mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2005, 01:04 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
okazało się że Dehdar zna Huragana z postów na Officjalnym


niom, dzisiaj ten twoj ukochany Dehdarek mnie chcial nawracac na dobra droge :) zawhisperowalby mnie na smierc, ale dostal ignora i polazl :)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2005, 04:33 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
roball napisał(a):
ps. sam nie wiem jakbym sie zachowal w takiej sytuacji tbh, to tak jak znalezc na ulicy wypchany kasa portfel ;)

Tyle ze z limitowanej serii...


...1459roku :)


ja rozumiem ze na epici boe jest greed/need ale FFS to ze ktos nie ma epic mounta i dropnol to sry, np. ja na bl nie enchantuje sobie zwyklych rzeczy (dopiero jutro sobie 1 miecz bede enchantowal i to jeszcze pomysle czy wyfarmowac orby na crusadera czy kupic na ah) bo wlasnie odkladam na epic mounta. A to ze ktos wydaje na lewo i prawo to ma go dostac hmmm n/c


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2005, 15:53 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
tomugeen napisał(a):
roball napisał(a):
ps. sam nie wiem jakbym sie zachowal w takiej sytuacji tbh, to tak jak znalezc na ulicy wypchany kasa portfel ;)

Tyle ze z limitowanej serii...


...1459roku :)


ja rozumiem ze na epici boe jest greed/need ale FFS to ze ktos nie ma epic mounta i dropnol to sry, np. ja na bl nie enchantuje sobie zwyklych rzeczy (dopiero jutro sobie 1 miecz bede enchantowal i to jeszcze pomysle czy wyfarmowac orby na crusadera czy kupic na ah) bo wlasnie odkladam na epic mounta. A to ze ktos wydaje na lewo i prawo to ma go dostac hmmm n/c


Jestes w raidzie , wypada zajebisty epik dla twojej klasy boe, i zgodnie z twoim tokiem myslenia nie mozesz dac N bo przecie mozesz sobie kupic na AH i tylko twoja wina jest ze nie farmowales kasy na to..................gl hf z takim podejsciem :o

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2005, 15:58 
Cytuj  
Kwestia umowy. Ja w _random_ druzynce dostalem Shadowblade jako need. I nikt nie nazwal mnie ninja.


_________________
Obrazek

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2005, 16:35 
Cytuj  
a nie rozchodzi sie przypadkiem o to ze wzial go bez zadnego ale?
przeciez nie chodzi o to czy ktos bez epic mounta czy z epic mountem ma pierwszenstwo tylko o to ze koles zwinal item bez skrupulow

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2005, 16:36 
Cytuj  
O to chodzi imo.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2005, 16:53 
Cytuj  
Domin napisał(a):
Jestes w raidzie , wypada zajebisty epik dla twojej klasy boe, i zgodnie z twoim tokiem myslenia nie mozesz dac N bo przecie mozesz sobie kupic na AH i tylko twoja wina jest ze nie farmowales kasy na to..................gl hf z takim podejsciem :o


przeczytaj ZE ZROZUMIENIEM moj post a pozniej dedukuj moj tok myslenia :P

Cytuj:
ja rozumiem ze na epici boe jest greed/need


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2005, 18:39 
Cytuj  
Domin napisał(a):
Jestes w raidzie , wypada zajebisty epik dla twojej klasy boe, i zgodnie z twoim tokiem myslenia nie mozesz dac N bo przecie mozesz sobie kupic na AH i tylko twoja wina jest ze nie farmowales kasy na to..................gl hf z takim podejsciem :o


to zalezy jaki raid.
jesli raid z randomami to kazdy ma prawo do FFA, jesli raid gildiowy to oczywiscie N/G

uzasadnienie: jaka mas pewnosc ze anomimowy randomowy koles bedziesz chcial ten BoE dla siebie ?? wiele razy widzialem jak koles dawal N na BoE a potem wystawial na AH.. od tej pory nie ma zmiluj sie :)

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2005, 18:42 
Cytuj  
Mozna to rozwiazac. Dostajesz itam, ale:
1. Od razu go zakladasz na siebie. Jak chcesz go enchantnac zeby byl lepszy to mozesz go zdjac, ale kazdy musi zobaczyc, ze miales go na sobie.
2. Jesli nie zalozysz to /kick, /spit, /ninja


