mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 06:17 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Jak wogole mozna narzekac jak cos nowego dodaja:)? Gra sie rozwija jest coraz wiecej do roboty na 60 levelu i nie tylko.


/signed
A ciekawe jaka bylaby reakcja jakby NIC nie dodawali ? :lol:


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 06:40 
Cytuj  
Mroczny napisał(a):

/signed
A ciekawe jaka bylaby reakcja jakby NIC nie dodawali ? :lol:


Rzeczywiście, nie wiem skąd te narzekania, jakby nie dodawali to nie mieli co poprawiać


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 10:47 
Cytuj  
dla mnie super pomysl z tym turniejem : ) bede mogl pokazac mojeg o skillzora w fishingu :)


_________________
gole babki i czekoladki

*

Posty: 126
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 11:01 
Cytuj  
Ja sobie fyszynga leveluję właśnie, przeubaw będę miał z tego iwenta, jak zresztą i z każdego innego. Quest z sierotkami był zajebisty, Darkmoon Faire to takie raczej endgame'owe bardziej, ale może też truchła pozbieram jakieś dla niższych nagród, co mi tam. Ta gra była świetna nawet bez BG, BWL i nerfniętego Scholo, a teraz jest jeszcze świetniejsza. No i nie mogę przestać w nią grać, which is kinda cool.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 11:07 
Cytuj  
Cubi ;) nolifer z ciebie, a kto bedzie do roboty chodził ? ;P


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 11:25 
Cytuj  
Cubituss to znana persona.

Ja tam też zamierzam wziąć udział w tym turnieju. Fishing bot przygotowany, pręży się do skoku po główną nagrodę...

:x

*

Posty: 126
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 11:32 
Cytuj  
Ja do roboty chodzę, fear not, young padawan ;). Po prostu mniej gram w inne gry, a więcej w WoWa plus gram ekonomicznie, żyłując optymalne trasy expowo-questowo-grindujące :)

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2005, 12:53 
Cytuj  
Ja uważam że to fajna sprawa taki event z wędkowaniem, szczególnie że jestem amatorem wirtualnego łowienia. Wczoraj np. w Desolace koleś sprzedał mi ten Big Iron Fishing Pole za 12 srebrników. Ciekaw jestem także, kto złowił jak dotąd największego Catfisha, mi udało się złowić 22 funtowego, mam go w banku jako trofeum, a dwa 17 funtów Catfishe sprzedałem na AH, poszły po kilka srebrników. Czy istnieje jakieś przeznaczenie dla trzymanych w ręce Catfishes, czy to tylko taki gadget?
Szkoda tylko, że z wędkowania to na razie kaski nie ma żednej... Może na wyższym poziomie


_________________
O.o

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2005, 20:02 
Cytuj  
Gdzie sie naucze fishingu ponad 150 o ? bo ja byc w Hinterlands i tam nie byc ;(

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2005, 20:30 
Cytuj  
kasa .. jest
te ryby do mikstur alchemicznych sie chyba sprzedaja
free action
stone oil .. blablabla.. i takie tam :)
ja wedkuje z rzadka .. jak czekam na statek^^
to albo weda albo duelik

ostatnio pokonalem 60 lvl huntera co peta przywolal dopiero jak mial 35% HP:)
^^


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2005, 10:52 
Cytuj  
Moze byc ciekawe, chociaz na moim servie i tak alliance wygra;] Czesc bedzie lowic a reszta campowac Horde;]

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 09:35 
Cytuj  
Czy może wiecie coś więcej o tym konkursie? Np. jeśli wędkowanie odbywałoby się w Booty Bay bezpośrednio, wtedy bruisers robiłyby ochronę łowiących. Nie doczytałem się, ale z zapowiedzi wynika że łowienie będzie także poza Booty Bay. Może nieopodal stanowisk wędkarskich powinni stać bruisers? No bo np. jak u nas nad zalewem są zawody wędkarskie, to dziadki z koła wędkarskiego wieszają czerwoną taśmę co by ludziki nie łaziły między wędkującymi. No ale bruisers nad zalewem nie są potrzebni.


_________________
O.o

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.