mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 17:06 
 
Pio >>> Niema takiej opcji. Blizz niema to tego prawa a wogole na kartach kredytowych jest limit pieniedzy jakie mozna wyplacic na jeden raz

I jeszcze jedno. Prawde mowiac to darmowe granie i przedluzanie konta co 3 dni bylo bardzo niewygodne. Strona WoW eu account jest bardzo czesto offline.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 17:10 
 
Aenima napisał(a):
za to ty napewno bys sie dopominal o sciagniecie kasy z konta...


Owszem. Zapłacić i tak będe musiał prędzej czy później. Wole płacić na bieżąco małe sumy niż potem mieć jakieś problemy, acc suspended i nie grać przez miesiąc tylko się użerać z supportem Blizzarda

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 17:11 
 
limit limitem, ale moze dopoki nie uregulujesz oplaty za zalegle miesiace bedziesz mial nadal zablokowalen konto ? :P
Jak juz cie namierzyli i ci na maila sla info, wiec raczej nie odblokuja ci konta po zaplaceniu za 1 miesiac.
Zreszta daj znac jak sie sprawa potoczyla

ps. to tylko Polak potrafi :D

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 17:13 
 
kikas napisał(a):
Pio >>> Niema takiej opcji. Blizz niema to tego prawa


Blizzard ma prowo skasować ci acc i powiedzieć że możesz ich teraz w pupe pocałować bo jesteś smierdzącym oszustem, i na tym skończyć z tobą dyskusje na ten temat. Oczywiście tego raczej nie zobią ale mogą (i powinni) domagać się opłacenia wszystkich zaległości

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 17:17 
 
kikas napisał(a):
Kabraxis >>> Jakby chcieli juz by to zrobili. Napisali tylko wpisal poprawnie kod z karty. Ale ja to przeciez robie od 9 miesiecy :/

Nie ma znaczenia, wszystko jest pięknie opisane w edycji konta, prędzej czy później przyjdzie do ciebie komornik, jestem pewien, że nastąpi to nie prędko, ale nastąpi 8) Wtedy opłata za WoW wyda ci się śmieszną sumą do zapłacenia :lol:

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 17:24 
 
Goatus >>> hmmm musisz czuc sie bardzo pokrzywdzony ze ty musisz ciezko pracowac na granie w WoWa kiedy ja sobie gram za freeeeko. Wyluzuj lepiej chlopie tak jak inni bo ci kiedys zylka peknie....


i jakby blizz wszystko dobrze przygotowal to by nie bylo problemow. Ja robilem wszystko tak jak blizz zalecal wienc to oni moga mnie cmoknac w dupe i wypraszam sobie wyzywanie mnie od zlodzieji

Zaraz po tym jak po 3 dniach od premiery kazano mi przedluzyc konto napisalem do nich maila co jest grane. Dostalem instrukcje zebym przeinstalowalem se gre i takie tam bla bla bla

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 17:31 
 
kikas napisał(a):
Goatus >>> hmmm musisz czuc sie bardzo pokrzywdzony ze ty musisz ciezko pracowac na granie w WoWa kiedy ja sobie gram za freeeeko. Wyluzuj lepiej chlopie tak jak inni bo ci kiedys zylka peknie....

Dlaczego czlowiek ktory zapracowal sobie na gre ba czuc sie pokrzywdzony patrzac na kogos, kto kombinuje jak moze zeby tylko odwlec [bo przeciez nie zlikwidowac] oplate za gre?

Rozumiem, ze prawie kazdemu sie udalo skubnac 2 albo 3 dni kiedys [bo system autoryzacji ma problemy], ale exploitowanie tego przez 9 miesiecy moze ci narobic klopotow i w tym cala rzecz, a jak widzimy blizz sie bierze sa porzadki na jesien.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 17:36 
 
kikas napisał(a):
Goatus >>> hmmm musisz czuc sie bardzo pokrzywdzony ze ty musisz ciezko pracowac na granie w WoWa kiedy ja sobie gram za freeeeko. Wyluzuj lepiej chlopie tak jak inni bo ci kiedys zylka peknie....


Hehehe nie specialnie czuje się pokrzywdzony (ani tym że ty nie płacisz ani tym że w ogóle trzeba za wowa płacić). Nie znam cię, i mało mnie obchodzi czy grasz za free czy płacisz normalnie. (Choć był bym bardzo zdziwiony jak by się okazało że Blizzard ci daruje te kilka miesięcy)

Porównanie było tylko po to żeby ci uświadomić że Blizzard może dowolną rzecz z twoim acc zrobić kiedy im się tylko podoba a ty nie bedziesz mógł nic na to poradzić.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 17:37 
 
obnoszenie sie z kradzieza jest ponizej krytyki gratz a pozniej sie dziwic ze polacy to po za granica maja opinie zlodziei :P

Moglby jakis modek zamkac ten glupi topic?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 17:58 
 
powiem tak..sam korzystalem z tego motywu i gralem okoloo 15 dni for free..ale jak zaplacilem(15 wrzesnia) o dzis czas mam niby pending ale jak chce sie zalogowac to pokazuje ze nie zaplacilem...wiec chyba sciaga za zalegly czas....a to nie jest 24 h ban tylko po wprowadzeniu 3 blednych nr kard musisz odczekac 24h zeby znowu sprobowac :wink:

**

Posty: 223
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 18:10 
 
Nie powinien im nic placic podal poprawny numer a to ich sprawa ze maja system popiepzony.To tak jak bys dawal kasjerce kase a ona by nie chciala wziac.Nic na sile.


