mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 12:34 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
Wow to pogon za itemami....


O to chodzi w kazdym mmorpgu 8)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 12:53 
Cytuj  
Nileno napisał(a):
Normalnie to samo co w diablo.Trade channell= ogri/if,Servery PVP=Wg,Av,Bal run itp=instance.I ludzie jakos nie narzekali.W dodatku dodadza jakas assasinke i leśniczego plus 2 poziomy ekhem to znaczy 2 wyspy.wykapane diablo!A tak powaznie to gratuluje Pana z blizza zmarnowania potencjalu tej gry i zrobienia diablo 3.A Markowi polecam zdjecie wreszcie klapek z oczow


popieram ... gierka jest fajna do pogrania przez kilka dni/tygodni , a po drugie gierka wymaga w chu*** czasu , i albo sie gra po 5 godz dziennie i sie dobrze bawi , albo 5 godz tygodniowo i właściwie nie ma po co tam wchodzić, bo w 5 godz nic sie nie zrobi, a ja wole iśc do knajpy albo na trening niż siedzieć przed kompem, czekam na prawdziwe mmoRPG, taki morowind online ;) gdzie miało by sie wpływ na wydarzenia , mozę nie w pojedynka ale w kilka gildii a tutaj i tak leci jak po sznurku ... koniec wywodu jakże pouczającego :wink:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 12:55 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
czekam na prawdziwe mmoRPG, taki morowind online ;) gdzie miało by sie wpływ na wydarzenia , mozę nie w pojedynka ale w kilka gildii a tutaj i tak leci jak po sznurku ... koniec wywodu jakże pouczającego :wink:


To się reallife nazywa, nie wiem czy na kompa planują wydanie :D


_________________
whiteman#2717

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 13:03 
Cytuj  
@Mark mi wlasnie zalożenie alta pomogło i to nawet kilku :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 13:08 
Cytuj  
pomogło w czym?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 13:14 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
no ja gram TYLKO warriorem od listopada. Mam przegranych z 60dni czyli z 1400h (z tego pewnie z 1000h na lvl60) i nie uważam tej postaci za skończoną (no ale prawie). Na myśl o robieniu alta dostaję ciarek...


To roball cie prawie przebija, tylko ze on gra od polowy lutego :P I do tego alty jeszcze :P


_________________
Nestor#1522

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 13:16 
Cytuj  
rekordziści z gildii mają po 90dni + w played (polak zresztą).
Altów w żadnym mmorpgu nie miałem, imho lepiej przyłożyć się do jednej postaci i ją dopieścić niż posiadać milion altów każdy chujowszy od poprzedniego.

*

Posty: 57
Dołączył(a): 18.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 13:19 
Cytuj  
Niedlugo znajomy ma kupic WoW wiec bede mial zamiar z nim zaczac gre od nowa. Na pewno bede gral inaczej. Czytal uwaznie quest od poczatku do konca by wciagnac sie bardziej w fabule a nie tylko czytal skrot.
Generalnie mnostwo zabawy przede mna a przedmioty owszem lubie ale tylko po to by miec z nich kase. (handelek).
A to co najfajniejsze w tej grze to wspolna zabawa z goscmi z gildii i mysle tej nigdy nie zabraknie a i blizz. sie o to postara dodajac nowe dodatki.

Ciekawe kiedy mi sie znudzi :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 13:20 
Cytuj  
Jakby dodatek byl wczesniej to by te same osoby plakaly ze blizz to uje i zdziercy bo abonament jest a oni chca juz dodatek wypuszczac za ktory tzreba bedzie sporo zaplacic...

