mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 15:55 
Cytuj  
ot: pio grales moze w utka ??


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 16:35 
Cytuj  
A co panowie myslicie o serwerze bloodscalp, moze ktos tam gra? Szukam serwera pvp, dobrze dzialajacego, high population o A vs H ratio 50 na 50% i wedlug censusa sa to trzy serwery: Bloodscalp, Burning Blade, Al'Akir. Nawet juz zaczalem na BB, ale jesli takie sa z nim problemy to jestem w stanie jeszcze zmienic serwer. Sa jeszcze tez Dragonmaw, Wrathbringer, Nera'thor, ale na nich troszke mniej graczy.

*

Posty: 61
Dołączył(a): 10.03.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2005, 14:30 
Cytuj  
ja tez zaczalem grac na BB narazie nie mam problemow ale mam maly lev i jestem jeszcze w stanie zmienic serv,wiec mam pytanko ile polakow gra na al'akir po stronie hordy i czy jest jakas polska gildia?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2005, 14:58 
Cytuj  
Ja tam gram sobie na tym nowym servie. Jak juz sie wbije to gra sie bardzo dobrze. Podoba mi sie ze na wszystko jest popyt, do wszystkiego znajdziesz grupe no i wogole fajna atmosfera jak wszysto startuje od poczatku

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2005, 17:10 
Cytuj  
The maelstrom=must!!! :)
jak dla mnie 0 lagow ping rzadko powyzej 200 :] :D

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2005, 19:25 
Cytuj  
Gram na Deathwingu i jakoś nie zauważam specjalnych problemów - nie pamiętam kiedy ostatnio miałem wysoki ping albo był pad serwa. Ostatnio zrobiłem sobie też alta na Maelstorm i Dragonmaw - podobnie jak na Deathwingu.

Inna sprawa czy przyjemnie się gra na DW jako postać low lvl - może to już skrzywienie osoby grającej zbyt długo na 60lvl ale mam wrażenie, że na tym serwie 80% ludzi to osoby koło 60lvl.


_________________
Altaya | BF4


Posty: 11
Dołączył(a): 28.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2005, 20:11 
Cytuj  
narzekacie na lagi a w wiekszosci przypadkow to wcale nie jest wina serwera lecz waszego lacza, ktorego upload nie jest w stanie wyrobic takiej ilosci graczy i sciagnosc dostatecznej ilosci danych, i tutaj rozwiazaniem jest jedynie grac na serwerach low (neo) ewentualnie na medium

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2005, 20:47 
Cytuj  
Ja tam gram na Al'Akir...

Grałem na Burning Legion ale miałem dosyć tego, że trzeba było stać czasem w kosmicznych kolejkach.

Po za tym... Al'Akir masa ludzi na low-lvl.

SvD.


_________________
Obrazek

**

Posty: 295
Dołączył(a): 25.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 10:10 
Cytuj  
civi napisał(a):
Ja gram na the maelstorm ale - jak na wszystkich innych serwerach, miałem na nim (i mam) wczoraj i dzisiaj problem z lagami. Avg. ping stopniowo rośnie i ok. co minute mam lag pare sekund, czasem jakiś przebłysk dobrego pingu i potem znowu - nie da się grać... Użycie łącza "in - 0.76 kB/s, out - 0.41 kB/s" (dsl z tpsa 1024/256) więc raczej nie tam leży przyczyna. Zato przedwczoraj ping żadko kiedy przekraczał 130 :)


Jezeli chodzi o serwer maelstrom to sprawa wyglada nastepujaco. Zarowno na dsl 2 mb w pracy jak i na neo u mnie w domu to nie da sie grac na tym serwerze. Lag pojawia sie tylko wtedy gdy jest duzo postaci wokolo. Im wiecej postaci tym wiekszy lag (siega nawet 10000ms) Podejrzewam ze jest to wina jakiegos routera na trasie laczy tpsa (kolega ma kablowke i u niego jest wszystko ok). Ta sama sytuacja dotyczy sewera Ragnaros oraz nowego serwera Haumarush. Natomiast na starych serwerach (BB, BL) umiejscowionych w Paryzu wszystko jest ok. Mieszakam w Poznaniu i nie wiem czy ten lag dotyczy tylko mojej miejscowosci czy calej Polski.

Dodam ze robielem reinstalke systemu i wowa i sytuacja sie powtarza.

