mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 11:26 
Cytuj  
tu są fotki:
http://suxu.com/phpBB2/viewtopic.php?t=552

z raga wypadło:
Spinal Reaper
Cloak of the Shrouded Mists
Leggins of Transcendence
Legplates of Ten Storm
Essence of the Pure Flame

I jakieś 2 random blue
161g
essence itp.

btw. essence of the pure flame - do czego to ma za przeproszeniem służyć? Chyba najgłupszy trinket jaki blizz stworzył, dowcip?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 11:37 
Cytuj  
Ash zgarnal ten storms? :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 11:53 
Cytuj  
Nie.
Asha wczoraj rozwaliłem w duel-u po raz pierwszy! ;)
Btw. Ashveem jest uważany za jednego z najlepszych szamanów na serwerze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 11:57 
Cytuj  
gratz :]
szkoda ze nie macie filmiku , jeszcze chyba nie bylo takiego wyczynu jak 30% przed sons ...chetnie bym to obejrzal . To teraz podesjcia do BWL? :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 12:03 
Cytuj  
ta w ogóle 2 miesiące przerwy żesmy mieli pomiędzy zabiciem domo, a Ragiem. Mieliśmy w tym czasie max 10 (80% MC kończyło się na domo) podejść do raga najczęściej w ~30 osób, bo po domo ludzie nagle musieli spadać itd.

Szefo się wkurzył nieprzeciętnie, bo w tym czasie 2 gildie horde killnęły raga. Zrobił +5dkp za attempt. Okazało się, że na raga jest 45-50 chętnych którzy aż się rwą by próbować... ;) I w drugim tygodniu "płatnych" prób za pierwszym razem padł.

Teraz w środę BWL - 5dkp za godzinę prób. Więc myślę, że to kwestia 1-2 tygodni. Ale to optymistyczne założenie. I jak wypadnie ten sword to się wkurze :/

Btw. wszystkie bossy z MC - 1dkp, Onyxia - 2dkp, Ragnaros - 5dkp. Więc 5dkp to połowa MC.

Spinal Reaper - 80dkp mnie kosztował....

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 12:25 
Cytuj  
gratz :wink:


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 12:49 
Cytuj  
ale tak po prawdzie i obadaniu sprzęta nie jest on dużo lepszy niż Arcanite Reaper.

Arcanite Reaper - 53.8dps, +62Attack Power, +12 stamina
Spinal Reaper - 74.7dps, +34Attack Power, +20 rage po każdym killu (zielony +)

W praktyce daje to przyrost dps-a tylko o jakieś 5-6 punktów, a nie ponad 20 tak jak by wynikało ze statów.

Najlepszy jest ten efekt specjalny. 2h walczy się w berserku, po każdym killu (najczęsciej execute przecież) mam +20 rage wystarczające np. na głupi intercept do następnego przeciwnika. Muszę to obadać w WSG :)

Chyba jest to pierwszy AR na serwerze wliczając alliance i horde :P

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 14:48 
Cytuj  
o nasz skill się nie martw. EU/US zdążyło się juz dawno wyrównać.

Spinal Reaper ma drop rate niecałe 4%, NIŻSZY od drop rate LEGENDARY EYE OF SULFURAS (do SULFURON HAMMER).

Co do naszego serwera - 2 alliance gildie są w czołówce. PIerwszy Sulfuron Hammer został zmontowany na naszym serwerze. Aktualnie na SH są ich 2 sztuki już.

Edit by Beast: Mareczku, ataki osobiste na bok i przypominam o zasadach postowania.

**

Posty: 405
Dołączył(a): 9.07.2003
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 16:49 
Cytuj  
Hmm moze ktos mi powiedziec o co chodzi z tym systemem na bossach " dkp" bo ja troszke oob jeszcze jestem i za bardzo nie rozumiem tego ..

