mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 108
Dołączył(a): 7.09.2002
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 22:28 
Cytuj  
hej mam pytanko takie malusie chce zaczac nowa postac najlepiej hordziaka i nie specjalnei wiem gdzie znaczy czy jest gdzies na jakism serwei wiare mocna polska albo polsko cos gildia do ktorej mozna sie dostac i nikt nie bedzie jakos mocno sapal ? znaczy nie interesuje mnei aby bylo to poslkie i koniec szukam koos kto jest zgrany i lazi po instancjah i BG w zwartej grupie i postacie wiedza co maj grac ( ja poprostu ma dosc solowania zrobilem tak 60 lvl i pass niby na moim sertvie jest posla silna grupa ale cos mi sie zdaje ze oni uwazaj graczy z poza ich kochanej warszawy za inszych klasowo a reszta polakow to hunterzy i rougowie wiec raczej dream teamu nie zmotamy sami :/ a hamburgery albo biegaj jak bydlo albo maj juz swoje paczki ) co domnei to nie potrzebuje helpa przy lvl czy kasie jestem samodzielny od zawsze ale che miec fajne party aby lazic po instancjach i na pvp wiec co istneje jakies miejsce gdzie mnie chca ^^ ?

ps mozliwe ze przenioslo by sie nas 3=4 osoby niestety o roznych czasach dobowych grania wiec ....

ps wisi mi jaki server czy pvp czy pve czy jaki kolwiek inny byle ang jezyczny

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 22:34 
Cytuj  
Nie napisałeś czy grasz na US czy EU, ale podejrzewam, że US skoro wspomniałeś o hamburgerach.

Na wypuszczonym 2 tyg temu serwie Ursin ja i parę osób rozpoczeliśmy zabawę od nowa, po stronie hordy. Mało nas, bo tylko trzech, czwarty jest na zmianę z trzecim (jeden komp mają), ale trzymamy się razem, razem questujemy. Aktualnie levele 30. Gorro, Baalack, Routgin, Mogoriin PST (warrior, mag, rogue, hunter)

*

Posty: 84
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 22:38 
Cytuj  
wie ktos kiedy blizz wypusci nowe serwery na eu?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 22:54 
Cytuj  
kemer napisał(a):
wie ktos kiedy blizz wypusci nowe serwery na eu?


Okolo patcha 1.7


_________________
Nestor#1522

**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2005, 06:03 
Cytuj  
A kiedy tego patcha mozna sie spodziewac ?


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2005, 07:22 
Cytuj  
poki co robia wszystko zeby graczy do BL zniechecic... lagi pady...


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2005, 08:30 
Cytuj  
Mroczny napisał(a):
A kiedy tego patcha mozna sie spodziewac ?


AFAIK początek września.


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 sie 2005, 12:29 
Cytuj  
nie wiadomo, czy będzie na test realmach.
Obstawiam, ze po porażce "testowania" BWL które nic nie dało (bo w sumie BWL się nie testowało, testowało się pasek honoru...) mogą sobie odpuścić testowanie Zul'Farak bez testowania samego dungeonu (bo to bezsens).

Widziałem BLUE post, że mogą się zgłaszać gildie na testerów nowego contentu jakiś tydzień temu.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2005, 12:41 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Widziałem BLUE post, że mogą się zgłaszać gildie na testerów nowego contentu jakiś tydzień temu.


No tak, bo z randomami to UJ mozna a nie testowac nowe dungeony..


_________________
Nestor#1522

*

Posty: 89
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2005, 19:22 
Cytuj  
MooD napisał(a):
hej mam pytanko takie malusie chce zaczac nowa postac najlepiej hordziaka i nie specjalnei wiem gdzie znaczy czy jest gdzies na jakism serwei wiare mocna polska albo polsko cos gildia do ktorej mozna sie dostac i nikt nie bedzie jakos mocno sapal ? znaczy nie interesuje mnei aby bylo to poslkie i koniec szukam koos kto jest zgrany i lazi po instancjah i BG w zwartej grupie i postacie wiedza co maj grac ( ja poprostu ma dosc solowania zrobilem tak 60 lvl i pass niby na moim sertvie jest posla silna grupa ale cos mi sie zdaje ze oni uwazaj graczy z poza ich kochanej warszawy za inszych klasowo a reszta polakow to hunterzy i rougowie wiec raczej dream teamu nie zmotamy sami :/ a hamburgery albo biegaj jak bydlo albo maj juz swoje paczki ) co domnei to nie potrzebuje helpa przy lvl czy kasie jestem samodzielny od zawsze ale che miec fajne party aby lazic po instancjach i na pvp wiec co istneje jakies miejsce gdzie mnie chca ^^ ?

ps mozliwe ze przenioslo by sie nas 3=4 osoby niestety o roznych czasach dobowych grania wiec ....

ps wisi mi jaki server czy pvp czy pve czy jaki kolwiek inny byle ang jezyczny



Sunstrider. Mamy tam polska gildie. Horda. Z przyjemnoscia "przygarniemy" kolejnego polskiego gracza :) Okolo 70 osob, ale szescdziesiatki dopiero zaczynaja sie pojawiac. Najnizszych lvl dosc malo, wiec nie moge zagwarantowac, ze poczatek bedzie w party non-stop, za to na pewno po zebraniu odpowiedniej ilosci lvl 60 mamy zamiar razem robic wszystkie wieksze instancje, BG, PvP. Mamy server komunikacji glosowej...
W razie czego - nicki GM'a:
Mootah, Sarg, Wharg, Shadowburn, Fireburn, Beatsy. Zawsze mozesz tez probowac "/who Hamster Horde"

**

Posty: 305
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 sie 2005, 11:44 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
mogą sobie odpuścić testowanie Zul'Farak


Eee chciales powiedziec Zul' Gurub ? :D


_________________
QpSeCzolg i na ryby...

"Demokracja tym sie różni od Anarchii, że jest cichsza."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.