mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 305
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 22:22 
 
Tja... predzej czy pozniej ktos to pytanie zadac musial. Wypadlo na mnie...

O co chodzi w tym topicu ? Otoz staram sie zlozyc w calosc i dac graczom jeden zestaw zasad, aby kazdy wiedzial jak co i gdzie robic podczas PvP, a czego nie. Chodzi mi o jakas kodyfikacje wszystkiego co sie nagromadzilo na scenie.

O co prosze ? O wsakazowki. Bo jeden czlowiek nie jest w stanie stworzyc dobrych zasad pasujacych do wszystkich klas. Czego nie mozna itp.

Prosba odnosnie postowania:
1. Jak chcesz potrollowac, to no thx. Znajdz lepsze miejsce.
2. Jak chcesz poflameowac, to oki, ale konstruktywnie -.-' .

Jak postowac ? Prosilbym o postowanie z naglowkiem
-Ally albo Horde w wypadku zasad siedzacych tylko po jednej stronie, lub bez naglowka dla Ogolnych.
-BAAARDZO prosze o naglowek TvT, PvP albo Mirror ! Co oznaczaja te skrooty ? TvT znany glownie z D2 oznacza Team vs Team - w Wowie oznacza to 5v5; PvP - poprostu, PvP; Mirror - jest to meczyk PvP pomiedzy graczami tej samej klasy.

Prosze glownie o wskazowki z gry, bo zasady ogolne mam juz gotowe. Chodzi mi glownie o to, co wolno, a czego nie.

Z gory dzienx dla ludzi ktorzy cos wniosa do tematu.


_________________
QpSeCzolg i na ryby...

"Demokracja tym sie różni od Anarchii, że jest cichsza."

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 23:32 
 
WhiteFoX napisał(a):
-.-' - bardziej wnerwiona wersja -.-


Nadal nie napisales co to oznacza, 8)

A tak na serio jesli chcesz cos zrobic (zreszta to sie tyczy kazdego) to stworz mniej lub bardziej krotki opis pvp q formie faq i mi wyslij, przysluzysz sie calej spolecznosci ;)

**

Posty: 231
Dołączył(a): 4.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 00:03 
 
Calis napisał(a):
A tak na serio jesli chcesz cos zrobic (zreszta to sie tyczy kazdego) to stworz mniej lub bardziej krotki opis pvp q formie faq i mi wyslij, przysluzysz sie calej spolecznosci ;)
[/color]


a jak bedize dobry to dasz na forum i sie od tym podpiszesz?? :D :D :D

*

Posty: 89
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 00:04 
 
PvP - zasada z perspektywy rogua:

Nie atakuj ludzi walczacych z mobami. Po tym jak skoncza - poczekaj az sie wylecza do pelni HP. Wiem, ze to czasem uciazliwe i mozna za kims chodzi 40 minutzanim sie uleczy do pelna... No ale wydaje mi sie, ze to juz taka cena "roguwoskiego zabijania" :D

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 00:31 
 
Keeper napisał(a):
PvP - zasada z perspektywy rogua:

Nie atakuj ludzi walczacych z mobami. Po tym jak skoncza - poczekaj az sie wylecza do pelni HP. Wiem, ze to czasem uciazliwe i mozna za kims chodzi 40 minutzanim sie uleczy do pelna... No ale wydaje mi sie, ze to juz taka cena "roguwoskiego zabijania" :D


Zapamietaj - dobry rogue atakuje tylko wtedy jesli wie ze ktos zginie z jego reki, nie wanze czy on sam rowniez, zawsze musisz kogos zabic, taka zasada ! :>

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 01:28 
 
W PvP nie ma zasad - jak na wojnie. A jak sie gra jakies TvT to na ogol "turniejowo" jesli juz i wtedy "turniej" reguluje zasady. Jakich zasad sie spodziewasz ? No potions, no bandages, no..... ?

Dzisiaj w jednym duelu rozbil mnie koles, ktory po tym, jak byl sfearowany ( UD ) nie uzywal wotf - zapytalem dlaczego - on mi na to - bo w duelach nie uzywam, tylko na alliance.

O takie zasady Ci chodzi ? CHyba nie sa warte, jak to ladnie ujales, kodyfikacji.

Jak pisal kiedys Xanth - to ma sprawiac radosc i nie bede rezygnowal z uzycia czegos co daje mi przewage tylko dlatego, ze ktos sobie cos tam wymyslil bo mu bylo za trudno. IMO wiele osob tak mysli i dlatego nie ma zadnych regul ( i ja tez o zadnych nie slyszalem ).