Z gory dziekuje

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 17:40 
Cytuj  
Chodzi o to zeby itemzory ktore wypadaja z bossow dostawali Ci ktorzy na nie zasluzyli, a nie ci, ktorzy maja farta.
Posluzmy sie przykladem.
Gracz A chodzi na kazdy rajd co tydzien, rezerwuje czas i czeka na dropa... powiedzmy Flimsy Chain Pants.
Gracz B, tej samej klasy co gracz A chodzi na rajdy od czasu do czasu, powiedzmy, ze byl do tej pory na 2 rajdach.
Ida razem na rajd, wypadaja Flimsy Chain Pants. Obaj rolluja o ten przedmiot, ale B roluje wyzej i otrzymuje to co chcial. Tym sposobem ma juz caly set (Flimsy Chain Vest dropelo mu sie na poprzednim rajdzie) i nie chodzi wiecej na rajdy tylko omfgwtfpwnzoruje nupy, bo mial farta. Gracz A dalej biega na rajdy i stara sie zdobyc swoje upragnione Flimsy Chain Pants, ale gracz C wlasnie dingnal 60 raz i przyszedl na raid. Znowu zabiera dropa graczowi A sprzed nosa. Gracz A idzie popelnic rytualne harakiri. Nie zostawia listu pozegnalnego, bo nie ma do kogo. Ostatnie pol roku spedzil w WoW.

Jesli teraz wprowadzi sie DKP to za kazdy rajd otrzymuje sie powiedzmy 10 DKP. Gracz B, ktory byl 3 razy na rajdzie ma ich 30, a gracz A ma ich 100 (zaliczyl 10 rajdow!). Dropuje sie Flimsy Chain Pants, chlopaki sie licytuja, ale B nie ma szans, bo a outbiduje go juz przy 40 DKP. Tym sposobem zostaje mu jeszcze 60 DKP na Flimsy Chain Vest, na ktora to juz czycha gracz C z 10 DKP.

Clear? :)


_________________
Obrazek

**

Posty: 405
Dołączył(a): 9.07.2003
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 00:01 
Cytuj  
Clear :)
Brdzo dzieki tylko jesli mozna wiedziec gdzie te dkp sa spisywane /
guildmaster ma swoj zielony notatnik i tam zapisuje czy jak ?

przepraszam za zasmiecanie tego topicu ale jesli szacowny przedmowca mi odpowiedzial ( :) ) to chcialbym miec juz klarowny poglad na te zagadnienie ktore beezie mie dotyczyc na powazniejszych lvl :P

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 08:42 
Cytuj  
są do tego odpowiednie mody nawet które automatyzują cały proces. oczywiście notatnik leadera tez będzie się sprawdzał.

U nas wygląda to tak:
http://www.suxu.com/dkp/viewnews.php
- standing
- raids
- events
itd.

(nie wiem czy cokolwiek zobaczysz tylko)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 09:20 
Cytuj  
Mark, co myślisz o otym toporku:
http://www.thottbot.com/?i=36367 ?

do twojego miecza nie mam cierpliwości (juz 3 osoby u nas mają ale siedzą tam całymi dniami) poprostu nie chce mi się wiec postanowiłem wydać raid pointy.
myślałem też o BlackGuardzie ale wyjdzie jakieś 1500g wiec tez sie nie opłaca.

jest jeszcze macka z BWL (ta z defem) ale BWL to pewnie za 2 miechy :wink:


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 09:26 
Cytuj  
zarąbisty - imho najlepszy 1h.
Z tym, że nie do tankowania bo nie ma proców jak quel i nie ma bonusów dla tanka (sta, def).

Ale bierz to bez zastanowianie się. ten 1h + dobra tarcza i będziesz wymiatał w PvP i PvE.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 09:31 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
zarąbisty - imho najlepszy 1h.
Z tym, że nie do tankowania bo nie ma proców jak quel i nie ma bonusów dla tanka (sta, def).

Ale bierz to bez zastanowianie się. ten 1h + dobra tarcza i będziesz wymiatał w PvP i PvE.
no właśnie mam taki plan. wiesz ja ni emam tyle czasu żeby dropować tą książke :wink:

poczekam troszke aż szamani łykną (oddac pewnie nie bedą chcieli. kolejność teraz mam taką:

naramieniki, czest, buty, ten axe i twój 2h axe :wink: innych potrzeb nie mam.

już nawet nie mam żadnych wydatków. wykraftowałem wszystko co chciałem, mam libramy na wszystkim ...

