mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 14:30 
Cytuj  
Wszystko zalezy jaki z Ciebie skillzor i klikacz a nie jaka grasz rasa (sprzet i tak ma najwieksze znaczenie) bo jak podczas jednej walki w combat mode wypas rogue mi czyms zrobil mind controla i sie mna podleczyl to mi szczena opadla i generalnie loda :/

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 14:38 
Cytuj  
Gnomisz Mind Trap tak to sie nazywa :)
Ja ostatnio walczylem z palladynka jak juz mnie ubila wracam patrze stoin , mysle kampuje ale co tam ress i nagle MC :o patrze co ona robi a ona na mnie heal , heal + Blessingi :o i poszla

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 15:04 
Cytuj  
moze sie jej spodobales :wink:

/edit

a w co najlepiej dac talenty na poczatku? mysle o buildzie 11/9/31 :wink:


Ostatnio edytowano 31 sie 2005, 14:17 przez Zemus, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 20:28 
Cytuj  
pytanie:

wiem ze dmg z broni nie zostaje dodany w formach, ale czy takie cos jak np
"EQUIP:deals 5 fire dmg to attacker" dziala

czy najlepiej biorac bron dla dru skupic sie na jej statsach?

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 14:30 
Cytuj  
"We'd very much like to add epic quests for each class in the game, but unfortunately, it will only happen as time permits. Overall, it's more important for the quest designers to focus on aspects of the game which a larger number of players can take advantage of, rather than one single class. Creating an epic quest for a class is very time consuming (when compared to creating standard quests) and takes a great deal of research to determine the difficulty of the quest series, and an appropriate reward.

In my last meeting with the Quest Designers, the Druid Epic quest was receiving concept work, but unfortunately it may be a while before it's implemented. "

LINK


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.


Posty: 49
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2005, 21:22 
Cytuj  
@ Zeus

CoH niestety nie jest wliczany do zadnej z form tak jak ich dmg oczywiscie takie rzeczy jak + do statystyk sie zalicza, aczkolwiek z Blazefury Medalion'a ( wiem wiem to jest rogue / warrior neck ale wygralem :PPP ) dziala w kazdej formie - dla tych co nie znaja tego necka - daje do kazdego ataku dodatkowe 2 dmg od ognia ( jeden z dodatkow medalionu )

A jezeli chodzi o builda 31 / 9 / 11 to osobiscie go polecam bo wydaje mi sie niezawodny w kazdej sytuacji - jestes dobrym healerem wiec do instancjii sie nadasz jako healer ( druid praktycznie do niczego innego sie nie nadaje do instancjii..chyba ze jako off tank, ewentualnie z wypasionym setem rogua jako "damage dealer" no i po zmianie pathu zobaczymy jak to bedzie wygladalo)
Masz tez niezawodne skile do pvp i oszczedzasz mane podczas szybkich przemian i healow ( swiftshifting ) a eral charge to istne cacko - 15 sekund cooldowna ( jedna z niewielu umiejetnosci ktora daje jakas przewage druidowi nad innymi klasami postaci ) - imobilize na 4 sekundy oraz przerywa dzialanie czaru. Osobiscie bardzo czesto korzystam ze skila i na wsg i na pvp i do pve ( aczkolwiek pve rzadziej ^^)

Wskazowka - jako druid z flaga przygladaj sie czy ktos na cmentarzu nie kampi ( dosc czesto spotykane na wsg >_< ) bo dzieki feral charge mozesz sobie skrot maly zrobic...jednak horda mojego servera napisala ticketa na mnie ze uzywam jakis kosmicznych cheatow..wiec radze sie zastanowic ^^


_________________
Hasacz - Night Elf -Druid - 60 lvl - Frostwhisper

Hasacz - Tauren - Druid - 27 lvl - Dunemaul

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2005, 09:05 
Cytuj  
dziekujemy za wyczerpujaca wypowiedz :wink: no w sumie dodoanie +2dmg do KAZDEGO ataku to juz chyba sie nie liczy jako CoH, czyli z tego wynika ze enchant np +5 dmg moze tez sie bedzie liczyl....?

