mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 284 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 179
Dołączył(a): 23.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 16:06 
Cytuj  
roball napisał(a):
Bo musisz zaczac z nim gadac o czyms innym niz wow!!1


Ale on tylko ciagle "giev epix worm"

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 16:15 
Cytuj  
gelerth napisał(a):
Deshroom napisał(a):
jest mi dobrze. prawdopodobnie po zrobieniu "alta" to się zmieni. teraz jest w sam raz. 3-4 wieczory w tygodniu spedzam poza domem reszta to wow (po pracy)


desrhoom co ty pi... 3-4 wieczory w tygodniu grasz w wowa ? jak masz srednia dzienna przy kompie wtedy ?

10 lat ruchania i chlania, ooo jestem taki meski, a teraz gram w wowa. Ty sam wierzysz w to co piszesz ?

Oprzytomniej. Ile razy odpalam WOW'a (z tych moich 21 dni played) praktycznie zawsze spotkam ci online - glownie na duelach pod orgri. Kogo ty oszukujesz ?

Wyznacznik uzaleznienia jest prosty - sprobuj sam dla siebie postanowic ze tydzien nie grasz, i wytrzymaj.

Powodzenia.
hmmm, w dupie mam co o mnie myślisz :wink:
generalnie proponuje przeczytaj mojego posta ponownie, bo coś ci się pomyliło i juz spuśc piane z pyska albo chociaż wytrzyj śline z brody :P

podpowiem ci, poidluj troche i po cichu rozpocznijj nauke czytania UWAGA ważne ze zrozumieniem tekstu czytanego.. oh bym zapomniał Powodzenia :wink:
miło mi że tak skrupulatnie sprawdzasz kiedy jestem online bo ja nawet nie wiem że istniejesz :]


_________________
psn


Ostatnio edytowano 2 wrz 2005, 17:00 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 35
Dołączył(a): 30.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 16:38 
Cytuj  
nie wiem ile tego ale od lutego ( koncowki ) po 5h dziennie pewno bedzie.


a swoja dorga pytanko czemu tu nie ma nigdzie tematu Sprzedam/Kupie/Wymienie Konto przeciez nie jest to zabronione a ktos moze chciec sobie pomuc a napewno gdy znudzi sie main zapragnie miec szybko inna postac

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 16:48 
Cytuj  
odnosnie sprzedy kont - to szkoda ze nie mozna postaci transferowac z konta na konto... - bo jak chce sobie kupic konto z wylewelowana postacia to bym musial placic 2 razy abonament


_________________
Obrazek


Posty: 35
Dołączył(a): 30.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 16:56 
Cytuj  
no niby tak... mi juz nawet obojetne czy nowe konto czy nie bo nie gram dla wyczynow, ale sam sie interesuje zakupem rogue 60 lub innego chara ( procz priesta bo sam mam dobitego ) dobrze zrobionego...bo nie chce mi sie juz od poczatku bawic..ale co tam jak nie ma to nie ma :)))

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 17:05 
Cytuj  
warrior - 20+ epiców (spinal reaper) - 300USD ;)

huragan nie wjeżdżam z takimi pseudomedycznymi artykułami rodem z filipinki bo na śmiech ludzi zbiera ;)


Posty: 35
Dołączył(a): 30.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 17:09 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
warrior - 20+ epiców (spinal reaper) - 300USD ;)

huragan nie wjeżdżam z takimi pseudomedycznymi artykułami rodem z filipinki bo na śmiech ludzi zbiera ;)


ba...nie az tak dobrze zachowanego mialem na mysli hehe, a cos dla przyjemnosci grania, to jest krotko ujmujac "wydatek dla maniakow" ^^ a mi raczej potrzeba ultimate zabawki mag, rogue chyba najlepsza opcja :))) nie moge sie ogrnac hehe 300usd, za to bym wykonczyl pokoj hehehe dobre ^^


Posty: 5
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 17:21 
Cytuj  
ja dopiero zaczelam grac w wow i na razie nie mam takich problemow jak wy, ale faktycznie ta gra wciaga.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 17:38 
Cytuj  
Agnieszka napisał(a):
ja dopiero zaczelam grac w wow i na razie nie mam takich problemow jak wy, ale faktycznie ta gra wciaga.


