mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 171
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 12:45 
Cytuj  
@Mark -> możliwe, że tak jest jak mówisz, że to inni płaczą, a ty ich tylko uciszasz. Mówilem że nie mam czasu czytać forum, od a do z. Co do tego jednostrzałowca to musze powiedzieć tylko tyle jakby mi się zle grało to bym zmienił sobie sprzęt, a gra mi się poprostu znakomicie. Jakby mi się grało że to bym zrobił sobie Alta. Po prostu gra mi się super i tyle możliwe ze no skill na BL ale raczej nie sądze. Eh po co się powtarzać. (dobry warrek, mag i bardzo dobry druid jedyny problem) Warrek dla tego ze mam ok 18 % na dodge za którym idzie overpowe, z magiem wiadomo (ale z potem spacerek) chodz jak jest dobry to owieczkuje z 5 razy aż spadnie buff, druid jak mam sprzęt z MC, i ma duzo many.

Ogólnie gra mi się super

@Desh -> wiele razy z tobą gadałem na kanale gildii. Pytałem się o wiele rzeczy nie dla tego, że czegoś nie wiedzialem ale chcialem nawiązać jakiś minimalny kontakt :) Ale cóż. Nie znasz mnie w ogóle i się nie wypowiadaj jak gram itd. Ja się nie wypowiadam na twój temat w ogóle chociaż wiele razy miałem łzy w oczach ze śmiechu czytając twoje posty na forum. Odnośnie tego co wie Mark to fakt ma wielką wiedze PvE, czy PvP nie wiem. Ja gram narazie neutralnie mam za mało czasu aby trzepać AV/WG, a do MC z gildią jeszcze nie chodzimy. Wiec z łaski swojej nie mów nic na mój temat. (to jak gram itd, bo nigdy razem nie gralśmy, a to co pisze na forum możesz traktować jak chcesz). Fakt że idealnie by było mieć 10k życia ale z 3,8+ dodatki ok 6k też mi sie gra dobrze. A jak mamy już mówić o tym jak kto gra to najpier zdobądz trinket PvP z areny to potem może będe mógł mówić że jesteś wielki Kolo :)

BTW : do chodzenia do instancji jest inny gear i jest tarcza fakt tylko 4,6 k zycia i tylko ok 6,7k armora (tylko bo ty masz na pewno duzzzzo wiecej :)

Pozdrawiam nie jest to flame i jeśli cię czymś urazilem to sorry ale sam zaczołeś bezsensowną dyskujse. A co do marka już napisalem. Ogólnie takiego warka jakiego ty masz wielu by chciało i uważało by za Imba :)

Pozdrawiam raz jeszcze.i gratuluje S Reapera :D


_________________
Nomi - Jedi Shadow - Circle of Nine

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 13:04 
Cytuj  
@Alekde
kontakty w gildi nawiązuje raczej na ventrilo (mamy nawet nasz polski kanał) w konsoli zwykle nie chce mi się pisać bo robie coś innego w grze.

co do postów. jakieś 5 miesięcy temu pytałem w topicu warrior jakie talenty sobie wybrać i zadałem dziesiątki głupich pytań - nauczyłem się wiele i teraz chętnie służę radą.

pograsz troche na lvl 60 to zrozumiesz że tak małe HP cie przekreśla w pvp i nie zmienisz tego nie obniżając % critikala.
mag zabije cie naprawde JEDNYM strzałem wiec nie wykorzystasz swojego kritikala, na melee warr/pala lepsza jest stamina - crik dobry tylko na rouga ale na rouga to wszo ryba (generalnie jeszcze lepszy jest defence)

miałem 29 % mam 27% - zdejme jeszcze ze 2% jak założe might buty i naramieniniki.

optymalnie jest mieć około 25-27 kritika i 4500-5000 HP


_________________
psn


Ostatnio edytowano 8 sie 2005, 13:07 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 13:06 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Więc po pierwsze udowodniłem, że ten dps paladyna wcale nie jest taki niski
a po drugie nie powiesz mi, że jedziesz każdego paladyna/druida jak chcesz i kiedy chcesz bo nie uwierzę (oczywiście w wersji bez 5000 potów)


Sorry facet, ale z kazdym twoim nowym postem przestaje Ciebie traktowac powaznie. Biegasz po topicach i trolujesz co popadnie. Zmieniasz zdanie, w zaleznosci od swojego widzimisie.

Twoje porownanie DPS, sprowadzilo sie do ocenienia kilku screnow, przedstawiajacych dps w oknie postaci + jakas matematyczna teoria, z czego nic nie wynika, bo wiadomo, ze warrior nie bedzie walczyl na auto attacku, uzywajac jednego skilla, ale bedzie korzystal ze swoich insta atakow oraz wysokiego critical hita, powiekszajac ten dps wielokrotnie.

