mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5893 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 295  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 19:48 
Cytuj  
CooldowonCount ma w sobie kilka modow. CooldownCount (glowny) i DiscordCooldownCount, BibToolbarsCooldownCount.. itd. Do kazdego paska inny "podmod". DiscordCooldownCount to nie jest mod Discordii tylko CC ^^

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 20:28 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
CooldowonCount ma w sobie kilka modow. CooldownCount (glowny) i DiscordCooldownCount, BibToolbarsCooldownCount.. itd. Do kazdego paska inny "podmod". DiscordCooldownCount to nie jest mod Discordii tylko CC ^^
mozliwe że po to całe zamieszanie że ten wbudowany cooldown w DAB nie ma skalowania cyferek (co jest debilne bo dab skaluje sie w całosci z cyferkami)(w DAB jest tylko niepokazywanie sekund i pokazywanie cooldownu tylko dla przycisku wciśniętego - z powodu cooldownów wspólnych dla kilku skili)
albo w starym DAB nie było cooldownu

miałem
bibtoolbars+cooldowncount
mam
DAB z odliczaniem cooldnownów :wink: (jest tam nawet w folderze taki plik DAB_CooldownFont.ttf. nie potrzeba nic poza DAB to widzenia cooldownu 8)

wiecej już sie nie odzywam - co to jest żebym musiał przekonywać kolesia któremu nie działa, że wiem jak trzeba zrobić choć mi zawsze działało bez kłopotu


_________________
psn


Ostatnio edytowano 7 wrz 2005, 20:38 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 20:34 
Cytuj  
Zemus napisał(a):
jest jakis mod(y) dzialajace jak wardrobe(tzn mozna zrobic sety i bindy do ubranek), bo zeby uruchomicwardrobe musialem sciagnac chronosa, ktory z kolei wymagal sea :har: tym sposobem mam 3 mody z ktorych uzywam jednego...
dlatego właśnie go nie używam :wink:


_________________
psn

*

Posty: 89
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 21:13 
Cytuj  
Zemus napisał(a):
jest jakis mod(y) dzialajace jak wardrobe(tzn mozna zrobic sety i bindy do ubranek), bo zeby uruchomicwardrobe musialem sciagnac chronosa, ktory z kolei wymagal sea :har: tym sposobem mam 3 mody z ktorych uzywam jednego...


moze EquipManager ?
http://ui.worldofwar.net/ui.php?id=179

osobiscie nie uzywam, ale slyszalem kilka pozytywnych opinii.

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 07:25 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
wiecej już sie nie odzywam - co to jest żebym musiał przekonywać kolesia któremu nie działa, że wiem jak trzeba zrobić choć mi zawsze działało bez kłopotu


no i nie musisz, prosilem o pomoc i tyle, mi nie dziala albo dziala w sposob ktory mi nie odpowiada wiec skorzystalem z discordcooldown i teraz jest tak jak nalezy. Nie jestem uparty jak sugerujesz tylko dociekiwy, jesli ktos robi moda ktory wedlug twojej opinii jest zbedny bo podstawowa wersja discorda juz to ma to moja naturalna reakcja jest pytanie - Po jaka cholere ? ano najwidoczniej nie tylko mi nie dzialalo to jak nalezy. :wink:

Zebysmy sie zle nie zrozumieli, doceniam fakt ze probowales mi pomoc, wielkie dzieki :D

PS. Gdzies chyba w tym topicku byl spor na temat bindowania rolki myszki, obaj Panowie mieli racje - takie bindowanie mozliwe jest chyba wylacznie dzieki DAB, kolejny powod zeby z niego skrzystac :D


_________________
Maiori Cede

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 09:15 
Cytuj  
taaa, mój problem polega na tym ż ez niczym nie mam problemów i wszystko mi działa :wink: więc mam niewielkie doświadczenie w rozwiązywaniu problemów z warcraftem 8)

cooldowny mi działaja w samym DAB
a na rolce mam zbindowane 3 akcje

powodzenia


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 10:48 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
taaa, mój problem polega na tym ż ez niczym nie mam problemów i wszystko mi działa :wink: .......


