mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1250 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 63  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 11:07 
Cytuj  
Dana napisał(a):
1. MT ginie w 5sekund bo healerzy dostali feara (niepostawili tremorów)
2. Podczas bicia Magmy resują się houndy
generalnie przeczytajcie sobie takte na magma.
wydaje mi sie że po pierwsze healerzy muszą się ustawić na max range heala. poprostu tank musi stac od poczatku w jednym miejscu i hunter do niego puluje.

healerzy przed walka przysuwaja sie do tanka az zlapią range i beda wtedy poza zasiegiem feara. jak tank ladnie przełacza pomiędzy barserker rage a defence stance to wipa byc nie moze

powodzenia


_________________
psn

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 11:26 
Cytuj  
W niedziele rag padł po raz trzeci w pierwszej próbie... powoli zaczyna to przypominać farmowanie Onyxii. Niestety tym razem jakieś taki niewydarzone dropy :S


_________________
Altaya | BF4

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 19:03 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
rotfl rayla shamani to mogą sobie leczyć w Wailing Caverns max a i to kiepsko. Wszystkie next instance wymagają priesta/druida. Imho jakbym miał biegać i bandażować ludzi to przegoniłbym większość shamanów.


OMG mark tak grubej przesady dla podkreslenia swojej opini nie widzialem
dawno ... wyrwalo mnie z butow ze smiechu. thats good stuff ...keep it going m8 =]

marku nie wiem czy zauwazyles ale w top 10 healers jest zawsze paru shamanow,w ten piatek i sobote w MC shaman byl #3 i #4 (dla tych co nie wiedza mark i ja i emesio z tych postujacych tutaj jestesmy guildmates) nastepnym razem moze sproboj swoich mistrzowskich bandazy za kazdego przegonionego shamana stawiam 6 pack :>.


Co do kolegi ktory ktory gdzies tam wyzej pisal ze shaman bez mana tide jest bezuzyteczny .. kolejny esktremista ^^
mana tide jest pozyteczny i pomocny, nie ma watpliwosci ale nie jest absolutna koniecznoscia i shaman ktory nie jest full resto z pewnosci nie jest gimpniety do end game - juz wazniejsze zeby mial resto do nature swiftness to nawet dosc wazne i potrafi wiele zmienic.
U nas w gildii jest 1-2 full resto shamanow na 8 aktywnie bioracych udzial w mc/ony/bwl.


_________________
Obrazek

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 19:10 
Cytuj  
Mam pytanie do wszystkich osób chodzących aktywnie do MC/BWL, na Onyxie itp:

Jak wyglądają u was sign upy? Bo jak rozumiem muszą pojawić się jakieś problemy jeżeli gildia jest duża i organizuje tylko jeden raid. Jeśli pojawiły się takie problemy to jak je rozwiązano?

Pytam, ponieważ u nas jest właśnie nieciekawa sytuacja i ciężko o rozwiązanie, które zadowoliłoby większość.


_________________
Altaya | BF4

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 19:11 
Cytuj  
Poczytaj nasze forum:D Najowszy news o systemie zapisow:)Nie da sie zadowolic wszytkich...

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 19:20 
Cytuj  
first come first deserve.
nasza gildia jest najmniejsza z tych najlepszych na serwerze - na raidy przychodzi 40-42 osoby a tak na codzien z 15-20 osob sobie stuka.


_________________
Obrazek

**

Posty: 263
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 19:26 
Cytuj  
u nas kazda klas prowadzi kolejki i sprawdza sie to dosc dobrze

**

Posty: 356
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 20:11 
Cytuj  
u nas jesli przychodzisz na okreslona godzine to na 90% masz invitke, aczkolwiek invitki wygladają na przyklad tak: protection tanks message Andrade, restoration shamans message Andrade itd
moim zdaniem to najrozsadniejsze wyjscie, bo skoro chcesz itemki z pve to badz pozyteczny w pve (prosze, nie rozwijajcie tego w strone: liczy sie skill nie build itd, proszę)

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 20:17 
Cytuj  
No dobra ale jak jest np dziesięciu dobrych warków a potrzebujecie tylko pieciu? Jak rozumiem wtedy kto pierwszy ten lepszy - ale kiedy zaczynacie sign upy? Czy jest to jakoś zapowiedziane czy leader po prostu o pewnej bliżej nie określonej godzinie zaczyna zapisywac i kto miał szczęście być akurat wtedy online się dostaje?


