mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 14:45 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
jeden głupi DI paladyna > wszystkie skille shamana razem wzięte. Czy to w PvP (kombinacje shielda z heartstone - niech ktoś powie jak to zatrzymać) czy do exploitowania połowy contentu WoW-a w PvE.

Jebać cienkie skille shamana które tak naprawdę mało co dają.


Mark, powiedz mi jak wygrac walke pvp za pomoca DI+HS ? Ty sie czytasz czasem? Rozmawiamy o przydatnosci w walce a ty zaczynasz ze paladyn jest imba bo moze uciec, jakie to ma znaczenie?

Stop beating the dead horse, i znajdz jakies nowe argumenty bo ta plyta jest juz zbyt zdarta zeby jej sluchac..


_________________
Nestor#1522

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 14:57 
Cytuj  
Nestor - rozmawiamy o przydatności w PvP, a wy o totemach spowalniających shaman-a :/

Przestańcie kurwa w końcu whinować na shamana. Zobaczcie jaki problem jest z paladynem i jakie exploity on umożliwia w każdej praktycznie dziedzinie:
1. Azuregos - zdejmowanie Mark of Frost - easy way alliance
2. WSG - MC + DI i po fladze - easy way alliance
3. Razorgore - exploit z DI smoka - easy way alliance
4. 80% bossów w MC polega na szybkim kasowaniu debuffów - easy way alliance
5. Broodlord - easy way alliance, podobno impossible bez BA, Blessing of Protection i DI
i tak można trochę powymieniać.
Liczy się każdy aspekt gry. Jakoś nie zauważyłem by paladyn był postacią słabą w PvP. Jest mocny, cholernie mocny, a jak zechce to i potrafi na 100% uciec.

Płyta whinerów na shamana jest już tak zjechana, że słychać tylko trzaski.

**

Posty: 263
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 16:24 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Nestor - rozmawiamy o przydatności w PvP, a wy o totemach spowalniających shaman-a :/

Przestańcie kurwa w końcu whinować na shamana. Zobaczcie jaki problem jest z paladynem i jakie exploity on umożliwia w każdej praktycznie dziedzinie:
1. Azuregos - zdejmowanie Mark of Frost - easy way alliance
2. WSG - MC + DI i po fladze - easy way alliance
3. Razorgore - exploit z DI smoka - easy way alliance
4. 80% bossów w MC polega na szybkim kasowaniu debuffów - easy way alliance
5. Broodlord - easy way alliance, podobno impossible bez BA, Blessing of Protection i DI
i tak można trochę powymieniać.
Liczy się każdy aspekt gry. Jakoś nie zauważyłem by paladyn był postacią słabą w PvP. Jest mocny, cholernie mocny, a jak zechce to i potrafi na 100% uciec.

Płyta whinerów na shamana jest już tak zjechana, że słychać tylko trzaski.


1. paladyn ginie
2. paladyn i priest maja bana
3. paladyn ginie
4. 2 a nie 8
5. nie wiem nic o tym wiec nie wypowiem sie na ten temat

a co do 100% ucieczki tak jest taka RAZ NA GODZINE
tak pozatym kazda klasa ma 100% sznase ucieczki przed paladynem

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 16:32 
Cytuj  
Cytuj:
2. paladyn i priest maja bana


Hahaha, jasne u nas tak od miesiaca robia niektorzy ownatorzy w alliance, sa ciagle reportowani i nic z tego nie wynika. :D.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Ostatnio edytowano 7 sie 2005, 16:38 przez Shadhun, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 16:36 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Przestańcie kurwa w końcu whinować na shamana.


"Jedyną klasą z jaką warrior ma problemy to shaman praktycznie. Dobry kitujący shaman jest nie do zajebania bo go nie złapiesz i padniesz od totemów. Oczywiście można teoretyzować, że jest charge, jest intercept itd., ale w praktyce to nie wygląda tak kolorowo. " by Mark24 z topica o warriorze

Juz sie nauczyles duealowac z szamanami? To teraz wez swojego Spinal Reapera i naucz sie duelowac z paladynem.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 17:16 
Cytuj  
Madas napisał(a):
Mark24 napisał(a):
Przestańcie kurwa w końcu whinować na shamana.




Juz sie nauczyles duealowac z szamanami? To teraz wez swojego Spinal Reapera i naucz sie duelowac z paladynem.


Nie da rady! Paladyn jest imba! Wrzuci DI i ucieknie o! I dzieki temu ze uciekl wygra pojedynek, bo u nas na US tak jest!