no coz wypada jedynie pogratulowac. :)

swoja droga jestem pelen podziwu dla pomyslowosci tworcow modow, z przedziwnych rzeczy widzialem ostatnio Enigma Ninja Rate ciekawy pomysl, jeszcze jeden krok i moze ktos wymysli mod rozwiazujacy problem ninja graczy :wink: :D


_________________
Maiori Cede

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 10:53 
Cytuj  
może jakby mi się windows wysypał to bym miał jakieś kłopoty ale ni cholery - od dwóch lat :-?

wiecie może czy moge skopiować wowa na inny dysk i grać bez reinstalowania ? bedzie działało paczowanie bez poprawnych wpisów w rejestrze ?

nie chce mi się reinstalować a drugi dysk mam wypaśnej prędkości :-?


_________________
psn

*

Posty: 187
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 11:04 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
może jakby mi się windows wysypał to bym miał jakieś kłopoty ale ni cholery - od dwóch lat :-?

wiecie może czy moge skopiować wowa na inny dysk i grać bez reinstalowania ? bedzie działało paczowanie bez poprawnych wpisów w rejestrze ?

nie chce mi się reinstalować a drugi dysk mam wypaśnej prędkości :-?

bedzie działało. Ja swego czasu przełożyłem dysk z wow-em na inny komputer i gra działała bedz żadnej instalacji i z patchami nie było problemu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 11:10 
Cytuj  
super, dziękuje bardzo. powinno znacznie mniej mielić :wink:


_________________
psn

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 11:49 
Cytuj  
Wowo na screeenie desca Deshrooma widac rzecz nieslychana!
Do orgrimar bowiem zawital najslynniejszy ratownik swiata NotchJohnson!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 11:52 
Cytuj  
Piekny napisał(a):
Wowo na screeenie desca Deshrooma widac rzecz nieslychana!
Do orgrimar bowiem zawital najslynniejszy ratownik swiata NotchJohnson!
taki mocny czy taki cienki ? :wink:

http://www.deshroom.etak.pl/temp/wow2.jpg


_________________
psn

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 13:49 
Cytuj  
No nie ogladales nigdy Nagiego Patrolu? Taki pastisz z Baywatcha. No i tam na screenie , nad chatem bodajze udalo Ci sie uwiecznic tegoz jakze swietnego ratownika na zdjeciu ;]

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 13:49 
Cytuj  
I oczywiscie jesli nie ogladales polecam choc raz z ciekawosci zobaczyc.
Sorry za OT.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 14:06 
Cytuj  
lol, myślałem że to jakis znany wow wymiatacz 8)


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 14:43 
Cytuj  
notch jonshon .. i jego słynne powiedzenie "na fali" yeah rotfl pamiętam ten serial .. zajebisty lolol

**

Posty: 405
Dołączył(a): 9.07.2003
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 16:40 
Cytuj  
hehhe swietny serial :):)
polecam btw leci nadal tylko nie kojaze na ktorym programie

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 17:12 
Cytuj  
Polsat, Niedziela ok. 22.20


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Posty: 10
Dołączył(a): 20.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2005, 12:43 
Cytuj  
hiya. Potrzebne mi sa 2 mody-Jeden jak juz pisalem w innym temacie ktory pokazuje na pasku postepu ile np. jeszcze ebdzie trzymac pulapka czasu. Drugi to mod ktory pokazuje dmg ktory ja dostalem w pupe, na srodku ekranu. Pozdrawiam Thorn.


( moje obecne UI http://img394.imageshack.us/img394/9752/image16ux.jpg , sorry za jakos screena, ale troche za mocno sie skompresowal jpg. )


_________________
Thornn-Dwarf Hunter 60LV-Deathwing-Quasar

**

Posty: 256
Dołączył(a): 13.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2005, 13:34 
Cytuj  
niekiedy ludziki sa leniwe :P przeciez znalesc takie mody to pikus .. z tym drugim moze bys mial problem jak nazwy nieznasz ...

1. do freeze trapa timer + "pasek postepu"
http://www.curse-gaming.com/mod.php?addid=873

2. Scrolling Combat Text (SCT)
http://www.curse-gaming.com/mod.php?addid=222

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5893 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 295  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.