_________________
Altaya | BF4

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 21:09 
Cytuj  
Vorten napisał(a):
No dobra ale jak jest np dziesięciu dobrych warków a potrzebujecie tylko pieciu? Jak rozumiem wtedy kto pierwszy ten lepszy - ale kiedy zaczynacie sign upy? Czy jest to jakoś zapowiedziane czy leader po prostu o pewnej bliżej nie określonej godzinie zaczyna zapisywac i kto miał szczęście być akurat wtedy online się dostaje?


W mojej gildii jest tak ze na forum jest dzial signups no i teoretycznie kto pierwszy ten lepszy. Ale i tak decyduje jakos ekwipunku, build itp.

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 21:11 
Cytuj  
Gratz;]]]]]]]]]]]]

Kto dostal Spinal reapera? Pytanie retoryczne w sumie. Na TH jakas gildia zatlukla Ragnarosa i dali Spinal Reapera paladynowi;] Niezly polew, w sumie dobrze bo jakby woj dostal to ja wole takiego nie spotkac na swojej drodze.

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 21:23 
Cytuj  
roball napisał(a):
Spinal Reapera dostal warrior, cena dla paladynow byla mnozona x2 jesli ktos by chcial :)

kurwa jak fajnie hehe


Uehehehe, a z ciekawosci spytam: ilu z was zdechlo? No i 10000x gratz ze za pierwszym razem.

Teraz Nerfarian:P

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 21:30 
Cytuj  
roball napisał(a):
3 martwych, w tym ja bo pechowo 3 razy polatalem :s


Ladnie ladnie... zeby nie to ze alliance to az bym o strategie poprosil;]
A w ofiarach to roguow nikt nie liczy, rogues are born to die :P

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 21:39 
Cytuj  
roball napisał(a):
rogue powinni byc trzymani zywi przez cala walke za wszelka cene ;) co do strategii to sciagnij sobie film:

http://files.filefront.com/Glamour_kill ... einfo.html

zabawny filmik, gildia z naszego serwera.. niezbyt za nimi przepadam bo sie lansuja na pro playerow ;)

uzywalismy dokaldnie tej samej taktyki - kluczem do wygranej jest dobre ustawienie + dobra koordynacja przy zabijaniu spawnow.

wbrew pozorom ragna jest prosty..bardzo :)


Z tego co mi wiadomo to dosc szybka walka, albo inaczej musi byc szybka bo inaczej sorry nara.
Hm, a na spawny dzialaja wszelakie snary stuny rooty sieci itp?

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 21:49 
Cytuj  
roball napisał(a):
tak, ale trzeba je zestackowac i napieprzac blizzardem caly czas + melee oczywiscie. Do tego casterzy powinni przed sonsami lyknac fireres pota bo ich aura zjada mane o ile dobrze pamietam i zmienia ja w dmg.


wprost zajebiscie.... czyli wspanialy sposob zeby z mojego szamana zrobic bezuzytecznego wannabie warriora.
To samo na Geddonie, wystarczy ze jakis frajer z decursive przysnie i moge sobie usiasc na glebie i patrzec na rzeznie;].
Nie no moja gildia potrzebuje troche itamzow + praktyki. O Ragnie to narazie nie marzymy.