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 10:27 
Cytuj  
Lowen
Ja tez mieszkam w Poznaniu mam Neo i tę samą sytuacje wiec sądzę że to TPSA ...oczywiscie oni twierdza ze to wina mojego komputera (mam czysciutki system i tylko WoW-a :) )
Mój "rekord" w MC 70k ms latency :evil:

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 10:55 
Cytuj  
Gram na Maelstrom i powiem tak - ostatnio w MC cała Polska miała takie lagi, że nie mogli walczyć. non stop dc, logouty i takie tam - ja miałem ping w porywach 300... Ja mam InterNeo z Pilickiej Telefonii (lokalny operator), płacę tyle co za neo, łącze 512 - nigdy nei mam lagów (no, na palcach jednej ręki można policzyć jak mi latency skoczyło powyżej 1k, na palcach dwóch rąk jak powyżej 600). Więc to musi być coś z TePsą.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 10:57 
Cytuj  
Na Shadowsongu od paru dni czesto jest "serwer lag" czyli doskonale znale opoznienia przy lootowaniu/castowaniu. A serwer wcale duzej populacji nie ma.

X.

PS. Latency w normie, powyzej 80ms nie wchodzi, lag jest wyraznie po stronie bazy danych serwera.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 295
Dołączył(a): 25.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 11:10 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
Lowen
Ja tez mieszkam w Poznaniu mam Neo i tę samą sytuacje wiec sądzę że to TPSA ...oczywiscie oni twierdza ze to wina mojego komputera (mam czysciutki system i tylko WoW-a :) )
Mój "rekord" w MC 70k ms latency :evil:


Dobrze ze usprawnili kilka dni temu serwer BB bo w tej chwili to moja jedyna alternatywa. Na serwerach postawionych w niemczech (jezeli sie nie myle) nie da sie w ogole grac.

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 11:19 
Cytuj  
Mam nadzieje że MS tez poprawia....

@MacDwain
Ja nie tyle mam lagi bo fps na poziomie 90 tylko tak zwane "Spike Lag" tzn.ja sobie moge biegac ale wkoło mnie wszystko stoi .........
wiem na 100% że to wina TPSA ale panowie z tepsy sie wypieraja i mówią że przez 8 dni mam śledzic serwer Blizza (co jest zabronione) żeby im to udowodnic ...............

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 13:29 
Cytuj  
no najgorsze jest to zajebiste zjawisko kiedy wchodzisz do swiata a tu jeb wszyscy jakby niewidzialni albo biegaja w kolo badz odbijaja sie od sciany. probujesz cos napisac ...... i kapa. wina jest nie po stronie TePsy a po stronie serwow bliza. zaczelo sie od pierwszego BG (choc powiem szczeze ze i przed sie zdazalo) jaki postawili. w IF i ORGRIMARZE mozna zapomniec o jakims "przyzwoitym" pingu. czasem nie mam sil juz patrzec na to wszystko. ide oddac q a ty jeb jakis dzifny lag (po oddaniu przewaznie) i nie moge ani pisac na chacie ani gadac z NPC a widze co kto pisze na GC i wogole.


_________________
Wszystko co powiesz, moze i napewno bedzie uzyte przeciwko tobie.

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2005, 09:58 
Cytuj  
Prosiak
mam to samo i faktycznie wczesniej nie mialem problemow zadnych z lagami........to teraz jak dodadza nastepne BG to moge zapomniec o WoW

*

Posty: 89
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2005, 03:15 
Cytuj  
Sunstrider. Raczej bez takich napadow lagowania, jakie opsiales...

*

Posty: 61
Dołączył(a): 10.03.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2005, 15:49 
Cytuj  
ja tez mieszkam w poznaniu i mam Internet Radiowy i wszystko chodzi mi pieknie na BB!!!Wiec to wina Neo

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2005, 18:36 
Cytuj  
zebym mial neo to moglbym sie zgodzic. wszyscy moi kumple jada na dsl (o przepraszam 1 chyba na neo) i mamy ten problem ze w orgrim i innych miejscach czasami dziwnych miejscach mamy DC. albo cuda niewidy sie dziaja


_________________
Wszystko co powiesz, moze i napewno bedzie uzyte przeciwko tobie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 sie 2005, 18:45 
Cytuj  
ok jest tak

od rpemierty eu gralem na BL ok byl ospoko zadnych lagow etc itp bylo git

zrobilem sobie 3 miesieczna przerwe.. powrocilem na humarush i w miejsach z duza iloscia ludzi np xroads, ogri czy uc mam laga ktory czesto nawet sie discem konczy...

w sumie zjebalem admina porzadnie za to ze cos speirdolil ale widze ze to wina tepsy :P

chyba trza bedzie przerposic :(

btw: jest jakas szansa ze hamarusha naprawia czty mam szukac serwerow umiejsocwionych we francji?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.