mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 748 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 38  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 13:20 
Cytuj  
arhan_ napisał(a):
A jeżeli mówisz że shamani sprawują się gorzej jako healerzy od paladynów dlatego że nie mają bąbla i plate to nie będę tego komentował =D. Heh nie moge się powstrzymać, co daje palkom bąbel i plate na vaelu?


co daje bąbel i plate? - pomaga przeżyć, wytraca agro. Martwy shaman nikogo nie leczy, paladyn w bąblu dalej leczy.

*

Posty: 97
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 13:21 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Ta tylko ze z miejsca w ktorym stoje nie mam zasiego na shockach. Mozna by sprobowac, ale wielkiej to roznicy by nie zrobilo imo. Problem nie lezy w dps-ie tylko z a gro jak pada warior od BA.


No to problem macie w wymianie tankow a nie agro, w momencie jak pada jeden tank drugi powinien juz byc na czele listy.


_________________
http://omenguild.net

*

Posty: 88
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 13:21 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Ta tylko ze z miejsca w ktorym stoje nie mam zasiego na shockach. Mozna by sprobowac, ale wielkiej to roznicy by nie zrobilo imo. Problem nie lezy w dps-ie tylko z a gro jak pada warior od BA.


To, że warrior pada to norma, potrzeba 4-5 (zbyt leniwy żeby obejrzeć film, zbyt leniwy żeby policzyć =)) tankujących wojów na vaelu, spróbujcie dać tankom szybką broń (julie's dagger, skinner, coś ze speedem 1.3) i niech spamują heroic strike. Udało nam się zabić vaela zanim wszyscy tankowie używali takich broni, ale gdybyśmy mieli kłopot z agro to pewnie byśmy ich zmusily żeby je zdobyli.

*

Posty: 97
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 13:22 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
arhan_ napisał(a):
A jeżeli mówisz że shamani sprawują się gorzej jako healerzy od paladynów dlatego że nie mają bąbla i plate to nie będę tego komentował =D. Heh nie moge się powstrzymać, co daje palkom bąbel i plate na vaelu?


co daje bąbel i plate? - pomaga przeżyć, wytraca agro. Martwy shaman nikogo nie leczy, paladyn w bąblu dalej leczy.


hehehe - jasne gram paladynem i w zyciu nie rzucilem babla na vaelu - zupelnie bezuzyteczny skill, podejrzewam, ze nie wiesz jak w ogole wyglada walka z vaelastraszem.


_________________
http://omenguild.net

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 13:24 
Cytuj  
black wic
dobrze gadasz.
A jak zrobić by drugi warrior był na czele listy?
Alliance version - rzucić BoS-a na całą resztą.
Horde version - ????

arhan - szybka broń i heroic strike - nijak tego nie mogę powiązać. Bo spamowanie szybką bronią i wolną bronią w przypadku HS i przy niskończonym rage da dokładnie ten sam efekt. HS jest instant i mozna go użyć co 6s bez wzgędu na speed broni. Co więcej czym broń wolniejsza tym lepsza do tego ;)

*

Posty: 88
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 13:24 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
arhan_ napisał(a):
A jeżeli mówisz że shamani sprawują się gorzej jako healerzy od paladynów dlatego że nie mają bąbla i plate to nie będę tego komentował =D. Heh nie moge się powstrzymać, co daje palkom bąbel i plate na vaelu?


co daje bąbel i plate? - pomaga przeżyć, wytraca agro. Martwy shaman nikogo nie leczy, paladyn w bąblu dalej leczy.


Plate nie daje kompletnie nic (cały czas mowa o vaelu), cały dmg jaki dostaje palek jest od ognia. Nie widziałem żeby jakikolwiek paladyn rzucał sobie bombla żeby nie przeagrować z healami, nie mają na to szans (jeszcze raz: nie udało mi się przeagrować priestem, kiedy naprawdę próbowałem, nie sądzę żeby udało się to paladynowi)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 13:27 
Cytuj  
black wic, arhan - tylko skąd ta pewność że pisałem o jednej głupiej sytuacji przy vaelu a nie ogólnie? Przecież pisałem że ogólnie shaman robi za support healer-a.


Ostatnio edytowano 12 wrz 2005, 13:27 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 88
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 13:27 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
arhan - szybka broń i heroic strike - nijak tego nie mogę powiązać. Bo spamowanie szybką bronią i wolną bronią w przypadku HS i przy niskończonym rage da dokładnie ten sam efekt. HS jest instant i mozna go użyć co 6s bez wzgędu na speed broni. Co więcej czym broń wolniejsza tym lepsza do tego ;)


Nie wymyśliłem tego, nie chcę mi się szukać na forum, ale afair jeżeli użyjesz heroic strike to wchodzi on przy następnym zwykłym uderzeniu. Szybka broń- więcej uderzeń.

Jeszcze raz- nie wymyśliłem tego, nasi tankowie potwierdzili to że to działa, mi to wystaczyło.

Cytuj:
black wic - tylko skąd ta pewność że pisałem o jednej głupiej sytuacji przy vaelu a nie ogólnie? Przecież pisałem że ogólnie shaman robi za support healer-a.