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 22:16 
Cytuj  
Jeśli już o ragu mowa to właśnie z niego wypadł item na widok którego autentycznie opadła mi szczęka...wiadomo Mc epic set itp ale to: http://www.thottbot.com/index.cgi?i=Perdition's%20Blade
:o Szkoda, że jako palek nie moge daggerow używać :)


_________________
Altaya | BF4

**

Posty: 263
Dołączył(a): 29.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 22:32 
Cytuj  
zapisy - /g inv me = kto pierwszy ten lepszy. Kiedys wystarczylo wejsc 40 minut przed startem, potem godzine, a teraz i to za malo ;p


_________________
We live as we dream - alone. [J.Conrad]

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 23:06 
Cytuj  
roball napisał(a):
Vorten napisał(a):
Jeśli już o ragu mowa to właśnie z niego wypadł item na widok którego autentycznie opadła mi szczęka...wiadomo Mc epic set itp ale to: http://www.thottbot.com/index.cgi?i=Perdition's%20Blade
:o Szkoda, że jako palek nie moge daggerow używać :)


I cale szczescie ze nie moze bo zawsze moglby sie znalezc debil ktory by na to bidnal.


Niestety hunter moze:P
Nie no ja sie na DKP nie znam ( uzywamy innego systemu) ale chyba raidmaster decyduje komu dac itamz wiec chyba nie jest taki glupi zeby dac Perditions Blade warlockowi.

Tak czy siak roznie to bywa. Poltora tygodnia temu woj dostal Earthshakera a za 2 dni wyszedl z gildii;\ Szkoda sensu na takich ludzi.

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 23:36 
Cytuj  
kag napisał(a):
zapisy - /g inv me = kto pierwszy ten lepszy. Kiedys wystarczylo wejsc 40 minut przed startem, potem godzine, a teraz i to za malo ;p


ZOMG KAGGI. oddawaj DKP !

Nie zdarzylo sie jeszcze, zeby pierwszy mass invite na te 30 min przed rajdem zapełnił rajd całkwicie.


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 sie 2005, 00:41 
Cytuj  
roball napisał(a):
Heh ;) u nas w gildii dramatow bylo duzo strasznie..

Pierwszy sklad lavy to byli ludzie z 2 najwiekszych [w marcu] gildii na stormscale + ludzie ktorzy przeszli na EU z serwerow US [ruscy, guildmasterzy]. Ruscy chcieli zrobic na ss gildie ktora bedzie aktywnie biegac do MC\Onyxii i udalo im sie, lava przez dlugi czas byla pierwsza gildia po stronie alliance ktora lazila do MC. No i ktoregos tam dnia maintank (zyzo - szwed) nie dostal kasku wratha z onyxii bo mial za malo dkp i kto inny go sobie kupil, strasznie sie rozplakal, odszedl z gildii i zalozyl <Glamour>. Za nim poszlo okolo 20 osob (szwedziki), zmergowali sie z inna szwedzka gildia ktora miala okolo 20 osob i od tej pory glamour plulo na lave bo biedny zyzo nie dostal itamz ktorego chcial. Wtedy wlasnie ja dolaczylem do lavy, to bylo jakos na poczatku kwietnia o ile dobrze pamietam, gralo sie fajnie, biegalismy do mc i onyxii. No i kiedys tam szwedzi ktorzy zostali w lavie zdecydowali ze w dupie maja gildie, zabrali swoje epix ktore leechowali przez kilka miesiecy i poszli do glamour. Ogolnie lava stracila okolo 35 osob z bardzo dobrym sprzetem bo szwedziki wolaly grac ze 'swoimi' bo ich strasznie bolal angielski na guildchacie i na ventrilo.. dlatego wlasnie mam taka niechec do <glamour> ;x

Wiec jak widzisz moga sie trafic wieksze kupy niz 1 koles z earthshakerem ;)

btw, eartshaker w nowym patchu bedzie mial nowa graficzke :]


To juz jest pedalstwo... ten woj to nie jedyny ktory spier*** razem z epixami... ogolnie kolesie roz**** jedna z lepszych gildii na servie i sciagneli paru ludzi od nas;\

A co do shakera, mam nadzieje, wyglada strasznie kijowo;] ale ten proc jest sexy;]

edit: male poprawki;]


Ostatnio edytowano 23 sie 2005, 09:36 przez Huba, łącznie edytowano 2 razy
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1250 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 63  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.