mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 748 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 38  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 97
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 21:42 
Cytuj  
psk napisał(a):
BA jest co 15 sekund. Duza szansa ze drugie,trzecie BA bedzie na tanku.

A nie tylko od BA moze zginąc. Flame Breath i jego DoT jest tez wredny.

BA laduje na tanku za 3 razem, przynajmniej tyle zauwazylismy. Dzis vael do 11%, juz dawno by padl gdyby nie to ze po 1h se idze w pizdu.


_________________
http://omenguild.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 22:58 
Cytuj  
wujaszek Nefarion

http://69.159.145.36/wow/mobs2big.jpg

szukalem scen / filmow z walki ale nic nie znalazlem..i pewnie dlugo nie bedzie bo Chromaggus jest teraz praktycznie nie do ruszenia


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 23:27 
Cytuj  
Z tego co wiem immortality guild polozylo juz 6 bosow :| fury tez idzie do przodu, kwestia krotkiego czasu.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 sie 2005, 08:37 
Cytuj  
jak jest taka przepaść jak pomiędzy bossami z MC a Ragnarosem to trochę to potrwa ;)
Ciekawi mnie co on dropuje..
tiery mają po 8 elementów.
1 onyxia, 1 ragnaros, 6 bossów w BWL po 1.

Z tego wynika, że Nefarion na pewno nie dropuje tier2. Więc co?

*

Posty: 88
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2005, 09:12 
Cytuj  
Pewnie jest tak, że jeden boss wyrzuca którąś z części seta dla kilku klas, a inny wyrzuca dla pozostałych (tak jak jest teraz w mc).
Kilka gildii doszło już do nefariona i na ich stronach nie pojawiły się chesty z tier2 jako loot z poprzednich bosów (chociaż nie widziałem dropu z goblina z BWL, na allakhazamie też nie ma jego dropów), więc jest całkiem spora szansa, że nefarion wyrzuca chesty z tiera2 =)

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2005, 09:29 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
1 onyxia, 1 ragnaros, 6 bossów w BWL po 1.
Z tego wynika, że Nefarion na pewno nie dropuje tier2. Więc co?


Chesta tier2.

Założenie, że każdy z bossów rzuca tylko i wyłącznie jedną część - i są to po kolei bossowie przed nefarionem, jest błędne.

Obala je reported drop z Ebonroca (gloves transcendance) oraz Firemawa (gloves dragonstalkers, nemesis). Ta sama część setu t2 - a dwaj różni bossowie.

A czest z nefariona:
a) pasowałoby to do teorii - 3 najsilniejszych bossów z 3 różnych miejsc, 3 najważniejsze częsci tier2 (ony, rag, nefa)
b) żaden czest t2 nie jest reported na alla że się dropnął - co by pasowało do tego, że nefarion nie padł.


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 26 sie 2005, 11:28 
Cytuj  
zanim padnie to wyjda instances z jeszcze silniejszymi bossami :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 88
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2005, 22:00 
Cytuj  
dzisiaj vael do 7%, naprawdę współczuję hordzie, troszkę trudniej tam ma =)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 sie 2005, 10:24 
Cytuj  
nie możesz pisać rzeczy tak oczywistych bo albo się przyczepią, że whinujesz albo dostaniesz odpowiedź "a paladyn ma healing totem" ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2005, 19:29 
Cytuj  
swordzik z BWL , podobno nie fake :o

http://www.wowguru.com/db/items/ashkand ... d-id19364/

Inicjaly Anduin Lothar , paladyn hero zabity w Warcrafcie 2
to ile dkp wydales na Spinala Mark ? :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2005, 19:34 
Cytuj  
hmmm jeszcze jakby jakims screenem zazucili ...pozatym jezeli bylby to miecz jakiegos legendarnego paladyna to bron ta nie powinna byc legendarnym itemem?


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2005, 19:47 
Cytuj  
dlatego napisalem "podobno" .
"Podobno" jest to loot z nefariona podgladniety jakims data minerem or smh

za to na przyklad to

http://www.wowguru.com/db/items/dragonb ... n-id19368/

nie jest fake

http://www.na.iogaming.com/images/bwl_loot1.jpg

jak strzela otwiera sie smocza paszcza i puszcza fireballa, w Zul'gurub i BWL jest pewnie wiecej takich pierdolek :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2005, 20:00 
Cytuj  
te akurat itemy to wiem ze nie sa fake, ten mieczyk Maladah ostatnio sie na UE BL dropnal KR'om dosc sympatyczny ^^
P.S. a ta armata zabojczo wyglada,chcialbym miec kiedys w przyszlosci takie cacko :D


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 sie 2005, 20:04 
Cytuj  
heh, ten mieczyk wliczając dopał do Attack Power ma z 90dps lekko licząc.
Do tego 330HP. Wymiata. No i miecz jest duuuuużo lepszy jednak od axe. Całkiem inny build się robi, dużo łatwiej się gra.
Jak Blizzard nie nerfnie swordów to niedługo nikt z siekierkami nie bedzie biegał. Tylko potrzeba ze 2-3 miesięce by ludzie się przekonali, że każda axe w porównaniu z średnim swordem zasysa...
Ja coraz bardziej jestem zniechęcony spinal. Ot bron na rogue i clothów bo zdaza się zabić w 2-3 hitach gościa. Vs Mail/Plate Obsidian znacznie lepiej daje rade.