Bo mówimy o vaelu, a ta walka rózni się na tyle dużo od pozostałych, że nie można ich porównywać

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 13:28 
Cytuj  
a fakt pomyliłem heroic strike z mortal strike. W koncu gdzieś ten skill się przydaje...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 13:29 
Cytuj  
Pomyliles HS z MS Mareczku

[Edit:] Spoznilem sie :]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 263
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 13:31 
Cytuj  
paladyn swoim healem NIGDY nie nabije wiekszego agro niz priest lub druid ( no chyba ze juz nie ma zadnego healera ale wtedy boss pujdzie na rogue czy innego maga ) przy prawie kazdym bosie armor liczy sie tylko u tanka bo co mi da ze mam 30k armoru jak taki gehenas zabije mnie shadow boltem ( pewnie zle napisalem nazwy :P )

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 13:34 
Cytuj  
black_wic napisał(a):
Shadhun_ napisał(a):
Ta tylko ze z miejsca w ktorym stoje nie mam zasiego na shockach. Mozna by sprobowac, ale wielkiej to roznicy by nie zrobilo imo. Problem nie lezy w dps-ie tylko z a gro jak pada warior od BA.


No to problem macie w wymianie tankow a nie agro, w momencie jak pada jeden tank drugi powinien juz byc na czele listy.


Lol no ja wiem ze to jest bardzo latwe kiedy healerzy maja 30% mniej agro.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 97
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 13:41 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
black_wic napisał(a):
Shadhun_ napisał(a):
Ta tylko ze z miejsca w ktorym stoje nie mam zasiego na shockach. Mozna by sprobowac, ale wielkiej to roznicy by nie zrobilo imo. Problem nie lezy w dps-ie tylko z a gro jak pada warior od BA.


No to problem macie w wymianie tankow a nie agro, w momencie jak pada jeden tank drugi powinien juz byc na czele listy.


Lol no ja wiem ze to jest bardzo latwe kiedy healerzy maja 30% mniej agro.


Spoko tylko powiedz mi czemu na 11 gildii ktore zabily valea w eu, 7 to horda (a uwzgledniajac nierowny podzial ilosci ludzi pomiedzy frakcjami jeszcze bardziej uwidacznia sie roznica). Problem nie stanowi bos, a jednynie skuteczne wykonanie kilku waznych krokow i party, ktore wie co ma robic.


_________________
http://omenguild.net

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 13:42 
Cytuj  
Hmm u nas na serwie 3 gildie zabily Vael-a z alliance... chcesz mi powiedziec ze poza naszym serwerem tylko 1 gildia alliance eu go zabila ?.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 13:43 
Cytuj  
to ty mi powiedz black_wic? :lol:
to, że boss jest znacznie trudniejszy dla hordy już żesmy uzgodnili (30-42% dokładnie).

*

Posty: 88
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 13:50 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
to ty mi powiedz black_wic? :lol:
to, że boss jest znacznie trudniejszy dla hordy już żesmy uzgodnili (30-42% dokładnie).


Bosh, przecież próbuję ci wytłumaczyć, jeżeli podejdziesz takim samym składem rajdu jak sojusz to wipniesz. Najmniej ważni na vaelu są hunterzy, magowie, warlockowie, horda powinna zastąpić jak najwięcej z nich rogalami/healerami. Powiedzmy że wymiana 2 magów/hunterów/locków (lubj jakiego kolwiek połączenia tych klas) za rogala+druid/priest jest dobra. Jeżeli zwiększysz dps zwiększając ilość rogali a nie zwiększając ilość poszczególnych rogali i nikt niczego nie spieprzy to będzie ok. I kiedy zabijesz vaela czego ci życzę, zobaczysz że miałem rację :P

*

Posty: 97
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 13:54 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Hmm u nas na serwie 3 gildie zabily Vael-a z alliance... chcesz mi powiedziec ze poza naszym serwerem tylko 1 gildia alliance eu go zabila ?.


Sugerowalem sie lista ktora ktos tam zrobil, nie sprawdzalem dokladnie, wiec moge sie mylic.

Mark24 napisał(a):
to ty mi powiedz black_wic?
to, że boss jest znacznie trudniejszy dla hordy już żesmy uzgodnili (30-42% dokładnie).


Moze jest trudniejszy dla hordy, ale to naprawde kwestia zmiany skladu raidu.


_________________
http://omenguild.net

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 13:56 
Cytuj  
arhan tzn ile trzeba tych rogów wziąc ze sobą by wygrać z Veala bez żadnej zmiany tanków. Bo zmiana tanków = strata agro, a horde warrior ze wzgledu na brak BoS-a zgarnie agro znacznie później.
50? 100?



Ja bym raczej optował za większą ilością warriorów z 2h w garści i napierdalającymi ile wlezie (dps porównywalny z rogue na ragu, więc przy veala byłby wyższy bo więcej rage) - wtedy jest szansa, ze to któryś z nich złapie agro.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 13:59 
Cytuj  
Zauwazcie ze czesc gildii nie ma 2000000 membersow ktorzy tylko czekaja by isc na raid, nie wiezmiemy wiecej niz 5 rogue bo po prostu ich nie mamy...


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 88
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 14:00 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
arhan tzn ile trzeba tych rogów wziąc ze sobą by wygrać z Veala bez żadnej zmiany tanków. Bo zmiana tanków = strata agro, a horde warrior ze wzgledu na brak BoS-a zgarnie agro znacznie później.
50? 100?



Ja bym raczej optował za większą ilością warriorów z 2h w garści i napierdalającymi ile wlezie (dps porównywalny z rogue na ragu, więc przy veala byłby wyższy bo więcej rage) - wtedy jest szansa, ze to któryś z nich złapie agro.


Nie bardzo rozumiem w czym jest problem, jeżeli pierwszy tank trzyma aggro do momentu otrzymania bomby (gdzie jego dmg się zwiększa i od tego momentu pewnie nie ma sensu porównywać generowanego threata z innymi tankami), to dlaczego inni tankowie nie są na agro liście tuż za nim? Może spróbujcie szybką broń+hs =)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 748 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 38  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.