_________________
TYLKO WORLD OF WARCRAFT NA OFICJALNYM SERVERZE JEST PRAWDZIWY!!!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 18:15 
 
Borsh napisał(a):
Nie powinien im nic placic podal poprawny numer a to ich sprawa ze maja system popiepzony.To tak jak bys dawal kasjerce kase a ona by nie chciala wziac.Nic na sile.
to że kasjerka nie chciała wziąść bo jest popieprzona nie oznacza ze sklepowi sie nie należy. zablokowali i poproszą o kase albo postaci nie bedzie :wink:

w zyciu bym nie zaryzykowal zeby za kilka dych miesięcznie po półroku stracic konto 8)


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 18:18 
 
poczytaj eula i tou , zobowiazujesz sie uiszczac oplate co miesiac w zamian dostajesz dostep do serwera , ingame customer support i traktowania cie przez blizzarda jak klijenta . Kiedy nie placisz i exploitujesz system billingowy , automatycznie zrywasz umowe z blizzardem i mozesz sie pozegnac z kontem / charkami . Watpie czy bedzie im sie chcialo uzerac z toba na drodze sadowej , tu prawo jeszcze dziala kulawo , dostaniesz perma bana na konto i czesc


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 18:31 
 
ale badz co badz on chciale zaplacic...i to nie on wykorzystal exploita...to raczej exploit wykorzystal jego :wink: :D

ale tak serio to z tego co on mowi wynika ze karta byla z kasa, odpowiednia do oplacania konta a ze nie sciagalo to sprawa blizza, on biedak probowal cale 9 miesiecy zaplacic i co? blizz mu nie pozwolil i mu jeszcze konto zablokowali :wink: :lol: :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 18:38 
 
Zemus napisał(a):
ale badz co badz on chciale zaplacic...i to nie on wykorzystal exploita...to raczej exploit wykorzystal jego :wink: :D

ale tak serio to z tego co on mowi wynika ze karta byla z kasa, odpowiednia do oplacania konta a ze nie sciagalo to sprawa blizza, on biedak probowal cale 9 miesiecy zaplacic i co? blizz mu nie pozwolil i mu jeszcze konto zablokowali :wink: :lol: :lol:


Cytuj:
I tak mniej wiencej do dzis przedluzalem waznosc konta co 3/4 dni niewydajac na to zlamanego grosza.


Coś jeszcze?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 18:43 
 
Zemus >>> Dokladnie. Moj ostatni mail jaki wyslalem do blizza 5 dni temu brzmial:

".....WTF guys? I want pay and play!"
Napisalem to po tym jak zaczely mi sie dziac jakies problemy z accountem
no to mam :P

A co do przykladu z kasjerka....
Dla mnie to wyglada tak: podchodze do sprzedawczyni prosze o cos ona mi to daje ale kasy nie chce przyjac za zadne skarby...phi trudno prosic sie nie bede. Odchodze od kasy nikt mnie nie chce bic wienc w czym problem? Tak samo blizz grzecznie mnie poprosil zebym zmienil karte bo ta ktora uzywam nienadaje sie do placenia w internecie.

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 18:48 
 
kikas napisał(a):
Od samej premiery gram (tzn gralem) na oficjalnych serverach EU....za darmo. Historia zaczela sie na premierze gdy uzyczylem sobie karte kredytowa od brata. Wpisalem wszystkie kody itp. I zaczolem ladnie legalnie grac. Po 3 dniach gry ku memu zaskoczeniu pokazal mi sie komunikat ze moj abonament sie wyczerpal i musze go przedluzyc. Pomyslalem WTF?!?! Ale sie ucieszylem sprawdzajac ze z konta nic sie nie wyplacilo! I tak mniej wiencej do dzis przedluzalem waznosc konta co 3/4 dni niewydajac na to zlamanego grosza. Do dzis :D Odezwal sie do mnie GM i grzecznie poprosil mnie o opuszczenie gry i przeczytanie mojej skrzynki mail. Konto mam narazie zablokowane i zobaczymy jak sprawa sie rozwinie :P


tyle na ten temat...napisal ze chcial zaplacic ale blizz mu karte odrzucil...sprobowal jeszcze raz i to samo...ale kasa caly czas byla i powinno pobrac :roll: wiec tu ma problem blizz a nie on...

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 19:40 
 
zemus przeczytaj to zdanie:

kikas napisał(a):
Tak samo blizz grzecznie mnie poprosil zebym zmienil karte bo ta ktora uzywam nienadaje sie do placenia w internecie.


to on probowal zaplacic ZŁĄ karta, co do przykladu ze sklepem to tak jak bys chcial zaplacic za zakupiony towar pieniedzmi z monopolu czy punktami dkp


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 19:51 
 
Fabianek napisał(a):
zemus przeczytaj to zdanie:

kikas napisał(a):
Tak samo blizz grzecznie mnie poprosil zebym zmienil karte bo ta ktora uzywam nienadaje sie do placenia w internecie.


to on probowal zaplacic ZŁĄ karta, co do przykladu ze sklepem to tak jak bys chcial zaplacic za zakupiony towar pieniedzmi z monopolu czy punktami dkp


ehhh ciezko sie rozmawia z tak malo qmatymi ludzmi jak ty ale sprobuje....karta byla dobra, nie jakas z ruskiego targu tylko normalna z PKO z prawdziwymi pieniedzmi na koncie wienc trudno mi zrozumiec twoje slowa

Cytuj:
tak jak bys chcial zaplacic za zakupiony towar pieniedzmi z monopolu czy punktami dkp"


Normalnie przedluzalem sobie abonament widzac na koniec strone "SUKCES!" a to juz swoja droga ze musialem to robic co 4 dni no i ze nic nie wyplacalo


Ostatnio edytowano 8 wrz 2005, 19:52 przez kikas, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 19:51 
 
ok nie wiem gdzie to bylo :har: to w takim razie KIKAS jestes ZLY!1 :wink:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.