mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2005, 07:10 
Cytuj  
@sharg - przyjrzyj się dokładnie tym npc

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2005, 07:39 
Cytuj  
Pio napisał(a):
Aha i zaleta tego BG jest to ze reputacja rosnie podczas samej rozgrywki, wiec nie ma dawania /afk i wychodzenia z BG jak sie dostaje po dupie


afkuja sie nadal :)

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2005, 07:46 
Cytuj  
Zgadza sie. Ten przegrany przezemnie mecz zakonczylem w zupelnie innym skladzie niz zaczynalem. Jak przegrywamy mocno w AV to jedyne wyjscie to AFK, bo _nic_ sie nie da zrobic z powodu wszechobecnego zerga i 3fps. Tutaj nawet jak mocno przegrywalismy mialem duzo funu z obrony tej bazy najblizszej alliance. Kilkanascie bardzo sympatycznych pojedynkow.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2005, 09:16 
Cytuj  
jaja se robicie ? :lol:

od środy nie działa AV bo wszyscy siedzą na AB. 8k repa mi zostało i ni emam jak dobić. wracać i zergować NOW!!! :wink:

BTW.
AB to najciekawszy, najbardziej skomplikowany taktycznie i wymagający BG :]


_________________
psn

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2005, 09:20 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
od środy nie działa AV bo wszyscy siedzą na AB. 8k repa mi zostało i ni emam jak dobić. wracać i zergować NOW!!! :wink:

Zgadza sie. U nas od srody nie ruszylo chyba zadne AV :/


_________________
Obrazek

*

Posty: 116
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2005, 12:10 
Cytuj  
Całe szczęście że 60lv jest w innym BG niż 50-59. Ja mam dosyć tego, że 60-tki się wkurzają, jak do BG wchodzi np. 54lv.
Jak na razie to alianci się o wiele bardziej mięsem obrzucają niż horda (przynajmniej na servach gdzie mam postacie).
Ale debile, co zwyzywają wszystkich, dlatego że mecz przegrają, czasem się niestety trafią :evil:
At
Hunter 52
Rogue 36

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2005, 12:54 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Deshroom napisał(a):
od środy nie działa AV bo wszyscy siedzą na AB. 8k repa mi zostało i ni emam jak dobić. wracać i zergować NOW!!! :wink:

Zgadza sie. U nas od srody nie ruszylo chyba zadne AV :/


to samo na Al'Akir. Od srody nie ma zadnego WSG i AV, zamist tego chodzi 8-10 AB popoludniami i wieczorami


Posty: 20
Dołączył(a): 29.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2005, 13:51 
Cytuj  
Nikon napisał(a):
ja vs aliance ;D 10:0 na bb 5 random party 5 z fixed timem poprostu own oni nie wiedza co maja robic jak na samym poczatku kiedy weszlo wsg ale pewnie zfarmie reputacje w tydzien ;P i to zostawie


He, he - sfarmisz - chyba honored. Za wolno idzie na coś wyżej.
A co do taktyki to my mamy taką (i się nieżle sprawdza):
podział na 3 drużyny po 5 osób i na początku zajmujemy farmę, tartak, kopalnię i kowala (1 osoba zajmuje farmę p drodze i po 5 kowal, tartak, kopalnia). Oczywiście tego wszystkiego nie da się utrzymać w 15 osob wiec trzeba odpuscic w pewnym momencie albo tartak albo kopalnie - ja preferuje oddac kopalnie bo z tartaka doskonale widac cala plansze - co sie gdzie dzieje i gdzie trzeba rzucic kilka osob do pomocy. Najlepiej aby przy tartaku byly non-stop 2-3 osoby w tym prowadzacy. Kowala tez nalezy utrzymac z conajmniej dwoch powodów: 1 - blisko do innych punktow, 2-oddanie kowala a utrzymanie naraz farmy, kopalni i tartaku jest niemozliwe o ile przeciwnicy maja jakiekolwiek pojecie o AB. I juz. Przy wzglednej rownowadze ilosci zapasow utrzymanie 3 punktow da wygrana. My stosujac te taktyke wygrywamy 8/10 walk.


_________________
Korbicz ( warlock, 31/2/18 )
Rigour Mortis
Horda, Al'Akir

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2005, 13:54 
Cytuj  
mnie ciekawi kiedy alliance zacznie whinowac na overpower shamanów...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2005, 13:59 
Cytuj  
wejdz na http://forum.battlenet.pl tam whinuja caly czas na shammiego ;)


_________________
.

*

Posty: 57
Dołączył(a): 18.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2005, 14:26 
Cytuj  
Razel napisał(a):
dokladnie, wielka szkoda ze nie ma ilosci osob w kolejce bylaby to bardzo przydatna informacja pozwalajaca ocenic czy wogole jest szansa na bg.
Mysle ze nie byloby to dla blizza wielki problem umieszczenie takiej informacji nawet jesli mialaby pokazywac ilosc osob w kolejce z obu stron.


Oczywiscie ze niebylby to problem. Blizz zrobil to umyslnie. Zebys czekal. A czas sobie lecii. Tak samo jak z pomyslem zapisywania sie do roznych BG na raz czy mozliwosc zapisania sie na BG u barmana.
Jest to IMHO celowo zrobione przez Blizz zebys dluzej siedzial w WoW. Rownie dobrze moglbys kupowac teleporty do innych miast u barmana zamiast tracic czas na latanie gryfami/nietoperkami

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2005, 15:44 
Cytuj  
A jaki oni maja w tym interes zebys siedzial w wow? Dla nich najlepiej zebys zaplacil za miesiac i wogole nie wlazil (i tak co miesiac).
Latanie powoduje ze czlowiek bardziej czuje ze swiat jest caloscia. Jak by byly powszechne teleporty i inne duperele to bys mial wrazenie ze wszystko ciagle sie doczytuje i ze to jest tylko gra ;).

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2005, 15:55 
Cytuj  
shahray napisał(a):
A jaki oni maja w tym interes zebys siedzial w wow? Dla nich najlepiej zebys zaplacil za miesiac i wogole nie wlazil (i tak co miesiac).
Latanie powoduje ze czlowiek bardziej czuje ze swiat jest caloscia. Jak by byly powszechne teleporty i inne duperele to bys mial wrazenie ze wszystko ciagle sie doczytuje i ze to jest tylko gra ;).


trafiles w sedno... podpisuje się 'obiema rencyma'

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.