mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2005, 07:11 
Cytuj  
tak


_________________
gole babki i czekoladki

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2005, 08:50 
Cytuj  
Robcie tego mind controla.... a caly teren obstawcie po 3 rogue z kazdej frakcji (jak ktos podejdzie obojetnie z jakiej frakcji wtedy to gank haha)

jakie podchody :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 5 sie 2005, 13:54 
Cytuj  
Lutus Victorinos o ile dobzre go zrozumialem twierdzi ze umiesz robic shifting cloak? Usiluje od dawna zrobic ten plaszczyk sobie ale albo ktos z gildi spzredaje recepte albo inny stwierdza ze nie bedize chodzil po skin of shadow nawet jak mu sie zlozymy na recpete z ah a ostatnio rogal ktoory ja znalazl postanowil grac tylko nowa postacia:|

**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2005, 18:06 
Cytuj  
jestme pro inzynierme i zawsze robie boty do MC wiec nie wiem skad vic ci cos o jakies ubranakach wspominal :P

aha i mam pytanie
czy demony poprostu sie pojawiaja jak przyjdzie na nie pora ???
czy to znaczy ze musze siedziec w miejscu respa i czekac jak taka nie powiem co ?
i ostatnie
czy te lokacje z thottka odpowieadaja rzecywistym bo nie mam zamiaru po calej mapie latac :) ?


_________________
gole babki i czekoladki


Posty: 1
Dołączył(a): 2.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2005, 18:29 
Cytuj  
O ile wiem laza pod postacia ludzka i kiedy do nich zagadasz zmienaja sie w demony. Jak ktos je zdespwnuje respawnuja sie po 1-3 godzinach.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 01:46 
Cytuj  
Dostalem dzis black sinew z onyxi iw zialem sie porzadnie za demony narazie mam zabite dwa (winterspring i silithus) Polecam filmiki stad :
http://forums.worldofwarcraft.com/threa ... post600151
i ogolnie zapoznac sie z calym tematem.
Dziekuje lutusowi ze pomagal mi czitowac z fear wardem przy tym w silithus ( mimo to dalem wtedy ciala) Udalo mi sie go w koncu polozyc bez czitowania i tylkoz ze zbuffowanym intem :) Jakby ktos mial pytania co do tej walki to sluze pomoca. Tego w winterspring zabil za mnie koles z allince:D Podejchalem zobaczyc jak on wogole wyglada a akurat byl tam hunter z alliance, sprobowal raz ale mu sie nie udalo i zginal no to pomysallem a sprobuje ja teraz ale po chwili biegania stracilem agro . W tym czasie tamten hunter wrocil wiec ustapilem mu a nawet czyscilem droge z mobkow :) Zabil demona (btw najlatwieszy chyba ze wszystkich) a to ja moglem lootowac:)
Zabije go chyba jeszcze raz zeby dla samej satysfakcji ale sytuacja byla smieszna. Dzis sprobowalem jeszcze simone w ungoro ale nie mialem juz potionkow i marchewek i skonczylo sie na 30%. Tego w bs wogole jeszcze na oczy nie widzialem ale podobno jest rownie latwy jak ten w ws
Generalnie problem stanowi tylko ten w silithus i trzeba kilka razy sprobowac zeby nauczyc sie schematu postepowania z nim. Reszta to kwestia jednego dwoch podejsc przy ktorych nikt nam nie bedzie przeszkadzal . Nie mam czasu graz za duzo ale mysle ze jutro zabije oba i luk bedzie moj:)

