mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 128 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 16:16 
Cytuj  
Cytuj:
wypierdalac

QFT.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 19:45 
Cytuj  
nie bylo mnie i chcialem napisac cos do tego co napisal Roball na stronie 5... Ja mam tylko 4629 HP 23.10% crit w w berserku, armora 3800+, sprzet wlasciwie kiepski (co widac w profilu) bo od jakiegos czasu bawilem sie w pvp a nie nudne instance...

I powiem, ze moge walnac mortala za 1600 execute za 3300 dmg...

I powiem tak bardzo dobry rogue pokona warriora, mi kumpel powiedzial, ze on moze pokonac warriora ale jesli praktycznie nie uzyje zadnego skilla (nie wiem czy to prawda ;) ) czyli maksymalny stunlock...

A walczac z rogue zwykle to zdarza mi sie (jesli nie zdodguje) mortal (1500), jakies overpower (800) itd...

hmm...mi inny kumpel z kolei mowi mi, ze ja (warrior) zadaje wiekszy dmg, mam wiecej HP, wiecej armora itd.

Moim zdaniem rogue ma ciezko jesli ja wlasciwie n00bek, ktory nadal, troche uzywa myszki do wciskania skilli ;) potrafie 1 klawiszem pod nazwa "retailation" rozwalic 2 rogali w tym Field marshala, to czy rogue moze byc imba?

A jak rogal ma walczyc z Orkiem to w ogole chyba sie musi wkurzac...


_________________
.

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 19:48 
Cytuj  
skill sie tez liczy drogi whotsonie ;)
tylko debil rogue wdaje sie w otwarta walke z wojem jak ma ratka wlaczonego ^^


_________________
Wszystko co powiesz, moze i napewno bedzie uzyte przeciwko tobie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 19:55 
Cytuj  
tylko, ze zaden glupi warrior nie wlacza retaila jak nie widzi rogala...
A ja walczac z rogalem to jest czasami jak bicie rekordow dmg... A ten field marshal z BG ( jak dla mnie duzo gra ale skill ma maly) to zawsze tylko przede mna ucieka, atakuje jedynie gdy ma za soba paladyna+ priesta/druida...

A co do jakis raidow w ubrs a przeciez robiono to w 5 luda ;) to 2 warkow moze spokojnie byc... po co oni sa? zeby offtankowac 2 addsy przy glownym bossie? 2 warlockow fearuje addsy i po sprawie ;) Raz gralem w UBRS i mialem pod soba 2 warkow (oczywiscie zwineli mi loot), ktorzy patrzac na Damage Meter to w zbieraniu dmg na siebie byli gorsi od magow ;) zwykle atakowali moj cel - swietny off tanking... a jakos zabilismy last bossa ;)

maly OT: fajna stronka pokazujaca wyglad setow: http://www.whataboutpp.com/sets/


_________________
.

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 22:21 
Cytuj  
respect :F ciezko z bossem w takiej ekipie bylo??

maly OT:
na sama mysl ze moj woj bedzie wygladal jak pala, zygac mi sie chce!!


_________________
Wszystko co powiesz, moze i napewno bedzie uzyte przeciwko tobie.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2005, 09:28 
Cytuj  
roball mozesz mi pokazac ktore "zapychacze" sa useless u rogue powiedzmy po za trutkami? bo testowalem chyba wszystkie sensowne buildy i jakos nie znalazlem uzywam builda 20/31/0, 21/8/22 to nei dla mnie nie lubie stun lockow a przy grindowaniu jak sie pullnie drugi mobek to trzeba vanishowac a tak odpalam blade furry, adrenaline rush i jade oba

hasacz no nie mow ze druid ma zapychacze obejrzyj moj build (w profilu) ANI jeden talent nei jest zapychaczem, a w instanji jesli priesci nie lecza grupowo po walce jestem prawie zawsze top1 na zsyncowanym ego meterze (ofc uzywam mana conservation)

hasacz daggerem 0,9 bardzo prosze druid w bear form bron nie ma znaczenia :P trwa to rok w koncu dps <100 ale zaciukasz, nastepna postac mag oraz priest

hasacz ja druidem zrobilem ubrs w class party 8 osob, a wg. kolesia ktory juz naprawde sporo widzial perfect party do ubrs to 10 ROGUE, 3 Warrior, Healer, Pala


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 14 wrz 2005, 09:43 przez Fabianek, łącznie edytowano 2 razy
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2005, 09:35 
Cytuj  
mortal strike i taunt - zapychacz u warriorów

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2005, 13:14 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
mortal strike i taunt - zapychacz u warriorów


chyba popychacz :P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 128 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.