wlasnie dlatego wzialem ten build :D ale mysle ze zmienie go potem na feral bo naprawde podoba mi sie perspektywa +30%speeda dla kotka...ale kotka na razie nie mam i zobacze jaki bedzie na 60 lvl, to wtedy zdecyduje :wink:

jakos innervate mnie do siebie nie przekonuje..w koncu to tylko 400% :har: (i 100% przy castowaniu:P)
ale nature switness jak dla mnie mus, bo jak na razie to robie:
odmiana w castera(z bearform)->warstomp(naprawde jak dla mnie 2 stun jest bardzo przydatny)->regrowth & rejunavation....ale to niestety trwa troche ponad 2 s :har: ale na rzie za mocno nie bija

no i dru moze byc swietnym tankiem, ale chyba zbyt duzej ilosci mobow nie utrzyma na sobie (na rzie wychodzi mi z 2...nie wiem jak na sobie agro skupic :har: wiec jednego wale a na drugiego taunt....niezbyt skuteczne ale da rade :wink: )

przydalyby sie jakies rady do tankowania:P


Posty: 49
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2005, 12:51 
Cytuj  
odrazuy ci powiem tak ... kotek na 60 lvl sluzy do grindu / farmowania itemkow w instancach w prowlu / "porzyczenia flagi na wsg " i innych mniej waznych funkcji, ewentualnie jako wejsciowy atak opd plecow podczas pvp, wazna wada kotka jest fakt ze nie ma stunow co czyni go slabym nawet jezeli poprawia go po patchu nadal to nie bedzie to samo...oczywiscie nie neguje twojego pomyslu, wiadomo ze najlepiej sie o jakims buildzie przekonac na wlasnej skorze :wink:

co do innervate to sie mylisz bo ratuje dupe zarowno w pvp jak i instancach a 100% regeneracji podczas castowania....hmm innervate sie uzywa i np w forme jakas wchodzi a w instancach sie kontroluje mane i odpowiednio wczesniej puszcza i wzglednie bez koniecznosci natychmiastowegoi leczenia kolegow

chyba ze masz zamiar miec jak mowilem wczesniej omen of clarity, to juz inna bajka ja go sobiscie nie uzywam ale zaluje :)

ale msialbymn z innervate zrezygnowac co nie jest dla mnie zbyt przyjemne...bo spoko clearcast jest jak zloto w instancach..ale musisz atakowac moby...czyli takie instance jak stratholme scholo i tak dalej to spoko nie ma sprawty..ale w MC nie widze zbytniego zastosowania do tej umiejetnosci.

Co do tankowania misiem...mozesz osiagnac wiecej armora niz warrior ALE nie utrzymasz tak agra skutecznie jak warrior...a nawet paladyn( chociaz paladyn ci nie grozi bop jestes mucka a nie elf :P ) z jednej prostej przyczyny... NIE masz jak utzryac agra warrior ma multum skili sluzacych do tego...ty jednak masz Growl i Chalenging roar ( 10 min coldown ) ewentualnie se stunem zapodasz raz na minute, ale jezeli warrior jest placek ( nie krowi :P ) albo czasem nie da rady utrzymac agro z roznych losowych przyczyn to najczesciej na healerow / casterow leci mobek... jako healer wtedy dasz rade utrzymac go na sobie dostatecznie dlugo zeby odebrali go zciebie ( barkskin misiek i frenzied regeneration - nie uzywasz zadnych skili ) a jezeli atakuje ci kolege to wiadomo growl i dzielnie tankujesz jezeli masz tez feral charge to kupujesz cenne sekundy - jezeli juz mob bije kogos kogo nie powinine to feral charge = imomobilize 4 sekundy + najlepiej macro ktore mowi zeby sie koles cofnal albo poporstu sam sie zorientuje i cofnie..wiec juz cos do przodu z czasem jestes i mzoesz zadek komus uratowac - bo wiadomo ze czasem to kwestia 1-2 uderzen ( taktyka sprawdzona i skuteczna :wink: )

ale jezeli masz zamiar iosc w feral na 60 lvl to zycze powodzenia, jednak przynajmniej przetestuj ten build 31/9/11 glowy ci nikt nie odetnie a warto sprawdzic kilka buildow zeby wtedy w praktyce a nie teorii moc cos o nim powiedziec

PS. zazdroszcze ci war stompa :P


_________________
Hasacz - Night Elf -Druid - 60 lvl - Frostwhisper

Hasacz - Tauren - Druid - 27 lvl - Dunemaul

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2005, 12:53 
Cytuj  
Dla wszytkich ktorym jak mi nie podoba sie cat form taurena:)
http://www.curse-gaming.com/mod.php?addid=2035