_________________
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2005, 20:56 
Cytuj  
huragan dokladnie tak jak napisal zychoo a jak nie to screen forum realmu i /w do guild leadera powinno wystarczyc, wyjatek chinscy farmerzy.

mialem przypadek ze wylecial Destiny w random rajdzie warek krzyczal Need, chwila zastanowienia po czym ludzie zaczeli pisac ze spasuja jak zalozy on napisal ze zalozy wiec zaczeli ludki passowac, koles zalozyl i podziekowal za pass


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2005, 06:28 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
to zalezy jaki raid.
jesli raid z randomami to kazdy ma prawo do FFA, jesli raid gildiowy to oczywiscie N/G

uzasadnienie: jaka mas pewnosc ze anomimowy randomowy koles bedziesz chcial ten BoE dla siebie ?? wiele razy widzialem jak koles dawal N na BoE a potem wystawial na AH.. od tej pory nie ma zmiluj sie :)

ja pasowalem juz Glowing Brightwood Staffa i mieczyk Destiny i nie moge sobie wyobrazic zeby kazdy go rollowal bo... jest boe
no coz nie kazdy jest taki chciwy jak ty

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2005, 09:04 
Cytuj  
skończcie gadać o tym exalted był nawet post BLUE na oficjalnym forum, że exalted NIE jest potrzebny. To po prostu rare drop.

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2005, 12:50 
Cytuj  
Poprosze o link do blue posta.


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 12:29 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
skończcie gadać o tym exalted był nawet post BLUE na oficjalnym forum, że exalted NIE jest potrzebny. To po prostu rare drop.


qft.


a jezeli ktos chce linka, to moze sam poszukac. Zajmie mu to tyle samo czasu, co mi, a interesu w tym nie mam zadnego.

(jezeli pamietam, Caydiem na US general).

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 20:35 
Cytuj  
probowalem potwierdzic marka teze przeszukalem us forum nie znalazlem zadnego blue posta z argent dawn. Niestety posta chyba juz nie ma wiec nie sposob stwierdzic jak jest. W mojej obecnosci wypadl mount jak by koles co mial exalted


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 21:17 
Cytuj  
Nie umiem znalzec ale potwierdzam iz widzialem ten post na 100%

**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2005, 08:08 
Cytuj  
Kazdy Tauren co nie jezdzi na Kodo to nie Tauren tylko jakas biedna podroba Taurena. Wilk z AV, i cala reszta smierdzi.
Dumny Tauren na dumnym Kodo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2005, 08:21 
Cytuj  
Kazar napisał(a):
Kazdy Tauren co nie jezdzi na Kodo to nie Tauren tylko jakas biedna podroba Taurena. Wilk z AV, i cala reszta smierdzi.
Dumny Tauren na dumnym Kodo.


wilk rzadzi :) nie znasz sie :)
szamani zamieniaja sie w wilki wiec mount wilczka jest jakby przedluzeniem ich penisa :)

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2005, 09:56 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Kazar napisał(a):
Kazdy Tauren co nie jezdzi na Kodo to nie Tauren tylko jakas biedna podroba Taurena. Wilk z AV, i cala reszta smierdzi.
Dumny Tauren na dumnym Kodo.


wilk rzadzi :) nie znasz sie :)
szamani zamieniaja sie w wilki wiec mount wilczka jest jakby przedluzeniem ich penisa :)



:E nie masz musku chyba ... albo penixa ;(


Posty: 8
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2005, 10:15 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
probowalem potwierdzic marka teze przeszukalem us forum nie znalazlem zadnego blue posta z argent dawn. Niestety posta chyba juz nie ma wiec nie sposob stwierdzic jak jest. W mojej obecnosci wypadl mount jak by koles co mial exalted

Ten post juz wyexpirowal, jak ktos jest ciekaw to niech wpisze w google " I did hear a rumor that if you party" - w googlach zachowal sie link do oryginalnego urla i tekst posta.

EDIT: ciekawe kiedy pojawia sie "LFM paladin and shaman for Baron run" ;)


_________________
mg

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.