Ide zalozyc postac na Haumarush. Ta gildia mnie rozwalila.

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 17:43 
Cytuj  
od kwietnia minelo 150 dni .. z czego /played 50
teorwtycznie powinno byc:
8 godzin spanie
8 godzin praca
8 godzin granie...
w praktyce ... prace mam dziwna 4 dni 4 wolne 4 noce 4 wolne...
zestawienie miesieczne :
170h praca
240h granie
310 spanie jedzenie zycie ...

na spanie dobra jest wit B :) najlepiej z jakichs oryginalnych warzyw, jak nie ma to suplementy w USA modne u nas powoli, ale docelowo chyba tez.
testowane na kumplach z pracy normalnie po nocy 2-3 kawy i jazda.. z witminami nie trzeba bylo wogole kawy.

dlaczego tak duzo dobilem tego pala i po prostu gdybym zaczal warka wczesniej juz bym gadal jak mark czy desh..
mam nadzieje ze zdobede w szybkim czasie itemy i zostanie 3-4 x w tyg po 2-4 godzinki

PS
Moj brat 30 lvl^^ ostatnio gra w jakas gre online przez przegladarke www. kurde nie wiem jak sie nazywa ale tam gra toczy sie caly czas:) wiec jak cie nie ma online to ktos ciemoze zaatakowac okrasc itp... on to ma dopiero hopla :) wstaje w nocy psrawdza flote wysyla napada :)
do tego faje i browar ^^
wiec padaka na maksa 3 nalogi non stop :)
brakuje teraz tylko amfy zeby spac nie musial ^^

mnei poki co zona i dziecko ratuja od pelnego uzaleznienia, a jak pojawi sie drugi alt w okolicach kwietnia to ja juz mam nadzieje byc znudzonym graczem w wowa grajacym nie wiecej niz 2h/day srednio

PS
nie bede rekalmowal tych witamin ( ale na PM evetualnie powiem jak ktos chce przetestowac^^ )


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 17:49 
Cytuj  
cienki napisał(a):
PS
Moj brat 30 lvl^^ ostatnio gra w jakas gre online przez przegladarke www. kurde nie wiem jak sie nazywa ale tam gra toczy sie caly czas:) wiec jak cie nie ma online to ktos ciemoze zaatakowac okrasc itp... on to ma dopiero hopla :) wstaje w nocy psrawdza flote wysyla napada :)
do tego faje i browar ^^
wiec padaka na maksa 3 nalogi non stop :)
brakuje teraz tylko amfy zeby spac nie musial ^^

Zdaje się, że masz na myśli RedDragona. Jeśli tak, to nie gra sie non stop. Codziennie masz do dyspozycji konkretną liczbę tur, natomiast w nocy są przeliczenia, więc zaraz po nich widać efekty swoich działań. Zdecydowanie co innego niż WoW - mniej wkręcające jak dla mnie, chociaż znam paru psycholi co na tym zęby zjadło.


_________________
whiteman#2717

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 17:56 
Cytuj  
chodzi raczej o ogame http://www.ogame.org/ , przynajmniej kilku moich kumpli tez w to gra/grało (nie wiem czy jeszcze żyją:))

z podobnych gierek to jeszcze thecrime i newage ,jak ktoś chce to niech sobie szuka na necie ... dużo takich gier jest ~~

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 17:58 
Cytuj  
cienki napisał(a):
od kwietnia minelo 150 dni .. z czego /played 50

zestawienie miesieczne :
170h praca
240h granie
310 spanie jedzenie zycie ...

na spanie dobra jest wit B :) najlepiej z jakichs oryginalnych warzyw, jak nie ma to suplementy w USA modne u nas powoli, ale docelowo chyba tez.

mnei poki co zona i dziecko ratuja od pelnego uzaleznienia, a jak pojawi sie drugi alt w okolicach kwietnia to ja juz mam nadzieje byc znudzonym graczem w wowa grajacym nie wiecej niz 2h/day srednio


Jesli ktos mieszka sam to jeszcze jestem w stanie zrozumiec, Ciebie nawet szkoda komentowac.

