mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 25
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sie 2005, 09:08 
 
Mam Electrona do rachunku eMax. Chciałem opłacić nią abonament kumplowi i strona nie przyjmuje jej numeru. Gdy wpisałem jej numer przy swojej subskrypcji system ją łyknął. Nie wiem, co się dzieje :/

Ktoś płaci tą kartą? W ogóle się da?

I jeszcze parę luźnych uwag dotyczących całego forum. Chciałem się z tym problemem podpiąć pod jakiś istniejący temat o płatności, ale NIESPODZIANKA, wszystkie pozamykane, cholera wie dlaczego. Chciałem poczytać na temat płatności w FAQ, a tu NIESPODZIANKA, informacje chyba jeszcze sprzed premiery EU. Litości...

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2005, 09:25 
 
Z tego co wiem to jedyną prawidłową formą płatności jest eKarta w mBanku której założenie kosztuje 25zł rocznie.

SvD.


_________________
Obrazek


Posty: 25
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sie 2005, 09:30 
 
Bardzo pięknie, ale moje pytanie było inne i chyba jasne ;) Że się da płacić eKartą wiem, że platynową Visą z tokijskiego banku jakigoś tam też wiem, ale co mi z tego...


Posty: 29
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2005, 09:40 
 
Spróboj wpierw anulowac konto, w menadzeze na dole masz takiego płaczacego orka, spraw by sie rozryczal (nie boj sie twoi hero zostaja na koncie nic sie z nimi nie dzieje) i ponownie sproboj zaplacic.

powodzenia

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 sie 2005, 09:50 
 
Wiekszoscia electronow w polsce nie da sie placic w necie. Jedynie ta karta z intelligo jakos dziala.

Net-vise mozna zrobic od reki za 25/rok. Przydaje sie :)


_________________
Nestor#1522

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2005, 10:39 
 
Lookash napisał(a):
Bardzo pięknie, ale moje pytanie było inne i chyba jasne ;) Że się da płacić eKartą wiem, że platynową Visą z tokijskiego banku jakigoś tam też wiem, ale co mi z tego...


Odpowiedziałem Ci w sposób w którym mogłem Ci choć w jakimś najmniejszym stopniu pomóc.

Używasz mBanku, to załóż eKarte jest o wiele bardziej przydatna. W przyszłości jak będziesz chciał grać na innych mmorpg nie będziesz się zastanawiał czy przyjmie Ci electrona czy nie.

A wyrobienie trwa ok. tygodnia więc to chyba nie tak dużo?

SvD.


_________________
Obrazek

**

Posty: 399
Dołączył(a): 15.09.2004
Offline
PostNapisane: 27 sie 2005, 12:18 
 
Karta VISA Electron z mBank ,podobnie jak i wiekszosc nieda sie placic w sieci ,maja zablokowany kanal platnosci internetowych ( wogle platnosci bez uzycia fizycznego karty ),jedynym wyjatkiem jest tu karta VISA Electron Inteligo ,ktora dziala bez problemow ,wiem bo sam ja mam i nia oplacam abonament,pozatym znam sie na bankowosci ,zwlaszcza jesli chodzi ,o karty platnicze (kredytowe,debetowe, "charge -obciazeniowe" ) ,wiec nikt mnie w konia niezrobi w tej kwestii ,wiec zaloz ekarte i po klopocie ,jest to karta wirtualna ,podobnie jak netkarta z Multibanku ,ktora mozna dokonywac tylko transkazji bez fizycznego udzialu karty ,czyli w necie , placic przez telefon , i za zamowienia pocztowe.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... on&n=Monos
http://wow.allakhazam.com/profile.html?2576037
http://wow.allakhazam.com/profile-model.html?2576037


Posty: 25
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sie 2005, 12:37 
 
Shador -- Ale ja to wszystko wiem. NAPRAWDĘ. A pytam o tego zwykłego elektrona, bo a nuż ktoś tak płaci/zna ten problem.

A teraz do rzeczy. Skoro mówicie, że ma zablokowany kanał internetowy, to chyba powinien system WoW'a ją łyknąć i dopiero później, po próbie jej obciążenia odpowiedzieć błędem or what. Jak już mówiłem przy zakładaniu konta sytem ją łyknął, a teraz nie łyka. Rozumiem, że nikt nie jest w stanie tego wytłumaczyć, więc już nieważne...

**

Posty: 263
Dołączył(a): 29.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 sie 2005, 12:44 
 
rozumiem ze to sa akademickie rozwazania dlaczego system lyka karte przy rejestracji a potem nie daje sie oszukac przy przyjmowaniu karty do obciazenia?

bo jak widac od strony praktycznej wszystko jest jasne


_________________
We live as we dream - alone. [J.Conrad]

*

Posty: 134
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2005, 13:23 
 
Lookash napisał(a):
A teraz do rzeczy. Skoro mówicie, że ma zablokowany kanał internetowy, to chyba powinien system WoW'a ją łyknąć i dopiero później, po próbie jej obciążenia odpowiedzieć błędem or what. Jak już mówiłem przy zakładaniu konta sytem ją łyknął, a teraz nie łyka. Rozumiem, że nikt nie jest w stanie tego wytłumaczyć, więc już nieważne...


O systemie billingowym blizzarda mozna by napisac ksiazke. Sam uzywam visa electron z mbanku i udalo mi sie pare razy przy jej pomocy przedluzyc subskrypcje. Oczywiscie bez sciagania zadnych pieniedzy z konta. Niestety udawalo sie to raz na kilka prob. Pozniej blizzard wprowadzil blokade konta po kilku takich nieudanych probach, a wiec przesiadlem sie na zwykla vise classic i place regularnie do dzis. Tlumaczy to twoj przypadek, ze raz system przyjal ta karte, a za innym razem juz nie. Jedno jest pewne : uzywajac tej karty nie zaplacisz za subskrypcje.


_________________
Olo - Undead Priest armory
Tempest @ Balnazzar-EU

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2005, 13:47 
 
Billing Support Team od tygodnia nie może sobie poradzić z odblokowaniem mojego konta, które zostało zablokowane kiedy, nie z mojej winy, kasa za subskrybcje od marca do czerwca wróciła na moje konto. Blizz Support Team sucking as intended.


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.