**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 07:48 
Cytuj  
no a dla mnie ten z WS i BS to jakis koszmar od 2 tygodnie do nich podchodze jak do jeza
o ile ungoro 1 proba, silithius za 2 podejsciem
to do tego z BS podchodzilem z 6 razy ( ostatnio na 17% pomogl mi pewien warek ) do tego w ws z 8 razy

ogolnie z moich spostrzerzen

ungoro
osobiscie dla mnie najlatwiejszy demon,
potrzebne buffy/butle - warto zapodac staminke, motw, z butli - jakies poty hp,marchewki,kulki, przydatna jest bron mele z enchantem demonsly
taktyka - na starcie lapiemy w pulapke peta i podbiegamy do demonicy okladajac ja mele, pratycznie cala filozowie to odpowiednie lykanie potow zeby czasem nie zabraklo nam cooldowna jak podbiegnie pet to go ignorujemy, on nas oklada w sumie nie demon
po zabiciu demona DF, pet odchodzi my wstajemy lootujemy cialo
przed rozpoczeciem walki warto wybrac miejsce, w ktorym nie ma zbyt wielu mobow by ich nie zagrowac podczas walki

silithius
2 ktorego zabilem
jek sie gra po stronie alliance to kluczowy jest kumpel dworf priest :) daje ci fear wanda i shadwo res, ty wypijasz Gr sahdow prot potion i demon jest juz praktycznie pozamiatany :P
jego slaba strona jest WC praktycznie kazdy powoduje ze demon staje w miejscu, problemem sa male robaczki ktore wywala z siebie w duzych ilosciach, sa wole i spokojnie mozesz im uciec tylko jak jest ich okolo 15 - 20 to zaczyna sie problem i wtedy trzeba odpowiednio uzyc valley,
uciekajac robaczkom trzeba nakladac wc na demona i walic w niego czym popadnie ogolnie zuzylem na niego 3 kulki z felwood

BS
probowalem go zabic okolo 6 razy roznymi sposobami i chyba juz wiem jak najskuteczniej go pozbawic zywota,
kluczowa w tym starciu jest mana - bo poprostu okladasz go caly czas
konieczne buffy to Ai od maga i dobry bylby spiryt od priesta, na pewno nie obejdzie sie bez major mana potow min 2
demon lubi wejsc we frenazy i wtedy potrafi sprzedac hita za 2500 standardowo wali po 1200 -1400, ale jest sposob by udezal za 1 :)
jak dochodzi do starcia w mele potraktoj demona scorpidem spada mu dmg o 350%
bol polega na tym, ze trzeba to dobrze rozegrac, bo zdarzalo mi sie jak uzywalem scorpid bieglem do mele by zalozyc wc na demonie a on w tym momencie wchodzil we frenzy :) i dostawalem 2 hity po 1200 :)
ogolnie metoda jest taka ze staramy sie uzywac autoshota jak da rade podbiegamy wc run cs w miedzyczasie strzelamy ile sie da znow zwarcie wc i tak wkolko
i jedna uwaga kilka razy zdazylo mi sie ze demona wszedl w evade :(
i bolem jest duza ilosc turystow polujacych na thorium, ktorzy juz niejednokrotnie probowali mi pomagac co konczy sie zniknieciem demona

WS
dla mnie najtrudniejszy ( chyba mam do bani kite )
wlasciwie nie potrzeba zadnych buffow przyda sie na pewno kazdy dostepny ale demon jest spokojnie do zrobienia bez buffow
na czym polega kruczek - ten demona dostaje 350% obrazen od serpenta
z naszej strony musimy tylko zachowac min odleglosc 30y od demona w innym przypadku dostajemy cursa/cholerawieco z dota 600 hp down co 1s i praktycznie jest po walce
caly czas hunter musi byc na cheetah ( mnie i tak dogania nie wiem jak on to robi ) i najwazniejsza sprawa trzeba wyczyscic z mobow pewna czesc terenu zeby czasem jakis cie nie zaczepil jak biegniesz na aspekcie :( co mi sie zdazalo kilka razy
mam juz wyczajone miejsce gdzie biec ale jak narazie udalo mi sie zjechac tego demona do 37%
to bydle ma skolonnosci do popadania w evade w jednym kluczowym miejscu gdzie juz z terenu z mobami wchodzisz na droge
walka sprowadza sie do wlaczenia aspektu przywalenia z cs run serpent run cs run serpent
po 12 -14 serpentach demon powinien pasc
ja nie potrzafie dotrwac do tylu serpentow, ale juz 3 -4 hunterow to zrobilo wiec metoda jest pewna :)


_________________
gole babki i czekoladki

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 11:32 
Cytuj  
No wlasnie z fear wardem ten w silithus to latwizna ale bez to najtrudniejszy z demonow. Fear ward jest zbugowany bo o ile wiem powinien chronic tylko przed jednym fearem a nie przez pelne 10 minut.