_________________
Nestor#1522

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 17:32 
Cytuj  
misiek23 napisał(a):
Witam sorki ze wam placze itp... itp...
Ale mam problem (zaznacze ze nie mam jeszcze wowa)

Hunter,druid,rogue - te 3 klasy mnie interesuja i moj problem nie wiem co wybrac:

Hunter - Mowia ,że jest lipa do PVP - nie chodzi mi o duele tylko o gre w teami i grupach itp... Lubie ta klase ale na tym bolega problem ze podobno nigdzie go nie chca i jest słaby - to prawda ??

Druid - Co sadzicie o nim do PVP (w sesie w/w) i o jego zdolnosciach i ogolnie i jak z jego miejscem w teamie ?

Rogue - Podobno jeden z lepszych ale jak sobei radziw teamach ?? i czy chetnie go biora do druzyny ??

moze macie inne propozycje (tylko nie magowie itp...) czym grac w PVP nastawiajac sie na walke w grupach itp... i walke np. z lesie z przeciwna frakcja.

pozdrawaim


omg o0mg kurwa kurwa omg!
takie pytania mnie najbvardziej wkurzaja...
graj ta postacia kt0ra ci serce dyktuje a nie ta ktora jest najlepsza do pvp bo za 2-3 patche moze byc najwiekszym gimpem ze wszystkich.

**

Posty: 263
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 17:46 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Cytuj:
2. paladyn i priest maja bana


Hahaha, jasne u nas tak od miesiaca robia niektorzy ownatorzy w alliance, sa ciagle reportowani i nic z tego nie wynika. :D.



ja zrobilem tak a nastepnego dnia GM powiedzial mi ze nastepnym razem dostane bana na 3 dni potem na tydzien potem na 2 a potem na zawsze wiec juz tak nie robie

**

Posty: 263
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 17:48 
Cytuj  
spelcast napisał(a):
Shadhun_ napisał(a):
Cytuj:
2. paladyn i priest maja bana


Hahaha, jasne u nas tak od miesiaca robia niektorzy ownatorzy w alliance, sa ciagle reportowani i nic z tego nie wynika. :D.



ja zrobilem tak a nastepnego dnia GM powiedzial mi ze nastepnym razem dostane bana na 3 dni potem na tydzien potem na 2 a potem na zawsze wiec juz tak nie robie


Nestor napisał(a):
Nie da rady! Paladyn jest imba! Wrzuci DI i ucieknie o! I dzieki temu ze uciekl wygra pojedynek, bo u nas na US tak jest!
_________________


DI paladyn nie moze rzucac na siebie DI jak juz to DS

**

Posty: 263
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 17:49 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Cytuj:
2. paladyn i priest maja bana


Hahaha, jasne u nas tak od miesiaca robia niektorzy ownatorzy w alliance, sa ciagle reportowani i nic z tego nie wynika. :D.


Nestor napisał(a):
Nie da rady! Paladyn jest imba! Wrzuci DI i ucieknie o! I dzieki temu ze uciekl wygra pojedynek, bo u nas na US tak jest!
_________________


DI paladyn nie moze rzucac na siebie DI jak juz to DS

EDIT:
lol co tu sie stalo

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 18:09 
Cytuj  
z shamanem mam takie same szanse jak z paladynem. Czyli z dobrym shamanem/paladynem bliskie zeru. I bez względu na to co posiadam.

**

Posty: 441
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 18:10 
Cytuj  
wracajac do critow shamana z shockow - FS - 1090, ES - 1140 - ktore nie sa czesto ale srednio raz na 15 (dane wziete z jakiegos DPSmoda albo czegos tam)
build 22/7/22, bez jakiegos specjalnego geara - zbieranina green i blue itemkow
a na shocki mam 5sec CD.

**

Posty: 263
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 19:06 
Cytuj  
slimoon napisał(a):
a na shocki mam 5sec CD.


no i to jest bardzo malo

**

Posty: 441
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 19:21 
Cytuj  
spelcast napisał(a):
slimoon napisał(a):
a na shocki mam 5sec CD.


no i to jest bardzo malo


ale wynika z pktt talentow

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 19:51 
Cytuj  
slimoon napisał(a):
ale wynika z pktt talentow


Predatory strikes, requires 20 points in feral combat, 5 points.

Increases catform attack power by 4% per talent.

120*20% = 24 Attack Power za 5 talentow. To jest mniej wiecej tyle co daje rockbitter I. Dziekuje.

Duzo bym dal zeby miec 1-2s mniej na starfire..


_________________
Nestor#1522

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 11:43 
Cytuj  
Już nie płacz, ja bym dużo dał za stance ;P


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.