mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 11:11 
Cytuj  
I tak pewnie nie zrobie tego warka bo nie mam czasu a musze farmowac na teh itemz ;)

mam w planach zrobienie fraglesa typu cat z itemami na crita, do PvE - jak dadza do pieca kotowi w 1.7 to moze sie cos z tego urodzi... i tak nie mam co robic czekajac po pare h w queue na AV wiec co mi szkodzi ;) a z samego AV mace +2% crit i 2 ringi po +2% crit mozna wylapac ^^

*

Posty: 171
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 11:50 
Cytuj  
@Mark24 bez uraz :) naprawdę :) Ale od czasu kiedy nie mam czasu pisać na forum przynajmniej czytam. W każdym topicku pisze od ciebie
..... każda klasa jest lepsza niż warek -> nic prostrzego skasować warka i zrobić np. shammiego czy maga albo kogoś innego 2 miechy grania i masz już a z gildią o itemy nie ma się co bać bo cię stuningują raz,dwa,trzy :)

...... na US nie da się grać stosunek alliance vrs. horda (milion do 1) :P Nic prostrzego skasować (zawiesić, sprzedać konto kupić konto na EU)

Nie to, że się czepam ale czasem nie wyrabiam jak czytam w twoich postach że tak ci się kosmicznie zle gra. Z shammanem wygrać nie ma szans IMBA, z palkiem nie można Imba itd. Nie mozna grać bo alliance chodzą w 100 a ty sam itd, itp.

od siebie.

Mam warriora z HP 3,8 i gra mi sie kosmicznie dobrze i łatwo. Obecne crit rate to cos ok 36% do tego dochodzi jak gram w teamie buff od druida i shammiego i mam ok 38-39 :) Wiem ze HP suck dla tego jestem alchemiciem i mam ok. 1,5 Hp wiecej, roślinki z felwood albo np. trinket PvP z areny (chyba 12 wygranych).

Jedyne co teraz zmienie to Arcane Reapera na Macke z AV tam myślę no chyba ze kiedyś zajde do MC zabije Raga i dostane S Reapera (super topor - ideał )

Pozdrawiam i przestań sie mazać bo jesteś najbardziej płaczącą osobą na tym forum. A przecież prościej zrobić sobie Imba Alta :):):)


_________________
Nomi - Jedi Shadow - Circle of Nine

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 11:58 
Cytuj  
alekde - to poczytaj teraz posty innych osób:
paladyn - za mały dps, grać nim się nie da
druid - za mały dps, wygrać nim się nie da


Nikogo nie obchodzi, że chodzisz w leather i masz jako warrior 3.8k HP i 36% critic rate, a mag z pyroblasta cie oneshootuje, rogue cie zabija zanim wyjdziesz ze stuna, a druid cię posyła do piachu zanim root zejdzie.

Dla mnie alekde to jest kompletne niezrozumienie klasy jaką grasz. Zrobiłes z warriora rogue którego jak się zauważy to się go zabija w 1-3 strzałach. Problem w tym, że nie masz tak jak rogue ani vanish-a, ani sprintu, ani nie możesz przytrzymać gościa w stunie przez kilka strzałów jakie potrzebujesz by zbić jego 4-5k HP...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 12:00 
Cytuj  
Alekde napisał(a):
Jedyne co teraz zmienie to Arcane Reapera na Macke z AV


heh, niedlugo wszyscy beda z ta macka latali chyba :) ale macka dla warriora to chyba nie najlepszy pomysl :) macki sa dla shamanow albo palkow.


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 12:01 
Cytuj  
@Alekde

generalnie Mark (któremu mozna wiele zarzucić :wink: ) umie grać i jak coś pisze to można to traktowac jako dobrą rade.