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2005, 20:16 
Cytuj  
Mark czemu tak uwazasz? pod swordy oplaca sie robic inny build? czy co bo nie za bardzo rozumiem


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 sie 2005, 20:33 
Cytuj  
jak masz sworda to idziesz w dps a nie jakieś criticale. Zakładasz itemki z +str czyli najczęściej standardowy might i wymiatasz. Jedyny itemek to ten hand of Justice który musisz mieć (a ktory i tak ciebie nie nerfuje). Idąc w axe idziesz w critic rate. Chodzisz w itemach +1-2critic rate które praktycznie nie dodają ci ani do +def, ani do sta...
Obsydianem - ~400str, 18% critic rate >> Spinal Reaperem, 300str, 30% critic rate.
Do tego dla 30% critica zjada mi 1000HP :/

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2005, 20:53 
Cytuj  
hmmm jednak roznica jest,i teraz bede sie grubo zastanawiam czy kupowac Arcanite Reapera czy tez nie,czy zafundowac sobie moze wyprawe po obsidiana do mc
Jeszcze jedno pytanko czy np do takie TUF'a lepiej w dps isc czy citicale?


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 10:36 
Cytuj  
Jasne że są taktyki.
Druidzi, warriorzy, sam razorgore zajmują się smokami (15 max, 5 druidów, 5 warrków, 5 może uśpić razorgore)
shamani kitują legionistów w kółku pośrodku
reszta zabija magów asap (magowie mają ~3k HP i cloth)

Po stronie alliance pewnie inaczej, jest filmik ale nie chciało mi się go ściągać i oglądać.

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 10:46 
Cytuj  
roball napisał(a):
4. Czy kontroler powinien tracic czas na usypianie Dragonkinow


Na usypianie nie tracisz czasu. Do destroy egg jest krótki cooldown - w trakcie jego trwania, możesz nie tylko przemieścić się od jajka do jajka, ale i uśpić w międzyczasie dragona (ma duży zasięg).


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

*

Posty: 88
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 10:52 
Cytuj  
Kilka porad:
1. Nie wiem gdzie stoi wasz kontroler ale nasi (używamy 2, klasy raczej mało istotne), nie stoją na platformie, tylko pod nią. Po pierwsze moby biegną najpierw na górę, kiedy "zobaczą", że kontrolera tam nie ma, biegną na dół (do tego czasu powinny na ogół są martwe). Po drugie, kontroler może zająć tą pozycję zanim zagrujecie Razorgore, nie wiem którędy się tam dobiega (nigdy nie zwróciłem na to uwagi), ale raczej nie jest to trudne. Kupuje to trochę czasu, jakieś jedno jajko szybciej :)
2. Jeżeli chodzi o kolejność jajek zaczynamy od jajek na platformie gdzie stoi Razorgore a potem, wężykiem w stronę orba.
3. Tak, kontroler zdecydowanie powinien usypiać smoki, między otwieraniem jajek. Z tym nie powinno być problemów bo afaik, otwieranie jajek na cooldown.
4. Sam Razorgore jest banalny do zabicia, (na 4 próby wyglądało to tak : 70%, 25%, trup, tydzień później trup) my robimy to tak: dajemy tankowi sporo czasu na zrobienie aggro (chociaż tego moba nie da się tankować normalnie, przez ~60% czasu tank nie kontroluje swojej postaci), nukujemy aż mu zejdzie 10% hp, przerwa na zbudowanie troche aggro, 10%, znowu przerwa i tak aż padnie. Weźcie ze sobą dużo bandaży, każdy ranged może bez problemu wyleczyć swoje rany i do healowania zostaje naprawdę mało postaci. Ważne jest, żeby przed otwarciem ostatniego jajka zająć jakieś sensowne pozycje, żeby pół raidu nie zginęło od cleava/spalania. Aha, razorgore tankujemy w którymś z rogów, po stronie gdzie jest orb.
5. Jeżeli ktoś padnie to można go summonować, nie jestem pewien jak to robiliśmy, bo po wejściu do BWL jest się od razu w kombacie. Chyba można summonować hunterów po tym jak zrobią FD i postacie na które palkowie rzucą DI. Jednak jeżeli ktoś od nas z gildii mógłby to potwierdzić to byłoby miło, bo nie jestem pewien :)
6. Nie wiem jakiej taktyki używacie do samego pozbywania się jajek. Próbowaliśmy wszystkiego: bicia tylko magów/mind controlowania niektóych mobów/kitowania wszystkich 40 mobów ^^. Najlepiej sprawdza się (ostatnio z jajkami nie mamy żadnych kłopotów) takie cos:
2 grupy w każdym z rogów, zabijamy wszystko oprócz smoków, magów zabijamy możliwie jak najszybciej. Nie jestem pewien co się dzieje z nadprogramowymi smokami, chyba kitują je hunterzy ew. jakiś plate łapie kilka mobów biega w kółko. Kiedy robi się ciepło (w okolicac 5 jajek), zaczynamy spamować fear, frost nove, itp. (jako priest polecam, fear+bieganie na przeciwległa platformę i spamowanie pw:s i refreshem na wszystkich którzy nawiną się po drodze)

Mało wiem o kontrolowaniu samego smoka, nigdy tego nie robiłem, więc tutaj nie mogę ci pomóc. Jedyne co zauważyłem to że kiedyś nam umierał, teraz już przestał ^^

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 748 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 38  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.