Posty: 49
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2005, 12:56 
Cytuj  
Mam teraz pytanie do doswiadczonych druidow co mysla o secie PVP i czy warto o niego wogole walczyc,

bo jak dla mnie to on tylko do PVP sie nadaje ale moge sie mylic ( mam tylko 2 kawalkki narazie )

i czy warto dostosowac sobie talenty pod jego wlasciwosci i czy ktos z drutow gral na konkretnym buildzie i czy moze sie podzielic "wrazeniami " z gry na tym buildzie bo jestem niezmiernie ciekawy :)
dzieka z gory


_________________
Hasacz - Night Elf -Druid - 60 lvl - Frostwhisper

Hasacz - Tauren - Druid - 27 lvl - Dunemaul


Posty: 49
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2005, 15:07 
Cytuj  
http://wow.allakhazam.com/db/itemset.html?setid=381 rzecz jasna o tym :)))

aaa i jeszcze smieszy mnier to ze jako jedyny druid ma tylko 2 dodatki zwiazane ze skompletowanym setem./..a reszta ma po 3 :<


_________________
Hasacz - Night Elf -Druid - 60 lvl - Frostwhisper

Hasacz - Tauren - Druid - 27 lvl - Dunemaul

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2005, 15:58 
Cytuj  
i jeszcze taski pytanie odnosnie moda WARDROBE...mianowicie..jak sie to cholerstwo wlacza? :oops: mam to wlaczone w addons ale za %#^$ nie moge tego znalezc jak gram :har:

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2005, 23:32 
Cytuj  
Tankowanie na dluzsza mete nie udaje sie z 1 powodu - mozesz miec milion armora i redukcji dmg, ale nie bedziesz mial block & parry ;)

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2005, 23:37 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
Tankowanie na dluzsza mete nie udaje sie z 1 powodu - mozesz miec milion armora i redukcji dmg, ale nie bedziesz mial block & parry ;)


i na dodatek druid nie ma umiejetnosci trzymajacych i generujacych agro

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 08:45 
Cytuj  
Ja trzymalem agro druidem jak mi w moba walil mag, z tylu rogue i leczyl mnie priest (ani razu sie odemnie nie odwrocil), trzeba tylko wiedziec jak to zrobic wiec to nie jest problemem. Rzucasz moonfire, fearie fire, shapeshift w direbeara, charge, demoralizing roar, stun i juz mob juz jest maxymalnie podgrzany ;)
Chodzi o to ze bez block i parry healerzy nie wyhealuja takiego tankera bo albo nie wyrobia albo za szybko sie mana skonczy.

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 09:17 
Cytuj  
ale jednak dmg reduction jest wiekszy i mozna troche dodga dorobic z agi :]
dlatego na razie duza ilosc mojego stuffu jest +agi :D w koncu 70%dmg red i 15-20% dodga powinno dac rade :wink:


Posty: 49
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 10:25 
Cytuj  
Zgadzam sie z Bigim aczkolwiek to nie wyglada tak latwo jak on to opisuje :)))

jednak da rade misiem przytrzymac agro jednak nadal to nie jest tak skuteczne jak pan "mieso armatnie" ( mam tu wojownika na mysli :) )
a schodi zaczynaja sie gdy dochodzi do momentu pulu 2-3mobow...wtedy druid idzie do lamusa, mozna utrzymac 2 moby.. z trudem ale sie da..ale juz do gory ... raczej nie...a sytuacje jak wiaodmo sa rozne
sposobem tez na trzymanie agro jest uber uleczenie sie drutem...typu helaing touch + instant healing touch..czasem skutkuje a jezeli mamy juz tankowac to i tak kto inny jest od leczenia nie my ^^


_________________
Hasacz - Night Elf -Druid - 60 lvl - Frostwhisper

Hasacz - Tauren - Druid - 27 lvl - Dunemaul

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 10:32 
Cytuj  
leee tam ja celuje w Ragnarosa :o :o :o :wink: a on jest tylko 1 8)


Posty: 49
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 11:01 
Cytuj  
ok Zemus..zamizdzyles mnie..poddaje sie :)))


_________________
Hasacz - Night Elf -Druid - 60 lvl - Frostwhisper

Hasacz - Tauren - Druid - 27 lvl - Dunemaul

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 11:04 
Cytuj  
VICTORY!!! :D :D :D a co slyszalem ze jakis dru tankowal ragnarosa przez pierwsze pare minut:D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.