żeby tylko serwer nie padał :(


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 09:42 
Cytuj  
ja bym brał tą axe jak tylko wypadnie. Spójrz na drop rate. U nas na serwerze kilka gildii farmuje onyxie co 5dni i axe po stronie hordy są 2 (na ja wiem.. 50 killów onyxii).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 09:48 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
ja bym brał tą axe jak tylko wypadnie. Spójrz na drop rate. U nas na serwerze kilka gildii farmuje onyxie co 5dni i axe po stronie hordy są 2 (na ja wiem.. 50 killów onyxii).
wiesz, nie mówie - szybko.

mam 3 części seta do wydropowani a potem juz tylko 2 axe (1h i 2h) mam najwięcej punktów rajdowych i najwięcej (wraz z drugim tankiem) części setowych.
jak się powstrzymam od bidowania na syfach jakichś to bede miał punkty :wink:


_________________
psn

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 11:07 
Cytuj  
10 stron postow o end game tematyce i co jakis czas jak cienki sie obudzi jakies pytanie na 40 lvl:) :lol:
czy ktos walczyl w ten sposob moze ?mi sie sprawdza

grind :

dual wield nazbierac rage jak dodge szybka zmiana na 2h overpowed + mortal strike/execute albo overpoved mortal i znow dual :)
jak malo HP zostalo i silny mobek to potionek :) w ostatecznosci 1h tarcza :), acha jak mobek humanoid z bronia.. to poczatek ten sam tylko def stance i disarm :)

instancje :)
tak samo tylko ze czesciej def stance :) taunt,
na razie SM RFD pestka .. tarcze wyciagam tylko przy bossach i to tez nie od poczatku :),

wczoraj w ulda tankowalem tego wiekiego bydlaka... :) 6 sekund zabraklo do konca cooldowna na potionka i bysmy go zrobili zabilismy wszystkie addy oprocz tych 2 ostatnich :) 41 lvl to na razie chyba za malo na tankowanie ulda chyba ze sie naszpikuje wszelkimi mozliwymi potami agi str def sta

pvp... no tutaj to duuuzo sie musze jeszcze nauczyc...
chociaz duelek warka na 43 z flurry axe i custodianem z crusaiderem i icy chilly.. taki byl pewny siebie... no i bydle uzyl potiona healing i tyko dlatego wygral :P

zaraz potem rozjechalem 42 rogusa :) "cats eye eliksir" :P w jednym i drugim zwyciezcy skonczyli z 5% hp :)

Pytanie odnosnie modow czy tez macro...

jak jestem w def/berserker a chce na przyklad overpowed czy mozna za pomoca jednego macro zrobic tak zebym :
przelaczal na 2h wepon, zmienial stan na battle i walnal overpowed
ewentualnie zmienial stance i walil overpowed
podobnie z pummel :) i innymi .. intercept..:) no zaje...scie by to ulatwilo granie imho

jak nie mozna to czy mozecie chociaz powiedziec jak stance zbindowac z klawiszami na przyklad...;)
a teraz maly hint dla warkow na 40 lvl :)

lista questow jakie trzeba zrobic w 1 kolejnosci poza kolejnoscia :)
Screecher Spirits
Yeh'kinya
tanaris
port
spirit are in ferelas 57,58
pre quest egg, ST avenguard helm.

___________________________
BB
koles pod namiotem 10 gorilla fang

____________________________________
Tran'rek
Krazek
BB
-> gadzetan
-> ZF scrabs shells
____________________
Stoley's Debt
BB sea wolf -> tanaris port "stoley"
skrzynki na 2 pietrze -> powrot do bb plate buty 300AR 10str 9ag
________________________________________________
Troll Necklace Bounty
mozna palem zrobic i mail quest items :)
3900XP :)
________________________________________________
Witherbark Cages
hibterlands gryphon master
Check First Cage: 0/1
Check Second Cage: 0/1
Check Third Cage: 0/1
23 58 x2
32 58
________________________________________________
Tabetha's Task
znalesc czarownice na srodku dust marsh 46 57
-> Tiara of the Deep w ZF
nagroda shoulder plate 334 10str 9 sta

Hydromancer Velratha mob w ZF z ktorego wypada tiara
6k xp:)
________________________________________________
PS
spotkalem alkede :) wielki bydlak:) /wstyd 40 lvl warka bic :P
potem chcialem go utopic w wodzie bo mam

http://www.thottbot.com/?i=6346

/chicken taunt ale nie dal sie nabrac;)

PS disarm dziala na 60 lvl warka tez :) haha a jakie aggro generuje playera :lol:


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 11:12 
Cytuj  
odpadam. doradze jedno - nie binduj stansów tylko skile w różnych stansach tak żeby ci się stans sam przełączał jak jest potrzeba. (wszystko jest już w tym topicu - poprostu cały przeczytaj

zmine broni podczas walki uważam za nieco noobiarską - nie wiem dlaczego :wink:


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 11:15 
Cytuj  
An amazing how-to Warrior Macro guide written by Landrain

Contains useful addons for Stance Switching and Weapon Swapping in combat

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.