napisał(a):
Dodam tylko ze własnie obejrzałem. Jestem pod wrażeniem. Beastmastery wymiata, co poza nim jeszcze nie wiem. Teraz beastmaster to niezła jazda :D


Zawsze wmiatało, tylko mało kto o tym wiedział.

*

Posty: 165
Dołączył(a): 20.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2005, 15:25 
Cytuj  
Wiem, Dwutlenek, jakiś czas temu uświadamiałeś mnie na tym forum :D
Ale przyznasz, że teraz dali petowi kopa. Talent z ostatniej triery, uznawany przez wielu za jeden z najlepszych talentów w każdym razie końcowych, przesunęłi 2 szczebelki niżej i dodali 15sekundową mega masakre.
Teraz to nie tylko jest fajne ale wymiata i pet dostaje fajny skill.
Tylko czym to dociążyć :) ??

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 sie 2005, 15:42 
Cytuj  
Wiesz ja się spodziewam szybkiego nerfa.
Pet już teraz był przegięciem. Naprawdę, ubicie rogue w sprzecie tier 2 to była dla mnie pestka, jesli tylko zauważyłem go odpowiednio szybko.
To co teraz zrobił blizzard to już zupełna jest dla mnie niespodzianka.

Cały patent z beastmastery polegał na zrozumieniu tego drzewka i dobraniu odpowiedniego peta. Jak widze w BG huntera w epikach, który lata z niedzwiadkiem (typowym petem do PvE) to mnie śmiech ogarnia. A miś to jest najbardziej popularny pet jakiego widziałem. Wogóle używanie peta, którego szybkość ataku jest większa niż 1.5 to moim zdaniem pomyłka. Równie dobrze możesz biegać bez peta.

Dopiero dobranie peta do talentów czyni z niego maszynę do zabijania.
Wogóle to wszystko jest bardzo długa historia. Spędzałem masę czasu na tamowaniu różnych zwierzaków. Do tej pory nie znalazłem nic lepszego niż Durotar Tiger. Biegam z tym kotem od 10 lvlu :) Więc można powiedzieć, że znamy się dosyć dobrze.

*

Posty: 165
Dołączył(a): 20.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2005, 16:39 
Cytuj  
Mam to samo jeśli chodzi o mojego wilka czyli cośtam cośtam alfa z Mulgore :) 1.4 AS, zrównoważona bestia.
Martwie sie jednak ze skille claw i bite używane razem dają efekt dla wilka nigdy niedostępny i że do pvp bede musiał mież kotka.
Robie se tez huntera na pvp - ten bedzia miał kota, engineering i BM od samego startu :)
Odkryłem coś klimatycznego w elfie hunterze, beastmasterze z gadżetami technologicznymi i posługującym się gunami.
I tu pytanie: czy łuki nie są jednak suma sumarum lepsze od gunów, ze względu na epici i w ogóle "magiczne" łuki ??

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 sie 2005, 16:44 
Cytuj  
aha.. zaczynam się rozdwajać... ta rozmowa w dwóch wątkach się toczy.

Nigdy nie używam Baita, tylko claw.

*

Posty: 165
Dołączył(a): 20.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 10:09 
Cytuj  
Tylko claw ??
Bez kitu?? brakuje focusa ?? a więc jednak... tego się bałem.
Dwutlenek, gratuluje adminowania :)

**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 11:16 
Cytuj  
Dwutlenku misia uzywaja w AV ludzie ktorzy chca zaoszczedzic na kasie :)

mis je buleczki robione przez maga i zawsze jakis dmg zadaje


_________________
gole babki i czekoladki

*

Posty: 165
Dołączył(a): 20.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 11:59 
Cytuj  
Z innej beki

Jest taki kotek w Teldrassil (czy jak sie to pisze) niedaleko Oracle Glade, przy harpiach, nazywa się Mist i zaczyna questa.
Powiem szczerze przeoczyłem go wielokrotnie ale wczoraj znalazłem i zrobiłem questa. Potem musiałem iść spać ale powiedzcie czy ktoś wie, czy tego kociaka (wygląda super, czarna puma) można tame'ować i jeśli ktoś wie jaką ma attack speed ??

*

Posty: 76
Dołączył(a): 30.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 21:31 
Cytuj  
Mam takie drobne pytanko. Jakiś czas temu widziałem Tauren Huntera na 60 lvl co miał fajnego peta. Był to jakiś taki biały kotek w paski , co zadawał w ch** obrażeń i miał coś jakby szarże. Skąd to wytrzasnąć ?

**

Posty: 236
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 22:08 
Cytuj  
MacTele napisał(a):
Tylko claw ??
Bez kitu?? brakuje focusa ?? a więc jednak... tego się bałem.
Dwutlenek, gratuluje adminowania :)


A uzywacie SmartPet'a? - polecam, naprawde warto zarowno do PvE ( pet ladnie trzyma aggro ) jak i pvp (wtedy moj kociak nie tauntuje hehe ). Mod ten dosc fajnie steruje focusem peta i naprawde bez niego i PetFeeder'a nie wyobrazam sobie latania z petem :)

pozdrawiam

prawdopodobnie wszyscy to znaja ale moze komus sie przyda - oto link :P --> http://www.curse-gaming.com/mod.php?downid=386

**

Posty: 236
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 22:12 
Cytuj  
Daymio napisał(a):
Mam takie drobne pytanko. Jakiś czas temu widziałem Tauren Huntera na 60 lvl co miał fajnego peta. Był to jakiś taki biały kotek w paski , co zadawał w ch** obrażeń i miał coś jakby szarże. Skąd to wytrzasnąć ?


Hmm... widzialem takie kotki chyba w Winterspring nie pamietam lvla chyba kolo 55-57, a szarza to mi wyglada na dash ;) Dash 3 mozesz sie nauczyc na takich jednych wilkach w Hinterlands, pamietam tylko ze to byl taki duzy zamek/osada w poludniowej czesci Hint:)

*

Posty: 165
Dołączył(a): 20.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 08:56 
Cytuj  
@Daemo
A jak się to ustrojstwo instaluje ?? i jak się zachowuje przy patchach ??
Na razie radze sobie manualnie :)

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2005, 14:54 
Cytuj  
Wroce na chwile do kwestii wychodzenia z combat przez FD.
http://forums-en.wow-europe.com/thread.aspx?fn=wow-rogue-en&t=47406&p=1&tmp=1#post47406

To ze przez caly duel postac jest "in combat" obowiazywalo nie tylko rogue , ale kazda klase wiec rozwniez huntera. Ale to podobno juz jest poprawione(juz nie dueluje sie hunterem - teraz gram priestem ;), ale kumpel rogue twierdzi ze juz wychodzi ma wszystko dobrze). Moze dlatego niektorzy ciagle uwazaja ze przez FD sie nie da wyjsc :).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 123 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.