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 13:07 
Cytuj  
Z tym mieczem pewnie sie rypnolem - wygladal podobnie ale ja sie na tym nie znam - druid mieczy nie nosi :P

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 13:45 
Cytuj  
Madas napisał(a):
Mark24 napisał(a):
Więc po pierwsze udowodniłem, że ten dps paladyna wcale nie jest taki niski
a po drugie nie powiesz mi, że jedziesz każdego paladyna/druida jak chcesz i kiedy chcesz bo nie uwierzę (oczywiście w wersji bez 5000 potów)


Sorry facet, ale z kazdym twoim nowym postem przestaje Ciebie traktowac powaznie. Biegasz po topicach i trolujesz co popadnie. Zmieniasz zdanie, w zaleznosci od swojego widzimisie.

Twoje porownanie DPS, sprowadzilo sie do ocenienia kilku screnow, przedstawiajacych dps w oknie postaci + jakas matematyczna teoria, z czego nic nie wynika, bo wiadomo, ze warrior nie bedzie walczyl na auto attacku, uzywajac jednego skilla, ale bedzie korzystal ze swoich insta atakow oraz wysokiego critical hita, powiekszajac ten dps wielokrotnie.


ilukrotnie? No poproszę o jakąś matematyczną teorię. Zgaduj!
Screen bardzo ładnie udowodnił, że warrior w epicach ma identyczny dps jak jakiś gimp paladyn w blue/greenach.

Więc:
wolisz mieć LoH czy recklessnes (podpowiem bo twoja wiedza o grze jest bliska zeru, co 30min przez 15s walisz criticalami - czyli masz ~3-4 stuprocentowe criticale o ile paladyn nie jest kompletnym idiotą i nie zestunuje ciebie akurat wtedy).
Wolisz Healing i bąbelki czy mortal strike - cooldown 6s, 30 rage, +160do damagu, -50% do haelingu dla paladyna które pal może sobie zdispellować oczywiście bez problemu.
Shouty w porównaniu z blessingami i sealami to śmiech na sali.

Innych skilli na paladyna się nei używa praktycznie.

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 13:50 
Cytuj  
to se zrob palka i przestan ryczec na forum


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 13:53 
Cytuj  
Zrozumcie chłopaki, że to wy ryczycie i to wy narzekacie, ja wam uświadamiam, ze paladyn wcale nie jest taki zły, nie ma za niskiego dps-u a jego skille są cholernie przydatne.

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 14:01 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Zrozumcie chłopaki, że to wy ryczycie i to wy narzekacie, ja wam uświadamiam, ze paladyn wcale nie jest taki zły, nie ma za niskiego dps-u a jego skille są cholernie przydatne.


pewnie ze rycze
jak mam nie ryczec grajac rogue ?? kiedys dalo sie powalaczyc, a teraz to wyglada tak:

rogue vs warrior = detka
rogue vs pal = detka
rogue vs druid = detka
rogue vs warlock = detka
rogue vs mag (w miare kumaty) = detka
rogue vs priest = detka
rogue vs shaman = shaman detka

kiedys jeszcze dalo sie walczyc z palkami i warriorami, walka byla dluga ale byly szanse na wygranie

teraz jedynie shamanowi mozna wrzucic w sumie bez spocenia sie (w kazdej sytuacji zakladam ze to rogue zaczyna, w przeciwnym wypadku rogue jest detka zawsze :P), bo pomimo jego maili shanker bije go dosyc mocno :D
od reszty rogue ma chleby jesli przeciwnik jest w miare kumaty i wie co ma tam do klikania na pasku ;P

ale lubie grac ta klasa bo ma jakis klimacik w sobie i nie sprowadza sie do klikniecia prawym na mobku :D


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 14:03 
Cytuj  
do rogów nic nie mam, wiem, że potrzebują buffa i to mocnego. Ale nie zgadzam się na buffa paladyna czy druida.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 14:04 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Zrozumcie chłopaki, że to wy ryczycie i to wy narzekacie, ja wam uświadamiam, ze paladyn wcale nie jest taki zły, nie ma za niskiego dps-u a jego skille są cholernie przydatne.


Wcale nie ma. Moja walka z paladynem trwa tyle co z druidem, 5 minut w gore.

2H crit warrior bierze mnie ponizej minuty i nawet zajaknac sie nie mam czasu :)) Do tego paladyn w 3/4 epicach :)

Paladyn ma dps wiekszy niz druid, co czyni go druga najslabsza melee klasa w grze :)

Cytuj:
Screen bardzo ładnie udowodnił, że warrior w epicach ma identyczny dps jak jakiś gimp paladyn w blue/greenach.