Jak ten w ws cie dogania? Walsiz jum shooty? Ja przy jedynej probie wlasnie wrecz za daleko od niego odibieglem i stracilem agro.

Tego w ungoro to sprobuje teraz najpierw zabic peta pozniej babeczke


Posty: 5
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 12:24 
Cytuj  
Ten w WS jest w miare prosty madness jak nawalasz go arcane shotem ( wczoraj o 3 go zabilem), bez arcane za łatwo gość traci aggro. Dobra rada ktorej nie znalazłem w żadnym poradniku to skołłowanie sobie demonic rune z Felwood, wtedy Ci się mana nie skończy. CS wougle nie używałem nawet.

2 sprawa . Thx Vercin za profesjonalne podejscie wtedy w Silithus. Szkoda że Ci się nie udalo. Podoba mi się jak 2 hunterów , mimo że z przeciwnych nacji umie sie dogadać :]


_________________
Life is brutal

**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 12:34 
Cytuj  
ja chyba nie potrafie robic jump shotow :P


_________________
gole babki i czekoladki


Posty: 5
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 12:47 
Cytuj  
To sobie poćwicz na warriorach :P Po 20 duelach z nimi się nauczysz :]


_________________
Life is brutal

**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 15:27 
Cytuj  
nie muze skakac by zabic warka :P


_________________
gole babki i czekoladki

**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 17:14 
Cytuj  
jezdze od godziny i go nie ma --- vercin :)


_________________
gole babki i czekoladki

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 17:17 
Cytuj  
Wlasnie zabilem tego w ungoro :) IDe zbaic ostatniego a tu gryby dworf naro go kampi:) Ostatnia glowa i luk :D Nie uzywasz irca probowalem cie zapac na kanale waszym.

**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 17:47 
Cytuj  
nie tam same miski z kr siedzia i opowadaja sobie jacy to sa boscy, wiec nie dziekuje :)


_________________
gole babki i czekoladki

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 18:58 
Cytuj  
to chodz na thedust albo wow-pl :) Demona ciegale na oczy nie widzialem:| Udalo ci sie go zabic dzis?

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 21:56 
Cytuj  
z hotfixowali fear ward, schodzi po 1 razie od mobow, wlasnie sie o tym przekonalismy na magmadarze, jak mi tank zaczal latac po pokoju:P


_________________
Nie mam pomyslu na signature


Posty: 5
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2005, 00:25 
Cytuj  
Normalnie schodzi po 1 razie , ale w przypadku Silithus nie schodzi przez 10 min. Zabiłem go 30 min temu, teraz czas na BS wieć Vercin masz konkuręcję. :lol: .


_________________
Life is brutal

**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2005, 18:08 
Cytuj  
dzis go zabilem

nie biegaj z nim jak szalony popatrze na ten film do kotreog dales link

metoda jest taka czekasz az wejdzie we frenzy walisz scorpid podbiegasz na 2 hity mele bez skill 3 hit jest wc ocbiegasz as rank 1 czekasz na frenzy i scorpid podbiegasz 2 hity mele bez skill 3 jest wc i tka wkolko dzis go zabilem ta metoda


_________________
gole babki i czekoladki

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 sie 2005, 18:26 
Cytuj  
No kumpel zabil go biegajac wlasnie. Do mele to jak sam jestem to nie mam go gdzie bic wszedzie moby sa w ostaniej probie podprowadzilem go tam pod altar of storms i zaczalem mele jak na filmiku i szlo niezle mial 50% ale jakis warrior 56 z alliance postanowil mi pomoc:|

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.