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 08:32 
 
Demandread napisał(a):
Dzisiaj w jednym duelu rozbil mnie koles, ktory po tym, jak byl sfearowany ( UD ) nie uzywal wotf - zapytalem dlaczego - on mi na to - bo w duelach nie uzywam, tylko na alliance.

To niby dlatego, że duel ma porównać skill graczy itp głupoty?
We wszystich walkach używanie wszystkiego jest dozwolone, bo "skill" gracza określa także umiejętność użycia wszystkiego co ma. Mind control, granaty, rocket helmet, free action, fire/frost prot - cokolowiek co daje przewagę.

To co napisał Roozter tyczy się każdej klasy - walcz tak, żeby zabić i najlepiej tylko wtedy. Umieranie bez fraga to strata czasu i nerwów :)


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 08:34 
 
A najlepiej zabić tak przeciwnika, żeby jeszcze godzine zastanawiał się, co go dorwało i sprawdzał gorączkowo combat log.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 09:01 
 
kluczyk napisał(a):
Demandread napisał(a):
Dzisiaj w jednym duelu rozbil mnie koles, ktory po tym, jak byl sfearowany ( UD ) nie uzywal wotf - zapytalem dlaczego - on mi na to - bo w duelach nie uzywam, tylko na alliance.

To niby dlatego, że duel ma porównać skill graczy itp głupoty?
We wszystich walkach używanie wszystkiego jest dozwolone, bo "skill" gracza określa także umiejętność użycia wszystkiego co ma. Mind control, granaty, rocket helmet, free action, fire/frost prot - cokolowiek co daje przewagę.

To co napisał Roozter tyczy się każdej klasy - walcz tak, żeby zabić i najlepiej tylko wtedy. Umieranie bez fraga to strata czasu i nerwów :)


Popieram w pełni, dlatego się nie deuluję w ogóle (no prawie, bo jak ktos mi spamuje /duel to akceptnę w końcu). Dla mnie duele są bez sensu.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 09:07 
 
Śmieszny temat. Po co komus teoria ? Wszystko sprawdza sie w praktyce najlepiej.
Zasady ? Każdy ma swoje.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Ostatnio edytowano 30 sie 2005, 09:08 przez Shadhun, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 09:08 
 
duele sa swoistym treningiem przed wyruszyniem na bg czy do concested teritory,jak jest okazja zawsze sie powinno duelowac...skilll rosnie ;p


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 09:26 
 
żaden tam trening. Duel może służyć jednemu: po zmianie talentów czy zmianie broni/armoru sprawdzamy nasz setup.

Na contested walczy się całkiem inaczej. Na BG praktycznie nie ma w ogóle 1vs1.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 09:42 
 
Duel rogue vs rogue jest najlepszy, vanish > vanish, evasion > evasion, gouge > gouge. Rzezczyiscie mona porownac skill lol :D

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 09:47 
 
no wlasnie o to chodzi - porownac skilla - czyli sprawdzic kto jest lepszy szybszy bardziej pomyslowy - czasami licza sie milisekundy - tak jak w prawdzimym sporcie :)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 09:53 
 
redlum napisał(a):
no wlasnie o to chodzi - porownac skilla - czyli sprawdzic kto jest lepszy szybszy bardziej pomyslowy - czasami licza sie milisekundy - tak jak w prawdzimym sporcie :)

dokladnie


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 09:53 
 
Marti napisał(a):
duele sa swoistym treningiem przed wyruszyniem na bg czy do concested teritory,jak jest okazja zawsze sie powinno duelowac...skilll rosnie ;p


zaden skill nie rosnie podczas duelow :)


_________________



*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 10:02 
 
No huragan ma racje, redlum te twoje milisekundy znikaja wrac z lagiem ;>

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 10:04 
 
"To jest wojna! Musicie zabijac, albo nie przezyjecie !"
:evil:

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 10:14 
 
mysle ze huragan pisal o skillach postaci a nie o skillu grania :)

kazda stoczona walka - nie wazne czy wsg AV duel - czy spotkanie 5 hordziakow na swojej drodze - daje jakies doswiadczenie - jedne mniej inne wiecej - jak jestes szybki i wiesz co robic i czym zaskoczyc przeciwnika powinienes wygrac - chyba ze ty masz ping 500 a on 50...


_________________
Obrazek

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 10:26 
 
Huragan napisał(a):
Marti napisał(a):
duele sa swoistym treningiem przed wyruszyniem na bg czy do concested teritory,jak jest okazja zawsze sie powinno duelowac...skilll rosnie ;p


zaden skill nie rosnie podczas duelow :)

Huragan niewiem albo jestes az tak glupi (no offence ;p) albo nic do Ciebie nie dociera albo masz zrabane poczucie humoru :lol:


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.