A to trzeba zapisac do perelek tego boardu :)
Nie wiem jakie epiki ten warrior nosi, ale chyba cos kolo green tower i ring of saviors :D
U mnie na realmie pvp warriorzy maja fury/arms spec, green itemy, blue, i czesci pvp setu i robia tym niesamowita kare zdejmujac ludzi w kilka sekund. Przestan beczec ze warrior slaby bo to juz zakrawa na smiesznosc :)

Moj warrior lv21 z razkur clubem robi crity o 20% mniejsze niz crity z bearforma na lv60. Daj juz spokoj.


_________________
Nestor#1522

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 14:04 
Cytuj  
Robus napisał(a):
[...]
ale lubie grac ta klasa bo ma jakis klimacik w sobie i nie sprowadza sie do klikniecia prawym na mobku :D


Przepraszam ze zapytam... a kim się do czegoś takiego sprowadza?

SvD.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 14:05 
Cytuj  
Robus napisał(a):
rogue vs shaman = shaman detka

już cię nie lubie ;P


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 14:05 
Cytuj  
Cytuj:
Innych skilli na paladyna się nei używa praktycznie.


weź przestań takie pierdoły piep**** ...

jakoś jak walczyłem z jakimkolwiek casterem to na nude nie narzekam ... co innego z mele takim jak worek , który nie moze mi niczego dispelnąc ani nic , tad faktycznie daje sie jednego blessa i jednego seala i wystarcza

ale duel z priestem to już nie tak prosto , bo i manna sie kończy i trzeba jakośto oszczędnie i wogóle nakombinowąć sie trzeba .. grrrrr


a co do broni to uważam że najlepszy dla palla jest miecz (dla palla human) bo ma sie tak samo jak przy mace +5 w skillu a da sie na nim stosować te kamyki do ostrezenia nie pamiętam nazwy :D


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 14:09 
Cytuj  
Wiem jak dziala Recklessness, dzieki za przypomnienie. Tak bardzo Ci sie podobaja skille paladynskie to rollnij alta, zobacz jak to wszystko wyglada z drugiej strony. Bede chcial miec Mortal Strike i inne duperele to wroce do levelowania warriora, bede chcial pobiegac w babelku zagram paladynem.

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 14:10 
Cytuj  
meter: kamyki sa do ostrzenia zarowno mace jak i mieczy, sa 2 rodzaje kamykow :P

sweng: hehe, mozesz mnie nie lubic, ale shaman jest dla mnie najlatwiejsza klasa do zbicia :D (jesli zaczynam ;P), i w sumie tutaj szaman nie ma wiele do gadania dopoki nie ma 5.5 tys zycia bez bufow jak pan Drclinck czy tam Drclink u nas na servie, nie wiem skad on ma tyle hp, ale sklepac goscia (to shaman zeby nie bylo niedomowien) to praktycznie cud :D

ale lubie go bic w zergu, zeby mnie pamietal ;P (tak samo jak visiona i kilku innych :D, cos musi byc miedzy nami bo mojej gildii wiekszosc hordy nie lubi i bija nas przed innymi ;P)

ps. vision ma/mial 14 rank, wali za tyle z tego mieczora ze normalnie rogue od razu sie kladzie ;P


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON


Ostatnio edytowano 8 sie 2005, 14:16 przez Robus, łącznie edytowano 2 razy
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 14:13 
Cytuj  
nie wiedziałem :oops: :oops: :oops: :oops:


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 14:14 
Cytuj  
Dla uściślenia, miecze się ostrzy a macki wyważa :D


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 14:18 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
co innego z mele takim jak worek , który nie moze mi niczego dispelnąc ani nic , tad faktycznie daje sie jednego blessa i jednego seala i wystarcza

Wystarczalo. Wydaje mi sie, ze przestales grac przed buffem warka.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 14:23 
Cytuj  
roball napisał(a):
Mark24 napisał(a):
Ja tam jak łyknę deathbringera to sprawdzę sobie dual wielda - quel + deathbringer :P


GG, miecz do tankowania+deathbringer w dualwieldzie, masz skill ziomuś, jał.
Teraz w darkmoon faire rozdaja takie fajne itamz: http://thottbot.com/?i=43506 - bedzie lepsze do dualwielda niz QS.


tak roball dokładnie tak zrobię:
deathbringer w jednej łapce
Quelik w drugiej łapce


Btw. Beast to nie był atak personalny ze strony Robalka? Bo nie jestem do końca pewien.
[/b]

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 14:29 
Cytuj  
roball jesteś pewien że 35 > 55?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.