Ciesze sie ze ze blizz to nie soe i wypuszcza dodatek dopiero jak porzadnie nad nim popracuja tak by naprawde wiele nowego wnosil do gry.
W miedzyczasie w comiesiecznych patchach moga jeszcze wiele ciekawych rozwiazan wprowadzic i utrzymac zainteresowanie gra.
Mi sie wow jeszcze nie znudzil dalej bardzo lubie wypady ze znajomymi czy to do instance czy bg. Jest juz calkiem spore community, znam coraz wiecej ludzi zarowno w hordzie jak i alliance, spotykam ich i w grze i na ircu .Fajnie sa mecze na wsg przeciwko ludziom ktorych sie zna i z ktorymi pozniej mozna sie posmiac pogadac .Ostatnio cala noc bilismy sie o azerugosa jednoczesnie klocac sie/negocjujac/ smiejac na ircu z ludzmi z alliance i zabawa byla pzrednia mimo ze koniec koncow nikt go nie zabil:)

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 13:51 
Cytuj  
/signed

To co blizz wpakowal w patche ,czyli: ,honor system, 3 xBG, BWL, Zul Gurub spokojnie mozna bylo wpakowac jako platny dodatek, mysle nawet ze sporo firm zajmujacych sie mmorpg-ami by tak zrobilo. I co smieszniejsze mimo placzu i bluzgania wiele osob by taki dodatek kupilo :).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 14:13 
Cytuj  
tylko zauważ ze to co napisałeś blizz obiecywał już na dłuuugo przed premierą ze będzie zaimplementowane ... wiec tak naprawde WoW wydany w tamtym roku w US to dla mnie wogóle jakiś pół produkt był

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 14:22 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
tylko zauważ ze to co napisałeś blizz obiecywał już na dłuuugo przed premierą ze będzie zaimplementowane ... wiec tak naprawde WoW wydany w tamtym roku w US to dla mnie wogóle jakiś pół produkt był


Widziales kiedys MMO ktore bylo kompletne w okolicach premiery? ;]


_________________
Nestor#1522

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 14:24 
Cytuj  
10.09.2005 jest podobno premiera Irth Online, posiadaczy szybkiego łącza zachęcam do zobaczenia jak ten produkt wygląda na 10 dni przed premierą... 1.6GB do ściągnięcia ;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 14:26 
Cytuj  
Dlaczego polprodukt ? Widziales co kupowales bo mozna bylo sie bawic do woli we wszelkie bety i mogles ocenic czy warto grac czy nie. To co juz wtedy oferowala gra przyciagnelo miliony ludzi.
Jakby wow robilo soe to pewnie kady nowy bg to by byl platny dodatek:)
Co wiecej wielu ludzi uwaza ze przed honorem systemem i bg gralo im sie lepiej i pvp bylo ciekawsze:)

Zaden mmorpg w chwili wydania nie jest ukonczonym ostatecznym produktem z zalozenia. Blizzard zostal zaskoczony popularnoscia gry i pewnie musieli wydac wiecej kasy na rozwoj infrastruktury i poprawe stabilonosci przepelnionych serwerow niz pocztakowo planowali.
Zajelo im to rok i dalej nie jest idealnie ale chyba powli wychodza na prosta i moga skupic sie tylko na rozwoju gry. Naprawde nie sadze aby to bylo tak ze od peirwszego dnia oni zarabiali kokosy. Inwestycje w lacza spzret ludzi zaczynaja sie im zwracac pewnie dopiero teraz/ Mieli swoje analizy prognozy i na tej podsatwie okreslona ilosc kasy przygotowana a tu sie okazlo ze w wowo chce grac o wieeeeeeele wiecej ludzi.Do tego wydaja patche w kilku jezykach rownoczesnie co nie jest takie proste.


Ostatnio edytowano 1 wrz 2005, 14:34 przez Vercin, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 14:26 
Cytuj  
to jak wyglada jest malo wazne - albo inaczej: wazne przez pierwszy tydzien grania. Jak nie ma nic uber poza grafika predzej czy pozniej gra pojdzie do kosza ;)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 14:28 
Cytuj  
Bigi:
to co ten produkt oferuje stoi na duuuuużo niższym poziomie od tego jak wygląda (jeżeli w ogóle to było do mnie) ;)

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 14:33 
Cytuj  
ta, ale moze sciagne - i tak juz nic nie sciagam i nie ogladam bo mam malo wolnego czasu a jak juz siadam do kompa to wow ;)

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 19:57 
Cytuj  
Niech nie robią kolejnych poziomów. Levelowanie jest cholernie nudne... Pierwsza postać to jeszcze OK, ale potem to konieczność...


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.