Jest to zupełne przeciwieństwo twoich postó - warrioro-rouge 3800HP 36% crita, bez tarczy jako tank w zerg stance.

tyle odemnie :wink:


_________________
psn


Ostatnio edytowano 8 sie 2005, 12:04 przez Deshroom, łącznie edytowano 2 razy
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 12:02 
Cytuj  
ta macka za często procuje :/

Obstawiam na jej nerf wkrótce (tego proca).
przyjmuje zakłady 10:1 - zainteresowanym podeje nr konta ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 12:03 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
ta macka za często procuje :/
mam nadzieje :D bede miał z głowy zastanawianie się czy warto tam miesiąc siedzieć - musiałbym mieć obok kompa wiadro do rzygania 8)


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 12:05 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Mark24 napisał(a):
ta macka za często procuje :/
mam nadzieje :D bede miał z głowy zastanawianie się czy warto tam miesiąc siedzieć - musiałbym mieć obok kompa wiadro do rzygania 8)


ja jeszcze tydzien i bede ja mial :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 12:07 
Cytuj  
ja jestem w połowie friendly
reputation za WSG > reputation za AV

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 12:08 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
ja jestem w połowie friendly
reputation za WSG > reputation za AV
ja jeszcze nigdzie nie jestem nawet friendly :wink:


_________________
psn

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 12:08 
Cytuj  
Ja tez na nia farmuje (i na koze :P) nie jest to zaden roll wiec nikt mi nie powie "what a waste for a druid" - a jeszcze przed paczami jak lvlowalem druidka to w ogole w PvE form prawie nie uzywalem... melee, maca i jechane (co 3 strzaly z macy moonfire, pozniej heal czyli pala style :P) A jak jeszcze dam na to crusadera to naprawde bedzie czasem wesolo w PvE :D. 1/4 bara revered juz mam :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 12:10 
Cytuj  
farmujcie żebyście przed nerfem zdążyli :D
ja się cieszyłem rękawicami mighta tylko jeden dzień bo mi je znerfowali :lol:


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 12:13 
Cytuj  
i tak btw. alekde ja nie płaczę, tylko uciszam innych płaczków którzy uważają, że paladyn/druid jest totalnie do dupy bo ma niski dps.
Więc po pierwsze udowodniłem, że ten dps paladyna wcale nie jest taki niski
a po drugie nie powiesz mi, że jedziesz każdego paladyna/druida jak chcesz i kiedy chcesz bo nie uwierzę (oczywiście w wersji bez 5000 potów)

Tak samo jestem wbrew obiegowej opinii, że shaman jest nie do pokonania i imba. Nie jest. Oceniam prawdopodobienstwo wygrania z paladym na równe prawdopodobieństwu wygrania z shamanem.

BiGi - waste!!! 8) (u nas z gildii druidzi z nią biegają).

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 12:22 
Cytuj  
No ja nigdy nie powiedzialem ze druid jest sux w PvP. Ale niestety ta droga niedlugo klasy melee beda OverPowerDmgItamz i bede sprzatany. Ja juz nie moge wygrac z guildmates ktorzy maja wyczesany sprzet z MC. Rogue mnie jada tak ze malo co moge zrobic, heala juz musze dawac po kilku sek czasami i to bedac w bear form. Pomijam juz jakies zabawki z use itemow jak jakis mind control z helmu (?) no sorry koles mnie "przejol" i sie mna uleczyl (rogue, prawie caly secik nightslayer o ile nei pokrecilem nazwy) TheBigLol. Ostatnio tez mnie ostro 3x pojechal warek z dualem (mieczyk nie wiem jak sie zwie ale taki jak ma mark 1h x 2 :P)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 12:24 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
(mieczyk nie wiem jak sie zwie ale taki jak ma mark 1h x 2 :P)
niemożliwe z dwóch powodów:
1. unique możesz mieć jeden
2. to main hand
http://www.thottbot.com/?i=35887

tak samo rouge nie może mieć dwóch brutality blade mimo że są one hand


_________________
psn

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 12:26 
Cytuj  
http://wow.allakhazam.com/profile.html?65371


_________________
Obrazek

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 12:31 
Cytuj  
Powiecie mi w koncu kto to nosi? :roll:


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 12:31 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
http://wow.allakhazam.com/profile.html?65371

Piękny shaman tylko takiego pozazdroscic :]
Cytuj:
Powiedzcie kto to nosi...

No jasne ze druid nie wiedziales?


Ostatnio edytowano 8 sie 2005, 12:32 przez Nileno, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 12:32 
Cytuj  
Zychoo - sprzęt godny pozazdroszczenia, waste - ale gość aktywnie chociaż gra i PvPuje sądząc po randze ;)

Ja tam jak łyknę deathbringera to sprawdzę sobie dual wielda - quel + deathbringer :P

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 12:32 
Cytuj  
TO jest dopiero prawdziwy imba szaman. Nerf :)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.