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 18:00 
Cytuj  
o taK wlasnie to :) u mnei raz wlaczyl nawet :) wiec po ekranie poznalem...
troche sie boje patrzec .. bo w pracy moglbym w to grac i wtedy to massakra by byla
metter wygral konkurs
uscisk dloni prezesa i komplet srubokretow wedruje do niego ^^


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 18:05 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Jesli ktos mieszka sam to jeszcze jestem w stanie zrozumiec, Ciebie nawet szkoda komentowac.

zwariowales:)
jak bylem sam w domu kilka dni...
nie lazilem do pracy rodzinak na wakacajach to dzien przedstawial sie nastepujaco:
poranke kojota 9-10 :) 11 2x duza pizzaxxxl na 2 dni zarcia
granie jedzenie picie... ok 2 -3 w nocy spanie i tak non stop ...
wiec jakbym byl sam to skonczylbym jak ten koreanczyk ^^

PS
Wydaje sie byc neidlugo dobrym biznesem otwoerzenie poradni ktora skutecznie bedzie leczyc od wow'a i innych onilne gierek ^^

@tor przynjamniej nie flamuje na forum nikomu nie mowie co jest dobre a co zle kazdy ma swoj rozum i kiedys przyjdzie czas zaplacic cene za glupote (czytaj w moim przypadku granie na maxa)


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 18:09 
Cytuj  
cienki napisał(a):
PS
Wydaje sie byc neidlugo dobrym biznesem otwoerzenie poradni ktora skutecznie bedzie leczyc od wow'a i innych onilne gierek ^^

@tor przynjamniej nie flamuje na forum nikomu nie mowie co jest dobre a co zle kazdy ma swoj rozum i kiedys przyjdzie czas zaplacic cene za glupote (czytaj w moim przypadku granie na maxa)

Ja nikogo nie flamuje. Desh sam przyznal, ze jest ograniczony, a Ciebie przeciez nie skomentowalem. 8)
Kiedys czytalem o stowrzyszeniu "Wdowy Everquesta" czy jakos tak, dla pan ktorych mezowie sie uzaleznili od tej gry. WoW ma chyba mniejsza srednia wieku niz EQ, ale za to gra tu wiecej ludzi, wiec kto wie.

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 18:21 
Cytuj  
jak to bylo z tym Lepperem z mownicy
acha
czy prawda jest ze cienki jest debilem i no lifem bo gra 24h na dobe ... ?
i ten znak zapytania mowi ja nic zlego nei poweidzialem i nie flamuje tak sie tylko pytam ... 8)


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 18:38 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Desh sam przyznal, ze jest ograniczony.

To akurat jest flame'owa aluzja ;p Poza tym to byla ironia z jego strony (chyba ze ja tez jestem ograniczony i !)


Posty: 5
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 20:11 
Cytuj  
Huba napisał(a):
Agnieszka napisał(a):
ja dopiero zaczelam grac w wow i na razie nie mam takich problemow jak wy, ale faktycznie ta gra wciaga.


Ide zalozyc postac na Haumarush. Ta gildia mnie rozwalila.


Zapraszam, ale tylko female characters.


_________________
Obrazek

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 20:12 
Cytuj  
My tu gadu gadu o no lifach a na tym hamusraszu juz 60 lv lataja buaha :) Korebaby zasrane

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 284 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.